Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) tibaimp válasza Lenry (#20949) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az volt az első dolgom, de nem segített, ezért ijedtem is meg.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20952) tibaimp válasza djelf (#20950) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én már egy jó ideje a 2.0-át használom. Nem rossz.
Érdekes, épp most ajánlja fel a 2.0.14 beta frissítést! Lehet ettől gajdult be az előbb?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20953) djelf válasza tibaimp (#20952) üzenetére


djelf
tag

Nem lehetetlen. Bár nálam nem a béta fut és az is beragadt. Szóval a vindóz is lehet a ludas. ;]

"- Elvehetitek a mobilunkat, elvehetitek a kocsinkat, de az álmainkat soha. - Igen, mert amikor alszunk, akkor látjuk őket."

(#20954) Lenry válasza TheNewDawn (#20944) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Csak a második rész van benne az XGP-ben, úgyhogy egyelőre csak az volt meg

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20955) #68216320


#68216320
törölt tag

Tudnátok segíteni? egyszerűen nem találok olyan vallási könyveket, amiket a "Szabad szellem" küldetésben elvihetnék Ivar-nak.
Hol vannak ilyenek?
[kép]

(#20956) Jorus válasza #68216320 (#20955) üzenetére


Jorus
nagyúr

- Novigradban a felső, Gildorf piactéren (közel a St, Gregory hídhoz, a nilfgaardi nagykövetséghez, ahol középen fedett kút van) találsz a boltban ilyen könyvet, The Curious Cases of Virtuous Vegga a címe

- Novigradban a nyomornegyedben a sarki üzlettel rendelkező uzsorástól (közvetlenül Kurafi kaszinója mellett) tudod megvenni a Change your life! A Handbook-ot

- Novigradban, a Választók terén őgyelgő öröktűz paptól a The Cult of Freya-t

- Hársvölgyben a kereskedőtől tudod megvenni a Tristianna and Isador-t
- illetve a Religion and Life-t Hollószirten a kereskedőtől

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20957) #68216320 válasza Jorus (#20956) üzenetére


#68216320
törölt tag

Meg is vannak, köszi :)

(#20958) Szabi®


Szabi®
addikt

Nekem az lenne a gondom hogy ahová tettem a nyíl jelölést onnan sehogy nem tűnik el az élénkebb fehér kincs jelölés .Pedig a láda megvan a szikla tetején,kulccsal ki is nyitottam,de semmi,sőt kijebb is úsztam és felvettem a csempészek rejtekét is.Lehet hogy beragadt valami ? Már meditáltam is,újra is töltöttem,megint elmentem megint felvettem és még mindig jelöli :( Ilyen még nem volt :(

[ Szerkesztve ]

(#20959) Szabi® válasza Szabi® (#20958) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez lenne az végülis :(

(#20960) tibaimp válasza Szabi® (#20958) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem egy beragadt szörnyfészkem volt, nem is tudtam vele mit kezdeni (így persze a loot-ot, XP-t sem kaptam meg érte), majd az ng+ során nem jött elő a hiba. Van ilyen.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20961) Szabi® válasza tibaimp (#20960) üzenetére


Szabi®
addikt

Nagyon zavar a dolog,Novigradban van egy sárga felkiáltójeles figura aki veri az ajtót (és leölik a boszorkány vadászok) már megcsináltam a küldetését,és azt is mindig vissza adja,és továbbra is veri az ajtót,és sárgán jelzi :( :D

(#20962) tibaimp válasza Szabi® (#20961) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szerintem engedd el, van is valószínű lesz is még benne ilyen.

szerk.: illetve nálam, ilyen fura grafikai hibák jöttek ki [link] , de nincs ezzel gond, elengedtem, élveztem a játékot és kész.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20963) Szabi® válasza tibaimp (#20962) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez van,egy ennyire öszetett játéknál ez elöfordul,csak azt hittem másnál is ragadtak be ezek a helyek és valahogy megoldotta.

(#20964) tibaimp válasza Szabi® (#20963) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Látod, nálam a NG+ megoldotta, legalábbis azt. Mondjuk az igaz, hogy 2. nekifutásra nem maxoltam ki a térképet, szóval lehet, lett helyette más, csak nem jöttem rá még.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20965) PAtr0n válasza Szabi® (#20963) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ahhoz képest, hogy van 400+ küldetés, hatalmas világ, rengeteg szöveges tartalom, amik annak függvényében is változnak, hol tartasz a játékban, szóval, a durva összetettségéhez képest, lószar a hibák és bugok száma.
Kíváncsi vagyok a CP 2077-re, ott tudják e tartani ezt a színvonalat. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#20966) Andos91


Andos91
csendes tag

Sziasztok, már korábban is részben kérdeztem erről, viszont még mindig nem értem teljesen hogy működik az xp rendszer. Célom lenne new game plus-al a lehető legmagasabb szint elérése, (még ha nem is jön össze próba cseresznye) ezért nekem fontos. Nemrég befejeztem egy küldit ami 5 szinttel kisebb volt az én szintemtől, viszont ezért még elég jó xp-t kaptam ugyanennél a küldetésnél mikor már viszont 6 szinttel voltam nagyobb már alig jött xp. emellett sokszor van, hogy a szintemnél nagyobb kontraktusba futok bele, ilyenkor nem igazán tudom eldönteni, hogy ha a saját szintem alacsonyabb, akkor hány szintkülönbségnél ajánlott még megcsinálni egy adott küldetést, vagy érdemesebb később visszatérni rá. Mivel párszor pórul jártam hogy pl. egy jóval nagyobb szörnynek mentem neki, azt hittem kaszálni fogok rajta, de semmi xp-t nem kaptam. Nincs erre valami lista, vagy kimutatás? Válaszokat köszi. :)

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs, hogy olyan nincs!

(#20967) Lenry válasza Andos91 (#20966) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Célom lenne new game plus-al a lehető legmagasabb szint elérése

akkor a legegyszerűbb ha felrakod az Always Full XP modot és úgy játszol tovább.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20968) tibaimp válasza Andos91 (#20966) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A 100-as szint a legmagasabb, amit a NG+-ban lehet elérni. Én kb. a NG+ végigjátszás ~felénél el is értem, utána már nem is kapsz XP, szóval nem értem.

Lenry: jól írom? Csak mert akkor mi értelme annak a full xp mod-nak?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20969) Lenry válasza tibaimp (#20968) üzenetére


Lenry
Topikgazda

igen, 100 után nem kapsz már XP-t, én is elértem.
a modnak annyi értelme van, hogy a kolléga azt mondta, hogy szeretne minél magasabb szintet, így biztosan sikerül majd elérnie

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20970) TheNewDawn válasza Andos91 (#20966) üzenetére


TheNewDawn
addikt

5 szint különbség a vizválasztó, ha azon belül vagy ( max + vagy -5) akkor 100% expt kapsz, ha nem, akkor ilyen 1-2% körülit, vagyis nagyon minimálisat.

(#20971) Andos91 válasza Lenry (#20969) üzenetére


Andos91
csendes tag

Korábban azt olvastam tőletek, hogy nagyon nehéz elérni a 100-as szintet, és sokat kell farmolni hozzá. Lenry szerintem pont te írtad egy 2 éve. Abból is következtettem erre, hogy 30 plusz mínusz néhány szintű az ember mire befejezi az alapjátékot, amibe nekem van 250 órám. :D De akkor ha tévedtem, és Toussaint-ra érve xp eső fog hullani egy mezei nyúlból is akkor vegyétek tárgytalannak a segítség kérésem. :) Külső segítséget, modot meg nem akarok xp nyerészkedéshez használni.

Olyan nincs, hogy olyan nincs!

(#20972) Jorus válasza Andos91 (#20971) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én viszonylag lazán kezelem a küldik sorrendjét, meg a fejlődést, igaz, sokat kóborlok és lassan játszom, de minden végigjátszásnál elértem a 100-as szintet már jóval a játék vége előtt, úgyhogy erre nem nagyon kell rákészülnöd. Az alapjátékot 30. szint körül szoktam befejezni, a két DLC-vel kiegészítve pedig 52-54. szint szokott meglenni. Ezzel indítom az NG+-t, így már eleve kevesebb kell, mint 50 szint a maxhoz.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20973) Andos91 válasza Jorus (#20972) üzenetére


Andos91
csendes tag

Rendben akkor nem feszülök rá köszi.
TheNewDawn: Igen erre voltam leginkább kiváncsi, eddig azt hittem ha csak 1 szinttel alacsonyabb, vagy nagyobb követelményű egy küldetés, akkor is változhat az xp.

Olyan nincs, hogy olyan nincs!

(#20974) tibaimp válasza Lenry (#20969) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Értem, köszi :R.
Jogos!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20975) Redneck


Redneck
veterán

Nektek is mindig letálcázva és sötéten indul a játék, elfelejti a gamma beállításokat? Mármint a beállítás megmarad, csak sötét, és újra kell állítani a csúszkát.

Naprakész Win10 és 441.20 nV driver.

Mostmár azt hiszem átugrok Skelligére és folytatom a fő szálat. 70 óra fölött vagyok, csak pár kérdőjel maradt Velenben. Azokat csak később tudom könnyen megcsinálni, még csak 20-as, vagy 21-es vagyok. Nagyon rápörögtem, látszik hogy rengeteget dolgoztak rajta. Durvák a hatalmas kaszabolások és lassítások, korábban nem nagyon voltak.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20976) Jorus válasza Redneck (#20975) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem tapasztaltam ilyen hibát/jelenséget, bár én Win7 alatt játszom.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20977) Szabi®


Szabi®
addikt

Nah elutaztam ködszigetre sajnos az összes gwentet buktam,sehol nem tudtam nyerni (legkönyebben sem) Még a szélmalom mellett ácsorgó utolsó szakadt paraszt is kipakolt 70-80 értékeket körönként :D
Aztán utánna olvastam ,sajnos konzolon ez nem is müködik úgy ahogy kellene (ps4 pro) millió panaszzal van tele a net,csak sajnos nem olvastam időben utánna,és elkezdtem összeszedni amit tudtam,nilfgaard,,észak,,,scoia tael,és a szörnyekből is kitudtam rakni egy tisztességes paklit,felvásároltam mindent amit lehetett,mindenhol. (walkthrough alapján szedtem össze a paklikat nem kevés óra volt még így is)
Aki ps4-en állna neki gwentezni,inkább nyomjon pár meccset elötte valami noname faluba,ha nagyon durvul,neki se álljon,akkor ugyan azok lesznek mint nálam.
Sz@pas :D

[ Szerkesztve ]

(#20978) Jorus válasza Szabi® (#20977) üzenetére


Jorus
nagyúr

Milyen nehézségre van állítva a Gwynt?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20979) Szabi® válasza Jorus (#20978) üzenetére


Szabi®
addikt

Legkönnyebbre.De már gyanús volt az első gwent fehér gyümölcsöskertben.a Kocsmáros nő kipakolt körönként vagy 30-35 értékeket.
Értelemszerűen én nem tudtam,és már akkor gondoltam hogy "valami" nem jó.

Aztán még volt pár meccsem,de semmire nem mentem.Az össze vásárolt lapokkal sem.A jövendömondó öreghez is elmentem (küldetés vitt oda) az szörnyekből kirakott vagy 60 értéket.És én már 26-os szintű voltam sztoriba,3 teljes pakli kártyával.....Olyan mintha nem legkönnyebben lenne.Képtelenség benne nyerni,mindegy mostmár végülis.

Csak tanácsként írtam hogy aki ps4-en ezzel találkozik,az még időben tegyen le arról hogy össze szed/vesz minden lapot.Értelme nincs.
Amikor pc-n toltam ott azért ez nem így volt,tudtam nyerni,ott önszántamból nem gwenteztem ,most meg nem tudok :D :D

[ Szerkesztve ]

(#20980) dannyl válasza Szabi® (#20977) üzenetére


dannyl
addikt

Nagyon érdekes látni, hogy néhány ember mennyire nem érti a gwent-et. Szerintem a játék egyik legnagyszerűbb fűszere. Volt, hogy csak azért indítottam el a játékot, hogy egy órán át kártyázzam. 1-2 izzasztó meccs volt, főleg szörny paklik ellen, de egy jó fagy a kör végére, vagy egy széttápolt körét elengedve "kamu" lapokat bedobálva, hogy szórja a sajátjait, nyerhetőek max. 5-6odjára. És nem is legkönnyebben vittem. Ez nem személyeskedés, csak tényleg érdekes tény.

(#20981) Szabi® válasza dannyl (#20980) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem most kezdtem én se,nem noob vagyok hozzá........Nálam egy rakás szar amit csinál.
Mindegy elengedtem.Konzolon sok beszámolót olvastam hogy mások is kinlódtak.(még itt is,csak régebbről,ugyan ez a tünet,aránytalanul nehéz,nagy lapokat dobál,2-3 körön át)

(#20982) GhostLead


GhostLead
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Hogy tudom ezt a levelet elővarázsolni? PC-n játszom a játékot. Válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#20983) Lenry válasza GhostLead (#20982) üzenetére


Lenry
Topikgazda

inventory - quest itemek közt kell lennie.
ha biztos vagy benne, hogy nincs ott, akkor tölts be egy korábbi mentést

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20984) Redneck


Redneck
veterán

Kicsit spoileres kérdésem lenne. Mennyire számít ha megfektettem pár nőt a story közben? Attól még választhatom Yennefert, vagy le fog pattintani?

A játékidőt meg tudom nézni valahol? Sajnos volt pár fagyásom meg egy áramszünet, amivel 10-15 óra, biztos ment a levesbe, és nem számolta a GoG.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20985) cyberkind válasza Redneck (#20984) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha abban a pár nőben nincs benne Triss, akkor választhatod Yen-t. A játékidőt a build-nél írja talán, ahol tudod magadra rakosgatni az armorokat meg a többit.

Paranormal Cocktivity

(#20986) scyllarus válasza Redneck (#20984) üzenetére


scyllarus
veterán

Csak egymásra féltékenyek, senki más nem számít :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#20987) skt


skt
tag

Sziasztok!
Tudom lemaradva, de nekem is sikerült befejezni az alapjátékot (a két kiegészítő még hátra van). Egészen elképesztő egy játék, és hosszú idő után már nem csak a Mass Effect szerepel a listám első helyén :C

(#20988) Jorus válasza Redneck (#20984) üzenetére


Jorus
nagyúr

Inventoryban a felszerelésnél nyomsz egy C-t, ha PC-n játszol. A mostani végigjátszásban minden nőt megpocsékoltam Yen mellett, konkrétan minden nőt minden bordélyban és egyéb helyeken, ahol lehetőség volt rá. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20989) Redneck


Redneck
veterán

Köszi a válaszokat!

Egyelőre nem túl nagy a lista. Yennefer mellett, csak Keira, Triss és Jutta volt meg, de abban bíztam hogy a végső nagy döntés még odébb van. Igaziból már mikor Skelligére értem és Yennel kellett találkozni, féltem hogy jön valami kellemetlen kérdés a nőügyekkel kapcsolatban, de nem volt, sőt hamar ágyba is kerültünk. :D
Azóta meg megy a romantikus szócsata, ha küldetésen vagyunk...

Ezek szerint akkor a Yenneferes hajó elúszott.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20990) Jorus válasza Redneck (#20989) üzenetére


Jorus
nagyúr

Itt találsz infót a románcokról, túl sokat nem próbáltam hűtlenkedni a két varázslóasszony között, így nem tudom, mikor lehet még visszatáncolni az egyik kapcsolatból a másik felé, de az biztos, hogy ha mindkettővel "romantikázol", akkor egyedül maradsz. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20991) Jorus


Jorus
nagyúr

Pár számomra kedves kép Toussaintból.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20992) Lenry válasza Jorus (#20990) üzenetére


Lenry
Topikgazda

ha már volt szex az egyikkel, akkor buktad a másikat

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20993) chopin42 válasza Lenry (#20992) üzenetére


chopin42
őstag

És ha mondjuk összejövünk Trissel skellige előtt a világító toronyban, majd a temetés után Yent meghágjuk az unikornison, ezek után pedig a Dzsinn után nemet mondunk Yennek, akkor is bukó Triss? Yent választottam/fogom, de érdekel, hogy ez így működne-e?

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#20994) Lenry válasza chopin42 (#20993) üzenetére


Lenry
Topikgazda

ha már volt szex az egyikkel, akkor buktad a másikat. pont.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20995) dannyl válasza Redneck (#20989) üzenetére


dannyl
addikt

Azt nem értem, hogy miért akarja az ember ezeket előre tudni? :F Dönts, ahogy szeretnél, és majd vagy megbánod, vagy örülsz :)

(#20996) TheNewDawn válasza Lenry (#20994) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Bocs, de ez nem így van :) Első végigjátszásomba mikor még fingom nem volt semmiről se hogy mit hogyan, akkor még a Trisses kalandjaim vége előtt ( a bál után) átmentem Skeligére , és Yennel megvolt az unikornisos jelenet, és mégis Triss lett Geraltom szíve választottja, Yent pedig el tudtam küldeni utána is :)

(#20997) Jorus válasza TheNewDawn (#20996) üzenetére


Jorus
nagyúr

És Triss eljött Corvo Biancoba?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20998) scyllarus


scyllarus
veterán

Hallottátok a pletykát, hogy az ES-ban a következő utáni körben ez a játék lesz ingyenes?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#20999) TheNewDawn válasza Jorus (#20997) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Meg ,ööööö el hát :D

(#21000) tibaimp válasza dannyl (#20995) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jogos!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.