Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) Szabi® válasza Redneck (#20749) üzenetére


Szabi®
addikt

Ha egyszer behúz,nincs megállás :)

(#20752) Fernet


Fernet
senior tag

Nemrég jutottam el Toussaintba. Valami hihetetlen szép. Azon kaptam magam, hogy nem csinálok egy küldit sem, csak sétálgatok céltalanul és élvezem a kilátást. :)

(#20753) tibaimp válasza Fernet (#20752) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, én is jártam így, bizony :K ! És szerintem nem vagyunk ezzel egyedül.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20754) bunnyhu válasza GhostLead (#20741) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Abban a több fordulós verekedős küldetésben -nem tudom már ez volt-e amit kérdezel- én végül visszavettem a nehézséget, levertem őket aztán visszaraktam, mert én se nagyon bírtam velüt viszont rohadtul idegesítő volt :D

https://divecenter.hu

(#20755) Kiss_R válasza bunnyhu (#20754) üzenetére


Kiss_R
tag

Én a gwent - high stakes küldinél lévő bunyóval szívtam jó sokat, mire sikerült a félvér tündét leverni. Jó szűkös ott a hely, és a drága kegyetlen nagyot tud ütni. DM achira játszottam, de ennél a pontnál majdnem elsírtam magam, hogy ezt bukom, mert kénytelen leszek levenni a nehézséget. :W

(#20756) bunnyhu válasza Kiss_R (#20755) üzenetére


bunnyhu
senior tag

lehet egyről beszélünk, amikor egymás után egyre erősebbek jönnek valami aránylag zárt helyen. Én ott az utolsóval nem bírtam nagy nehézségen (patakvér lánccsörgés vagy mi a tököm amin játszom).

https://divecenter.hu

(#20757) Jorus válasza bunnyhu (#20756) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem, az a Whoreson Junior küldi, itt csak a félelf pipul be a kupiban rendezett versenyen. Persze nem nagyon van gwent bajnokság bunyó nélkül. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20758) atyss


atyss
friss újonc

Sziasztok.

A witcher 3-ban mikor elérek egy szintet, automatikusan frissíti a hirdetőtáblákat a Blood&Wine küldetéseire. Ilyenkor az addig fel nem vett questek elvesznek örökre, vagy azok mellé teszi be?
köszönöm

(#20759) Jorus válasza atyss (#20758) üzenetére


Jorus
nagyúr

A DLC-k küldetései pluszban jelennek meg, az alapjáték küldetéseinek elérhetőségét ez nem befolyásolja.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20760) Lenry válasza atyss (#20758) üzenetére


Lenry
Topikgazda

nem.
a hirdetőtáblákon a játék kezdetétől fogva minden quest addig ott van, amíg fel nem veszed.
sem újak nem kerülnek ki, sem el nem tűnnek.
a Blood and Wine teljesen más régióban, Toussaint-ban játszódik, így Velenben, Novigrádban vagy Skelligén nem fogsz találkozni oda szóló hirdetésekkel.
a Blood and Wine-t beindító küldetést pedig nem hirdetőtábla adja, hanem egy találkozás két lovaggal egy faluban (A kőfaragók településén)

questek pedig a sztori egy bizonyos pontján vesznek el, de akkor a játék erre figyelmeztet is. egyébként oda-vissza ugrálhatsz a területek közt, bármelyik aktuálisan felvett küldetést elvégezheted, nincs sorrendbeli megkötés

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20761) Jorus válasza Lenry (#20760) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jahogy a hirdetőtábla volt a lényeg, nem a küldik. :B

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20762) #68216320


#68216320
törölt tag

Nem csináltam még ilyet, ezért titeket kérdeznélek.
Megoldható, hogy pc-n a ps4 kontrollert használjam a játékhoz? Illetve használható kényelmesen vagy nehéz lenne megszokni keyboard+mouse után?

(#20763) Atti777 válasza #68216320 (#20762) üzenetére


Atti777
senior tag

Nekem Xbox 360 kontroller működött, de annak van külön pc-s vevőegysége, nem tudom a PS kontrollerhez van-e ilyen...
Nekem nem állt kézre, de előtte 0 kontrolleres tapasztalatom volt

Путин, иди нахуй!

(#20764) #68216320 válasza Atti777 (#20763) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nekem sincs kontroller tapasztalatom. Hamar eladtam a ps4-et, ez második kontroller volt, megmaradt. Csak fotelből akarnék játszani és a szokott módon nem kivitelezhető.

(#20765) atyss


atyss
friss újonc

Köszönöm szépen a segítséget.

(#20766) Lenry


Lenry
Topikgazda

Félig-meddig off, de hátha valakit érdekel és lemaradt róla: a standalone Gwent immáron Androidon is elérhető. ingyenesen letölthető a Play Store-ból

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20767) Redneck


Redneck
veterán

GoG-on van meg a játék. 2 rugóért vettem anno lemezesen, és szeretnék DLC-ket, leginkább a Blood and Wine érdekel. Jelenleg 60%-os leárazás van rá, így 8€.

Megéri vagy érdemes vele várni, esetleg Steamen érdemesebb megvenni a teljes pakkot, ha akciós? Csak mert a GoG-ot amúgy nem használom.

Szerk:
Megnéztem Steamen is ennyi, és jelenleg 15€ a fullos pakk, 70% kedvezménnyel. Jól hangzik. A mentések ugye átmásolhatók?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20768) Lenry válasza Redneck (#20767) üzenetére


Lenry
Topikgazda

át persze, egyszerű fájlok. egyébként úgy rémlik a Dokumentumok mappában vannak, az szerintem független attól, hogy GoG vagy Steam

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20769) TheNewDawn válasza Redneck (#20767) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Át igen, és nem érdemes vele külön bütykölni, mindenképp válaszsd a teljes pakkot. Sajnos az euróárolyam a tavalyi 310 helyett ugye közel 360, de szerintem ez ügyben is érdemes sietni, mert lesz ez még 400 is .

(#20770) MZsoltee válasza Redneck (#20767) üzenetére


MZsoltee
veterán

A HoS-t se hagyd ki. Rövidebb, de nekem hangulatosabb volt, mint a BW.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#20771) tibaimp válasza Redneck (#20767) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nagyon jó mind a 2 DLC! Ne hagyd ki a Hearts of Stone-t sem!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20772) Redneck válasza tibaimp (#20771) üzenetére


Redneck
veterán

Megveszem majd mindkettőt, de lehet maradok a GoG verziónál, elvégre minek fizessek feleslegsen többet. Ráér, még az alapnak is az elején vagyok, és kevés rá az időm.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20773) tibaimp válasza Redneck (#20772) üzenetére


tibaimp
nagyúr

:R
Simán jó a GOG-os változat. Én lemezen vettem meg még annó, amit a GOG fiókhoz tudtam hozzáadni. Eleve, ha jól tudom, ez a saját, mármint a játékkészítők, saját áruháza. Így ezzel is őket támogatod.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20774) Graveann


Graveann
újonc

Sziasztok! Amikor összegyüjtöttem a talált felszereléseket, hogyan tudom bővíteni hogy ne csak 90 db , hanem 160 db cucc férjen? Mert mindig el kell dobálnom a jó kardokat mert tele a helyem. Köszi!

(#20775) Lenry válasza Graveann (#20774) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a lónak vegyél nagyobb nyeregtáskát
illetve vidd végig a lóversenyes küldetéssorozatot, a végén megkapod a játékban megszerezhető legnagyobb nyeregtáskát

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20776) tibaimp válasza Graveann (#20774) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Amúgy sem kell eldobálni a cuccokat, jó lesz eladni, tedd be a minden térképen megtalálható "fő" kocsmában lévő zöld ládádba! Végtelenül rakható! A térkép jelzi, zöld láda!

szerk:

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20777) Graveann válasza tibaimp (#20776) üzenetére


Graveann
újonc

Köszi!

(#20778) Kiss_R válasza tibaimp (#20776) üzenetére


Kiss_R
tag

Csak okosan a végtelennel, ha sok a cucc, akkor eléggé tud akadozni a ládanyitogatás :DDD

(#20779) tibaimp válasza Kiss_R (#20778) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez igaz! Bár nekem egyszerre több 100 cucc volt benne, mikor az ng+-ban Novigrad-ot "kikérdőjeleztem" és nem tudtam kinek eladni a cuccot. Toussaint megoldotta a problémát :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20780) Redneck


Redneck
veterán

Az alkímia rész nem világos nekem. A főzetek és olajok amiket már megcsináltam hogy termelődnek újra? Csak akkor ha megvan minden összetevő és meditálok?

Quen jel használatakor csak a lila körben működik a mágia? Csak mert a lidércek össze-vissza teleportálnak, ha többel harcolok, kikerülünk a körből.

Ma vagy holnap kipróbálom a kártyázást. Az igazat megvallva rohadtul hidegen hagy, de nagyon sokat olvastam róla hogy fontos. A Véres Bárót elvileg már buktam, elvitte az asszonyt hátha tud rajta segíteni valaki, haver szerint vele már nem találkozok.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20781) Lenry válasza Redneck (#20780) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Alkímia: elég ha van nálad valami töményszesz és meditálsz egyet. az összetevők csak az első kikeveréskor kell, hogy rendelkezésre álljanak.

Quen: itt az Yrdenre gondolsz, de igen, csak a körön belül működik. én személy szerint pont emiatt nem is szeretem használni, inkább kend be a kardod Kísértetolajjal, meg ha nagyon úgy érzed, akkor dobj el egy Holdpor bombát.

Gwent: végig lehet játszani kártyázás nélkül is a játékot, sztori szempontjából nem sokat buksz vele, viszont nagyon élvezetes mellékjáték, szóval mindenképp ajánlom megnézni.
a Bárótól elnyerhető lapot megtalálod a szobájában az asztalán.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20782) Redneck válasza Lenry (#20781) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi a gyors választ! :R

Akkor nem idegesítem magam a Gwent miatt, tényleg nem izgat. Harcolni szeretek, bár egy DMC-hez képest idegesítően fapados, és a kamerakezelés is szar szerintem.

Yrden, igen, bocs néha keverem. Ha a Holdpor bombát használom, én is sérülök tőle ha közel dobom? Nem vagyok benne otthon, eddig csak a Számum volt meg, azt meg csak fészkek esetén alkalmaztam.

Alkímia:
Töményszesz alatt a vodkákat érted? Mert már sokfélét láttam, de eddig azt hittem egy töltethez mindig kell x gyógynövény és y összetevő.
Ha nem, akkor már lassan abbahagyhatom az ezredik ugyanolyan szörnnyál és gyógynövény lootolását? Egyelőre "betegesen" összeszedek mindent amit érek...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20783) Szabi® válasza Redneck (#20782) üzenetére


Szabi®
addikt

Meg fogod szokni teljesen az írányítást,egyszer csak azt veszed észre hogy menni-menni akarsz és úgy fogod tolni mintha mindig ezzel játszottál volna :) Én a gwentet az első 3 végigjátszás során nem erőltettem,de már toltam ki azzal együtt is.Majd arra figyelj ha a gwentre is rámész hogy lesz egy küldetés aminél választhatsz hogy egy jól csengő összeg,vagy a ritka kártyák,utóbbit válaszd,Zoltán a törpe fogja adni.

[ Szerkesztve ]

(#20784) Redneck válasza Szabi® (#20783) üzenetére


Redneck
veterán

Második vagy inkább harmadik újrakezdésre kontrollerrel tolom. Egy hack'n'slash kamerakezeléséhez és mozgásához képest lassú, gagyi, de játszható. Az említett kategóriában, sokkal több movement és kombó van, mégis lazán meg lehet őket csinálni. Nekem ez a viszonyítási alapom, nem nagyon RPG-ztem korábban.

Nem izgat a Gwent, talán majd ha egyszer újra nekiugrok kipróbálom. :B

TheNewDawn:
Annyi baj legyen. Inkább harcolni és győzni akarok, mint luvnyákkal enyelegni. Azt inkább IRL. :D

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20785) TheNewDawn válasza Redneck (#20782) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Mondjuk kb az egyik legélvezetesebb mellékküldit bukod el ha nem kártyázol, + nem tudod megfektetni Triss és Cerys után a legjobb csajt a játékban :)

(#20786) Lenry válasza Redneck (#20782) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a Holdpor önmagában nem sebez, nyugodtan belesétálhatsz, a hatókörében blokkolja a szörnyek átalakulását, pl a szellemeket szilárd formába kényszeríti.

töményszesz, igen pl vodka. nem kell meginni, elég ha nálad van

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20787) Jorus válasza Redneck (#20782) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lidércek ellen még fontos a Csillapító-párlat a többi mellett.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20788) Szteliosz


Szteliosz
újonc

Sziasztok.
Srácok egy kérdés.
Gog.com programot, ahonnét magát a The Witchert 3 indítom valami úton-módon a nyelvet nem lehet magyarra átállítani?
Ha igen, akkor miképp?
Köszi a válaszokat.

(#20789) Lenry válasza Szteliosz (#20788) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a GoG kliens nem tud magyarul

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20790) tibaimp válasza Szteliosz (#20788) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nincs magyar, tényleg. Nem is emlékeztem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20791) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

https://www.facebook.com/watch/?v=205112654113712
Professional stunt performers pay tribute to THE WITCHER!
Hátha nem vótmég, én most láttam először és qrvajó.

https://divecenter.hu

(#20792) Lenry válasza bunnyhu (#20791) üzenetére


Lenry
Topikgazda

tényleg nagyon jó, köszi :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20793) dannyl válasza bunnyhu (#20791) üzenetére


dannyl
addikt

A mozgás tényleg zseniális. Hogy milyen apropóból készült, azt nem tudom, de a körítés elég gagyi :D Minek kellett az a "felmosórongy" a fejére? Anélkül jobb lett volna. Ha most csak a mozgás a lényeg, akkor minek elgagyizni?

(#20794) Redneck


Redneck
veterán

Több tesztben is olvastam hogy van blokkolás/védekezés gomb. Na ez nekem új volt, így lehet egyszerűbb lesz harcolni, hogy nem kell állandó kitéréssel és elugrással operálnom. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20795) edari válasza Redneck (#20794) üzenetére


edari
őstag

:Y :Y

(#20796) scyllarus válasza Redneck (#20794) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezért nem kell reflexből átugrani a tutorialt.:)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#20797) Redneck válasza scyllarus (#20796) üzenetére


Redneck
veterán

Nem kezdtem full elölről, csak az akasztott embertől, ezért maradt ki. Nézzétek el nekem, nagyon kevés időm van játszani. :U Azért eddig sem voltam elveszett, pár pörgősebb hack'n'slash benne van a kontrolleremben, így kitéréssel is gyorsan aprítottam...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20798) MZsoltee válasza Redneck (#20797) üzenetére


MZsoltee
veterán

Milyen hack'n' slash-t játszottál kontrollerrel?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#20799) Redneck válasza MZsoltee (#20798) üzenetére


Redneck
veterán

Pár Devil May Cryt, Darksiderst, Castlevaniat például. De ha úgy nézzük, a Batman: Arkham széria és a Sleeping Dogs harcrendszere is elég hack'n'slash szerű. A legtöbb ilyen TPS címet kontrollerrel tolom.

Ha lesz, a következő részben, részemről lehetne komplexebb a harc. Lehetnének kombók, és a kamerakezelésen kéne még javítani, szerintem élvezetesebb lenne. Persze most sem rossz, és tudom, ez elsősorban RPG... :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20800) Zolás válasza Redneck (#20797) üzenetére


Zolás
addikt

Az elején lehet edzeni Vesemirrel, azt ne ugord át. Ott mindent megmutogat.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.