Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) AMD Power


AMD Power
titán

A kodsziget mar lassan a vege mar a jateknak? Szovetgesek megvannak a vedelemhez.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20352) pilóta válasza AMD Power (#20351) üzenetére


pilóta
nagyúr

Még csak most kezdődik... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#20353) Jorus válasza AMD Power (#20351) üzenetére


Jorus
nagyúr

A vége felé jársz, de még nem kell csüggedni. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20354) scyllarus válasza AMD Power (#20351) üzenetére


scyllarus
veterán

A főszálnak a vége felé jársz, de a játéknak messze nem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#20355) AMD Power válasza scyllarus (#20354) üzenetére


AMD Power
titán

Jol van akkor. 22 szint a minimum oda azt mondjatok?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20356) scyllarus válasza AMD Power (#20355) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem emlékszem, de minden küldetés mellett ott az ajánlott minimum szint a küldetés menüben.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#20357) Peace válasza tibaimp (#20349) üzenetére


Peace
nagyúr

Írtam ilyet? :DDD :DDD :DDD Annyit írtam, hogy a mai napig nincs HDR támogatás a PC verzióban, PS-en meg van és valami be**arás a látvány! ;) De ha jobban érzed Magad attól, hogy így értelmezed a bejegyzésem, akkor ám legyen. ;)

(#20358) pulffy


pulffy
őstag

Kaer Morhenbe csak sztori által lehet feljutni? Nem lehet esetleg felhajókázni? :)
Ugye ott van az egyik iskola cuccai.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#20359) AMD Power válasza pulffy (#20358) üzenetére


AMD Power
titán

Nem nem... :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20360) pulffy válasza AMD Power (#20359) üzenetére


pulffy
őstag

F@ck! :D és a kb mikor lehet oda eljutni? Végefele?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#20361) Jorus válasza pulffy (#20358) üzenetére


Jorus
nagyúr

Felhajózni egyébként sem lehetne, mert a Kaer Morhennél folyó Gwennlech a Buinaba ömlik, az pedig a Praxeda-öbölbe torkollik, ami fent van északon, majdnem Blavikennél. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20362) Lenry válasza pulffy (#20360) üzenetére


Lenry
Topikgazda

miután teljesítetted a Veleni, Novigradi és Skelligi főküldetéseket

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20363) Jorus válasza pulffy (#20360) üzenetére


Jorus
nagyúr

Fősztori felénél, 36. küldi a 61-ből.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20364) AMD Power válasza pulffy (#20360) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyjabol igen! Csinald a mellekulldeteseket is szorgosan. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20365) tibaimp válasza Peace (#20357) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jogos! És bocsánat, csak "idegállapotban voltam", de ez nem ide tartozik. :R :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20366) Peace válasza tibaimp (#20365) üzenetére


Peace
nagyúr

No para! Én is imádom a PC-met!!! És valószínűleg azon is állatul nézne ki. Engem csak totál levett a lábamról az 5 évvel ezelőtti 21,5 colos PC-s élményhez képest amit így most HDR-el kaptam az új tv-n. ;)

(#20367) tibaimp válasza Peace (#20366) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem attól lettem idegállapotban, amit írtál, más, felb**tak....mind1...

Más: amit betettem képeket, az nem HDR? Mármint High Dynamic Range? Illetve, ha a TV-d támogatja a HDR-t, meg akkor a játék is, akkor még máshogy, másképpen néz ki?
Mert mostani tudásom szerint a HDR az a fénypászma beszűrődés a képbe, ami kitakar "kivakít" más grafikai elemeket, ezzel elérve, az igazi "szemembe világít a nap" élményt.
Nem így van?
Ha tudsz készíts fotókat, had pislantom meg!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20368) Peace válasza tibaimp (#20367) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Itt is és még pár oldalon olvastam, hogy nincs HDR támogatás a PC-s verzióban.

Igen, ha a játék is támogatja (bekapcsolható funkció a beállítások menüben) és a tv-d is, akkor igencsak komolyan néz ki. Nem a 150-200k-s tv-ken, sajnos a minőségnek súlyos ára van. Az olcsóbb tv-kre is rádobják a HDR matricát, de sajnos technológiai korlátokból kifolyólag nem képesek olyan szinten megjeleníteni, ahogyan azt illene. Netflixen is már szinte minden tartalom HDR-el jön alapból, brutális látvány egy "Our Planet" doku sorozatnál is például. De Gears 5, Fallen Order is támogatja PC-n. Ettől függetlenül bőven megvan a PC előnye Witchernél, amire a PS nem képes. 60-80 FPS, brutálisan részletes textúrák és távoli tárgyak megjelenítése és kidolgozottsága. PS-en erről le kell mondani és adott a 30 FPS is, de engem a bődületes fényjáték totál magával ragadott. Nem tudom mennyire jön át a hulladék telefonommal, de igyekszem majd lőni Neked pár fotót. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20369) tibaimp válasza Peace (#20368) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi
Mondjuk ha ezen a TV-n nyomod: Samsung 65Q70, ami nem a "150-200k-s", mint látom, akkor az baszó lehet. :DD

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20370) Peace válasza tibaimp (#20369) üzenetére


Peace
nagyúr

Jaja, azon. Megleptem magam költözésnél. Lecsippentettem a felújításra szánt keretből. :DDD De életem legjobb döntése volt.

(#20371) tibaimp válasza Peace (#20370) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Miért, ez is egyfajta felújítás nem? Felújítottad a vizuális élményed :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20372) Peace válasza tibaimp (#20371) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is pontosan így vélekedtem. ;) Maradhat a hulladék padlóburkoló, a tv-t sokkal többet nézem. :DDD

(#20373) pulffy


pulffy
őstag

Tudja valaki hogy merre találhatok bölényfűt? Fűárusoknál se szok lenni...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#20374) Lenry válasza pulffy (#20373) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a Fehér Gyümölcsöskertben élő javasasszony (Tomira) és az Oxenfurt melletti félszerzet füvesember is árul

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20375) pulffy válasza Lenry (#20374) üzenetére


pulffy
őstag

Köszi, Tomiránál volt, Oxenfurban még nem voltam.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#20376) #68216320


#68216320
törölt tag

Segítség... Már a dechatlon-ban vásárolva is a Witcher 3 jut eszembe :D

(#20377) scyllarus válasza #68216320 (#20376) üzenetére


scyllarus
veterán

És működik a gyorsutazás, kipróbáltad? :DD

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#20378) faragojof válasza scyllarus (#20377) üzenetére


faragojof
senior tag

:)) :C

"Formicate Under Command of the King,,

(#20379) #68216320 válasza scyllarus (#20377) üzenetére


#68216320
törölt tag

Részben. Működik, de bármerre indulok az "akasztott vásárló pénztára" pontra jutok :DDD

(#20380) tibaimp válasza #68216320 (#20379) üzenetére


tibaimp
nagyúr

:DD Ez jó volt!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20381) scyllarus válasza #68216320 (#20379) üzenetére


scyllarus
veterán

Ja, rémlik. Ott van a 101-es szintű Pénztáros, és a dialógusból bármelyik opciót is választod ("Kér táskát?", "Van hűségkártyája?", "Készpénz vagy kártya?", ) mindenképp lehúz pár orennel?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#20382) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg itt tartok:

Tudtommal ez a fő küldetéssorozatnak már eléggé a végefelé van. Kérdésem az lenne, hogy ha azzal végzek, akkor még ugyanúgy folytatódik tovább a játék és lehet a DLC és mellékküldiket csinálni? Vagy azt csak külön lehet a főmenü azon pontjában?

Temérdek kérdőjelet még nem szedtem össze, a hajókázósokból kb. alig valamit, mert az az idegeimre megy... viszont, ha főküldi végén töltőképernyő és vége a játéknak, akkor inkább megállok itt. :Y

Itt látszik, hogy megannyi kérdőjelem van még, csak úgy berántott a fő storyline, hogy nehéz a hitvány kérdőjelekre rávenni magam. :B Természetesen célom, hogy teljesen felderítsem a játékot. :)

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#20383) tibaimp válasza fpatrik17 (#20382) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Van pár küldetés, amit be kell fejezned a fő szál bizonyos pontjának elérése előtt, mert utána már nem tudod majd befejezni és automatikusan Sikertelen státuszba kerül az a küldi, de ezek mind mellék küldetések. Kincsvadászat maradhat későbbre, ahogy a kérdőjelek is. A DLC-t a fő történeti szál végeztével célszerű elkezdeni, mert annak is lesz egy fő történeti szála. A térképeden jobb oldalt az a sok kérdőjel, kb mind a "kék" DLC-hez tartozik. A "piros" DLC másik térkép, szóval nem is itt van.
Én úgy csináltam annó, hogy az összes mellék küldit megcsináltam, a kártyázás/lóversenyek kivételével, és csak utána mentem rá a fő szálra, itt a vége felé, ahol kb. most jársz.
Van egy küldi: Berengar pengéje, ami például Sikertelen lesz, ha nem fejezed be a fő szál bizonyos pontjának eléréséig. (azt nem árulom el miért, majd rájössz....).

Kb ennyi, de majd a többiek kiegészítik.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20384) GhostLead


GhostLead
tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Most játszok először a játékkal. Az lenne a kérdésem hogy Velenből vissza tudok-e menni a Déli Gyümölcsös kertbe? A térképen sehol se látom. Lenne ott még egy-két mellékküldim.

(#20385) Jorus válasza GhostLead (#20384) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nyomj egy space-t a világtérképhez (PC-n).

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20386) GhostLead válasza Jorus (#20385) üzenetére


GhostLead
tag

Azt megtaláltam. A világtérképet. De nem találom hogy merre kellene menni a Déli Gyümölcsös kertbe. :F

(#20387) Jorus válasza GhostLead (#20386) üzenetére


Jorus
nagyúr

Szerintem akkor nem a világtérképet nézed, mert azon elég kevés dolog van

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20388) AMD Power


AMD Power
titán

Cirit megtaláltam. Már a császárnál is voltunk. Mennyi idő amire a végére érek? Kb? Most 3-4 napig csak mellék és Witcher küldetést csináltam előtte. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20389) tibaimp válasza AMD Power (#20388) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Még most jön a java :) ! Jó lesz. A Berengar pengéje küldetést mindenképpen fejezd be, mielőtt tovább mész. Nekem vissza kellett tölteni annó, nem öröm.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20390) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Sikerült másodjára is megszerezni az Aerondight kardot :). Mondjuk "csak" 98-as, szóval nem a legerősebb Ezüstkard így a végén. Érdekes.
Tettettem bele slot-okat a Rúnaművessel és a Csonkolás bájolást.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20391) Lenry válasza tibaimp (#20390) üzenetére


Lenry
Topikgazda

szóval nem a legerősebb Ezüstkard így a végén

lehet, hogy a lvl nem ezt mutatja, pedig de. ez a legerősebb.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20392) AMD Power válasza tibaimp (#20389) üzenetére


AMD Power
titán

Adok neki! Amitt tudok megcsinalok! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20393) tibaimp válasza Lenry (#20391) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egyébként ez miatt a fegyver "feltöltődés" miatt a legerősebb?
Akkor átteszem :)

AMD Power: hajrá!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20394) Lenry válasza tibaimp (#20393) üzenetére


Lenry
Topikgazda

igen, amiatt.
rendesen kifejlesztett Quen mellett nem nagy etwas kibírni, hogy 10 találatot bevigyél sérülés nélkül, utána meg ott vége is a meccsnek az ellenfél számára.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20395) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Hát srácok... Mit is mondjak... Végigvittem a fő küldetés szálat. Itt a véghajrában volt h ogy könnyeztem, volt hogy tapsoltam a monitor előtt mint egy kisgyerek, férfiembör létemre.

Szétrobban a fejem, hogyan voltak képesek ezt a játékot így összerakni. Számomra felfoghatatlan mennyire aprólékosan, részletekbe menően meg van tervezve történet/játékélmény/érzelmi vonalon is ez az alkotás. Irgalmatlan mennyiségű munkát beleölhettek a lengyel cimborák. Részemről csont nélkül megnyerte minden idők legjobb játéka címet! :R

U.i.:
1 db Witcher küldim maradt a fő részből, utána mit javasolnátok? Hajkurásszam a kérdőjeleket, vagy kezdjem valamelyik DLC-t? Ha igen melyiket? lvl 32 az ajánlott a Hearts of Stone-hoz, 34 a Blood and Winehoz.
Jelenleg 35-ös vagyok.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#20396) Jorus válasza fpatrik17 (#20395) üzenetére


Jorus
nagyúr

HoS majd B&W :K

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20397) tibaimp válasza fpatrik17 (#20395) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Zseniális játék, ebben itt mindenki egyetért veled.
Nekem volt olyan most az NG+ során, hogy megöltem egy, amúgy Witcher Megbízáshoz tartozó lényeket, mert pont ott rövidítettem az utat. Na, gondoltam is magamban, fasza, nem adja be majd a küldit (még fel sem volt véve). De beadta, és el is vezetett a vérnyom/szag akármi az adott helyre és ekkor "közölte" velem kedvenc witcher-em, hogy igen jártam már itt és korábban hidegre tettem a lényeket, de semmi gond, most legalább beszedem érte a pénzt! Komolyan, simán így lekezelte a játék, a hozzá tartozó monológ is meg volt írva, beszarás egyszerűen.

u.i.:
Nyomjad tovább DLC-t, előbb a kék, majd a piros, mert túlfejlődsz az ajánlott szinten, a kérdőjelezést hagyd a legvégére, ha ki akarod maxolni, de sok értelme amúgy nincs. Max annyi, hogy találsz egy csomó eladható cuccot, meg fejlődsz kb. 1,5-2 szintet pluszba.

Lenry: értem, ez kipróbálom. Mondjuk így ~10000 körüli sebzéssel sem élnek az ellenek csak pár csapást meg, sőt elég gyakran beadja az instant kill-t is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20398) AMD Power válasza tibaimp (#20397) üzenetére


AMD Power
titán

A szenzacios szo is keves hozza! Lenyugozo! Ehhez mondjuk az is hozzazartozik, hogy magyar nyelvu! Forditas nelkul szamomra mar a story annyira nem is lenne erdekes. Attol persze maga a jatek meg zsenialis lett, csak ez sokat hozzatesz az elmenyhez!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20399) chopin42 válasza AMD Power (#20398) üzenetére


chopin42
őstag

Kár, hogy halottizés opció nem lett végül :D Mármint dehogy kár, de poénos lenne :C

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#20400) TheNewDawn válasza fpatrik17 (#20395) üzenetére


TheNewDawn
addikt

DLC ket mindenképp, ott még rápakoltak több lapáttal, szerintem nagyságrendekkel jobb lett mind a 2 még az alapjétéknál is :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.