Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) TheNewDawn válasza AMD Power (#20398) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Szerintem pont hogy az angol verzió jobban sikerült ( és biztosan az eredeti lengyel messze a legjobb csak ugye abból nem sokat értek) de kinek a pap , :)

(#20402) Lenry válasza chopin42 (#20399) üzenetére


Lenry
Topikgazda

halottizés opció :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20403) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Az Ofieri szett, az annyi, hogy a kovácsnál/rúnaművesnél megcsináltatom a 4 páncéldarabot és az acélkardot? (ha jól láttam 95-ös a szett)
Ezüstkard van belőle? Csak mert én eddig nem találtam meg.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20404) Jorus válasza tibaimp (#20403) üzenetére


Jorus
nagyúr

Csak acélkard és számszeríj van Ofieriből.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20405) tibaimp válasza Jorus (#20404) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Értem. Akkor az íj tervrajza nincs meg, köszi!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20406) Jorus válasza tibaimp (#20405) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tervrajz nem lesz, a kész fegyvert tudod megvásárolni, illetve egy küldi során megtalálni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20407) tibaimp válasza Jorus (#20406) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Fasza! Akkor viszont már lehet megvolt, csak nem is néztem és mint minden "szemet" tárgyat, eladtam. Na mindegy. Csak a GOG achievement miatt kérdezem és oda elég az acélkard is, köszi.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20408) pulffy


pulffy
őstag

Skacok a kártyagyűjteményem hol tudom megnézni?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#20409) Jorus válasza pulffy (#20408) üzenetére


Jorus
nagyúr

Beállíthatsz rá billentyűt, de alapból escape és ott van a menüben a mentés, betöltés stb alatt.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20410) genndy válasza pulffy (#20408) üzenetére


genndy
addikt

"H"

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#20411) pulffy válasza Jorus (#20409) üzenetére


pulffy
őstag

Jaj hogy ott van, de vak vagyok :B én meg ott a játék menüben kerestem, köszi amúgy ps4 :P ;]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#20412) GhostLead válasza Jorus (#20387) üzenetére


GhostLead
tag

megtaláltam. köszi :) :))

(#20413) Liner


Liner
aktív tag

Imádom az ilyen jellegű játékokat és ennek többször is nekifutottam ugye mert mindenki fényezi, legyen olyan kedves valaki világosítson fel, hogy mikor kapja el az ember a fonalat? spoiler amikor odatántorgott a gyújtogató hát azon jót röhögtem. Mármint azon, hogy most ez tényleg ilyen lassan történik? Ami elkeeserit az millió féle összetevő aminek semmi értelmét nem látom. Esküszöm egy abc ben kevesebb kaja van mint itt. Meg, hogy harc közben tölt a kenyér? Mivan? Van benne valami de valahogy mégsem. Velem van a baj mi? Vagy massziv4 ora játék után már alakulnak a dolgok?

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#20414) Lenry válasza Liner (#20413) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Ez nem a Call of Duty

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20415) Big_Boss válasza Liner (#20413) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Az RPG az ilyen.
Fehér gyümölcsöskert csak egy tutorial.

(#20416) AMD Power válasza Liner (#20413) üzenetére


AMD Power
titán

4 óra? Az ennél a játéknál semmi. Szerintem kell minimum 10 óra hozzá. De mint írtam is egy nem egy Gears 5 amitt 8 óra alatt végigtolsz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20417) scyllarus válasza Liner (#20413) üzenetére


scyllarus
veterán

Írtam korábban, én ott az elején kétszer abbahagytam, pedig rpg fan vagyok és a Witcher 2-őt is végigjátszottam párszor.
Aztán nemrég újra elővettem (sorozat :B ), és azóta nem tudom abbahagyni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#20418) sp8787 válasza Liner (#20413) üzenetére


sp8787
addikt

A turnbased rpgk azok ilyenek. Lassan indulnak, lassan folytatodnak..etc.

Amugy ez nem igaz, a jatek legeleje tokugyanolyan mint a legvege.

(#20419) chopin42 válasza Lenry (#20402) üzenetére


chopin42
őstag

Witcher 1 szinkronra utaltam. ;]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#20420) Liner válasza sp8787 (#20418) üzenetére


Liner
aktív tag

Valami vonzz benne meg biztos nem véletlenül van agyon dicsérve ennyi eszem Nekem is van. Szóval "veszélyben" vagyok.. :-)
Ez nem 4 hanem 10 ez biztató.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#20421) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon jo ez a Witcher de mar kicsit retesteszta erzesem van. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20422) Ted_Beneky válasza chopin42 (#20419) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Én bírtam a szinkront, egyedül Kalkstein kezdett el idegesíteni a huszadik "sajnááálom, elfelejtettem..." után :)
Shani szinkronhangját meg halottam mostanában rádiós gyógyszerreklámokban, egyből megismertem!

Csillagkaput a Csillag térre!

(#20423) alratar válasza AMD Power (#20421) üzenetére


alratar
addikt

Az milyen?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#20424) AMD Power válasza alratar (#20423) üzenetére


AMD Power
titán

El van nyujtva. Hosszu.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20425) dannyl válasza AMD Power (#20421) üzenetére


dannyl
addikt

Szerintem meg épp ez a jó. Illetve nem elnyújtva van, hanem a történet hosszú. A különbség, hogy nem értelmetlen tartalmakkal nyújtották, hanem értelmes, zseniális sztorival, küldikkel.
Kicsit furcsa lehet CoD és társai után, ahol pár óra alatt végigszaladsz a pályákon. Ha épp megunod, akkor ki kell lépni, vagy más dolgot csinálni a játékban. Ha azt nézed, hogy új korában kb. 16k volt a játék, és ~200 órát bele tudsz nyomni egy végigjátszásba, akkor a 4-8 órás FPS-ekhez képest szinte ingyen van a Witcher. És kb. ez is lenne az elvárásom személy szerint. Mert mondjuk 1 hétvége alatt, ha kijátszok egy játékot, ami majd' 20k, akkor az nem túl jó befektetés. A W3-mat fél évig nyomtam. És benne van legalább 2-3 újrajátszás.

(#20426) tibaimp válasza AMD Power (#20424) üzenetére


tibaimp
nagyúr

És még az NG+ hátra van (ha jól tudom nálad), és ott szándékosan a "másik választ" kell választani, hogy másképpen alakuljon a történet szála. Így simán benn van 300+ óra. Én most járok 350 óránál, és még a Tussan-i szálból van bőven, nem kártyáztam, és ott a sok kérdőjel (felderítetlen helyszín) Novigrad-ban meg Skellige-n is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20427) alratar válasza dannyl (#20425) üzenetére


alratar
addikt

Egyetértek minden szavaddal.
De azért annyiban egyetértek AMD Powerrel, hogy azért néha érezni, hogy egyes részek mesterséges nyújtják ki a játkídőtt.
Perszenem annyira, mint az RDR2 lovaglása.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#20428) Kiss_R válasza alratar (#20427) üzenetére


Kiss_R
tag

Dandelion előkerítése Novigradban, annál az ember az alküldetés alküldetésénél már a fejét fogta, nemcsak Priscilla állt értetlenül a dolog előtt :C

[ Szerkesztve ]

(#20429) AMD Power válasza dannyl (#20425) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben is 100%-ig egyetertek. Meg mindig jobb mint a 6-7 "oras" jatekok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20430) Aciduzzu válasza alratar (#20427) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Egyik véglet sem jó. Én nem igénylem a 100+ órás címeket, de a 8-10-et sem szeretem.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#20431) alratar válasza Aciduzzu (#20430) üzenetére


alratar
addikt

Hát ha cssk a main questeket csinálod, szerintem egy 50 óra alatt végig pörgethető.
Mondjuk akkor kiveszik a játék kvint-esszenciája, az RPG.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#20432) sp8787 válasza dannyl (#20425) üzenetére


sp8787
addikt

Nekem a tortenettel annak hosszusagavl semmi bajom nem volt de cca 100 ora utan elegem lett a jatekbol.
Ennek eleg egyszeru oka van megpedig az ,hogy a harcrendszer es maga a combat halalgyenge vagyis valojaban nincs is.

Van olyan action-rpg amivel 2500+ orat jatszottam/jatszok mielott elkuldenel COD-ozni.
Csakhogy ebben semmi akcio nincs persze ugy tunik van de valojaban nincs.
Az arat mondjuk megerte ez azert nem kerdes.

(#20433) Lenry válasza sp8787 (#20432) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Van olyan action-rpg amivel 2500+ orat jatszottam

melyik?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20434) sp8787 válasza Lenry (#20433) üzenetére


sp8787
addikt

Nioh

(#20435) tibaimp válasza sp8787 (#20434) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Na látod, nekem meg pont az ilyen stílusú nem jön be. Mondjuk ezzel nincs is baj, kinek ez, kinek az. És én kifejezetten élvezem a witcher harcrendszerét.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20436) Kiss_R


Kiss_R
tag

Ma kicsit visszatértem Velenbe lenyugtatni a WoT-ban kikészült idegeimet, mondom megcsinálok 1-2 kincsvadászatot. Az hagyján, hogy folyamatosan letértem a célirányról, és minden random kérdőjelet "összeszedtem", de még számomra új küldibe (Bolondok aranya) is belefutottam. Komolyan minden négyzetmétert be kell járni, ki tudja, mennyi ilyen maradt el :F Vagy két, két és fél órán át csatangoltam Velen mocskában (ha nem muszáj, nem gyorsutazok már), pedig csak az alap Griff szettért indultam. :DDD

(#20437) sp8787 válasza tibaimp (#20435) üzenetére


sp8787
addikt

Igy van es nem is azt akartam mondani ,hogy rossz lenne a jatek.
Peldaul a tortenet(ek) egesz jo(k) a dialogusok azok meg brutalisan jol meg vannak irva.

(#20438) alratar válasza sp8787 (#20434) üzenetére


alratar
addikt

Azzal hogy a fenébe?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#20439) tibaimp válasza sp8787 (#20437) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez így van!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20440) sp8787 válasza alratar (#20438) üzenetére


sp8787
addikt

Kijott a jatek 750 volt a lvl cap
Kijottek a patch amik uj Side-quest-eket adtak
Visszavettek a lvl cap-et
....
and so on
....
Kijott az utolso DLC ami a quest-ek mellet hozzaadott egy 999 szintu Abyss-t

Ez igy ment 8 honapig es mindig volt mit csinalni ezert az "elso vegigjatszas" cca olyan 1400 ora lett.Majd a kovetkezo 2 evben tobbszor elovettem Abyss speedrun vagy mas miatt amihez volt ,hogy az elokeszulet volt 300+ ora.

Olyan ez mint a BB ha vegigjatszod az alapjatekot na cca az a Tutorial es ha szereted a jatekot akkor nem szabadulsz.

(#20441) Aciduzzu válasza sp8787 (#20434) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Nekem meg például az a harcrendszer nem jött be egyáltalán. Meg az egész jatek, ahogy van. Giccsparade.

A Niohban más sincs, csak a csihipuhi, meg jó, hogy hat opcióval több lehetőség van a harcrendszerben, mint egy Witcherben, aminek pont nem a harc a lényege.

Lehet almát körtevel hasonlítani, csak épp semmi értelme.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#20442) Aciduzzu válasza alratar (#20438) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Pont az ilyen játékokkal lehet csak igazán.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#20443) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Hmm, feldobta a fórumtémákban - nem is gondoltam, hogy még pezseg az élet a witcher 3 körül? Gondolom a sorozat meghozta az emberek kedvét :)
Én eddig 2x játszottam végig, most nyomom harmadszor - most NG+ , előtte simán előről kezdve - szerintem nem is volt NG+ vagy nem tudtam mi az.

Néhány gondolat. Egyrészt a játék 2020-ban is iszonyú gyönyörű. Komolyan, a legmélyebb alázatos tiszteletem a CDR-nek, eszméletlen munkát végeztek. A kód nagyon szépen optimalizált, gyors, dinamikusan kezeli az erőforrásokat - érdemes megnézni mondjuk egy msi afterburnerrel, hogy variálja a proci terhelést, fantasztikus. Etalon ez a játék az olyan AAA-s új címekkel szemben is mint a Jedi fallen order, Far cry 5 stb. Ha pedig az ember rárak némi kiegészítőt mint a HD Reworked, még szebb lesz.

A sztorik lenyűgözőek, nem az unalmas ölj le 10 sárkányt, olyan sztorik vannak egy-egy mellékszálon hogy az ember csak néz ki a fejéből. Ott vannak a leírások, könyvek rengeteg infóval.

Nem tudom mit fognak lerakni az asztalra az idei játékukkal, de ha tartják a minőséget akkor az megint meghatározó etalon lesz úgy 5 évig.

MÁS. A NG+ -nak egészen pontosan mi a célja, miért került így bele azon kívül hogy a szintjelzőt feljebb lehet pimpelni? Egy csomó minden adott, tehát hagyja ki az ember azokat a küldetéseket? Vagy ott jobbat kap, pl. lovasversenyekre érdemes újra elmenni?

https://divecenter.hu

(#20444) sp8787 válasza Aciduzzu (#20441) üzenetére


sp8787
addikt

Csak 6 opcioval? Alapban 6-al tobb fegyver van innen indulunk.
Jeeez!

Reszemrol nem fogok itt vitatkozni teljesen evidens dolgokrol foleg nem olyanokkal akiknek gozuk nincs mirol beszelnek.

(#20445) Lenry válasza bunnyhu (#20443) üzenetére


Lenry
Topikgazda

NG+-on nem csak a szintjelzőt tolhatod föntebb, hanem végigjátszhatod újra a játékot úgy, hogy rengeteg mindent áthozhatsz a korábbi mentésedből, így nem lvl1-en kezdesz egy szál repedt fakarddal, hanem kellően tápos vagy, teljesen más taktikával futhatsz neki a játéknak újra

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20446) bunnyhu válasza Lenry (#20445) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Ez oké, de ahogy írtam pont emiatt egy csomó mindennek nincs értelme ha jól sejtem. A nehézséget meg már nincs hova tolni :D

https://divecenter.hu

(#20447) Jorus válasza bunnyhu (#20443) üzenetére


Jorus
nagyúr

A legtöbb játéknál megvan az a fíling, hogy amikorra megszerzed a legjobb fegyvert, a legmenőbb páncélt, a legjobb potikat és minden skilled úgy áll, ahogy kellene, akkor vége van a játéknak, max egy boss-fight marad a végére és annyi. Szerintem nagyon nagy ötlet az NG+, hogy a megszerzett fegyverekkel, bombákkal, potikkal, skill-fával újra neki tudsz futni a játéknak.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20448) Amartus


Amartus
senior tag

Rájöttem. Ez nem egy RPG játék, hanem egy interaktív regény.
NG+-ban vagyok, és tegnap jutottam oda, hogy Triss és Geralt a világítótoronyban rendkívüli mértékben élvezték a hajók látványát, mint ahogy Triss javasolta volt. Vált a kamera, és azt látni, hogy két menekülő vazsi a hajó korlátjánál észreveszi , hogy villog a világítótorony fénye. Épp akkor néztek nagyon egymás szemébe Triss-ék. Nosza, fel is írják rögtön a "morzejeleket", és közli az egyik, hogy értelmetlen az üzenet, biztos rejtjelezve van. És elkezdik megfejteni...
Eddig fel se tűnt. Tisztára, mint egy regényfejezet végén.

Briliáns. És ez csak egy a kismillióból...

Istenem, tele van csillagokkal...

(#20449) bunnyhu válasza Jorus (#20447) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Hmm, hát igen végül is van benne valami. Bár a DLC-k pont erre voltak kitalalálva meg ugye utána is lehet kolbászolni és maxolni a térképeket. Kiderül, még nagyon az elején vagyok a NG+ újrakezdésnek, sok év kimaradt még néha vakargatom a fejem hogy mi és hogy volt. Múltkor pl. azon anyáztam, nem bírtam kijátszani gwent-ben a vezért hiába kattogtattam mindenhova (már tudom). De az szuper, hogy így X év után is elő lehet venni, és nem kap el a hányinger mint a legtöbb játéknál, hogy mennyire tré. Minap -ha már megvettem akciósan- a Crysis-t vettem elő, mostmár tuti max-max-max-on lehet végre játszani. Olyan 2 óra után adtam fel, pedig anno hogy imádtam. Persze lehet simán csak öregszem :)

https://divecenter.hu

(#20450) bunnyhu válasza Amartus (#20448) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Én is NG+ még nem tudom mi legyen most a választás, de ezt egyik előző körben se választottam. Bár Triss jobban bejön mint Yen, én nem mondtam neki hogy szeretem, egy vaják nem mond ilyeneket :D

Nálam a legvégén az jött ki, hogy egyik bigével se jöttem össze, viszont Ciri túlélte és witcher lett, így ő üldögél a fa alatt, számomra ez a legjobb befejezés. Örög agglegény és a fogadott lányom velem van a borászatom mellett, mi kell még?!
Öööö, remélem így fél évtized után ezt már nem kell spoiler-be rakni :))

[ Szerkesztve ]

https://divecenter.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.