Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12851) Fel válasza atesz1974 (#12846) üzenetére


Fel
addikt

Hali!

Egy-két plussz kérdés: Eredeti a TDU, vagy sem? Milyen alaplapod van? A DVD-d SATA, vagy IDE?

(#12852) littlelion21 válasza Mosquitoo (#12850) üzenetére


littlelion21
addikt

A radial.cdb fagyást is okoz? Akkó' asszem én is ürítem ezentúl...egy jó kis cruise közben fagyott az imént oly' keményre, hogy csak a reset segített.... :(((

(#12853) Mosquitoo válasza littlelion21 (#12852) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Igen... mindenkinek ajánlott, hogy törölje a radialt... még az 1. hsz-ben is benne van.

(#12854) zoli03


zoli03
őstag

Felraktam a játékot, utána egyből az 1.66-os patchet is. De nem indul el. Lemennek a videók az elején, de mikor előjönne a menü, fekete marad a képernyő. Windows telepítés előtt nem volt semmi ilyen gondom, akkor elindult egyből. Nem tudjátok miért van ez?

(#12855) Jakab66[hun] válasza Fel (#12851) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Ennek a SATA / IDE-nek mi köze van hozzá? Csak mert én most váltok IDE-ről SATA-ra..

Gipsz Jakab

(#12856) Mosquitoo válasza zoli03 (#12854) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Idézet littlelion21-től:

"Sziasztok!
Hosszú idő után most tettem fel a TDU-t, csak az a baj, hogy az Activision és a TDU logo után sötét képernyő, feladatkezelő szerint a program nem válaszol...régebbi gépe(i)men tökéletesen futott.
Gépem adatlapon, minden alapon megy Xp-vel (Sp2), 180.48-as driverrel.
Tudom, ilyenkor végig kellene zongoráznom az összes létező hk, vga drivert, de nincs hozzá túl sok türelmem, és hátha volt már vkinek hasonló problémája, amit már eseteg megoldott - így célirányosan tudnék kapásból indulni.
Köszi előre is!

Óóó hogy szakadjon szét az a rohadt tűzfal...erre miért nem gondoltam először... "

Nálad a tűzfal rendben van?

[ Szerkesztve ]

(#12857) zoli03 válasza Mosquitoo (#12856) üzenetére


zoli03
őstag

Kipróbáltam úgy is, hogy teljesen bezártam a tűzfalat, de akkor se indul el. Nekem is a 180.48-as meghajtó van fent, akkor az sem lehet gond.

(#12858) Fel válasza Jakab66[hun] (#12855) üzenetére


Fel
addikt

Csak abban az esetben van köze, ha az alaplap nVidia chipsetes. Ezekben ugyanis a sata vezérlő nem szereti a sata odd-ket. Korábban nekem is volt egy nf630a alaplapom, amihez raktam egy sata NEC DVD-t, az eredmény: 5 (öt!) órás Win telepítés, hol induló, hol nem induló, szinte mindig beragadó TDU... de mire rájöttem, hogy mi okozza... Szerencsére van tartalék IDE DVD-m, így alaplap cseréig kihúztam vele.

(#12859) littlelion21 válasza zoli03 (#12857) üzenetére


littlelion21
addikt

Milyen tűzfalat használsz?
Én a Comodot - és először én is az exit-el leállítottam, de ugyanúgy fekete képernyő fogadott.
Aztán rájöttem hogy nem kell kilépni belőle, csak a security levelt (mind2-t) disabled-re állítani - így már működött. :B

(#12860) zoli03 válasza littlelion21 (#12859) üzenetére


zoli03
őstag

Én is Comodot. Kipróbáltam amit írtál. Így már elindul. Köszi a segítséget.

(#12861) littlelion21 válasza zoli03 (#12860) üzenetére


littlelion21
addikt

Örülök hogy segíthettem. :)

(#12862) Jakab66[hun] válasza Fel (#12858) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Értem. Köszi :)

Gipsz Jakab

(#12863) Nevano


Nevano
csendes tag

Hello!

3-4 napja mióta feltelepítettem a rajztáblámat a TDU nem működik egyszerüen elindul nem is ellenőriz CD-t és fekete képnél megáll még a legelején... Próbáltam már minden WIN-t is újra raktam de semmi :S valaki tudna megoldást?

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#12864) atesz1974


atesz1974
tag

Ha érdekel valakit magyarítás, itt talál az alapjátékhoz, az 1.66-os patch -hez is, és a MegaPack -hoz való verziót is:

http://www.tdu-hun.atw.hu/

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#12865) pkrisztosz


pkrisztosz
csendes tag

Sziasztok
Pls HELP :F :F :F !!Kb 2 hete szívok ezzel a Sz.. játékkal,ami egyébként nagyon tetszik,és ezért is vagyok duplán ideges!!!Természetesen 4k-ért vásárolt,patch-elt meg minden.A problémám az hogy amikor nem kikapcsolt forgalmú versenyen megyek(pl:TOP MODELL :) ) átlag 2km-enként telibeverek egy K...a rendőrautót,ami ott sincs!!!!! :W :W :W
Magyarul egy "szellem"-nek megyek neki.KÖNYÖRGÖM SEGÍTSEN VALAKI!!!!!!!!!! :W :W :W :W :W :W :W Egy csomó küldit ezért nem tudok megcsinálni hiba nélkül,vagy egyáltalán!!!!!

Előre is köszi

Krisz

(#12866) littlelion21 válasza pkrisztosz (#12865) üzenetére


littlelion21
addikt

Ez ha jól tudom crack hiba.
Vagy próbálj másik nocd crack-et, vagy ne légy lusta...

(#12867) RoyalFlush válasza RoyalFlush (#12840) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nem tudom folytatni az online játékot RoyalFroccs néven. :( Mindent szépen lementettem pedig anno. Ezt az üzenetet kapom:

Persze ha létrehozok egy új nicket, azzal csatlakozik a szerverhez és működik. :U

szerk: a korábbi nem online módbeli profil bezzeg működik.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#12868) Fel válasza RoyalFlush (#12867) üzenetére


Fel
addikt

Valószínűleg azért, mert a régi profilhoz más eredeti cd kulcs tartozott. Van valami kötődés a cd kulcs és az azzal indított online profilok között... ahiszem mikor az Ace szintre ugrós talikat szervezgették páran valaki említette is, hogy kell a cd kulcs is.

(#12869) Krisz77[HUN]


Krisz77[HUN]
csendes tag

ma este nem lesz semmi hivatalos tali vagy krúz?

(#12870) atesz1974 válasza Fel (#12851) üzenetére


atesz1974
tag

Köszi a segítő szándékot, de MEGOLDÓDOTT A PROBLÉMA!!!!!!!
Outpost tűzfalat használok, ebben kell bizonyos szabályokat létrehozni a TDU -nak.
Ha valakinél hasonló probléma merülne fel Outpost tűzfal használata mellett,(Az első kilépésig minden rendben,de újraindítás után akadozva fut, vagy teljesen leterheli a procit.....) akkor neki szívesen segítek ezek után, én elég sokat szivornyáztam vele.......... ;]

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#12871) StormLine válasza Krisz77[HUN] (#12869) üzenetére


StormLine
senior tag

nem létezik ojan h hivatalos. de talit csinálhatunk. gyertek 22:00ra a Dodge szalonhoz A kattal és megyünk egyet. bár nem hiszem h 3 óra alatt sokan összegyűlünk de én megpróbáltam

atesz1974: miért nem írod csak le simán a megoldást? lehet h valaki rátalál később amikor szüksége lesz rá. kulcsszavak: TestDriveUnlimited.exe, CPU 100% kihasználtság, nem válaszol, reset, reboot, Agnitum Outpost Firewall stb ami még eszedbe jut :)

(#12872) Krisz77[HUN] válasza atesz1974 (#12870) üzenetére


Krisz77[HUN]
csendes tag

ott leszek. :)

(#12873) pkrisztosz válasza littlelion21 (#12866) üzenetére


pkrisztosz
csendes tag

Kedves littlelion21

Írtam hogy nem warez!!!! :W EREDETI!!!!Előtte sem volt fent nem eredeti!!!!!A legújjabb driverek vannak fent tehát elvileg nem az a baj..A legszebb az egészben hogy nem az XP generálta,mert fenn van a Vista is,de azon is ugyanúgy előfordul folyamatosan.Valami más ötlet??? :F :F :F :F :F
Azért THX a választ!!!! :R :R :R :R

Krisz

(#12874) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Úgytünik, hogy nálam a 257, az bűvös szám :DDD

Zsiguli 257km/h
Charger 257km/h
És a tábla az pont ottvan :DDD Speed Limit 35 :D

Gipsz Jakab

(#12875) StormLine válasza StormLine (#12871) üzenetére


StormLine
senior tag

höhö már az előtalin is voltunk 5en :C

pkrisztosz: online szokott ien lenni h a semmibe mész bele a lag miatt, de ahol rendőrök vannak az offline megy. a C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited\radial.cdbt ugye szoktad törölni? a 2 opréről ugyanazt a TDUinstallt futtatod? újraraktad már?

(#12876) littlelion21 válasza pkrisztosz (#12873) üzenetére


littlelion21
addikt

Nyughass. ;)
Senki nem mondta hogy warez. Nocd cracket akkor (is) szokás használni, ha az eredeti játék tulajdonosa nem akarja állandó jelleggel a lemezt rakosgatni/cserélgetni. Így megy anélkül is.

(#12877) Fitti


Fitti
tag

Gurultunk egy light-osat! :)
1
2
3

(#12878) pkrisztosz válasza littlelion21 (#12876) üzenetére


pkrisztosz
csendes tag

Akkor elnézést!!!!! :R Félreértettelek!!Nem nem használok.Úgyhogy ez is kifújt...........
Gondolom nem sikerült azóta sem kitalálnod újat?? :) :) MEGŐRÜLÖK!!!Életem első eredeti játéka,és tessék.......... :W :W :W :W :W :W :W :W
Előre is THX ha van még esetleg más 5leted!!!!!!!! :R :R :R :R

Krisz

(#12879) pkrisztosz válasza StormLine (#12875) üzenetére


pkrisztosz
csendes tag

Kedves StormLine
Sajna tudok a radial.cdb-ről vagy mia tök,igen szoktam törölni.....Minden indítás után!!!!A rendőrők természetesen online módban vannak,illetve nincsenek,de mégis!! :) :) Igen,ugyanaz a tdu install megy.Vagy nem? :) Ezt pontosan hogy érted?Már mind a 2 oprendszeren újrarraktam... :K Ha nem találok megoldást 1 héten belül,akkor :O :O :O :O :O Eddig nagyjából kb 8 órát töltöttem a gogli nézegetésével,de semmi..... :W :W

Krisz

(#12880) Mosquitoo válasza pkrisztosz (#12879) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

igen szoktam törölni.....Minden indítás után
Háhá itt a gond, mert minden indítás előtt kell törölni :P
Korábban azt hiszem RoyalFlushnek volt ilyen problémája, hogy láthatatlan civilek bóklásztak mindenfelé.... De már nem emlékszem, hogy hogy oldotta meg.

[ Szerkesztve ]

(#12881) Pecc válasza StormLine (#12875) üzenetére


Pecc
őstag

Skacok bocsi, hogy eltüntem. :R
Ugyanis kifujtak a ramjaim, ugynéz mind a két 1200es :O

[ Szerkesztve ]

(#12882) B2man válasza pkrisztosz (#12879) üzenetére


B2man
tag

Lehet, hogy nem illik ilyet itt, de....
Hallottam olyanról, hogy notraffic hack. Amikor ilyen küldetéseket csinálsz, használ6od, és nem fogsz agyvérzést kapni. Persze így romlik a játékélmény, dehát...
Sima kocsikázásnál ne használd, mert a többiek elkűldenek a búsba.

[ Szerkesztve ]

(#12883) StormLine válasza Pecc (#12881) üzenetére


StormLine
senior tag

előtali:

aztán eljött a rendes tali ideje is:

egy kicsit mászkáltunk, aztán elkezdtünk végsebességet mérni a H3on. egyéni sebességrekord született a Murcival :) (nem számítva amikor egyszer hátulról meglöktek):

és volt h tele voltunk magyarokkal :D:

(#12884) StormLine válasza pkrisztosz (#12879) üzenetére


StormLine
senior tag

úgy értettem h pl 1szer van feletelepítve és ugyanazt (nem csak simán ugyanojan) a fájlt indítod el pl E:\TDU\TestDriveUnlimited.exe. de látom h nem mert írtad h mind2 oprén újraraktad

B2man: nem kéne cheatelni online profillal, akkor se ha az online profilnak az "offline" küldijében használja :((

(#12885) Pecc válasza StormLine (#12883) üzenetére


Pecc
őstag

Jó képek:)
Még jobb lenne ha feltennéd a packot ;]

(#12886) HUNPalika válasza StormLine (#12883) üzenetére


HUNPalika
csendes tag

Jó kis tali volt, nagy köszönet a társaságnak!:C

(#12887) Krisz77[HUN] válasza StormLine (#12883) üzenetére


Krisz77[HUN]
csendes tag

Köszönöm az esti mászkálást és a sebesség mérést. :) nagyon élvezetes volt.

(#12888) pkrisztosz válasza StormLine (#12884) üzenetére


pkrisztosz
csendes tag

Oké így már értem. :D Nem,mindkét helyről más és más parancsikont futtatok,tehát külön van feltetepítve.Igazad van.Nem szívesen használnék cheat-et,de akkor mi a tökömet csináljak ezekkel a szellem zsarukkal???? :F :F :F :F :F Így elég nehéz lesz elérni a csampion szintet,ha egy hicskikert 6-szor kell megcsinálnom ahhoz hogy egyszer legalább 50 % -osan teljesítsem.Arról már nem is beszélek hogy mi lesz a PERFEKT küldikkel????Így nehéz lesz teljesíteni :F :F :F

Krisz

(#12889) B2man válasza StormLine (#12884) üzenetére


B2man
tag

Igen, igazad van, hogy nem kéne :B . Nekem szerencsére nem volt ilyen problémám, max egyszer-kétszer fordult elő, hogy szellem autóval csattantam főleg autószállítós küldinél. Evett a fene, de következőre sikerült. Ez csak 1 tipp volt (esetleges banért felelősséget nem vállalok).

(#12890) Fel válasza pkrisztosz (#12888) üzenetére


Fel
addikt

Nem kell perfektre megcsinálni a küldiket, elég csak szimplán teljesíteni, ahhoz, hogy kész legyen és beszámítson a game progress-be.

Próbáld ki ezt a forgalom kivételt, csinálj egy küldit, vagy versenyt, majd rakd vissza a forgalmat... hátha.

Nem kell ennyi számjli (és ! ?), kevesebből is értünk. Sőt a betűket, szavakat jobban szeretjük.

Mellesleg a mentést mindig másolgatod egyik oprendszer dokumentumaiból a másikba?

(#12891) Sanyix


Sanyix
őstag

na tegnap 1 hét után meguntam a játék faszkodását, vettem piacon egy shelby daytonat (a bótban már 1 hete reservedben tartotta ez a tetű, amikor furcsa módon minden másból volt), csak 100k-val volt drágább :D Az egyik G-s speedversenyen az autópálya mellett be is húztam 296. helyre 333 km/h-val :)

Ma lesz valami krúz?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#12892) pkrisztosz válasza Fel (#12890) üzenetére


pkrisztosz
csendes tag

Tudom hogy nem kell perfektre,de azért a lóvé jó lenne.No meg az hogy ne 5.-ször kelljen megcsinálni vmit hanem max 2.-szer.
Bocsi a sok smájliért,még kicsit kezdő vagyok a fórumozók világába!! :)
Rendben kipróbálom,hátha....
A mentést pedig másolgatom,de amíg nem másolgattam addig is ez volt a történet,már ha arra akarsz célozni hogy netán az a baj hogy az Xp mentése összeakad a Vistáéval,vagy igen?

Krisz

(#12893) Mosquitoo válasza pkrisztosz (#12892) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

A stopposokért nem pénzt, hanem ruhautalványokat kapsz. A perfect annyit számít, hogy ha nem perfectre csinálod az összeset, akkor nem tudod megvenni az összes ruhát.

(#12894) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Nagyon durva képeket hozok most nektek:
1 2 3
4 5 6

Nem az a durva, ami van a képen, hanem az, hogy milyen minőségben:
2048*1536-os felbontás egy 19"-os LG 900B monitoron (4xAA nem mindegyik képen, hogy lehessen látni, van-e különbség) 16xAF + HDR társaságában.

Mindenkinek ajánlom, hogy vessen rájuk 1-1 pillantást :)
Most kivételesen semmilyen képtömörítő programot sem engedtem rá.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#12895) JohnnyVTI


JohnnyVTI
csendes tag

Ma 6-tól krúzoltam mostanáig. íme a mai termés. Köszi mindenkinek a kocsikázást nagyon király volt.

TDU Nick: JohnnyVTI http://auto.indavideo.hu/video/Nogradmegyei_Tuning_Talalkozo

(#12896) PaJa1 válasza TomBoy1986 (#12894) üzenetére


PaJa1
őstag

Jó képek. De 19 colra ez a felbontás sok, szerintem. Olyan mint az én 15colosomon a 1680x1050... fel lehet húzni eddig de bántóan aprók a feliratok. Mellesleg a jpg már tömörített.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12897) Pecc válasza TomBoy1986 (#12894) üzenetére


Pecc
őstag

Az 5. kép nagyon szép! :R

(#12898) StormLine


StormLine
senior tag

yeehaw, megvan az ace :DD most hogy le van tudva a game progress kezdődhet a játék :DDD

pár dolog az interklub versenyről:

Atari fórum, hivatalos klub leírás: "To successfully see other club members and complete in club races on the PC, members need to be part of the same local area network (LAN).

Only members of the same club need to be part of the same LAN, so to complete in a inter-club race the requirement is for there to be two LANs, each with at least two members."

magyarul: ahhoz h sikeresen láss más klubtagokat és klub versenyeken vehess részt PCn a tagoknak ugyanabban a lanban kell lenniük. csak az azonos klubban lévőknek kell ugyanabban a lanban lenniük, tehát az interclub versenyhez 2 lan kell, egyenként legalább 2 taggal.

megerősítem, nem kell feltétlenül a 4 gépnek 1 lanban lennie, elég 2-2. mi is úgy csináltuk Gagyival és Husibogyóval.
amúgy találtam egy (újabb) hibát: verseny alatt a DAt nem lehet állítani, és nem is az érvényes amit beállít a host hanem amire azelőtt volt állítva h belépsz a klubba.
és más páják vannak, zöld pöttyel vannak jelölve a térképen

(#12899) Pörp


Pörp
senior tag

Üdv Versenyzők!

Gondolkodok azon, hogy megveszem ezt a játékot a netes része miatt. Valaki írja már le nekem, hogy milyen ezzel neten nyomulni, illetve hogy pontosan milyen módon lehet neten játszani!?
THX!

(#12900) gagyenkov válasza StormLine (#12898) üzenetére


gagyenkov
tag

Bizony!! ACE-k vagyunk :D Köszi STORM!

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.