Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) feel good válasza Fel (#991) üzenetére


feel good
aktív tag

Későn fekvő.
Most keltem. :D

Köszi szépen! Megtaláltam ám a menüben, de nem akartam három okosságot írni egymás alá, még elriasztanám a tagokat.
Csak én nem tudok normálisan kanyarodni a Ferrarikkal? Olyan kanyarokban tolják el az orrukat, ahol még az én autóm is normálisan befordulna, nemhogy egy tuningolt Ferrari..

(#1002) Fel válasza feel good (#1001) üzenetére


Fel
addikt

Látom, közben sikerült megborotválkozni :DDD

Nekem kanyarodnak rendesen, nem az út huplissága miatt érzed ezt? Gyönyörűen el tudnak pattogni az autók, mivel kicsit szögletesek az emelkedők/lejtők.

(#1003) feel good válasza Fel (#1002) üzenetére


feel good
aktív tag

:D Dede.. Sajnos tényleg összevissza pattognak. Ezáltal én játszhatatlannak minősíteném az alkotást :(
Hiába a csodás környezet, szép autók és korrekt gameplay szándéka, ha kanyarodni nem lehet benne normálisan. Nem értem, hogy egy ekkora fejlesztőcsapat hogy nem tud egy normális utat csinálni.

(#1004) Fel válasza feel good (#1003) üzenetére


Fel
addikt

Tetod... Többen is elvagyunk tavasz óta (sőt sokan a béta megjelenése óta) vele... szokható, bele lehet kalkulálni a vezetésbe, és ott van a fék is.. lehet használni.
Nem egy nfs (szerencsére) az irányítás, uh ki kell ismerni.

(#1005) feel good válasza Fel (#1004) üzenetére


feel good
aktív tag

Én kérem rendes szimulátorokhoz vagyok szokva, ha élethű lenne, semmi gond. :) Viszont ha nem szimulátor, akkor inkább legyen NFS szerű irányítás, és ne akadjon fenn az aszfalt képzeletbeli lépcsőin..

(#1006) Tibiajax válasza feel good (#1005) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ajánlom kiprobálásra az evolutionGT címú szuper játékot. Pár perc azzal a csodával, utánna a máris megváltozik a véleményed.. na ott nem lehet kanyarodni..
Ha kormánnyal játszol, állits a steeringen, ha meg billentyüvel, miért szimulátorozol? :U
Nálam tökéletesen lehet kanyarodni, leszámitva a bukkanokat valoban, dehát azok olyan ugye, amilyenek.. :D

(#1007) feel good válasza Tibiajax (#1006) üzenetére


feel good
aktív tag

Állítgattam én ezt már mindenfelé..
Igaza van a kollégának, az elpattogás a gond.

(#1008) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Akkor találkozó!

19.30. Audi szalon.

Várunk mindenkit szeretettel!

(#1009) Tibiajax válasza Tibiajax (#1008) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Annyit esetleg még, nem muszály A-s autoval jönni, ne mardajon le mindig valaki.. :(((
Inkább jöjjön mindenki kicsivel lassabb járgánnyal, amit szeret vezetni, élvezzük a kruzolást.. Szoval ha lehet, A-t mellőzzük. :R

(#1010) Fel válasza Tibiajax (#1009) üzenetére


Fel
addikt

Helyes-helyes, épp javasolni szerettem volna én is... Ha lehet akkor G-C között valamit.

(#1011) smisa válasza Tibiajax (#1009) üzenetére


smisa
őstag

Én ma Project T. nyomom ott Rush hour van szóval majd legközelebb :O

(#1012) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Uff akkor fél8kor audi szalonnál addig tolok még pár versenyt hagy haladjona carrer még cska 25 %

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1013) Hoffer


Hoffer
őstag

Túl korán van sajna a fél8! Kicsit késöbbre kéne tenni máskor!! Olyan fél 9re!
Szal ma nem igen tok menni max 8 fele talán!!!

(#1014) Tibiajax válasza Hoffer (#1013) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

oké, felvesszuk egymást friend-nek, könnyebben , megtaláljuk egymást.

(#1015) Hoffer válasza Tibiajax (#1014) üzenetére


Hoffer
őstag

OK

(#1016) norbiphu válasza Fel (#1010) üzenetére


norbiphu
senior tag

Még mindig AC289 :P Mondjuk a Gullwing se olyan rossz élmény, sőt tulajdonképpen mindegyik egy élmény :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#1017) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na nemtudom denekm ez érdekes
smot is ottviltunk avgy 5en de csak Leont láttam rednese Okos tibiajax és fel nél is ottovlt a rosz kapcsoaltele és ugráltak mint állat.
náaltok emgén votlam rossz avgy mi?? látjátok amit én irok emrt én csak Leont láttam
emg mirét van azhogy sokszorledobál a net ha TDUn gamelek veletek.. smotis avgy 3szir.
mintha torrenteznék avgy nem si tudom pedig azé nem olyan rossz anet.
na mdin1

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1018) Tibiajax válasza Kiskokó (#1017) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kiskoko, milyen néven voltál? Nálam mindenki jo volt, csak saabi nem.. ö laggolt mint állat.
Többiek ok volt, más kérdés h állandoan ledobált valakit..de végul is, jo volt...:) a célba meg csak elértünk.. :B :)
Képek nemsoká.

mod.jajj, most esik le, sztem te voltál saabi, neki volt tök olyan stilusa mint neked.. :DDD :P

[ Szerkesztve ]

(#1019) Kiskokó válasza Tibiajax (#1018) üzenetére


Kiskokó
veterán

XD
na akkro negyedszer is
Játékban a nevem [HUN]Saabe :)
de rossz nálam megmidnkin laggolt csak Leon nem nálatok emgcsak én laggoltam mint állat ? de furcsa.
nem is láttam mit bezséltetek csak amit Leon irt :S
pedig azé 4mb up/ 512kb Down netem van ! piff

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1020) Tms_EZ


Tms_EZ
csendes tag

Kössza skacok a mai kruzt király volt ez is.

Legközelebb ne az Audi szalon lécci, ha nem gond persze.

Mondjuk ha bejelölnénk egy térképen a helyet és link?
Talán mindenki odatalál :D! Remélem én is

:R :DD

Kedvenc verda -- Jaguar XJ220 -- | -- 022JX raugaJ -- adrev cnevdeK

(#1021) norbiphu válasza Tibiajax (#1018) üzenetére


norbiphu
senior tag

Motorozni nem szoktatok?

Itt egy közös képünk (Treb, Fel, én Ninjakkal, Szabodavid (azt hiszem ez a neve) + vmi MV-vel :) )

:R

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#1022) Fel válasza norbiphu (#1021) üzenetére


Fel
addikt

Hűűű ott vagyok én is :DDD (bal szélen... remélem felismertek) Még a helyszín is beugrik.
Nagyon elszoktam a motorozástól... alighogy kihuzatom kicsit rögtön taknyolok... jön egy civil, egy fa, egy oszlop... mindig közbejön valami

(#1023) norbiphu válasza Fel (#1022) üzenetére


norbiphu
senior tag

Eggen, ez a hely, illetve vidék nagyon jó. Ha jól emlékszem Caterhamekkel is zúztunk itt 4-5-en, de az nagyon kemény volt mert minden második kanyarban szálltam ki a gazba... :U

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#1024) Tibiajax válasza norbiphu (#1021) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Én személy szerint utálom a motort. Nem jön be.

(#1025) m0h0senator válasza Tibiajax (#1024) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én is ezen a véleményen vok...nem kell motor max az f430asomba nagyobb :P ;] :DD

Azért vannak kétségeim a tdu2 megjelenésével kapcsolatban...talán azért mert nincs körülötte felhajtás..?? azért Tdunál ilyenkor volt vmi info h miről fog szólni stb...

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1026) Tibiajax válasza m0h0senator (#1025) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Most is van, Béli :9 , de már sokszor leirták.. nem egy uj játék lesz, hanem inkább egy nagy kiegészitönek foghato fel.. Időjárás, day & night, offroad, több út, és talán, egy ujabb helyszín.. meg talán pár uj auto.. Tehát kb a lényeg.
Már nagyon várom, az első két dolog miatt főleg, az offroad annyira nem hoz lázba. Inkább sok-sok-sok uj normal auto kelllene.. :B Azt szeressük.. Az jöhet dögivel, meg uj helyszin, új tájak, sokkal fixebb, stabilabb server....hmm.. Álom..álom...

(#1027) Reaper


Reaper
őstag

Üdv mindenkinek!
Örömmel látom, hogy van itt még élet, azt hittem már, hogy minden magyar kihalt, a multkor is fenn voltam, találkozom 1-el, aki magyarul beszél, de az is kanadai :D
a friend-jeim közül szinte senkit nem láttam már rég óta :(
ráadásul amikor kb 3-4 hónap kihagyás után visszaültem a Saleen-be nagyon nevetséges volt, annyira, hogy a vesenypályán lenyomott egy königes is :Y
ez történik ha az ember NFS-ezik egy kicsit :D pedig már a hőskorban is ezzel nyomultam (BETA) :K

(#1028) Tibiajax válasza Reaper (#1027) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Az a srác tudom ki lesz sztem :D Fiatal kissrác, Kanadában született/élnek, de tök jol beszél magyarul (hála a szüleinek) :)
Haj, hát vagyunk még jópáran, valamelyik este lesz megint tali, én ma este is fennt leszek sztem, olyan 7-8 tájban, jelezz, ha jössz.

(#1029) Reaper válasza Tibiajax (#1028) üzenetére


Reaper
őstag

Az lessz az :D jót elökörködtünk :D
Az estét meg még majd meglátom, attól függ asszony mennyi gémet engedélyez :DD , amikor fenn vagyok, akkor általában egy kis "bemelegitéssel" kezdek a vesenypályán, bár utána nem az igazi visszamenni a forgalomba :C

(#1030) Reaper


Reaper
őstag

Egy fórumon találtam:
http://www.fanatec.de/html/index.php?id=210&lang=%253C?=%2520en%2520?%253E
azért ez durva! azt irják, hogy realisztikusabb sebváltó, az egész wireless, saját aksikkal, bakker és 75k-ért megkapod :C :Y :R

[ Szerkesztve ]

(#1031) Fáraó válasza Reaper (#1030) üzenetére


Fáraó
őstag

75k már egy nemisolyanócska autó ára + ha eladod a PC-t is és kibővited a 75k-t már zenét is veszel bele. :D

Akkor most jöjjön egy kezdők kérdése. Ha offline eljutottam x%-ig át tudok állni online-ra, hogy néha előkkel gurulhassak? Vagy online játékhoz teljesen új profil kell?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1032) Tibiajax válasza Fáraó (#1031) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..online játékhoz teljesen új profil kell
yess.

(#1033) m0h0senator válasza Tibiajax (#1032) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ma 7-8 körül kereslek a térképen Tibcsi :DDD

persze hc nélkül..viszem a szép f430asomat.. :K

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1034) Fel


Fel
addikt

Kedvcsinálónak, unaloműzőnek egy kis képcsokor tőlem :) :
Saleen S7: kép1 kép2 kép3 kép4
Egy másik szépség: Shelby Cobra Daytona Coupé

Valamint egy kis érdekesség :) :
A hódok Oahun is tarolnak Dőőől a FA!!

(#1035) Drift_Elek23


Drift_Elek23
aktív tag

ebben a játékban illegális verseny van?
és amúgy milyen gyorsan lehet végigjáccani?
mi kell hozzá?(pl:hány ház?)

A tuning a lelke mindennek

(#1036) m0h0senator válasza Drift_Elek23 (#1035) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ebben a játékban van 1 nagy szigeted sok különböző versennyel extra küldetések (stoposok, kocsi szállítás A-ból B-be) Az összes versenyent arany fokozatúra kell teljesítenend az összes extra küldetést meg kell csinálni és a játékban még levan írva 1 csomó kritérium. (pl: vegyél 3 ferrarit, vegyél 15 ecko ruhát stb..) És am itt nem a végig játszás a lényeg hanem a társaság neten!! Szerintem

Am szigeten vok lehet jönni.. :B :P

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1037) Reaper


Reaper
őstag

Én is felnézek egy kicsit :D
:C

(#1038) Fel válasza Drift_Elek23 (#1035) üzenetére


Fel
addikt

Illegális versenyek csak nfsben voltak... de miért jobbak azok :F
Olyan gorsan lehet végigjátszani, hogy én még most sem fejeztem be... a megjelenése (tavasz) óta.. de nem is lehet, mert nem lehet elérni a 100%-os game progress-t, csak 99%-ot lehet teljesíteni...
Offline szerintem megunható, ha intenzíveben belefogsz olyan egy hét kb, na de ez inkább az online részről szól, ott viszont UNLIMITED a játékidő ;)

(megyek én is.. mindjárt)

[ Szerkesztve ]

(#1039) Reaper válasza m0h0senator (#1036) üzenetére


Reaper
őstag

Hova mennyek?

(#1040) Tibiajax válasza Reaper (#1039) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Keresd Fel-t v engem, azt viszont passzolom, hol leszunk, csak megtaláljuk vhol egymást, ami tuti, nem a városban..

(#1041) Drift_Elek23


Drift_Elek23
aktív tag

amúgy gondoltam h inkább ps2-re venném de most olvastam h alig van rajta kocsi, motor meg semmi :O

A tuning a lelke mindennek

(#1042) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na ez a millliós versenyelég fárasztó és néha idegesitő demgcsináltam megint!

aztán délután találkotam vlami német csórival kocsikázgattunk. Ő is Enzoval volt meg énis de szegéynke olyanoak bukott 350 körül meg stb,
aztán iylen bezsélgetés lett a vége
Saabe : Do you know what is the brake ?
csóri : lol who is Braking : LOSE
Saabe :you know .... XD

ha neki igy jó ..
XD ma nemtok menni majd vmikor.. emg majd hétvégn ete talán.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1043) Fel


Fel
addikt

Én nem tudom mi a t**** van ma, de sehogy sem sikrült amellé kerülnöm, akire rákattintottam... pedig senkinél sem írta a névnél mapon, hogy 'N/A'... Próbáltam Bale_E-t, Tibiajaxot, oko67-et... de sehogy sem jött össze ma a szervernek :(((

(#1044) Tibiajax válasza Drift_Elek23 (#1041) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah, ps2-re....

(#1045) Tibiajax válasza Fel (#1043) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Én is láttalak, de..ma ez jutott nekünk... :(((

(#1046) #35692544 válasza Fel (#1043) üzenetére


#35692544
törölt tag

többször nyomtam rád de semmi nem történt

(#1047) Tibiajax válasza Kiskokó (#1042) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Kiskoko, mennyit futottál a milliomoson?.. :)

(#1048) Fel válasza Drift_Elek23 (#1041) üzenetére


Fel
addikt

Háttigen... a TDU elsődleges platformja az Xbox360, az exklúzív szerzi miatt az M$-el... a PC is csak másodhegedűs volt, a support kimerült egy (1) patch-ben.. Most ha minden igaz akkor új kiadó adja ki a folytatást, reméljük nem paktálnak le majd a májkroszofttal... bár valszeg a pluszpénzre az Inforgames (ha jól tudom ők lesznek az új kiadók) sem fog majd nemet mondani.

(#1049) Kiskokó válasza Tibiajax (#1047) üzenetére


Kiskokó
veterán

khhhm.... inkább nem mondanám meg :B :B
na jóó de nem nevet ..
55 perc votl 3as tuningos Enzoval.
csitt XD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1050) #35692544 válasza Fel (#1048) üzenetére


#35692544
törölt tag

a szerver külön van pc-c meg x-boxos?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.