Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12801) Mosquitoo válasza dassved (#12800) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Most is fönt vagy? Egy Audi TT-vel bóklászok, gurulhatnánk egyet.

(#12802) barnam_


barnam_
nagyúr

én is felnézek, egy Maserati GranSport-al megyek, bami_hun néven.

(#12803) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

(#12804) brd válasza TomBoy1986 (#12747) üzenetére


brd
nagyúr

Egyáltalán hogyan lehet csalni? Aki tudja, kérem, árulja el. ;)
Csak érdeklődésből kérdezem, a toplistás helyezés hidegen hagy, amúgy sincs rá időm, és kinőttem abból a korból is, ahol még ettől áll fel az embernek. :D

The only real valuable thing is intuition.

(#12805) Pecc válasza brd (#12804) üzenetére


Pecc
őstag

Egy kis progi amit elindit a csaló a tdu-val együtt, majd gombokkal aktivál egy két csitet.
Pl super jump, super brake...stb
Jómagam is kiváncsiságból kipróbáltam, onnen az info, tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#12806) TomBoy1986 válasza Pecc (#12805) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Igen, nekem is ezt mondta a GTO-s srác, hogy van valami trainer hozzá, s azzal tud ilyet...

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#12807) Pecc


Pecc
őstag

Moszki, Storm, gaben1 köszi a ma esti kis cruiset.

TomBoy1986 - Igen, úgy hívják.

[ Szerkesztve ]

(#12808) rapchee


rapchee
csendes tag

Stormline: valszínűleg amerikaiakat az Insurgency nevezetű HL2 modban ... ha nem lenne 250es a legalacsonyab pingű szerver. faxom van már

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik: aki ismeri a bináris számokat, és aki nem

(#12809) StormLine válasza rapchee (#12808) üzenetére


StormLine
senior tag

ja oké :)

Mosquitoo: nekem kb havonta egyszer fordul elő, de ha ettől kevesebb cheater lesz akkor elfogadható

Pecc: gondolom csak offline profillal próbáltad ki a trainert :U

[ Szerkesztve ]

(#12810) Lunatic666 válasza Mosquitoo (#12798) üzenetére


Lunatic666
tag

igaz ott a pont, csak tegnap mindkét autóval voltam , s összekevertem őket.... :B

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#12811) Sanyix válasza PaJa1 (#12748) üzenetére


Sanyix
őstag

én eleinte azt hittem sok a csaló, de annyira nem vészes. A listán a legszarabb időm 50000. hely körül volt, de sokkal többet tanyázok 200-500. helyen :D csít nélkül. tehát sztem max 500 csíter lehet az akár 100000-ből. Az nem olyan szörnyű. Egyébként az általános a 0 vagy 1 másodperces idő, mach 6 körüli elért sebesség. Ez nem borzalmas már, hanem vicces. Nem is próbálják leplezni a csalást.

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#12812) firo0525


firo0525
csendes tag

van most fönn valaki ? :F

(#12813) gagyenkov válasza firo0525 (#12812) üzenetére


gagyenkov
tag

Én :D Még fél órát!

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#12814) PaJa1 válasza firo0525 (#12812) üzenetére


PaJa1
őstag

Igyekszem én is befele, akad még 1 kis admin dolgom aztán nevet váltok: Sziget Elek re :D:D:D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12815) Fboy


Fboy
aktív tag

A 180mph downtown nevű versenyt nem tudom megcsinálni. Ha ráklikkelek kifagy a tdu. Csak nálam van ez? :W

(#12816) Fel válasza Fboy (#12815) üzenetére


Fel
addikt

Hali szia szeva!

Valószínűleg csak Neked kedveskedik így a program. Esetleg próbálj egy töredezettségmentesítést futtatni azon a meghajtón, ahol a TDU van. Ha ez nem segít, akkor TDU újratelepítés.

(#12817) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Volt egy szabad órácskám, és az uccsó 20 perceben rátaláltam Tibiajaxra és Nathanra. Feltartottam őket egy negyed órácskára, én vezettem, de még így is volt 250-300as átlagsebesség, büszke vagyok magamra :D

Szar nap után tökéletes feszültséglevezetés :) :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12818) dassved


dassved
csendes tag

Sziasztok megint!
Elkezdtük a multiplayer dolgot, de ez néha elég esetlegesnek tűnik. Hol látjuk a másikat hol nem, de leginkább az a zavaró, hogy amikor be majd kilépek a térképről elveszítjük egymást. Minden egyes gps pont megadása után például. Utána néha visszajön a dolog, megint látjuk egymást, sőt, néha az égvilágon mindenkit. Ettől meg lagol is, de rendesen.
Tényleg nem lehet privát 2 fős layert vagy mit létrehozni, ahol csak ketten nyomulunk? Illetve van belső voice chat vagy valami netet nem nagyon foglaló voice chat program amin közben tudunk dumálni? Szóval kicsit fura még a dolog, például meghívtak egy klubba de joinolni már nem sikerült, nem tudom mit eredményez pl a session vagy player lockolása, mert mintga nem is működne igazán!? Pfff, jó sok kérdés, sorry. :)
B.

(#12819) Fel válasza dassved (#12818) üzenetére


Fel
addikt

Hali!

A legutóbbi karbantartás óta (ugye ez a hétvégi mizéria) nekem egész gyorsan csatlakazik más játékosokra a program. Ha kimész téképre, majd vissza szeretnél kerülni a haverod mellé, akkor katints a nevére a térképen (bal felül a 3. fül (Players)), mert különben nem bizti, hogy visszarak mellé. Közben a pajtid maradjon nyugton, free-ride módban, ne lépjen ki mapra.
Erre a két fős dologra tényleg csak a z Isolate funkció van, más nincs (Moszkító már leírta, a hátrányait is)
A játékon belül van voicechat, de az olyan, hogy egy layeren belül mindenki szövegelését hallod és mindenkihez beszélsz... Úgyhogy inkább valami 3. party dolgot próbáljatok (TS pl).

(#12820) Fitti


Fitti
tag

Ma belehajtottam 400km-t a saleen-embe! :D Pár kép is készült közben.
[img]http://images.netbag.hu/20081204/23532084771.jpg[/img]

[ Szerkesztve ]

(#12821) barnam_


barnam_
nagyúr

Istenem, hogy duruzsol az F40! :R
Kár hogy csak offline-ban tudok menni vele. :(
Hogy lehet megoldani hogy az online profilom meg egy másik savegame is elérhető legyen?
Van ez a ProfileList.dat, amit ha felülírok a letöltött savegame fájljával, akkor az online profilom tűnik el.

(#12822) Fitti válasza Fitti (#12820) üzenetére


Fitti
tag

Na ezt jól el..tam! Na még1szer!
1
2
3
4
5
6
7

És akkor a tegnapi képek is:
1
2
3
4
5

(#12823) Fel válasza barnam_ (#12821) üzenetére


Fel
addikt

Egyszerűen. Csinálsz egy offline profilt is... Lehet egyszerre több is. (Nem "New Game" , mert akkor az adott profilt kezded előről, hanem a Profils menüben kreálsz egy újat.)

(#12824) barnam_ válasza Fel (#12823) üzenetére


barnam_
nagyúr

ez oké, de nekem van egy régebbi mentésem, amiben sok autóm van. ez és az online profil nem megy egyszerre. sőt amióta babráltam a profilokkal, az online profilom nem megy, pedig csináltam biztonsági mentést. Ezt visszamásolom, elindítom a játékot, és nem tölti be a profilomat.

(#12825) barnam_ válasza barnam_ (#12824) üzenetére


barnam_
nagyúr

sikerült:
bemásoltam az online profilomat, majd a profiles menüben hozzáadtam a profilt.

(#12826) StormLine válasza barnam_ (#12825) üzenetére


StormLine
senior tag

igen úgy tudtam h a ProfileList.dat tartalmazza a profilok listáját és h meik van alapból kiválasztva (tehát h meiket használtad utoljára). elvileg onnantól tudod fojtatni vele a játékot ahol abbahagytad. he ezt legközelebb el akarod kerülni akkor a ProfileList.datról is csinálj backupot

(#12827) barnam_ válasza StormLine (#12826) üzenetére


barnam_
nagyúr

arról is csináltam backupot, mégse volt jó...

(#12828) StormLine válasza barnam_ (#12827) üzenetére


StormLine
senior tag

ja mert felülírta a másik. egyébként a fájl nem teljesen krixkraxos, talán lehetne szerkeszteni jegyzettömbbel is, de nem próbáltam. a játékban egyszerűbb :))

(#12829) Fitti


Fitti
tag

Itt egy videó a szépségről, amibe 400km-t tettem tegnap! :)
Saleen Mustang

(#12830) Mosquitoo válasza Fitti (#12829) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

:Y

(#12831) Tattix válasza Fitti (#12829) üzenetére


Tattix
tag

Ilyen autóm lesz ha nagy leszek!Szupi! ;)

(#12832) hoffman_ válasza Fitti (#12829) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem csufi, de én fiatal korom ellenére is, szemben a mai fiatalsággal, tisztelem az időseket :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12833) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Srácok, én de hude hude nagyon imádom ezt a játékot :K

Köszi a ma esti krúzt Felnek(és rövid ideig krissznek is), nagyon zsír volt. :)

Összefutottam Fellel...

Mentünk, és egyszercsak megfertőzött. Majd mentünk még sokat :D

Elváltunk Fellel...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12834) Fel válasza hoffman_ (#12833) üzenetére


Fel
addikt

Jó volt ez a "kis" hegyi csapatás, aztán a levezető "száguldás" :) AC (azért 50mph-nál többet is sikerült kipréselni az öreg vasból)

Mellesleg az öregekről jut eszembe... Így jár egy vén vadló, ha betéved a hegyek közé és fiatal póniként túlvállalja magát: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#12835) hoffman_ válasza Fel (#12834) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, az az 50-es tábla a képeken jó poén, a sors keze :D (majd megnézem, lehet, h akad olyan amin szemből van...)

A vadló pedig a másik kedvencem, ezt már láthattuk, filóztam is, hogy Gallardo Spyder helyett azzal indulok útnak...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12836) Fitti válasza hoffman_ (#12832) üzenetére


Fitti
tag

Nagyon jó kis videó! :D

(#12837) papi99


papi99
aktív tag

Sziasztok ha a C betűt megnyomom hosszan akkor mi az a kamera ami megjelenik fent a sarokban áthúzva? :) :F

(#12838) Fel válasza papi99 (#12837) üzenetére


Fel
addikt

A 'C' alap esetben a nézet/kamera váltó gomb. Ha rövidebb ideig nyomod, akkor vált, ha hosszabb ideig (amíg megjelenik az áthúzott kamera), akkor nem vált nézetet.

(#12839) Mosquitoo válasza Fel (#12838) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

És jobbra/balra sokkal gyorsabban fordítja a fejét belső, motorháztető és lökhárító nézetből, és ha hátranézel, akkor utána a kamera nézet nem áll vissza alapba, hanem oda, ahova előtte az egérrel beállítottad.

(#12840) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Megvettem újra a játékot. :C A MM -ban 1995 Ft volt.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#12841) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Nem megy a szerver? :F

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#12842) Viktor999


Viktor999
csendes tag

Hali!Gyuszitóval néhány perc után már meg is lett a 400 méghozzá murcical:[link]

Az egyik dolog, amit soha ne tegyél: ne próbáld elmagyarázni egy taxisofőrnek, hogy hogyan jusson el valahová. ...TDU nick: Hotiviktor[HUN]

(#12843) StormLine válasza Viktor999 (#12842) üzenetére


StormLine
senior tag

megy az többet is ;]

RoyalFlush: nálam most jó a szerver

(#12844) littlelion21


littlelion21
addikt

Sziasztok!

Hosszú idő után most tettem fel a TDU-t, csak az a baj, hogy az Activision és a TDU logo után sötét képernyő, feladatkezelő szerint a program nem válaszol...régebbi gépe(i)men tökéletesen futott.
Gépem adatlapon, minden alapon megy Xp-vel (Sp2), 180.48-as driverrel.
Tudom, ilyenkor végig kellene zongoráznom az összes létező hk, vga drivert, de nincs hozzá túl sok türelmem, és hátha volt már vkinek hasonló problémája, amit már eseteg megoldott - így célirányosan tudnék kapásból indulni.

Köszi előre is!

(#12845) papi99 válasza Fel (#12838) üzenetére


papi99
aktív tag

Ahaam értem köszi Fel :K

(#12846) atesz1974


atesz1974
tag

Sziasztok!

Volna egy érdekes problémám a játékkal, feltelepítem, 1.66 -os patchet is, elindítom minden faszányosan megy 1280x960 ban full grafon....akár órákon keresztül is......
De ha egyszer kilépek a játékból és vissza, akkor szarráterheli egyfolytában mind a két procimagot és akadozik. És ilyenkor kilépés után a "tdu exe" beragad, nem lehet leállítani a feladatkezelőben sem, csak a reset segít a gépen....
Van valakinek ötlete mitől lehet ez?
( AMD X2 4600+, 2GB ram, 8800 GT)

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#12847) littlelion21 válasza littlelion21 (#12844) üzenetére


littlelion21
addikt

Óóó hogy szakadjon szét az a rohadt tűzfal...erre miért nem gondoltam először... :B :W

(#12848) rapchee válasza atesz1974 (#12846) üzenetére


rapchee
csendes tag

nekem ugyan nem hal be teljesen, de alt-tabolás után akadozni szokott. azt vettem észre, ha az esc-el felhozom a menüt, majd ez után alt-tabolok, akkor rendben lesz.

v lehet h félreértettem és kilépés alatt teljes kilépést értesz :F

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik: aki ismeri a bináris számokat, és aki nem

(#12849) atesz1974 válasza rapchee (#12848) üzenetére


atesz1974
tag

Teljesen kilépek a játékból, nemcsak Alt+Tab -bal leteszem tálcára.
Az első kilépésig minden frankón működik, az első kilépés után, amikor indítom újra, elindul ugyan a játék, de 100% -on pörög a proci mindkét magja egyfolytában.
És ha újra kilépek belőle nagy nehezen, akkor is tovább pörög a proci 100% -on, a tdu.exe továbbra is fut (beragad), és zabálja a procit. A feladatkezelőben is látni a folyamatok között, de nem lehet leállítani, csak ha újraindítom a gépet.
Már többször feltelepítettem-letöröltem, mindig ugyanez a helyzet..... :W

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#12850) Mosquitoo válasza atesz1974 (#12849) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Azt a bizonyos, fagyást okozó radial.cdb-t törölted? Töltsd le ezt a progit és minden TDU indítás előtt futtasd le, ez általában megoldja a hasonló jellegű problémákat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.