Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13151) Pecc válasza Tattix (#13148) üzenetére


Pecc
őstag

[ Szerkesztve ]

(#13152) misiizsai


misiizsai
tag

Kellemes Karácsonyi Űnnepeket Kivánok Mindenkinek

[ Szerkesztve ]

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#13153) szabod


szabod
senior tag

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!! (és sok locsolót :DDD :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#13154) B2man


B2man
tag

Békés, boldog Karácsonyt kívánok!

(#13155) Tattix válasza Pecc (#13151) üzenetére


Tattix
tag

Nem rossz! :C

(#13156) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

boldog karácsonyt mindenkinek :R

(#13157) RS2000


RS2000
csendes tag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek. Azt kérdezném,hogy online játéknál,hogy tudok magyarokkal találkozni,vagy bárki mással,mert versenyeken mindig ugyanaz a pár ember van fent,más nemzetekből. És nem értem,hogy ha millióknak van meg a játék,miért mindig ugyanazokkal tudok csak játszani? Előre is köszi

(#13158) Mosquitoo válasza RS2000 (#13157) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Nem jellemző a versenyzés, szinte csak az a néhány fanatikus szokott versenyezni... Magyarokkal úgy találkozhatsz, hogy pásztázod a térképet és ha magyart látsz akkor odaugrasz. Vagy a biztosabb megoldás, ha itt a fórumon megbeszélsz egy találkozási helyet és időpontot, és máris egy halom magyarral találkozhatsz. :D

(#13159) Str8 sk8r válasza sto1911 (#13131) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nos igen...a kézifékes kanyar nagyon "izgis"... majdnem minden autónál más...persze kis ellenkormányzással álltalában meg lehet fogni...az autó, ha a kormányt teljesen elforgatod "ütközésig" akkor a játékban a jármű karakterisztikájának megfelelően úgy fordul mintha ott is teljesen elforgattad volna a kormányt...persze ha egy hajtű-kanyarba belerongyolsz 200-al egy "F"-es kocsival, az valószinűleg elúszik, hacsak nem dobsz hozzá egy kis kéziféket, de még akkor is javasolt lassítani elötte egy kicsit...viszont 300 felett sokkal jobb kormánnyal...főleg a hosszabb varsenyeknél...szerintem... :K ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13160) Krisz77[HUN]


Krisz77[HUN]
csendes tag

valakinek nem lenne kedve most egy kis autókázáshoz? mindegy mivel, mindegy hogy...

(#13161) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok!Tudna nekem valaki segítteni?Megvettem a játékot.Mindent megcsináltam működött is frankón,tudtam menni netre is játszani.És nem is volt semmi gond vele.De véletlenül a lemezem megsérült,és nem tudtam reinstallnál újrarakni.Ekkor vettem egy másikat,mondom annyiba kerül mint ha políroztatnám a lemezt.Namost,fel is raktam szépen,megy minden frankón de nem tudok csatlakozni a TDU szerverhez.Már nme tudom mit csináljak.Valaki tudna segítteni??Amúgy Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!!!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13162) Tattix válasza Mosquitoo (#13158) üzenetére


Tattix
tag

Úgy látszik hogy én a pár fanatikus közé tartozok! :DDD

(#13163) TomBoy1986 válasza Pecc (#13151) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Ezen a lámpán még kellene egy kicsit dolgozniuk, mert így elrontja az összképet :(

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#13164) Pecc válasza TomBoy1986 (#13163) üzenetére


Pecc
őstag

Hát igen, de van még abban több bug is.
Örüljünk, hogy egyáltalán ilyen is van:)

(#13165) StormLine válasza DonMedve (#13161) üzenetére


StormLine
senior tag

[link]
csak pár napot kellett volna visszaolvasnod

(#13166) papi99


papi99
aktív tag

Köszi JonnyVTI pénzt mi is megcsináljuk ugy ahjogy teXD :R :DD

[ Szerkesztve ]

(#13167) DonMedve válasza StormLine (#13165) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen,bocsánat közben megtaláltam!Sorry.Már megy is sikeresen! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13168) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Itt van két kép a legújabb tragacsról. :) (Köszönet érte Peccnek)

(#13169) Pecc


Pecc
őstag

Bocs Stromline, hogy leléptem olyan hamar. Vendégek jöttek hozzám.
F1 GTR cruise.

Moszki - Szívesen:)

[ Szerkesztve ]

(#13170) Mosquitoo válasza Pecc (#13169) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Jeer kép lett. :)

(#13171) StormLine


StormLine
senior tag

pár kép a közelmúlt eseményeiről :)) :

tömb:
kép

hegyi vízeséses tónál:
kép

a Mekim átlátszik a vízesésen:
kép

belülről nézve:
kép

2 Meki + 1 stadion:
kép

1 GTR + 1 hajó:
kép

volt egy kis fennakadás xd:
kép

GTR sor:
kép

vegyes sor:
kép kép

VIPeset is játszottunk:
kép kép

nincs modom, de van árnyékbugom:
kép

még1 v1es sor:
kép

kidugta az orrát xd:
kép

(#13172) DonMedve válasza StormLine (#13171) üzenetére


DonMedve
addikt

Nagyon vad!Srácok,hol lehet benneteket megtalálni?Ha szabad kérdezni? :F :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13173) StormLine válasza DonMedve (#13172) üzenetére


StormLine
senior tag

mindig máshol. járjuk a világot. gyertek az északkeleti toronyhoz 21:00ra A katossal és csapatunk egyet:
kép kép

RS2000 te is :)

plusz ott van még a december 29 is

(#13174) DonMedve válasza StormLine (#13173) üzenetére


DonMedve
addikt

Lehet menni motorral is? :))
Remélem odatalálok!Nekem még nincs vad luxussportkocsim nemrég álltam neki a gámának! :B De ha hazaérek addigra akkor megyek! :R Remélem nem baj!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13175) Tattix válasza Tibiajax (#13105) üzenetére


Tattix
tag

Ha már nyálcsorgatás akkor skubi:elejemeg a hátulja

(#13176) DonMedve


DonMedve
addikt

Sorry nem tudok menni,a gyerekek befogtak társasozni!Majd legközelebb! :B :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13177) Tattix


Tattix
tag

Most csinálok jelszavas versenyt a jelszó a szokásos:phhu.Aki akar csatlakozzon!
Mindenkit szívesen látunk :C

(#13178) papi99


papi99
aktív tag

szasztok figyi azt vettem észre a játékban hogy van lexus szalon meg ferrari scaglietti és mikor meg akarom nézni nincs ott semmi ha meg ki akarom próbálni akkor meg kidob :F ÉÉÉS nincs letöltve a megapack! :F

(#13179) szabod


szabod
senior tag

Pár kép az esti Ferrari-s cruise-ról:


(#13180) Tattix válasza papi99 (#13178) üzenetére


Tattix
tag

A Lexus szalon van megapack előtt is csak nem tudsz bemenni a scaglietti meg nem packos ha jól emlékszem!

ezek meg a mai napról:népes mezőny,felszúrva,pedálos moszkvics fennakadt,pihi a McDobálszba

(#13181) szabod válasza Tattix (#13180) üzenetére


szabod
senior tag

A Scaglietti az packos :K

(#13182) Tattix válasza szabod (#13181) üzenetére


Tattix
tag

Bocs!Akkor tévedtem. :DDD

(#13183) DonMedve


DonMedve
addikt

Uraim, köszönöm,hogy csatlakozhattam az esti túrához,remélem legözelebb én is felkerülök a képre! :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13184) DonMedve válasza szabod (#13179) üzenetére


DonMedve
addikt

Én is ott voltam!Csak én motorral!.Legközelebb én is benyomhatom magam a Ferrarimmal???

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13185) szabod válasza DonMedve (#13184) üzenetére


szabod
senior tag

Lehet korán nyomtam meg a pauset, és azért nem kerültél rá a képeimre. :B Na szóval akkor köszi mindenkinek a Ferraris és MV-s cruiset. :)

(#13186) papi99 válasza Tattix (#13180) üzenetére


papi99
aktív tag

csak az a baj hogy én be tudok meni kiírja a kocsi nevét lóerejét árát csak a kocsit nem jelenliti meg:S és nem tudok menni vele :F

(#13187) papi99


papi99
aktív tag

most nézem az összes megapackos szalon megvan :Y és bemegyek a kocsikat nem mutatja és minden mást igen nah most mi van??:S a vehiculesbe is a felnik is ottvannak viszont a kocsik nem és nem töltöttem le őket... :F

(#13188) DonMedve válasza szabod (#13185) üzenetére


DonMedve
addikt

Jah,bocsi nem azért írtam.Semmi gáz!Köszönöm,hogy kerekezhettem veletek egyet,jó volt,csak sajnos le kellett lépnem,mert a gyerekeimnek megígértem,hogy befejezzük a 2 nappal azelőtt elkezdett társasjáték partyt!Gazdálkodj okosan rules :DD .Mondanom sem kell az asszony megnyerte!!!! :(((

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13189) Tothgera30 válasza papi99 (#13187) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nekem akkor volt ilyen, mikor a varez TDU-hoz :B letöltöttem a Megapackot ;] ! De nekem az eredeti game :K megvásárlása után megoldódott ;) ! Hú, milyen régen voltam itt :U ! Ja, a kormányom eladó, mert nem nagyon használlom :O , vagyis eggyáltalán nem :W !

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#13190) szabod


szabod
senior tag

Tudtam én, hogy nagyobb hibákat is elkövettem az autóskártyában, mint a vágási és egyéb apróságok. ChevRoLet helyett ChevLoretet írtam, a Lamborghiniből meg kihagytam a g betűt. Ezek már benne maradnak, mivel senki sem jelezte, hogy hibásak, én is csak a 120. átnézés után (ráérek :DDD ) vettem észre.

(#13191) Tattix válasza papi99 (#13186) üzenetére


Tattix
tag

Erre csak azt tudom mondani hogy fingom nincs mitől van ez! :F

Tothgeramiért cseréled el a kormányt?Azon nem tudsz gitározni? :C

(#13192) StormLine válasza szabod (#13190) üzenetére


StormLine
senior tag

van még pár de nem akartam beszólni, így is jó lett, meg úgyis rájönnek hogy mi van a képen ;]

(#13193) szabod válasza StormLine (#13192) üzenetére


szabod
senior tag

Most hogy mondtad, hogy van még hiba, átnéztem, és találtam is egyet: Chevrolet C6 Convertible, Corvette kimaradt :B Aki talál még hibát kérem jelezze, mert ha elég sok gyűlik össze akkor javítom és kiadom v1.1 néven ( vagy feldobom a javított kártyákat). Főleg ilyen elírási hibák érdekelnek, vagy olyanok, hogy rossz adatot rossz helyre írtam.

[ Szerkesztve ]

(#13194) DonMedve


DonMedve
addikt

Nah kis pózolás a ma esti motorozásból!
Hol máshol mint az út közepén?
Úgy szint!
Tengerpart!

Jah,és köszi Julius kollégának a helpért!!! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13195) StormLine válasza szabod (#13193) üzenetére


StormLine
senior tag

Chrysler SRT kötőjellel
Dodge Challenger R/T (igaz én is utálom perrel)
Viper STR hejett SRT
Farbound hejett Farboud
Ferrari Challenge Stradale
Enzoba nem kötök bele :D
Lamborghini Miura P400SV
Lotus Esprit V8
Lotus Sport Exige 240R
350Z egyben
Nissan Skyline GT-R R34
Pagani Zonda C12 S (és 7.3 de az nem érdekes)
RUF Rt 12
Shelby GT500

most így kapásból ennyi :DDD nem baj ha nem követed betű szerint. a Viper és a Skyline a játékban pl kötőjel nélkül van, a Zondanál is egyben hogy C12S

(#13196) szabod válasza StormLine (#13195) üzenetére


szabod
senior tag

Köszi ezt a szép kis listát, végre lesz újra elfoglaltságom :DD :DD Én hülye viszont a kártya elkészítése után az összes donor képet töröltem, szóval csinálhatok újakat, de ez legyen a legnagyobb problémám. Azért szerencsére az általad említettek közül nem mind olyan nagy gond.
Chrysler SRT kötőjellel - ezt könnyű megoldani
Dodge Challenger R/T (igaz én is utálom perrel) - több helyen láttam ahol csak RT van és gondoltam így is jó, utánanéztem és mostmár inkább kijavítom R/T-re
Viper STR hejett SRT -elírás :DDD
Farbound hejett Farboud -na ez az én egyik hülyeségem miatt van. általában ha látok valami újat, és rosszul olvasom el, akkor hajlandó vagyok úgyis megtanulni, és ha leírva látom akkor is azt fogom olvasni, amit megtanultam - ez is erre egy példa
Ferrari Challenge Stradale -szintén zenész
Enzoba nem kötök bele -ne is :DDD csak azért írják így mert ez a "nagyfőnök" neve, amúgy meg egy Enzo típusú Ferrari lenne, szóval Ferrari Enzo :P
Lamborghini Miura P400SV -egybeírják ez van
Lotus Esprit V8 -ez is a hülyén tanultam meg
Lotus Sport Exige 240R -egybeírják ez van it is
350Z egyben -szintén
Nissan Skyline GT-R R34 -elcsesztem :P
Pagani Zonda C12 S (és 7.3 de az nem érdekes) -helyes egybe külön és kötőjellel is
RUF Rt 12 -helyes a RT irás is, rengeteg helyen úgy írják
Shelby GT500 -ezt is rengeteg helyen írják külön
Amúgy kössz mindet, javítani fogom őket.

(#13197) JuliusK válasza DonMedve (#13194) üzenetére


JuliusK
tag

Nagyon szívesen! Jól elkrúzoltunk ma, illetve a többieknek is köszi, akikkel ma összefutottam.

Úgy tűnik, hogy a szerver kaput állapotba került.

(#13198) StormLine válasza szabod (#13196) üzenetére


StormLine
senior tag

hát igen, vannak a hivatalos nevek és a nicknevek amit jobban szeretnek az emberek és akkor azt használják a honlapok készítői is stb és akkor már sokan átveszik vagy nem tudják hogy "hivatalosan" máshogy írják vagy nekik is jobban tetszik úgy, pl az Enzo hivatalosan Ferrari Enzo Ferrari de senki se használja úgy. a Ferrari a gyártmány, az Enzo Ferrari (az öreg neve) pedig a típus, de a 2. Ferrarit lehagyjuk. a Ferrari CSt én jobban szeretem 360 CSnek hívni de hivatalosan a 360 nincs benne. a hivatalos honlapon lévőt szoktam hivatalos névnek elfogadni, bár előfordulhat ott is hogy máshogy írják (hiába, azt is emberek csinálják :DDD). én nem úgy fogalmaznék hogy többféleképpen hejes hanem hogy többféleképpen szokták írni. amúgy nem para, csak apróságok

JuliusK: ja engem se enged :\

(#13199) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Nálam most purcant ki a server... nem enged vissza "gamespy friend service is unavailable" ürüggyel...

[ Szerkesztve ]

(#13200) szabod válasza StormLine (#13198) üzenetére


szabod
senior tag

a helyes még mindig LY :K :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.