Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12701) PaJa1 válasza Pecc (#12700) üzenetére


PaJa1
őstag

Hu bazzeg, 87 milla.... jó ha 87 ezrem van....
Hol lehet jól szedni a lóvét, melyik verseny fizet jól?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12702) Pecc válasza PaJa1 (#12701) üzenetére


Pecc
őstag

180mph on heavy traffic a verseny neve, ahol megszedheted magad kicsit, a champion szint elérése után.
Utána irány tradelni, mindent megvenni olcsón, majd eladni 10misiért:)

(#12703) Mosquitoo válasza PaJa1 (#12701) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Kezdőknek a legjobb pénzkereseti lehetőség az autófuvarozás, (map/extra) ha perfectre csinálod, akkor másfélszer annyi pénzt kapsz érte.
A másik lehetőség, hogy 9 999 999 pénzért fölraksz Trade-re egy kocsit, és majd elviszi valaki....
A harmadik, egy Champion szinttől elérhető speed verseny, ami a sziget közepén van (szerk: amiről Pecc linkelt képet előttem :D), és 70k-t kapsz érte, kb. 20 másodperc egy menet. Az percenként 210k, vagyis egy óra alatt 12 600 000 dolcsi! :))
Ebben nem olyan nehéz pénzhez jutni, mint PT-ben! ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#12704) PaJa1 válasza Mosquitoo (#12703) üzenetére


PaJa1
őstag

Köszi a válaszokat. Még csak EXPERT vagyok. Gyúrni kell a Csempihez...de dolgozom rajta. Az autószállítósokat csinálom. Eddig mind bónuszos volt, emlékeztem hogy ha karcmentes akkor jön a borravaló :)
Ki veszi meg a verdákat annyiért???

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12705) Mosquitoo válasza PaJa1 (#12704) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

A lelkiismeretes orosz csítergyerekek akiknek milliárdjaik vannak... :Y Ők becsítelik a pénzt, megveszik a kociskat max áron, és ha pont a miénket veszi meg, akkor örülünk. :D Nekik a pénz nem is pénz, hanem csak egy szám...

szerk: emlékeztem hogy ha karcmentes akkor jön a borravaló
Azért 45 000 $-ből elég sok bort lehetne venni... :Y :DD

[ Szerkesztve ]

(#12706) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Érdekes tegnap ujra felmenem onlinye de semmiylen általatok irt hibát nem találtam. a szervere secperc alatt felenegedett a friend lita jó volt talán az all palyer mutáatásához kelelt neki kicsit több idő. nálam jó volt mindne észre is vehették páran mivel egy picit tudtam csatalkozni Felhez és Pecchez csak elkellet mennem.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12707) Tibiajax válasza Kiskokó (#12706) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Kiskokó, látom, azóta sem megy a hejesírás nagyon.. :DDD :D

Pecc, kösz a tegnap éjszakát, szuperul száguldottunk

(#12708) Fitti válasza Kiskokó (#12706) üzenetére


Fitti
tag

Tegnap este már nekem is jó volt. Gondolom orvosolták a hibát. Még milyen szerencse! Már kezdtek felháborodni az emberek! XD

(#12709) PaJa1


PaJa1
őstag

Mennék én is már onlány garázdálkodni, de egyelőre még a sinlge kihívásokkal bajlódok, illetve autót és házat gyűjtögetek. Sziget túra és milljomos kihívás már megvolt :)
Magyarnak látszó egyént még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12710) misiizsai


misiizsai
tag

Sziasztok
Végre Champion lettem most mán tudok Hc- s cruisra
Majd este fele fent leszek

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#12711) Mosquitoo válasza PaJa1 (#12709) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Akkor összefuthatnánk. ;)

(#12712) PaJa1 válasza misiizsai (#12710) üzenetére


PaJa1
őstag

Délelőtt én is elértem a Csempi szintet :) Volt 3 online versenyem is, az első kettőben egyenesben nem sok esélyem volt egy enzo3 ellen :( A 3.ban viszont sikerült legyőzni egy murcit az xj220-al :):)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12713) Mosquitoo válasza PaJa1 (#12712) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Merre szoktál poroszkálni? Találkozhatnánk a keleti parton lévő festőműhelynél. ;)

(#12714) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Ott vagyok a gyönyörűségemmel, aki akar, jöjjön! ;)

(#12715) hoffman_ válasza Mosquitoo (#12714) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Utállak, mert ez a kedvenc kocsijaim egyike, és még nincs meg! És időm sincs most krúzra :( :P

:)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12716) Mosquitoo válasza hoffman_ (#12715) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Nocsak. :D Ha gondolod, lízingelek neked egyet! :DDD

(#12717) Jakab66[hun] válasza Fitti (#12697) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

G-kategóriás Skyline????? :F :(

(poén) :DDD :DDD

Gipsz Jakab

(#12718) Mosquitoo válasza Jakab66[hun] (#12717) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Akármennyire viccnek szántad, nem az! :DD [kép1] [kép2] [kép3]

(#12719) Doki16


Doki16
addikt

Hülye fejemmel rányomtam az új játék gombra, minden eddigi eredményem elveszett, ha jól sejtem akkor már nem tudom visszaszerezni.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#12720) StormLine válasza Doki16 (#12719) üzenetére


StormLine
senior tag

hát fogod a biztonsági mentésedet (amit bizonyára gyakran csináltál khm...) és berakod a C:\Documents and Settings\xy\Dokumentumok\Test Drive Unlimited\savegame\xyba. ha mákod van akkor a playersave és a playersave2 közül az egyik még a régi, akkor csak kitörlöd a másikat (miután természetesen azt is backupoltad), de a TDU ojan gyakran ment h nem hiszem h az még megvan

(#12721) Doki16 válasza StormLine (#12720) üzenetére


Doki16
addikt

Hát nem csináltam biztonsági mentést, akkor ezt úgy érzem hogy megszívtam, viszont találtam egy régi mentést a gépemen ami single playerbe full csak hát az offline profil, jó lenne ha valahogy átlehetne erőszakolni onlineba:).

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#12722) SonyBlack


SonyBlack
tag

Sziasztok! Köszi a tegnap esti bevárást, de sajnos csak Pecc-el ment a lock, azért szép verdákkal voltatok! :K Bocs ha fennakadást okoztam!

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#12723) hoffman_ válasza Mosquitoo (#12716) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát igen, köszönöm a lehetőséget :D De most, hogy mondod, leesett, hogy aztat lehet ám térdelni is! :Y Úgyhogy, lehet nem tolom végig s.o.s. azonnal az összes kocsiszállítást ;]

Thx a z ötletért :C :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12724) Mosquitoo válasza hoffman_ (#12723) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Nincs mit. ;) am.- térdelni? ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#12725) Pecc válasza Doki16 (#12721) üzenetére


Pecc
őstag

Talán próbálj csinálni egy rendszer visszaállítást, ez lehetőséget ad a korábbi állás visszahozására. Csak egy ötlet. Szeményszerint én, még nem csináltam ilyet.

(#12726) Backspace


Backspace
tag

Jövök krúzolni, remélem lesz vki fent!? :))

(#12727) PaJa1 válasza Mosquitoo (#12713) üzenetére


PaJa1
őstag

Amerre éppen a challenge-ek vezetnek :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12728) hoffman_ válasza Mosquitoo (#12724) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Óóó vazz :DDD Én sem lehetek tökéletes :D (és ha azt mondom, hogy ez már a javított szó? mivel akkkor gyárilag tárdelni volt... :DDD)

Amúgy a franc essen belé :(( Nem hülyék a népek, Mustan GT-R egy darab sincs... Egy sem! :(((

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12729) #64791808


#64791808
törölt tag

Üdv,

a TDU Megapack-ben hol lehet például CLK-GTR-t venni, mert a merci szalonban nem találok.

(#12730) Mosquitoo válasza hoffman_ (#12728) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Tárdelni? Egyre jobb... :D Pü. ment.

Cerebellum: A keleti paron lehet, a klasszikus szalonban, ahol a 288 GTO-t is lehet venni.

[ Szerkesztve ]

(#12731) #64791808 válasza Mosquitoo (#12730) üzenetére


#64791808
törölt tag

:R

(#12732) StormLine válasza Pecc (#12725) üzenetére


StormLine
senior tag

vagy lehet h a szerverről is vissza lehet állítani (?) mert a mentések egy része a szerveren is megvan. erről nem tudok sokat mert nem kísérleteztem vele sokat mert a szerverre ugye nem tudunk egy régebbi mentést felrakni szal lehet h végérvényesen elromlana ha nagyon belenyúlnánk

hoffman_: régebben felajánlottam h eladok bónusz autókat gyakorlatilag 0 pénzért mert úgyis visszaállítom a mentésemet, de ugyanezen okból meggondoltam magam. lehet h a szerver eltárolja h egyet már kihoztam a szalonból és lehet h nem engedné újra régi mentéssel se. sztem nem annyira nagy probléma a single player h ki kelljen kerülni

(#12733) Tomcat válasza StormLine (#12732) üzenetére


Tomcat
őstag

Nekem a két VW nyereményautóból volt 2-2 db. Az első kettöt vettem 1000 $-ért, a második kettőt meg nyertem és simán kihoztam őket a szalonból. Aztán gyorsan el is adtam őket 9,99M$-ért és 1 órán belül el is keltek. :) Elég belőlük 1-1 db is.
Szóval lehet nyereményautóból is több darabja valakinek.

Tomcat

(#12734) barnam_


barnam_
nagyúr

üdv,
ma szereztem meg a játék eredeti változatát, és mennék online, csak hát nem tudok :O
azt írja ki hogy nem tud csatlakozni a TDU szerverhez. 1Mbit adsl-em van.
milyen ping kellene hogy felengedjen a szerverre?

(#12735) Mosquitoo válasza barnam_ (#12734) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Gondolom fennvolt előtte a warez verzió a gépeden. Ebben az esetben a C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited\ mappában van egy cdkey.txt fájl, abban írd át a warez kulcsról az eredetire, és menni fog.

(#12736) Fel válasza barnam_ (#12734) üzenetére


Fel
addikt

Hali!

"ma szereztem meg a játék eredeti változatát" ebből arra következtetek, hogy már volt fent warez verzió... Akkor go to C:\Program Data\Test Drive Unlimted mappa (Vistán) és töröld a CDKey.txt (rejtett!) tartalmát, írd be helyette az eredeti cd-kulcsot. XP-n C:\ Doc and Sett\All Users\App data\T D U.

...na mgelőztek...miért ilyen lassú ez a Ph minden este? Ennyien vagyunk? Eddig nem vettem észre ilyesmit...

[ Szerkesztve ]

(#12737) barnam_ válasza Mosquitoo (#12735) üzenetére


barnam_
nagyúr

nem volt fenn előtte warez változat.
abban a file-ban az eredeti cd kulcs van.

szerk.: az nem lehet gond, hogy telepítés után egyből felraktam az 1.66A patchet meg a megapack-ot?

[ Szerkesztve ]

(#12738) Mosquitoo válasza barnam_ (#12737) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

A megapack eredeti? Ha nem, akkor töröld ugyan ezen helyen lévő Addon.txt-t. Ilyenkor már felenged a serverre, de nem szabad venned packos kocsikat, mert akkor ledob. De legalább látod, hogy mások mivel vannak.

[ Szerkesztve ]

(#12739) barnam_ válasza Mosquitoo (#12738) üzenetére


barnam_
nagyúr

A megapack nem eredeti. Csak az első hsz-ben lévő linken lehet megvenni? Mert akkor nem is fogom...
köszi a segítséget, így már megy. :R

(#12740) firo0525 válasza StormLine (#12732) üzenetére


firo0525
csendes tag

Én anno véletlen eladtam az Alfa 8c-met de visszaraktam a régebbi mentést és ugyanugy kihozhattam a szalonbol a verdát :K

(#12741) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Srácoook! Most nincs fent senki? Lehet, h elég üres a friendlistem, de nekem nuku... Valaki nem akar rámugrani? :DDD nickem alább látható :))

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12742) Pecc válasza barnam_ (#12737) üzenetére


Pecc
őstag

Az nem lehet gond, a megapack patch mindig eredeti, nincs belöle warez.
Akinek van serial-ja annak megy, akinek nincs annak is csak nem úgy:)

[ Szerkesztve ]

(#12743) PaJa1 válasza hoffman_ (#12741) üzenetére


PaJa1
őstag

Én fent voltam, de még a kihívásokat gyúrom. Kellenek az egyedi verdák :) De ha lesz valami sétakocsikázás akkor arra szívesen csatlakoznék :) Persze ha nem fogok nagyon hülyén kinézni a billentyűzetes szenvedésemmel.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12744) hoffman_ válasza PaJa1 (#12743) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én is billentyűs vagyok. Bár azt nem mondanám, hogy szenvedek... ;] De azért sóvárgok egy komolyabb kormány után...

Azonban még mindig üres a palcc, úgyhogy még pár perc és mára ennyi volt. :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12745) barnam_ válasza Pecc (#12742) üzenetére


barnam_
nagyúr

hát pedig amíg lenem töröltem az addon.txt-t, nem engedett fel.
de így is jobb, mert a warez verzióval ez a megapack nem is működött, feltelepült, de nem jelenítette meg az autókat.

egyelőre a single versenyeket nyomom, még nagyon rookie vagyok ahhoz hogy kiálljak ellenetek ;]

(#12746) Pecc válasza barnam_ (#12745) üzenetére


Pecc
őstag

Hogyha úgy telepíted fel, hogy a mégse-re nyomsz a telepítés végén és nem adsz serialt, nem lesz txt.
És valóban, a virágboltival nem megy a pack. :R

(#12747) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Na, ismét tanultam valamit:

Első megnyilvánulása a kedves kollégának, akivel összefutottam a játék folyamán - idézem szó szerint:

"Stop!"

Éreztem, hogy ez valami hyperbunkó fazon lehet, úgyhogy "Be quick!" volt a válasz, de azért lelassítottam 80Km/h-ra az északi egyenesen, a világítótorony felé menet. Én HC-ben voltam, Audi RS4-gyel, s meglátom... ő szintén Audi RS4-gyel van, de nem HC-ben. Elértük a világítótornyot... vajon kihívott versenyezni? Hát persze, hogy ki... de nem mentem.

Leértünk az autópálya kanyarjáig. Ez legalább egy olyan 20-30km, volt ütközés, főleg nála (ami érdekes, hiszen én voltam HC-ben :) ) No, lényeg a lényeg, hogy észrevettem útközben, hogy időnként amikor lemarad, hirtelen 200m-eket hoz be rajtam... ekkor már gyanús kezdett lenni a dolog, jobban odafigyeltem, s ütköztettem szerencsésen egy kamionnal. Lemaradt 800m-re. Ezt úgy hozta be 1 perc alatt, hogy én végig teljes gázzal mentem, nem csúsztam meg és 260-270Km/h között volt a tempóm.

Megírtam neki, hogy cheater, közben jött egy Ferráris srác, 288GTO-val, s ő bizony megerősítette, mert érdekes módon őt is lehagyta.

Na ennyi a történet.

Mondja már el nekem valaki, hogy ezek az agyatlan barmok mit élveznek ebben? Úgy megnevelném az ilyeneket, de úgy igazából...

Előzmény:
Hasonló köcsög kihívott versenyezni, szintén RS4-gyel, de akkor én egy Jaguárral voltam. Rövid távokat választott s én nem is tudtam rajtolni igazán, így ok mondom, nyert. Na de, amikor én választottam, s 5.3km volt a táv, nem ütköztem, leelőztem, s a cél előtt visszaelőz a semmiből... na... az a szerencséje, hogy nem volt a közelemben :W

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#12748) PaJa1 válasza TomBoy1986 (#12747) üzenetére


PaJa1
őstag

Én nagyot lepődtem amikor a single challengeknél megnéztem a toplistát. Van egy magyar is, csalovagyok néven. Borzalmas milyen időket és sebességeket regisztráltak be. UNDORÍTÓ

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12749) Mosquitoo válasza PaJa1 (#12748) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Írtad a PT topikban, hogy 3 havonta törlik a rekordidőket. Na, errefelé ilyet sajnos nem csinálnak.

(#12750) JuliusK válasza PaJa1 (#12748) üzenetére


JuliusK
tag

Igen, nekem is volt szerencsém az illetőhöz. Egyenlőre egy 2. helyet láttam tőle, de gondolom ez a műfaj nem ismer korlátokat más embernél sem. Kár hogy vannak ilyen egyének. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.