Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12201) Mosquitoo válasza papi99 (#12199) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Nem tudom, hogy mi olyan nehéz benne... Rákattintasz, hogy Link, aztán ctrl+v a nagykép linkjét, aztán klikk a Kép gombra, ide a kiskép linkjét és a [ és ]-n kívül írsz kommentet mellé...
misiizsai: az Emulációnál állíts mindent zöldre

[ Szerkesztve ]

(#12202) papi99


papi99
aktív tag

faxomat azt :DD :C

(#12203) misiizsai


misiizsai
tag

mindet zöldre tettem be mauntoltam de még mindig azt irja hogy helyeze be a DVD-t és amit maxi imagét be mottoltam nem engedi meg nyitni

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#12204) misiizsai


misiizsai
tag

és a kérem helyeze be a lemez alá ad egy linket rá kattintok és egy oldalt ad be angol irásal

[ Szerkesztve ]

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#12205) Fel válasza misiizsai (#12203) üzenetére


Fel
addikt

Akkor tedd be az eredeti DVD-t...

papi: megkérnélek, hogy moderáld magad, vagy egy moderátort fogok erre megkérni. Ha valami nem megy, akkor kérdezz és ne szemeld tele egy topikot!

(#12206) misiizsai


misiizsai
tag

sajnos nem értek angolul

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#12207) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

misiizsai: http://webforditas.hu
Gagyenkov, kérdezted, hogy mit csinált az ACE szintnél, hát ezt. :)

(#12208) misiizsai


misiizsai
tag

leforditattam és ezt irja ki de nem tudom mit kell csinálni
ezt irja le forditva:
Megpróbálsz elindítani egy másolatot-alkalmazást védett, ami megköveteli az eredeti lemeztől, hogy legyen a cd/DVD-ROM-meghajtóban. Állj meg hogy arról győződj meg, hogy a lemezed eredeti.
Ha ez az üzenet történik, bár használod az eredeti lemezt, állj meg ha a helyes kommunikáció mód a meghajtóddal használják. Állj meg, ha a DMA módot lehetővé teszi az, hogy használja a Device Managert
# Kinyitja az eszközkezelőt.
# Kétszeres-kattanás IDE ATA/ATAPI Controllers bemutatni a vezérlők és csatornák listáját
csatornáért, amihez a cd/DVD-meghajtód összefüggő, válogatott Properties, azután az Advanced Settings fülre kattint.
# A Current Transfer Mode cseppben-doboz hosszában válaszd ki DMA-t ha Available ha az aktuális beállítás PIO Only. Ha a csepp-lent a doboz már mutatja DMA-t ha Available de az aktuális átviteli mód PIO, azután te vagy követelmény váltogatás a beállítások. Vagyis:
* Változtatja a kiválasztást DMA-ból ha elérhető csak PIónak, és kattanás rendben.
* Akkor fent ismétli a lépéseket hogy változtassa meg a kiválasztást DMA-ra, ha elérhető.
Arra az esetre ha a célzás, amit fent adtak, nem oldotta meg a problémádat, küldj egy SecuROM™ elemzési fájlt support@securom.comnek (az Support Info szekciót, hogy hogyan lehet küldeni egy elemzést és lehet előkészíteni őt, lát menetelni).

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#12209) misiizsai


misiizsai
tag

valahogy nem tudom értelmezni hogy mit is kell megnyitni

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#12210) cucka válasza misiizsai (#12208) üzenetére


cucka
addikt

Izé, megvetted a játékot? Ha igen, akkor tedd be az eredeti dvd-t és játssz vele.
Ha nem vetted meg, akkor túl sok segítséget nem fogsz kapni, mellette ajánlom az alapelveket olvasgatni. Meg aztán ahhoz már vastag bőr kell, hogy egy 1800 forintba kerülő A kategóriás játékot is warezoljanak..

(#12211) misiizsai


misiizsai
tag

persze hogy megvettem épp azt probálom megoldalni hogy DVD nélkűl menjen

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#12212) brd válasza misiizsai (#12211) üzenetére


brd
nagyúr

A Daemon-Tools 4.30.1-gyel (az összes emuláció bekapcsolva benne) hibátlanul működik a játék, DVD (és YASU) nélkül, a "NS-TDU_MAXI-poseden.mdf" nevű image file-lal (a mérete 3'674'023'936, és amúgy érdemes erre az egy file-ra bekapcsolni az NTFS tömörítést, mert úgy csak 44 KB-ot foglal el valójában ;) ). Ha neked így nem megy, akkor, nem bántásból mondom, de tényleg a DVD-t használd inkább. :P

The only real valuable thing is intuition.

(#12213) misiizsai


misiizsai
tag

sajnos akor nálam van a hiba

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#12214) gagyenkov


gagyenkov
tag

Egyelőre a kapcsolatom rossz!! Próbálom megoldani!!

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#12215) smisa válasza brd (#12212) üzenetére


smisa
őstag

Ez az NTFS tömörítés mit is takar és hogyan?

(#12216) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Lesz/van ma valai ramazuri??

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12217) Fel válasza TESCO-Zsömle (#12216) üzenetére


Fel
addikt

Magnum túra! Elvileg már zajlik is, 19:00-tól.

(illetve gagyenkov hsz-ét olvasva mégsem bizti...)

[ Szerkesztve ]

(#12218) |*HayHa*| válasza Fel (#12217) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Sziasztok! Nálam amikor ki akarom próbálni, töltés közben lefagy.. Miért?

#### I <3 Deutschland ####

(#12219) papi99 válasza Fel (#12205) üzenetére


papi99
aktív tag

mér ennyire zavar???ohh naggyon sajnálom hogy illyeenn ronddán besssszéltemmm!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#12220) brd válasza smisa (#12215) üzenetére


brd
nagyúr

Az NTFS filerendszerbe épített tömörítésről van szó. A filerendszert használó programok számára tökéletesen transzparens, akármilyen file-t lehet így tömöríteni, és az azt használó alkalmazás nem fog tudni róla, hogy tömörítve van. Persze többnyire lassabb lesz így a file(ok) kezelése, de ilyen nagy, és valójában nagyon kevés adatot tartalmazó image-ek esetében nagyon jól jön. A beállítása úgy zajlik, hogy jobbgomb a file-on (vagy akár egész könyvtárakon, sőt, egész meghajtókon is lehet, ami NTFS filerendszerrel bír), Tulajdonságok, Speciális gomb, és ott a "Tartalom tömörítése helymegtakarítás végett" szöveg elé bebököd a pipát, majd leokézod az ablakokat. Ekkor elszöszöl vele egy ideig (mind a kb. 3 és fél GB-ot beolvassa nyilván, amiből a TDU mini image áll, hogy összetömörítse), aztán, ha végzett, akkor van egy olyan file-od, ami a lemezen 44 KB-ot (a nevezett file esetében) foglal, de ha átmásolod valahová, vagy csak olvas belőle a TDU, akkor pontosan azt az adatot kapja vissza, amit az 'eredeti' file-ból. A Tulajdonságok panelen meg tudod nézni, hogy mekkora a valódi mérete (Méret sor), és hogy mekkora lemezterületet foglal el (Lemezterület sor).

The only real valuable thing is intuition.

(#12221) brd válasza papi99 (#12219) üzenetére


brd
nagyúr

A káromkodásnak is meg van a maga helye, de az nem itt van. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#12222) StormLine


StormLine
senior tag

most mentem 13 oda-vissza kört a H3 autópáján:

nagyon nagy volt :C pár kör erejéig volt pár külföldi is McLarennel meg Koenigsegggel. egyszer úgy belémjöttek h 408ra gyorsultam a Murcival. :DD jó szakasz, jópár repesztős hejjel meg pár kanyarral ahol hibázás esetén könnyen a betonfal adhatja a másikat

(#12223) orszagtom


orszagtom
csendes tag

Aston vs TVR krúzos képek! Köszi annak, aki ott volt!

A kezdet...
Pihi_1
Pihi_2
Fittivel parkolunk
Ezdedurva...

[ Szerkesztve ]

(#12224) gagyenkov


gagyenkov
tag

ALOHA :D A tegnapi MAGNUM túra frankon sikerült! Miután sikerült a kapcsolati problémát megoldanom el is tudtunk indulni :) Köszönöm mindenkinek![link][link][link][link]

[ Szerkesztve ]

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#12225) papi99 válasza gagyenkov (#12224) üzenetére


papi99
aktív tag

amikor beszéltünk akkor már ment a túra??? :F francba

(#12226) ubi91 válasza gagyenkov (#12224) üzenetére


ubi91
tag

kár, hogy nem tudtam menni :(

(#12227) papi99


papi99
aktív tag

csak 308 asokkal lehetett menni am?

[ Szerkesztve ]

(#12228) Tomcat válasza gagyenkov (#12224) üzenetére


Tomcat
őstag

Nagy menet volt, köszönöm. Főleg a versenyek a végén Zsömivel meg veled. :)

Tomcat

(#12229) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Valaki egy RUF drift krúzing, vagy egy Dodge Charger Super bee izmozást esetleg?
Kedvem lenne sok pacit csapkodni :)

Gipsz Jakab

(#12230) TESCO-Zsömle válasza Jakab66[hun] (#12229) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Irány az ügető! :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12231) Jakab66[hun] válasza TESCO-Zsömle (#12230) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

csak most érek rá. szóval, RUF, az h milyen az mind1.
Északi golfpályánál vagyok :)

Gipsz Jakab

(#12232) misiizsai


misiizsai
tag

sziasztok
ma 18:00 kor szervezek egy Ferrari Marranello kruzst autó szine mindegy
Találkozó az Audi Szalonál Útvonal megbeszélés alapján
mindenkit várok szeretettel

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#12233) misiizsai


misiizsai
tag

várakozási idő 10 perc

[ Szerkesztve ]

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#12234) Tattix


Tattix
tag

Sziasztok!
Akit érdekel a játék helyszíne az nézze a ReTekkLub tévén a Fókuszplusszt!De csak a helyszín miatt! :D

(#12235) papi99


papi99
aktív tag

xd

(#12236) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Na, emberek mi legyen a versenysorozattal? Van még jelentkező? :)

(#12237) Pecc válasza Mosquitoo (#12236) üzenetére


Pecc
őstag

Biztosan van.
Javaslatom, a kormánnyal versenyzűket külön kéne választani. Gamepad, bill mehetne együtt.
:R

(#12238) blazsey2 válasza Pecc (#12237) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ez jó ötlet támogatom! :K

PSN ID:blazseydr

(#12239) StormLine válasza Pecc (#12237) üzenetére


StormLine
senior tag

érdekes felvetés :Y én billes vagyok, nem játszottam kormánnyal TDUt egyszer se. a gamepad fel se merült, azt nem szeretem. kéne a napokban szervezni egy ottlévős (nembeküldős) versenyt, kíváncsi vagyok h h mennek a kormányosok :DDD mondjuk ma 20:00kor a Dodge szalontól átgurulás a legközelebbi versenyhez?

(#12240) Jakab66[hun] válasza StormLine (#12239) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Én mindig váltogatom... Elkap a láz, akkor pár napig kormánnyal, utána mindig visszatérek joystick-omhoz. Analóggal is lehet nagyon veretni :)

Gipsz Jakab

(#12241) papi99


papi99
aktív tag

én mikor kapok felvételt?? :F

(#12242) Asmodeus-hu


Asmodeus-hu
csendes tag

Hali!

Elindult pár napja a TDU Magyar Rajongói oldala, ami a http://www.tdu.hu címen érhető el.

Ha gondoljátok nézzetek fel és regeljetek.

TDU Nick: Asmodeus-hu TDU KLUB: TDU.hu KLUB WEB: www.tdu.hu

(#12243) Tibiajax válasza Asmodeus-hu (#12242) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#12244) Fitti válasza Asmodeus-hu (#12242) üzenetére


Fitti
tag

Üdv nálunk! :)

(#12245) Mosquitoo válasza Asmodeus-hu (#12242) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

A linkekből kifelejtettétek a pH!-t ;)

(#12246) Jakab66[hun] válasza Mosquitoo (#12245) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

helyes észrevétel :)

Gipsz Jakab

(#12247) Viktor999


Viktor999
csendes tag

Na stormline és tom nm birtam rátokmenni és azahelyzet h megyek csá.

Az egyik dolog, amit soha ne tegyél: ne próbáld elmagyarázni egy taxisofőrnek, hogy hogyan jusson el valahová. ...TDU nick: Hotiviktor[HUN]

(#12248) StormLine válasza Viktor999 (#12247) üzenetére


StormLine
senior tag

majd legközelebb. megyek én is. azért egy fényképet csináltam:

(#12249) enjoy018


enjoy018
tag

FITTI, mikorra tűzzük ki a Viper túrát? :) Amúgy észrevettem valamit a netemmel kapcsolatban! Vegyük példának ezt a Viper krúzt! Ha mondjuk már ott lennétek egy páran és én beesnék oda közétek, nekem csak egy ember lenne tiszta, a többi -//-! De ha mondjuk találkoznék előtte egy emberrel, mondjuk Fittivel és elindulnánk a helyszín felé, és közbe csatlakoznának ránk a résztvevők, úgy beadna mindnekit! Nem tudom miért van ez így, de egy párszor már bevált! Egyik teli layeres krúznál, nevezzük nevén: MAFFIA krúz a Lexus szalonnál (aki ottvolt biztos emlékszik rá, mert fasza volt :K ) ott mindenkit láttam rendesen! Na tud erre mondani valaki valamit? Mert ha megtalálnám végre a netes problémáimra a megoldást, akkor számomra is élvezetesebbek lennének a krúzok!

(#12250) Sanyix


Sanyix
őstag

kiraktam eladásra egy alfa 3.2 gt vagy mit, szürke, 102,5 km van benne, fantasztikusan olcsó, csak 9,999,000 "forint" :) ne hagyjátok ki, fantasztikus ajánlat ilyen nincs több :D

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.