Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13451) Sanyix válasza mgoogyi (#13450) üzenetére


Sanyix
őstag

Pedig a koenigsegg gyorsabb :)

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#13452) Pumuklee01 válasza Dirtyz (#13447) üzenetére


Pumuklee01
csendes tag

Dirtyz, hidd el hogy tud hozzátenni a HC, főleg ha majd erősebb verdákkal mész tud meglepetést okozni. Az erősebb verdákat driving aid off al használva csak kormány játszik, különben nem tudsz elindulni, mert billcsivel kevés gázt adni ugye... :) Én most szokom a HC+manuális váltó+Driving aid off-ot, hát mondhatom tanulhatok újra vezetni TDU ban :D . De sokkal élvezetesebb így. Ha tudok segíteni vmiben hogy hamarabb meglegyen a champion csak Dudálj :)

(#13453) mgoogyi válasza Sanyix (#13451) üzenetére


mgoogyi
senior tag

A végsebessége nagyobb, de gyorsulásban a saleen jobb, 350 felé meg ritkán mész egy versenyen.

(#13454) Pumuklee01 válasza mgoogyi (#13453) üzenetére


Pumuklee01
csendes tag

mgoogyi ezt az excel táblát átlőnéd nekem mailben a pumuklee@europe.com -ra.

Előrre is köszi.

Kisvuk

(#13455) mgoogyi válasza Pumuklee01 (#13454) üzenetére


mgoogyi
senior tag

(#13456) Pumuklee01 válasza mgoogyi (#13455) üzenetére


Pumuklee01
csendes tag

Köcce:)

(#13457) Sanyix válasza mgoogyi (#13453) üzenetére


Sanyix
őstag

nem valami pontos a táblázat, ugyanis már saleen-el is mentem víszintben 410-et, 390-et szinte bármikor elérem. Koeningseggel is megvolt már 435

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#13458) SonyBlack válasza TESCO-Zsömle (#13448) üzenetére


SonyBlack
tag

Igen nem túl régen volt is erről szó, és már akkor is tetszett az ötlet, én benne lennék. Az azért jó lenne ha az idők úgy lennének osztályozva hogy figyelembe veszik hogy ki mivel irányít.

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#13459) mgoogyi válasza Sanyix (#13457) üzenetére


mgoogyi
senior tag

koenigseggnél 434 a végsebesség, ha jól látom, saleennál 401 van írva. Hogy mi a valóság, arról nem tok nyilatkozni. Még virágbolt idején volt saleenom, aztán két verseny után eladtam, mert kezelhetetlen volt. - volt egy verseny, amit 288 GTO-val meg tudtam csinálni gond nélkül, a saleennal meg nem.

(#13460) bendeguz 76 válasza mgoogyi (#13453) üzenetére


bendeguz 76
tag

már ne haragaudj de ez a táblázat ugy ahogy van nem igaz. minek kell ilyeneket ide linkelgetni? :W nem sok helyen fedi a valós végsebesség adatokat,hogy finoman fogalmazzak.

(#13461) mgoogyi válasza bendeguz 76 (#13460) üzenetére


mgoogyi
senior tag

...
Szerintem hasznos kis táblázat, másrészt a készítője elismert tdu-s, pl. Bronco - akit itt is láthattál már ph-n - is gratulált neki, hogy milyen jó kis táblázat, meg szép munka.
Nekem kb ez elég, tekintve, hogy nem ismerem betéve a kocsik adatait.

Másrészt nem fogok benne lecsekkolni semmit, hogy km-re pontos e a végsebesség, de tuti pontosabb a játékban mutatott 4 nagyon hozzávetőleges értéknél...

+ Megkértek rá, hogy küldjem el emailben, de mivel el akarom kerülni a tömeges emailezést, így belinkeltem.

Kigyűjtheted a hibákat, amiket benne találsz, írhatsz a szerzőnek. De láthatóan sok munkája van benne, szal csinálj jobbat, ha tudsz. Hibát mindenben lehet találni...

(#13462) Pumuklee01 válasza bendeguz 76 (#13460) üzenetére


Pumuklee01
csendes tag

Bendeguz most miért fájt hogy belinkelte, megnézted nem tetszett neked ennyi, scrollozz a következő hozzászólásra, nem kell rögtön oltani hogy minek linkel ide ilyeneket, azért mert én kértem tőle, Ennnyi. Nem tudom de komolyan hogy miért kell állandóan valakinek oltania valakit...

(#13463) Davetim válasza bendeguz 76 (#13460) üzenetére


Davetim
tag

A linkelt képen látható sebesség értékek nem a végsebességek, hanem az utolsó fokozatba való optimális váltáskor mért sebesség.

(#13464) TESCO-Zsömle válasza SonyBlack (#13458) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Alapból 2-felé oszlik a mezőny Auto és Malual váltóra, aztán ezeket még lehetne osztani Bill és Controller csoportra. Kérdés, hogy lenne-e annyi versenyző, hogy megérje a szétválasztást. (ezért is lenne jó, ha minden érdeklődő jelezné szándékát)

Ami még biztos, hogy minden verseny 1 hétig lenne aktív, hogy mindenkinek legyen rá ideje, akár hétvégén is. Rákövetkező verseny végéig (+1 hét) lehetne leadni a nevezéseket.

Egyelöre ezek az újítások, amikkel kicsit equalizálható a mezőny.

sz: A verseny hosszú lessz! Annyira hosszú, hogy adott esetben egy jobb pilóta behozhassa a lemaradását, ha esetleg múlasztott egy meccset. Pontozás alapjául lásd F1 szabályzat.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13465) Davetim válasza TESCO-Zsömle (#13464) üzenetére


Davetim
tag

Én is beszállnék!
Szerintem ha valahol mindenképp szétválasztás kell, akkor az a kuplung használat. Vagy egyszerűen megegyezünk, hogy nem használunk kuplungos kocsikat

Egyébként Hello mindenki!
Régóta követem a topikot, de csak most kezdtem el írogatni.

[ Szerkesztve ]

(#13466) Pumuklee01 válasza Davetim (#13465) üzenetére


Pumuklee01
csendes tag

Én is benne vagyok Zsömle:)

Davetim téged jó régen a fent a szerveren láttalak :) Összefuthatnánk valamelyik este az utakon :)

(#13467) Pumuklee01


Pumuklee01
csendes tag

Felhivom a kedves éjjeli baglyok figyelmét akikel éjfélkor szoktunk elkezdeni kruzolni :) , hogy ma este motorozos kirándulást szeretnék összehozni, mindnekit szeretettel várok. DE csak motorral, mindegy hogy A-s vagy B-s csak 2 kereke legyen max :)
23:00 kb délkeleti világitótorony parkolójában fent a dombon.

Ha hamarabb hazaérek akkor fent leszek és hozzámcsapodhat előtte is motorral aki szeretne :)

Uff.
ui.: Kerüljétek a simabőrüt :D

(#13468) blazsey2 válasza TESCO-Zsömle (#13464) üzenetére


blazsey2
senior tag

Érdekel a dolog benne vagyok!

PSN ID:blazseydr

(#13469) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Sziasztok!

Jó ideje követem a topicot, de most hozzászólnék (nem a táblázathoz): hamarosan (pénteken) úgy alakul az anyagi helyzetem, hogy be tudok vásárolni egy átmeneti gépet. Kb.-ra AMD A64X2 5000+ vagy hasonlóra gondoltam (vagy esetleg Intel), kb. 10-15e körül a proc., alá vmi kommersz alaplap, meg egy olcsóbb vidikari ami elviszi a TDU-t. Az lenne a kérdésem, hogy ti mit ajánlotok? Cash az nem nagyon van, csak pár hónapra lesz a gép (utána ajándékba megy, vagy eladva lesz), szóval másodvonalbeli cuccokból is építhető...táp, ház, stb. mellékes van. Lényeg az, hogy a TDU menjen rajta tűrhetően (ne 640x480 low :DDD ) Köszönöm válaszotokat előre :)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13470) Sanyix válasza Davetim (#13465) üzenetére


Sanyix
őstag

olyan nincs hogy nincs kuplungos kocsi. (nem kell hozzá controller sem)

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#13471) Sanyix válasza Mr.Csizmás (#13469) üzenetére


Sanyix
őstag

hd4650 gondolom ezen maxon menne :D

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#13472) Davetim válasza Sanyix (#13470) üzenetére


Davetim
tag

Persze, minden kocsinál nyomogathatod a kuplungot, csak soknál nincs értelme, mert nélküle is vált, méghozzá ugyan olyan gyorsan (a legtöbb Lambo, Ferrari, Aston Martin és Maserati ilyen). Tehát ezeknél nincs előnye annak aki kuplungozik.
Külön pedál tényleg nem kell hozzá, nekem is a kormány egyik gombja a kuplung.

(#13473) Luzso válasza Mr.Csizmás (#13469) üzenetére


Luzso
tag

HD3850-el 1280x1024 full, HDR, max élsim a64 3000+ gépemen röhögve ment, X2-vel gyorsabbnak éreztem.Szereti a sok ramot, 2GB rammal sehol nem esik 30 alá a min FPS, igaz a max is 50 körül van.

XBox: TannishComa036, LG G3

(#13474) Pumuklee01


Pumuklee01
csendes tag

FIGYELEM!
A motoros kruzt előrrehoztam 18:00-ra, mert nem kell este meloznom :)

Uff.)

(#13475) bendeguz 76 válasza mgoogyi (#13461) üzenetére


bendeguz 76
tag

nos azt hiszem itt a PH-n is mint Magyarországon demokrácia van,szoval szabad a véleménnyiilvánitás.oltogatni meg nem oltogatok senkit :R

(#13476) gagyenkov válasza Davetim (#13472) üzenetére


gagyenkov
tag

Aloha DAVE :D Én is meg nézném ezt a bajnokságot! És itt még a bugom sem számít ;) Viszont én már csak kuplunggal megyek és H váltóval! Azt vettem észre, hogy amióta az új kormányom van azóta csak azokkal a kocsikkal megyek amik H váltósak :) Nem nagyon szeretnék vissza menni autokuplungra!!

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#13477) mgoogyi válasza Mr.Csizmás (#13469) üzenetére


mgoogyi
senior tag

radeonokból : 2900,3850,46xx
nvidia : 8800GTS 320-tól fölfelé bármi

Ezek közül a legolcsóbbat kb. 3850-ből MSI raktárürítés volt mostanában, szal abból valszeg találsz olcsót.

(#13478) SonyBlack válasza TESCO-Zsömle (#13464) üzenetére


SonyBlack
tag

Ez így teljesen korrektnek tűnik, alig várom hogy induljon a verseny! Mennyi a minimum létszám??

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#13479) Mr.Csizmás válasza mgoogyi (#13477) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Hmmm....1440x900 full grafik, no AA, esetleg HDR jöhet, ez lenne a tervezett. Tudnánk szűkíteni a kört? és bocs hogy sokat offolok, de ha jól mennek a dolgok, egy hét múlva tudok csatlakozni :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13480) cucka válasza TESCO-Zsömle (#13464) üzenetére


cucka
addikt

Verseny engem is érdekelne. Kormány+manuál váltó+automata kuplunggal tolom, ha ez számít. Mondjuk kétlem, hogy annyi ember összegyűlne, hogy csoportokat lehetne csinálni a jelentkezőkből..

Mikor kezdődik a verseny?

Videókártya témához: nálam egy radeon 3850-el 1680x1050-ben magas részletességen teljesen jól játszható, tehát csak ezért a játékért nem éri meg túl sok pénzt kiadni erre, némi kompromisszummal kissebb felbontásban szerintem egy 8600gt szintű kártya is elviszi a játékot..

[ Szerkesztve ]

(#13481) Fel válasza TESCO-Zsömle (#13464) üzenetére


Fel
addikt

Remek ötlet feléleszteni a Ph-s versenysorozatot. Remélem ez alkalommal lesz is belőle valami...
Szerintem maradhatnánk abban, hogy csak szekvenciális váltós kocsikat használnánk és a kontroller szerinti bontásnak sem látom sok értelmét... bár ha lennénk elegen, miért is ne?

Csizmás Kandúr: ahhoz a felbontáshoz bőven elég egy HD4650 512MB GDDR3 rammal (nem csak TDUhoz), az ára kb. 19e Ft. Ha kevesebbet szánsz rá, akkor használtak között érdemes nézelődni (X1950Pro/GT-től GeF7900-eken át GeF8600GTS-ig)

[ Szerkesztve ]

(#13482) papi99


papi99
aktív tag

Bugok :) :

Murci kruz

Köszönöm együtt möküdését:Stormnak, Ms74nek :R

[ Szerkesztve ]

(#13483) Mr.Csizmás válasza Fel (#13481) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Óóóó a vizeseknél egy 4650/512 DDR3-assal most 16 ruppó :DD

köszönöm szépen mindenkinek :C :C a tanácsot, és remélem, hamarosan tudok hozzátok csatlakozni :) :DD

Fel: honnan tudod hogy ez a nickem? itt túl hosszú volt a reg.-hez azért lett rövid :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13484) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

(#13465) Davetim: Ezzel az a gondom, hogy ha kilőjük a kuolungot, akkor nem csak az autók 3/4-ét "veszítjük el", hanem a Gagyihoz hasonló játékosokat is, akik olyan régen tolják kuplunggal, hogy nehezen állnak "vissza".

Erre több megoldás is felmerült, majd később elétek tárom az összes ötletet.

(#13472) Davetim: Ezt meg tudom cáfolni. Kanyarban ugyanis, mikor amúgy állsz a féken ás pakolod a váltónak visszafele, a motor fordulata leesik. Ha kuplungolsz, pörgetheted a motort maxon, nem kell újra felvennie a fordulatot. (Persze itt századokról beszélünk időben, de van, hogy az is sokat számít...)

(#13478) SonyBlack: A létszám a díjjazás miatt volna fontos, bár nem tudom mi lehetne a díjj (az élményen kívül), ami tényleges motivációt jelentene. Alap elképzelésem szerint, ahol mindenki összevonva lett volna, 1. - 100M, 2. - 10M, 3. - 1M lett volna a díjjazás, de most isten tuggya... Majd elválik...

(#13480) cucka: Mikor összeáll, és kikerül ide a szabályzat, a rákövetkező hétfőn már fönt lesz az első veseny. Az aktuális legjobb isőket az aláírásomba fogom kiírni.

(#13481) Fel: Sajnos a kuplungos bontás nélkül elég szegényes a járműkínálat. A legvérmesebb verdák (Saleen S7, TVR 440, SRT10, McLaren-ek) mind kiesnének.

sz: Remélhetően jövőhéten már kint lesz a szabályzet, de nem kizárt, hogy már e hét végén. Alaposan át kell rágnom a dolgot és közvéleményt is kell kutatnom. az első, amit elétek tárok, a csoportbontás kérdése lesz.

sz2: Eddig 9 jelentkező. Ezt még nem igazán lehet osztogatni... :N

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13485) Mosquitoo válasza TESCO-Zsömle (#13464) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Én is jelentkeznék erre a versenyzésre. Szerintem az első pH versenysorozatnál jól bevált, csak szekus váltójú kocsik használata tökéletes megoldás.

(#13486) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Azért elég sok szekus kocsi van.
Íme azok, amik nem packosak:

Audi A3 3.2 Quattro DSG
Volkswagen Golf R32

Jaguar XK Convertible
Jaguar XK Coupe

Aston Martin DB9 Coupe
Aston Martin DB9 Volante
Maserati GranSport
Maserati Spyder 90th Aniversary
Maserati Spyder Cambiocorsa
Mercedes-Benz CLK 55 AMG
Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Wiesmann Roadster MF3

Aston Martin Vanquish S
Ferrari 575M Marenello
Lamborghini Gallardo Spyder
Volkswagen W12 Roadster

Ferrari F430
Ferrari F430 Spider
Lamborghini Gallardo SE
Mercedez-Benz CLK DTM AMG
Volkswagen W12 Coupe

Ferrari Enzo
Lamborghini Murcielago Coupe
Maserati MC12
Mercedes-Benz SLR McLaren

(#13487) RS2000


RS2000
csendes tag

Helló mindenki. Először is BUÉK! Az a nagy problémám,hogy nem tudom meg venni a Megapackot. Az atari oldalán próbáltam,de mindig hibát ír ki. Már arra is gondoltam,hogy valaki nem tudna adni egy serialt,kifizetem,mert akkor le tudnám tölteni a warezeset,csak nem crackelném, a pénzt meg elküldeném. :O

(#13488) Slepnir


Slepnir
csendes tag

Üdv.

Megvettem a hülyeboltban 1990-Ft ért aTDU-t.
Installálás után sehol nem kér semmi kódot, pedig benne volt a dobozban, ez normális?
Online profil létrehozása után visszadob "Failed to connect to Test Drive server" hibaüzenettel.
Tud valaki segíteni?

Előre is köszi.

(#13489) DigitXT válasza Slepnir (#13488) üzenetére


DigitXT
félisten

Előtte volt fent warez verzió?:U

(#13490) Slepnir válasza DigitXT (#13489) üzenetére


Slepnir
csendes tag

Igen Uninstalláltam ,aztán töröltem a cuccait mindenhonnan. Mentéseket is.
Vagy mégis elszúrtam valamit?

(#13491) Mosquitoo válasza Slepnir (#13490) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

(#13492) JuliusK válasza Slepnir (#13490) üzenetére


JuliusK
tag

Azt hiszem DigiXT kolléga jó felé kapiskál.

Fel már leírta mi a teendő: [link]

Az esti csapatnak köszönöm a krúzolást és az esti mókázást.

Verseny kérdésben leadom én is a jelentkezésem, de szigorúan billentyűvel történő játék jön csak nálam szóba. Ettől függetlenül szerintem leszünk elegen, jó lenne ha a régi és új arcok összemérnék tudásukat.

(#13493) JuliusK válasza RS2000 (#13487) üzenetére


JuliusK
tag

Próbáld meg itt megvenni a Carpack-ot a játékhoz: [link]

(#13494) Slepnir


Slepnir
csendes tag

Köszi mindenkinek, ez volt a gond. Mostmár megy. :))

(#13495) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv!

Srácok ezer éve nem voltam játék közelben...

Lényegtelen... Vistát raktam fel... Hol vannak a TDU mentési Vista alatt? :F Nem találom! :F

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13496) hoffman_ válasza hoffman_ (#13495) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Srry, főleg a dupla postért...

Kicsit fáradt vagyok a mai nap után :U Hülye barom..... Ugyanúgy Docs&Setts... :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13497) Kloss válasza mgoogyi (#13404) üzenetére


Kloss
őstag

Kipróbáltam a Beat The Clock versenyt a Murcival. picivel 20 perc alatt megcsináltam (kormánnyal), szal nekem fekszik a Murci. Ez ilyen, van akinek egyik autó bejön, van akinek nem. Egyébként én kicsit finomítani szoktam a beállításokon az autó viselkedéséhez mérten. Ahogy kiismerem az autókat és a kormányomat :)
A Maranellót még nem próbáltam itt, de majd azzal is megyek egy kört.

A versenyben én is részt vennék! :) :R

(#13498) Dirtyz válasza Kloss (#13497) üzenetére


Dirtyz
őstag

Merre is keressem ezt a versenyt?

Kisvuk: mi kell a champion szinthez és a HC-hez?

Holnap majd egész nap itthon vagyok, akinek kedve van egy kis gurululáshoz, privizzen nyugodtan rám..

Védd a fákat, egyél hódot!

(#13499) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hali all!

Úgy döntöttem, rátok bízom a döntést. A lehetőségek:

A - Csak szekvenciális gépjárművek használata.
B - Két külön csoport létrehozása az Automata (kuplungot) és a Manuál-t használók számára.
C - Három csoport létrehozása. Auto/Manual (ez vagy-vagy alapon) illetve egy független HC, melyen bárki résztvehet akár Manual akár Auto.
D - Három kategória, egy PRO a Manualosok számára, ill két Auto a Controlleresek és a Billesek számára.
E - Négy csoport létrehozása. Manual-Co, Manual-Kb, Auto-Co, Auto-Kb
F - Egyetlen összesített csoport létrehozása limitek nélkül, hisz anno többen is így kezdtünk el Manual-ba váltani G25 vagy kormány nélkül...
G - Ua, mint D, csak a PRO-sok indulhatnak Auto-ba is és vissza.
H - Ua, mint E, csak a Manualosok indulhatnak Auto-ba is és vissza.

A szavazatokat privátban kérném. Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13500) mgoogyi válasza TESCO-Zsömle (#13499) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Versenyenként adott kategóriákból lehet majd választani, vagy hogy lesz?
Jó lenne ha lenne lehetőség minden versenyen motorral is indulni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.