Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12601) Mosquitoo válasza Lunatic666 (#12600) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Hát egy kormány nem árt, az biztos :)

(#12602) Lunatic666


Lunatic666
tag

hogy a ****ba lehet ilyen **** ****** ******** ***** szerveren futtatni egy játékot? mindjárt szarrá töröm a tdu dvd-t...... :W

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#12603) PaJa1


PaJa1
őstag

Szép péntek estét mindenkinek,
Én vagyok az új fiú (Comedy Central,rövidfilm :D)
Jövőhéten veszem meg a TDUt, régről talán maradtak valahol elmentéseim, de az teljesen offline mód. Fogom tudni majd használni azt a neten?
Olvastam ilyen megacar pack-ről. Az 1.66a patch ezt nem tartalmazza?
Ha majd ott leszek, hogy netre csatlakozok akkor lehet, hogy lesz megint egy két szavam, kérdésem felétek intézve.
Jó játékot, kellemes hétvégét!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12604) papi99


papi99
aktív tag

Ma esti krúz eredményei :DD :

(#12605) Lunatic666 válasza PaJa1 (#12603) üzenetére


Lunatic666
tag

nem lehet offline mentésből online-t csinálni, így elfelejtheted az egészet....

hogy tartalmazza e a megapack a patchet.... nem 100%, de szerintem nem

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#12606) Mosquitoo válasza PaJa1 (#12603) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Hali!

Először is letöltöd az 1.66A patchet innen, aztán föltelepíted, mert enélkül nem enged fel a serverre. A Carpack az egy különálló kiegészítő, kb 215 mega, és 15 Euróért tudod megvenni (de csak bankkártyával), ami 45 autót és egy motort tartalmaz.
Írtad, hogy fennvolt előtte a virágbolti verzió, ezért töröld a C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited\ mappában lévő cdkey.txt fájlt, mert itt eltárolta a warez kulcsot. Ezt kitörlöd, és a játék indításánál beírod az eredetit. A játék indításánál létre kell hoznod egy online profilt, a GameSpy ID melletti kocka kijelölésével. Itt megadsz egy nicknevet, (amiben lehetőleg legyen benne az, hogy HUN, mert így könnyebben felismerhető vagy) és egy email címet (tök mindegy, hogy milyet, akár kamu email címet is elfogad.

Nagyjából ennyi, és remélem, hogy minél hamarabb találkozunk a Szigeten. ;)

(#12607) PaJa1 válasza Mosquitoo (#12606) üzenetére


PaJa1
őstag

Köfi :)
Talán hétfőn már szaggatom itt is az aszfaltot :)

A MegaCar pack-re érdemes beruházni? Sokaknak megvan?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12608) Mosquitoo válasza PaJa1 (#12607) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Mindenképpen érdemes beruházni rá szvsz, mert igazi gyöngyszemek vannak benne, és néhány bugfix is. Na meg Carpack nélkül a pakkos kocsikként csak egy Default car-t fogsz látni...

(#12609) StormLine válasza PaJa1 (#12607) üzenetére


StormLine
senior tag

nem érdemes fizetni érte de sokaknak megvan. ha kell még autó akkor nézz körül pl itt

(#12610) bazso29


bazso29
aktív tag

Lol, az új vga-m eredménye: 2in1 :DDD

Mod: Egyre érdekesebb... Játék közben. :DDD

országtom: Controls-ban grafikai beállítás? Mindkét menü aktív.

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#12611) orszagtom válasza bazso29 (#12610) üzenetére


orszagtom
csendes tag

lehet hogy aluliskolázott vagyok... kellene hogy lássak valami különlegeset?

(#12612) Mosquitoo válasza bazso29 (#12610) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Ezt hogy csináltad, hogy a Controlsnál állítod a grafikát? :DDD

(#12613) bazso29 válasza Mosquitoo (#12612) üzenetére


bazso29
aktív tag

Nem tudom, mindig is én voltam a bug gyártó. :DDD Valszeg elég drivert cserélni, de most letojom, inkább csak száguldozok, persze ilyenkor nincs egy friend se...

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#12614) Mosquitoo válasza bazso29 (#12613) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Ja, a lebegő táblák, aztán átterjedt többek között hozzám is. :D

(#12615) szabod


szabod
senior tag

Helló Mindenki!

2,5 hónap után úgy döntöttem, hogy folytatom a játékot és visszatérek az aktív TDU-zók világába. Úgyhogy próbálok minél többet játszani, és legalább heti egyszer egy cruise-on részt venni.

(#12616) Backspace válasza bazso29 (#12613) üzenetére


Backspace
tag

Szerintem driver hiba lesz. Van egy program amivel töröld le először is a teljes drivert, a neve Driver Cleaner. Ujrainditas. Aztán rakd fel a legujabb nvidia drivert, vagy ha az volt eddig akkor az eggyel regebbit. Ujrainditas. És müködnie kellene.

(#12617) Backspace


Backspace
tag

Kifagytam Opelos tesó!

(#12618) bazso29 válasza Backspace (#12616) üzenetére


bazso29
aktív tag

Friss XP-re a legújabb drivert raktam, restart után azt mondta nem tudja használni, mert az előző verziójú windowshoz van, így ment 800*600 4bit(!!)-en. :DDD

Köszi a krúzt. :)

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#12619) PaJa1


PaJa1
őstag

Olvasgatva az utolsó hsz-eket, felmerült bennem a a kérdés, hogy mike ezek a krúzok(cruise)? Összegyűltök egy helyen és mentek amerre jólesik szépen kényelmesen vagy nyomjátok neki ami a csövön kifér? Esetleg ez egy verseny vagy csak menjünk eggyütt szervezetten?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12620) Lunatic666 válasza PaJa1 (#12619) üzenetére


Lunatic666
tag

igen, lényegében az, vagyis valaki benyögi, h rendezne egy xy cruise-t itt és ekkor, vagyis megad egy normális helyszínt, ahol lehetőleg kevés a külföldi, így feleslegesen nem foglalják a helyet a 8ból - megadja továbbra, h milyen kategóriás autót vagy kimondott autó típusokat várna el,, valamint h hc vagy normál, ts,!, esetleg h eszeveszett száguldás vagy nagypapás piroslámpásmegállós...stb....
ezek általában free ride-ok , vagyis kötetlenül autózunk a szigeten... szóval nem verseny, az annyira nem is elterjedt, igazából sose favorizáltuk.... felesleges....így bármikor , bárhol csatlakozhat ránk bárki , persze ha nem nyomnak rá iso-t... ami egy ****ság, mert a szerver miatt néha kiesik valaki, így vagy félbe kell szakítani a cruise-t, vagy aki kieset, "meghalt"...
inkább a lock ajánlott kötelék megtartására, mert az biztosítja, h még nagy távolság ellenére se szakítja meg a kapcsolatot a játékosok között.... persze ez se mindig tökéletes...
ki rendezhet cruiset? elméletileg bárki! gyakorlatilag??? inkább várjuk meg a tapasztaltabb "kollégák" felhívásait , ők már tudják a szabályokat, mit, h, miért, hogyan...stb..így elkerülhető a mini cruise, vagyis pl.: 18:30kor indulunk, 18:45kor már vége is, mert kezdődik a barátok közt.... vagy vak vezet világtalant, nagy a leszakadás, mert senki nem vár meg senkit, egy kereszteződés már a világ vége, mert most akkor merre menjünk, így hiszti: on, és inkább mindenki lelép, megy tovább...stb...
ezenkívül azért is jók ezek a cruise-k, mert sok "itthoni" lesz egy helyen, egy időben, így felveheted őket a friends listára, így később könnyebben megtalálhatod majd őket....

észosztás: off :DDD

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#12621) Lunatic666


Lunatic666
tag


Letöltés itt...

a 300C helyett!
letöltés csak saját felelősségre!
az eredeti fájlról bizt. másolatot készíteni... így ha megunod, csak simán visszamásolod és tsá

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#12622) Lunatic666


Lunatic666
tag


Dik'má, csak nem lomtalanítás lesz Oahu-n? :DDD

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#12623) papi99 válasza Lunatic666 (#12622) üzenetére


papi99
aktív tag

azta ezek naggyon odavágnaak :D :C

(#12624) PaJa1 válasza Lunatic666 (#12620) üzenetére


PaJa1
őstag

Köszönet az eligazításért!
Tuti lesz még kérdésem, ha már fent lesz a játék :)
Ehhez nagyon hasonló rendőrautónk nekünk is van PTben ,hehe

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12625) Lunatic666


Lunatic666
tag


na, beszereztem a kormányt, meg kicsit életszerűbbé tettem a közeget....
este cruise!!!! :DDD

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#12626) Backspace


Backspace
tag

Még a maffiás partyból fotó!

szerk.: még egy motoros kép klikk

Vigyázat nagy felbontás! :K

[ Szerkesztve ]

(#12627) Eddy(HU) válasza Lunatic666 (#12625) üzenetére


Eddy(HU)
csendes tag

Nagyon jó :C

(#12628) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

SamOfKépz:

Pár hét alatt gyűlt össze, gondoltam ne csak én láthassam :)

Úgy tűnik elszámoltam a méretet, 250-es képből nem fér ki kettő egymás mellé :W

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#12629) Dante73


Dante73
tag

"Ala Moana" 2841 43192.36 1.55 48636.40 0.608 -0.007 -0.794 432038785

Mindazok, akik a PH-SG HardCore Racing klub-hoz szeretnének csatlakozni, másolják be a könyvjelzőik közé, és MA du 4-kor, legyenek itt!
Mai program; Minden jelentkezőt felveszek klubtagnak, majd 16:20-kor irány a versenypálya! (20Km) Ott tartunk egy rövid versenyt, 2-3 futam, majd "szabad foglalkozás", de előtte, szavazunk a jövő heti gépről.
Jövő héten már megtartjuk a teljes versenynapot!
Kocsi; Caterham CSR, HC mód, da OFF! Kötelező jelleggel! Aki nem úgy jön, az feleslegesen fáradt!

(#12630) Tibiajax válasza Dante73 (#12629) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Üdv a PH-n, Dante. :)

(#12631) Dante73


Dante73
tag

No, én leléptem. Nem jön ez így össze....
Jövő héten újra... A megbeszélt Corvette C06 Coupe-val! Új Bookmarkot teszek, a klub hivatalos talipontjával.
"Hivatalos TPont" 2842 48625.63 23.13 31962.68 -0.969 -0.005 -0.246 427903563
Legközelebb, itt találkozunk. Innen irány a pálya, a klub ügyeit késöbb intézem majd.
Mindenkitől elnézést a béna szervezésért, a klub helye miatt gondoltam erre a tpontra, nem kellett volna.

Kárpótlásként, kedden a HÉT autójával, krüz, a hivatalos taliponton, időpontot írjatok, kinek, mi lenne a megfelelő!

Hali Tibiajax! rég láttalak! Mászkálsz még?

[ Szerkesztve ]

(#12632) Tibiajax válasza Dante73 (#12631) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

aham :K épp most indulok fel kicsit.. :)
majd összefutunk..

(#12633) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Fel itt van két kép a RUF RTurbo új papucsairól :)

(#12634) papi99 válasza Mosquitoo (#12633) üzenetére


papi99
aktív tag

Azta rohadt ezeket mikor megveszed lehet ilyenekkel is választani?? :U

ÁÁÁÁÁ kéne már nekem is a megapack!! :W

[ Szerkesztve ]

(#12635) Tibiajax válasza papi99 (#12634) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Modding. Nem megapack..
....

(#12636) Fel válasza Mosquitoo (#12633) üzenetére


Fel
addikt

Tényleg jól mutat rajta :) Na majd én is rápakolom.

Mellesleg ez a fagyás mostanában ragályos? Itt a tél, fagyogat a TDU? Khmm...

[ Szerkesztve ]

(#12637) Mosquitoo válasza Fel (#12636) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

- Berakjam a húst a számítógép alá?
- Azt meg minek???
- Mert azt mondták, hogy Windows alatt minden lefagy!

:D

(#12638) papi99


papi99
aktív tag

picit ügyködtem :D

Lehet egy kérdésem?
Honnantol kell biztonsági mentést?? :F

(#12639) Fel válasza papi99 (#12638) üzenetére


Fel
addikt

Nagyon ügyes, hátraszaltó a medencébe :D

A kérdésed viszont nem érteni... Bármikor lehet biztonsági mentést csináli a mentéseidről. A Dokumentumokban lévő Test Drive Unlimited könyvtárat kimásolod valahová (másik meghajtó, hdd, dvd, pendrive...stb), hogy ha valamikor is lesz egy véletlen mentéssérülésed (szerencsére a patch óta kevesebbszer fordul elő), Win újratelepítés, akkor tudd folytatni a játékot.

Moszkitó: Nem rossz :D

[ Szerkesztve ]

(#12640) papi99 válasza Fel (#12639) üzenetére


papi99
aktív tag

Köszi :DD

tehát onnantol ahogy kezdődik a test drive unlimited mappa és utána hogy savegame...stb onnantol.
oké köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#12641) Lunatic666 válasza papi99 (#12638) üzenetére


Lunatic666
tag

onnantól ahonnan már nem szeretnéd újrakezdeni a játékot.... :DDD

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#12642) papi99 válasza Lunatic666 (#12641) üzenetére


papi99
aktív tag

és az nem elég ha csak a login neves mappától mentem el?

[ Szerkesztve ]

(#12643) Lunatic666


Lunatic666
tag

a legújabb szerzeménye(i)m...


AutoArt!... csak h nehogy összekeverjétek a fotó minősége miatt egy Bburagoval... :B

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#12644) papi99 válasza Lunatic666 (#12643) üzenetére


papi99
aktív tag

a felni nem ugyanaz :D :DD

(#12645) Orsyka


Orsyka
tag

Nathan, ha ezt látod, sorry hogy eltűntem, de volt egy szép kék halálom. Mire visszaértem, te pont eltűntél :(
Utána persze rá egy 10 percre volt mégegy kék halálom, így arra a következtetésre jutottam, hogy a gépem valamiért összeveszett a TDU-val (meg minden mással is), így nem igazán lesz alkalmam addig játszani, míg ki nem békítem a dolgokat... szóval egy remélem csak egy kis időre búcsút intek tőletek és O'ahutól, de remélem hamar orvosolva lesz a problem :(

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#12646) Lunatic666 válasza papi99 (#12644) üzenetére


Lunatic666
tag


javítva.... :P

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#12647) TESCO-Zsömle válasza Lunatic666 (#12643) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Legközelebb a Bburago-ra is told rá a HDR-t. :P ;] :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12648) Lunatic666 válasza TESCO-Zsömle (#12647) üzenetére


Lunatic666
tag

a leghülyébb időbe jutott eszembe a fényképezés.... már sötét van, ég a villany... mi kell még a rossz képminőséghez ;)

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#12649) TESCO-Zsömle válasza Lunatic666 (#12648) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Remegő kéz, és egy ujj a lencse elött. ;] :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12650) PaJa1


PaJa1
őstag

Időközben jött még egy kérdés....
Rengeteg repülő gépet látok a képeken (nem a szárnyasat :D). Ezek valami problémából adódnak? Nem emlékszem, hogy ilyeneket csináltam volna TDUban, Nem sok ugratóra bukkantam, pláne nem autópályán :) Pedig a hülyeségekben benne általában vagyok.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.