Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13701) DonFabrizzio


DonFabrizzio
tag

Üdv minden szigetlakónak !
Ma vettem meg a TDU-t kéne pár segítség hogy mit hogyan lehet

Köszönettel
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#13702) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#13701) üzenetére


aszkeeta
tag

Hali üdv köerinkben !

Hát először is rakd fel xD
Neten játszol vagy csak offline ?

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#13703) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#13702) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Ott kezdeném hogy ez legyen inkább elméleti oktatás mert perpill nincsen gépem amire fölrakhatom(hacsak a macemre nem...majd kiprobálomXD), annyi kérdés hogy érdemes beinvesztálnom komolyabb erőműve vagy nem tul gépigényes?

Én is szivesen multiznék, ebbe kéne segitség leginkább, de elég szájbarágosan...nekem ugyanis sajna a diablós wowos időszak egy az egybe kimaradt, ugyhogy sok türelmet kérnék.
Világéletemben a szimulátor és arcade játékokat részesitettem előnyben, remélem ez sem okoz majd csalódást.

Üdv
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#13704) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#13703) üzenetére


aszkeeta
tag

Ahha:D hát nemtom macen sztem nem megy :D

a játék egy reptéren kezdőrik ahol kikell választanod egy karaktert a kiválasztás után elrepülsz a szigetre és ott kocsit kell bérelned kapsz egy kis pénzt hogy tudjál házat és egy kezdő kocsit venni .

a multi része nagyon jó egyszerre 8 an tudtok jaccani sztem nagyon jó játék jó kis krúzokat lehet benne csapni .Lehet chatelni és voice chatelni is bent a játékban.

Hát a szimulátorról annyit hogy 2 mód van van az " arcade" és a Hardcore mode az arcade is megszégyeníti a needforspeed eket szal ott sem valami 300 al veszed akanyartra kell számítani a hardcore az igazi inyenceknek való ;) én HC zni szoktam

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#13705) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#13704) üzenetére


DonFabrizzio
tag

A macet ugy gondoltam hogy windows oldalra, de ez most lényegtelen.

Krúz alatt mit értesz (a voice chat meg a chat megvan)?
Arról is olvastam hogy valami bődületes mennyiségű uttal kápráztat el a játék, segit valamilyen eszköz az eligazodásban, ugy például mint a need for speed underground 2 ben a gps nyilacska?

Üdv
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#13706) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#13705) üzenetére


aszkeeta
tag

Hát a krúz az az ha megdumáljátok pár haverral hogy találkoztok valahol és akkor kocsikáztok egy nagyot :D

a tájékozódásban egy nagy térkép és egy GPS segít

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#13707) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#13706) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Jahh hogy Cruise mint turázás, értem köszönöm.
És mesterséges intelligencia terén hogy áll a játék, sajnos az előző test drive ok...

Üdv
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#13708) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#13707) üzenetére


aszkeeta
tag

hát mondju kúgy hogy :D eldogadható :D serintem nincsenek a toppon :D

a civil közlekedés változatos előzőekkel nemjátszottam.
aok rosszak voltak nagyon ?

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#13709) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#13708) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Már csak két nyitott kérdésem maradt igy fejből, az egyik a törés, melyik autok törnek,:forgalom vagy használati, a másik pedig a konkrét gépigény, mer hiába olvasgatok mindenféle hivatalos gépigényt, mégiscsak jobb olyantól hallani aki már játszott vele és elfogulatlan.

Üdv
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#13710) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#13709) üzenetére


aszkeeta
tag

a civilek törnek a rendes márkásak nem amiket playerek vagy te vezetsz azok nemtörnek

Gépigényt a doboz hátuljárol tudok neked lesni :

Operating System : Windows200/xp/Pista
Proci :Intel P4 2.4 vagy AMD Athlon 2800+
Ram : 512 de jobb ha 1 Gb
Videokari Ati 9800 256 vagy 6600GT
min shader 2.x
dx 9.0hang és videokari

nekem egy Intel P4 2.8 D m van ATI HD 2600 XT vga val (AGPs) meg 1 G rammal :D

nekem nagyon rosszul megy a jatek :(:( ezuton is kérnék segítséget hogy hogy tudnám feljebb tornászni az fpsek számát 25 + ra a procim miatt van amugy mert belimitel mert elszállt crysisnál kicsit :D

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#13711) Mosquitoo válasza DonFabrizzio (#13709) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Csak a civilek meg a rendőrök törnek, a játékosok kocsijai nem. Nos, gépigény... konfigom az adatlapomon, nekem megy így: 1280x960, HIGH, 4xAA és driverből 16x Anizotróp szűrés is be van állítva. Kb. 30 FPS, szóval teljesen jó, csak a Fraps nem mindig a pontos értéket mutatja.

(#13712) DonFabrizzio válasza Mosquitoo (#13711) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Köszönöm mindenkinek a segitséget, elkezd hát játszani vele és ha felmerül valami akkor én is felmerülök ebben a totyikban, aztán meg mehetünk akár multizni is.

Üdv
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#13713) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#13712) üzenetére


aszkeeta
tag

Szivesen látunk majd egy kis cruise on :D tényleg valaki még játszik ?:D

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#13714) StormLine válasza aszkeeta (#13708) üzenetére


StormLine
senior tag

az előző Test Driveokat nem az Eden Games csinálta szal szerintem nem fontos. a TDUban meg azért nem mert a multiplayer a lényeg :D

DonFabrizzio: "érdemes beinvesztálnom komolyabb erőműve vagy nem tul gépigényes?" "Intel Desktop Board Dp35dp, Intel Core2Duo E6750, Kingston HyperX 2*2Gb 1066, Gigabyte Hd4850 1Gb, Samsung 500Gb Sata2, Pioneer Dvd-rw,Philips 180MT" mondj már egy játékot amihez ennél komojabb erőmű kell 1280x1024ben :P

(#13715) Lunatic666


Lunatic666
tag

00:27 - és senki nincs a szigeten - vagyis akit megjelenítene a friends listán....
hardcore tdu harcostársaim WTF???? hol vagytok? :DDD
Pecc és népes csoportja!!! "Fel, fel vitézek, a dzsihádra!" :)

[ Szerkesztve ]

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#13716) DonFabrizzio válasza StormLine (#13714) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Egyet mondok csak: GTA4, szerintem ott jobban ketyegnek valami Q6600, vagy valamilyen i7 proci :) :)

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#13717) Mosquitoo válasza TomBoy1986 (#12894) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

A suliban megnéztem most a képeidet egy ilyen monitoron, és hát eléggé odab*sz :Y Durvábban néz ki mint az otthoni 17"-esen :C

(#13718) Pecc válasza Lunatic666 (#13715) üzenetére


Pecc
őstag

Pár hónapja a barátra szűrés nálam nagyon ritkán működik, amikor "működik" akkor is csak max 2-3főt mutat egyszerre. Nem úgy, mint korábban, csak ugy hemzsegtek a piros pöttyök a térképen:) Enyhén bosszantó ez így. :((( Picit hanyagolva is van mostanában a játék.

(#13719) Lunatic666 válasza Pecc (#13718) üzenetére


Lunatic666
tag

jaja, egy bizonyos szám felett összeomlik a friends lista, így használhatatlan a térképen, a klubnál az invite.... az élet szép! :)

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#13720) mgoogyi


mgoogyi
senior tag

Vki megvenné nekem a megapack-ot és mondjuk áthúznám tőle neten a telepítőjét? Átutalnám a lóvét. Pls egy privit dobjon, aki hajlandó lenne rá. Köszi!

(#13721) Kloss válasza papi99 (#13695) üzenetére


Kloss
őstag

Én már beléptem volna, de valahogy sose futunk össze msn-en vagy a szigeten :)

(#13722) meszicrx


meszicrx
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Ma érkezett meg a TDU eredetiben!Nagy örömmel felraktam elindítom megcsinálom a profilt és kiírja hogy a Car Pack kell hogy onlineban játszhassak!Ez komoly hogy meg kell vennem hozzá még ??? :(( . Nincs vmi mód rá hogy lehessen tolni neten vele?Bocsi ha már volt ez vagy hasonló kérdés.Üdv Márk.

HONDA 4EVER (L)

(#13723) aszkeeta válasza meszicrx (#13722) üzenetére


aszkeeta
tag

Hali a patchet felraktad ?? mert ha nem akkor is ülye dumát ír ki amugy a carpack elvileg nem kötelező nekem sincs meg mert nincs rá pénzem :( és én is játszom caprpack nélkül

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#13724) meszicrx válasza aszkeeta (#13723) üzenetére


meszicrx
csendes tag

Nem raktam fel patchet!Amit az eredeti DVD-ről feltett az van fent.Akkor az 1.66 kell?Linket tudna vki adni?

HONDA 4EVER (L)

(#13725) Pecc válasza meszicrx (#13724) üzenetére


Pecc
őstag

Tessék.
A carpack nélkül is mennie kell, nem feltétel az online játékhoz, de jó ha van.

(#13726) meszicrx válasza Pecc (#13725) üzenetére


meszicrx
csendes tag

Köszönöm!Megpróbálom vele.Lenne még egy-két kérdésem:
Ezeket be lehet tenni a játékba?
[link]
[link]
És ha igen akkor hogy, és nem lessz vele gubanc?
Csak az eredeti Car Pack a jó ugye?Mert azt hallottam hogy nem fog működni a tört verzióval.
Köszi és bocsi a sok kérdésért.

HONDA 4EVER (L)

(#13727) meszicrx válasza Pecc (#13725) üzenetére


meszicrx
csendes tag

Köszi működik!Belép és nem kéri a Car Packot.De vmit ír a nettel kapcsolatban hogy ellenőrizzem.De van netem akkor ezek szerint nincs szerver?

HONDA 4EVER (L)

(#13728) Pecc válasza meszicrx (#13726) üzenetére


Pecc
őstag

A civicet nem (még?).
Az NSX-et igen. Nem lesz vele gubanc ha kicseréled a megfelelő fájlokat a megfelelő fájlokra, amiket onnan a tdu centrálról szerezhetsz be. Illetve ha visszaolvasol a fórumban, találsz infot, biztosan volt már erről szó.
A carpackhoz a serialnak kell megvásároltnak lenni, magát a patchet letöltheted akárhonnan, az ugyanaz. Feltelpítheted kulcs megadása nélkül is, csak akkor multiplayer/ free ride-ban a packos autókkal nem mehetsz. Annyira viszont jó, hogy ha a társad packos autóval van, Te nem a default cart látod, hanem a packos kocsit. Ugyanis a packkal nem rendelkező userek így látják a packos járműveket.

[ Szerkesztve ]

(#13729) meszicrx válasza Pecc (#13728) üzenetére


meszicrx
csendes tag

Értem!Majd lehet megpróbálom az NSX-et beiktatni.Csak már lépne fel ....

HONDA 4EVER (L)

(#13730) szabod válasza meszicrx (#13726) üzenetére


szabod
senior tag

Mint ahogy Pecc is mondta, ha nincs carpackod, akkor packos kocsik és motor helyett a "default car-t" és "default bike-t" látod. Viszont ha felrakod a packot, akkor láthatsz mindent, csak ne adjál neki kulcsot. És ha packos kocsit veszel, akkor kidob, de legalább látod ezeket. Ha nincs fent a pack akkor ezekkkel találkozhatsz:
default car:

default bike:

[ Szerkesztve ]

(#13731) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Köszi a DTM-krúzt, jól esett :DDD Csak valamelyik állandóan kiforgatott, le is téptem egyszer a kormányt az asztalról :((

Védd a fákat, egyél hódot!

(#13732) mgoogyi válasza mgoogyi (#13720) üzenetére


mgoogyi
senior tag

tárgytalan:)

(#13733) misiizsai


misiizsai
tag

Sziasztok
Szombaton 18:00-kor találkozó.A Déli Golfpályán cruise lesz
Megjelenés:Bármilyen kategoriás kocsival.
Úti Cél:Versenypálya
Szabályokat nem tartjuk be
Mindenkit várok szeretetel!

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#13734) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

Ma szereztem be a játékot és lenne egy olyan kérdésem, h hogyan tudunk haverral ugyanarra a szerverre bejutni. És hogy tudjuk felvenni egymást barátnak egyáltalán? :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#13735) hoffman_ válasza Prof01 (#13734) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát vannak sokan hozzá-értőbbek, de picit csak tudok segíteni :B

Az ugyan arra a szerverre való bejutás akkor nehézkes, ha sokan vagytok egy layer-en(max 8) és akkor bizony nem fog menni 9-ként. De ha páran vagytok, és látjátok egymást a Map-en, a másikra kattintva odadob mellé. Ez persze az alapeset, a gyakorlatban sajna nem mindig műxik, olyankor én személy szerint még próbálkozni szoktam egy kicsit :DDD

Barátnak úgy tudod felvenni, hogy a NumPad-on lévő 4es (balra) bill-el megnyitod a "gyorsmenüt" vagy mi a frászt ( :D ) és ott lesz egy olyan fül, ahol a jelen lévő játékosokat látod. Ott rámész a barátod nevére(6-os gomb, jobbra nyíl), és 'Add to friends list' ... Valami ilyesmi lenne :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13736) Kloss


Kloss
őstag

Nekem se működik rendesen a barátok listája. Nincs túl sok ember felvéve, de ennek ellenére max 1-2 embert mutat. Az egyik egy külföldi gyerek, akit véletlenül vettem fel még az elején, a másik Krisz77 :)
Szerencsére téged látlak Krisz ;)
Ma jó kört futottunk, szerencse, hogy pont én is Maranellóval voltam :)

Szerk: ha felteszi a magyarítást, akkor "hozzáadás a...." :D

[ Szerkesztve ]

(#13737) hoffman_ válasza Kloss (#13736) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, hosszú kihagyás után nekem is jól esett :D :K

De ha már lúd, legyen kövér ---> :)

Szerintem, ez a képem nagyon jóra sikerült :B Vagyis inkább... Nekem nagyon tetszik :D

:R

mod.: Ez igaz, de TDU angolul a tuti :P Azaz igazából tök 8, itt csak menni kell, ez nem egy Oblivion :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13738) Kloss válasza hoffman_ (#13737) üzenetére


Kloss
őstag

Jók lettek a képek ;) :R

Én csak azért raktam fel, mert kellemesebb a szememnek a magyar :)
Jobban nem megyek tőle :DDD

Itt vannak szemből is a verdák:

[ Szerkesztve ]

(#13739) hoffman_ válasza Kloss (#13738) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát pedig akkor lett volna igazán tuti, ha hozz plussz pacikat a Ferrariba :DDD

Én meg amugy is megszoktam az englisht a játékban. Nameg jobb a békesség, kell a fenének valami bug-zás, Oblivionban akad elég ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13740) Prof01 válasza hoffman_ (#13735) üzenetére


Prof01
veterán

Köszi! :R

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#13741) StormLine válasza misiizsai (#13733) üzenetére


StormLine
senior tag

kicsit pontosíthatnád azt a golfpáját mert délen van egy csomó ;)

(#13742) SonyBlack válasza misiizsai (#13733) üzenetére


SonyBlack
tag

Én megpróbálok ott lenni, de ez még nem 100%. Van viszont egy jó hírem (legalább is nekem az :D ) Hamarosan bővítik a netet nálunk, és duplázzák a sávszélességet(az eddigi 2.5M lesz 5M bővítve), remélem úgy már jobban fog menni a több személyes gurulás! :C

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#13743) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

DTM parti Peccékkel :R

(#13744) Rezu válasza misiizsai (#13733) üzenetére


Rezu
csendes tag

Sziasztok a szombati gurulásra beneveznék remélem jó sokan leszünk és a server sem fog rakoncátlankodni.bye

Nem az a paraszt aki kindertojást főz hagyma mellé,hanem aki benne hagyja a játékot.>>>TDU nick:Spanglee

(#13745) mgoogyi


mgoogyi
senior tag

Sziasztok!

[megapack - 10GBP]

Itt olcsóbban lehet megvenni a megapackot, mint az első hozzászólásban említett webcímen.
Itt 10 angol font, ami sacc 30 Forinttal drágább az eurónál. Tehát 3000 Ft körül van.

(#13746) meszicrx


meszicrx
csendes tag

Valaki segítsen pls!!!!!S.O.S.!!!!
Nem tudok fellépni online módba!Vagy azt írja ki ha csinálok egy profilt, hogy:ellenőrizzem a netem, vagy hogy ez a nick másik jelszóval van használva.De kétlem hogy lenne még olyan nevű user!Kikapcsoltam a tűzfalat is a vettem vissza biztonsági szintből is de semmi :W
Nem tudok rájönni mi lehet a baj.HA VALAKI TUD LÉGYSZI SEGÍTSEN!

HONDA 4EVER (L)

(#13747) mgoogyi válasza meszicrx (#13746) üzenetére


mgoogyi
senior tag

A cdkey.txt vagy az addon.txt tartalma lehet a hibás. Asszem mindkettő rejtett fájl. Ha nincs legális megapackod, akkor az utóbbit töröld ki. Asszem doc&setting/all users/application data/tdu/... mappában van, vagy vmi nagyon hasonló.

(#13748) misiizsai válasza StormLine (#13741) üzenetére


misiizsai
tag

Ami fent van a térképen legfelűl arra a golfpályára gondoltam
(nem anyira ismerem a térképet a játékba)

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#13749) szabod válasza misiizsai (#13748) üzenetére


szabod
senior tag

Ha legfelül van a térképen, akkor az nem az északi ? ;)
Szerintem te arra gondolsz, ahol hátul egy szikla és a kerítés között lehet bemenni a golfpályára, és ha HC-ben van az ember akkor át lehet ugratni egyik pályáról a másikra az út fölött.

(#13750) gagyenkov válasza misiizsai (#13748) üzenetére


gagyenkov
tag

Ő.... Az nem észak? :B

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.