Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13351) Tibiajax válasza TexT-BoY (#13350) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nagyon nagyon nagyon sokra rá fogsz még jönni, ne aggódj :) Pár hét, kiismered a játékot, és utánna már nem lesz más Autó játék számodra, csak ez. ;) (leszámítva néha egyegy villanásnyi nfs/toca-stb felbukkanást)
Vannak hibái, hákliai, de ki fogod őket ismerni, és mindenért kárpótol az, amit csak ez a game tud nyújtani neked, a korlátlan szabadságot, a pajtikkal való kötetlen kocsikázást, olyan autókkal, amihez épp kedvetek tartja.. Én még íg, jó másfél év után is el tudok morzsolni egy könnycseppet, amikor megyek, hátranézek, és jön mögöttem gyönyörűen Pecc a fekete pagani-jével, utánna a többiek, olyan baromi jópofa a grafikája. És nem azért, mert high tech, nem egy chrysis az erdő sem, de vhogy olyan mesésen csinálták meg anno az autokat, az utat, ahogy mész, oldalra nézel és elmegy melletted egy srác a 288-as ferrarival, h még mindig öröm nézni.. Ezért jó ez az egész. :) (max graf-fal és no laggal, persze)

ps. már nem én felelek az 1.hsz-ért, de berakatlak.

(#13352) Kloss válasza TexT-BoY (#13350) üzenetére


Kloss
őstag

A hangok nagyon jók a játékban, a beállításnál nem próbáltál a hangerő csúszkákkal játszani kicsit?
Én most kormányra próbálok átállni, de még a legjobb beállítást sem találtam meg.
Jelenleg bárki hátramenetben is lehagyhat :DDD

Tibajax: Az autók szépen ki vannak dolgozva, a táj sem rossz, jók a színek, a valósághoz közeli az egész. Tényleg élvezetes csak autókázni is. Nincs olyan "műanyag" érzésem, mint az NFS részekben.

[ Szerkesztve ]

(#13353) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Mit, hogyan kell állítanom, hogy ne halljam a környéken játszók beszélgetését, zenéjét?
Marha idegesítő, tegnap éjjel már szóltunk az egyik srácnak, hogy kapcsolja már ki a zenét...

Védd a fákat, egyél hódot!

(#13354) Fel válasza Dirtyz (#13353) üzenetére


Fel
addikt

Option - Voices - az "Enable Voices" elől vedd ki a jelölést.

(#13355) MS74hu


MS74hu
tag

Boldog Új Évet mindenkinek :)) :C TDU POWA! :R

Lenovo Y700

(#13356) blazsey2


blazsey2
senior tag

BUÉK Minden TDU-us Kollégának. :)

PSN ID:blazseydr

(#13357) Tattix válasza TESCO-Zsömle (#13347) üzenetére


Tattix
tag

Én is köszi nektek a bénaságomhoz való ezévi türelmeteket!Boldog Új Évet Kívánok
minden TDU játékosnak!

(#13358) gagyenkov


gagyenkov
tag

HÉ emberek!! 16.00 kór NAGY SZIGETKÖR VERSENY!!!!! GYERTEK! BULI :DD ONLINE VERSENY!! Jelszó:phhu!!!!

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#13359) papi99 válasza Luzso (#13337) üzenetére


papi99
aktív tag

Üdvözöllek Luzso ajánlok már msot egy klubbtagságot:)

(#13360) TESCO-Zsömle válasza gagyenkov (#13358) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

TE aztán tudod hogy rontsdd el a délutánom... Most tudom mit kell kihagynom...

Mindenkinek jó szórakozást, és Sikerekben Gazdag, Boldog Újévet Kívánok!

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13361) gagyenkov válasza TESCO-Zsömle (#13360) üzenetére


gagyenkov
tag

Sajnálom :O De azért BU :D ÉK!!

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#13362) DonMedve válasza gagyenkov (#13361) üzenetére


DonMedve
addikt

Boldog Új Évet Mindenkinek!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13363) Fel


Fel
addikt

Boldog Új Évet Kívánok MInden TDU rajongónak!

(#13364) Kloss


Kloss
őstag

Boldog Új Évet Mindenkinek!

(#13365) zsolt1129 válasza Kloss (#13364) üzenetére


zsolt1129
addikt

Viszont mindekinek :R

(#13366) szabod válasza gagyenkov (#13358) üzenetére


szabod
senior tag

Köszi a versenyt és grat Peccnek az első helyért :C

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!!!

(#13367) misiizsai


misiizsai
tag

Boldog Új Évet Mindenkinek
Nagyon jó veletek gurulni remélem jövöre is ilyen jó lesz

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#13368) papi99


papi99
aktív tag

Krúzokban gazdag új test driveos éveket kívánok!! :) :)) :D :DD :DDD :N ;] :P ;) :B :K :U :C :R

(#13369) Pecc


Pecc
őstag

BUÉK minden kedves játékostársnak!

(#13370) szabod


szabod
senior tag

Remélem mindenki bulizik és jól érzi magát. :D (2009 első TDU-topikos hozzászólása :B)

szerk: megelőztek :B :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13371) misiizsai


misiizsai
tag

Buliza ki magát mindenki
Még egyszer BUÉK

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#13372) StormLine


StormLine
senior tag

ezek még tavajról vannak :) :
kép kép kép
kép kép kép

(#13373) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

B.Ú.É.K.! :C

(#13374) Pecc válasza szabod (#13370) üzenetére


Pecc
őstag

De meg ám:)

Szintén egy kép tavalyról:)

(#13375) GX25


GX25
csendes tag

Mikor lesz verseny?

(#13376) Luzso válasza papi99 (#13359) üzenetére


Luzso
tag

BÚÉK mindenkinek. Papi99: Benne vagyok (illetve lennék), mi a teendőm?

XBox: TannishComa036, LG G3

(#13377) Kiskokó


Kiskokó
veterán

hello
most kezdtem megunni hogy mindig ki be kell rakni a cd-t valaki tudna adni nekem oylan NO dvd "cracket" amivel tudok online játszani mivel eredeti a játékom.
köszi.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#13378) Pecc válasza Kiskokó (#13377) üzenetére


Pecc
őstag

(#13379) Dirtyz válasza Pecc (#13378) üzenetére


Dirtyz
őstag

Őöö, és innen melyik is az?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#13380) Pecc válasza Dirtyz (#13379) üzenetére


Pecc
őstag

Test Drive Unlimited [MULTI7] No-DVD/Fixed Image
NS-TDU_MAXI-POSEDEN.MDS Maxi-Image

(#13381) Dirtyz válasza Pecc (#13380) üzenetére


Dirtyz
őstag

Köszönöm, mindjárt ki is próbálom!

Védd a fákat, egyél hódot!

(#13382) Kloss válasza papi99 (#13359) üzenetére


Kloss
őstag

Hali!

Ez a klub engem is érdekelne :)

(#13383) Luzso


Luzso
tag

Az egyik szemem sír, a másik üveg:

[link]

Csak 10 font és most az font majdnem euró szintem van. De nincs ilyen kártyám hogy meg tudjam venni :(

XBox: TannishComa036, LG G3

(#13384) DonMedve válasza Luzso (#13383) üzenetére


DonMedve
addikt

Ide nem kell dombornyomott.Meg tudod venni én is itt vettem meg!Sima Visa Electron kártyám van.Itt szinte bármivel tudsz vásárolni!Forintra ha jól emlékszem olyan 2700HUF körül jött ki.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13385) SonyBlack


SonyBlack
tag

Kilométerekben, és kruzokban gazdag új évet kívánok mindenkinek!

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#13386) Lunatic666


Lunatic666
tag

LamboDay ;)


Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#13387) zsolt1129 válasza SonyBlack (#13385) üzenetére


zsolt1129
addikt

Viszont :D :R

(#13388) losi73


losi73
senior tag

üdv olyan kérdésem lenne a játék elején van egy haver és bemegy a versenyre de nem történik semmi csak forog a camera,fent van a legujabb patch is,legalábbis szerinte a legujabb :B

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#13389) MS74hu


MS74hu
tag

Üdv.nekem sincs karim és nekem is joljönne a carpack. :U Ha valaki tud ebben segiteni az jo lenne. thx :R

Lenovo Y700

(#13390) Luzso válasza Lunatic666 (#13386) üzenetére


Luzso
tag

A legszebb autó a Countach után. Szerintem.
Boldog embernek mondhatom magam mert volt alkalmam utazni egy Countach 25Th Anniversary-ben. Félelmetes volt.

Ilyen volt, nem ez:

[ Szerkesztve ]

XBox: TannishComa036, LG G3

(#13391) GX25


GX25
csendes tag

Reggel csináltam:
:)

Ferrari F430

[ Szerkesztve ]

(#13392) szabod válasza Luzso (#13390) üzenetére


szabod
senior tag

A mákos mindenedet. :DDD Én még látni sem látam, nemhogy utaztam Countachhal :O

(#13393) Luzso válasza szabod (#13392) üzenetére


Luzso
tag

Az Eddie Murphy: Én a kém forgatásra hozták le, egy fekete Testarossával, egy régi Rollsal és Jaguárral együtt. A gellért szálloda előtt állnak, dekorációként.
Esett az eső, az Istenhegyin jöttünk le, a csávó tolt egy vissza egy-padlót és én láttam a kanyarban a vízátfolyást, mondom de szép halál, Lambóban. És nem, bevette a kanyart, és visszalassított. De az a konvoly jól nézett ki...

[ Szerkesztve ]

XBox: TannishComa036, LG G3

(#13394) szabod válasza Luzso (#13393) üzenetére


szabod
senior tag

BP-n elég durva járművekkel lehet találkozni, ha az ember a belvárost járja :) Felénk vidéken már akkor örül az ember, ha egy hét alatt egy Lancer EVO-t lát. Persze néhanapján erre is eljön 1-2 durva gép. 1-2 éve volt olyan, hogy a 3-as úton jött egy tréler ami 1 Bentley-t vitt +1 BMW X5-t az utánfutóján. Valamilyen oknál fogva azonban megcsúszott, és felborult. A Bentley lapos lett, viszont az X5nek semmi baja nem lett, mert az utánfutó levált a trélerről. :U

[ Szerkesztve ]

(#13395) DigitXT válasza losi73 (#13388) üzenetére


DigitXT
félisten

Talán vegye meg a játékot, 2K-t már igazán ki tud adni érte...:U

(#13396) Pumuklee01 válasza DigitXT (#13395) üzenetére


Pumuklee01
csendes tag

A mai 300cc gurulásunkról a kép :) igen jó volt végre nem száguldozni köszi krisz.

(#13397) papi99


papi99
aktív tag

Luzso vagy keresd meg a Maunalua nevü klubbot ott a lambo szalon környékén lent dél-kelet irányban vagy beszéljünk meg egy idöpontot és felveszlek barátnak és küldök meghivot és neked is kloss. :))

jah én suliba gazdagrétre járok be és ott ne tudjátok meg milyen kocsikvannak a szalonokban ;] minden nap látok 3 ferrarit, 1 lamborghinit, 4 porschet 2 lancer evo X-et bmw 6osokat, lexusokat, bentleyket jah és ezek csak haggyán de van fehér audi r8 egy shelby gt500 narancs sárga fehér verseny csikokkal középen és egy dodge charger hemi piros nagy szárnnyal és spoilerekkel akkor van még jaguar xk meg corvette z06 meg ilyenek :R

És még valami anyum bnőjének a pasija hangnyomás versenyre szokott járni egy skoda fábiával deh nem is az a ényeg h milyen kocsi hanem ami benne van!!!uuh bazdki 2db rocksford 30centis mélynyomok és két erösitö(mtx audio a másik azt nem tudom) a csomagtartóban némi kék neonnal szépítve ugy szol h fel áll a hajam mikor felveszi 30as hangeröre és 60ig van skálázva! az oldal ajtokban 2-2db hangszoró!:D nagyon vad!! jah és a versenyeken 1-2 helyen szokott végezni legtöbbször! :P

[ Szerkesztve ]

(#13398) Orsyka


Orsyka
tag

1 hónap után úgy tűnik (kopp kopp), vissza tudok térni :) szóval rettegjetek, mert jövök :D

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#13399) SonyBlack


SonyBlack
tag

Jövő héttől én is leszek ismét a szigeten, de sajnos elúszott a mentésem (reinstall volt) és csak egy 36%os állás van meg... :W Elég sokat buktam rajta sajnos, de lassacskán bepótolom... Szóval bocs ha mostanában kicsit gyengébb autókkal tartom föl a forgalmat!

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#13400) Kloss válasza papi99 (#13397) üzenetére


Kloss
őstag

Én voltam a klubban, de nekem se jelent meg, csak azoknak a klubja, akik (egyenlőre nem sokan :) ) barátok.
Jó lesz a tali vhol, akár a klub előtt is. Majd írj ide, vagy felveszlek msn-re is.
Köszi! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.