Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13501) TESCO-Zsömle válasza mgoogyi (#13500) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lesz olyan verseny is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13502) Pumuklee01 válasza Dirtyz (#13498) üzenetére


Pumuklee01
csendes tag

Dirtyz az kell hogy elérd a 45%-ot game progressben, ekkor kiírja hogy "you reached Champion level!" és hogy aktiválódott a hardcore mód. Ekkor kilogolsz, és amikor ujra belogolnál a continue game alatt lesz olyan hogy hardcore mode a menüben. Annyi hogy hc ben nem tudsz single versenyeket csinálni.

(#13503) cucka válasza TESCO-Zsömle (#13499) üzenetére


cucka
addikt

Szerintem túlbonyolítod az egészet. Eddig vagyunk kb. 12-en, akik szeretnénk játszani, ennyi embert fölösleges szétbontani nemtudommennyi kategóriára, főleg úgy, hogy F1-es pontozás van, ahol az első 8 kap pontot. (Max. olyan szétbontásnak lenne szerintem értelme, ahol a kormányos és a billentyűzetes játékosokat külön pontozzuk..)

Egyébként engem egyáltalán nem zavarna, ha amiatt veszítenék 1-2 pontot, mert x tag ügyesen tud kuplungolni én meg a lassabb automata kuplungot használom, mert ez a történet pusztán a játékról és a szórakozásról szól. Vagy csak én vagyok ezzel így?

Versenyeknél pedig a legcélszerűbb az lenne, ha mindenhol meg lenne adva, milyen autóval kell menni. Ez a legegyszerűbb megoldás, minek túlbonyolítani?

[ Szerkesztve ]

(#13504) Davetim válasza cucka (#13503) üzenetére


Davetim
tag

Azért ennél kicsit komolyabb a probléma. A manuális kuplung nagyságrendekkel gyorsabb az érintett kocsiknál, aki nem használja annak esélye se lenne. Egyébként magam is kuplungozok (bombbal), csak a fairplay miatt vetettem fel a problémát.

(#13505) smisa válasza cucka (#13503) üzenetére


smisa
őstag

Akkor még nem versenyeztél Tesco-val :R vagy FEL-el :R akik a kuplungos váltóval megesznek akármilyen ügyes vagy én tavaly sírtam minden pályán :O mert megettek a kuplunggal :R főleg aston és társai esetén.

(#13506) cucka válasza smisa (#13505) üzenetére


cucka
addikt

Ok, meggyőztetek :)
Mondjuk én nem vagyok valami nagy ász tdu-ban, szerintem engem automata kuplunggal is nagyon csúnyán lehagynának..

(#13507) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Figyelem!! Többre is lehet szavazni!! (aki eddig többet említet, annak mindet behúztam)

(#13503) cucka: Az alapvető probléma az, hogy aki kormánnyal tolja az mérföldeket verhet kanyarban a Bill-esekre, és aki manual-al tolja, az szintén mérföldeket verhet az "Auto"-sokta.

Legjobb példa, Near Future. 1 mérföldnyi gyorsulás. Saleen S7 TwinTurbonál 2-3mp-et jelent a manuális kuplung. És akkor ez csak egy!! gyorsulás. Normális pályán van klegalább 5-10 kanyar, mindegyik után kigyorsítás.

Mindenki el tud jutni arra a pontra, ahonnan már nincs tovább. Ahol már a legnagyobb mázlival is csak századok hozhatók. Auto-kuplunggal ez akár 5-10mp-el több lehet, mint Manual-al. Sőt! Még szekvenciálisnál is benne van a Manual-ba 1-2mp.

Szóval a probléma innen eredeztethető...

Amit mondtál, az egyesített dolog. Na arra volt már példa és sokakat letört. Az ember nem szereti látni, hogy esélye sincs. Egy ilyen hosszúra tervezett verseny-sorozatnál pedig elengedhetetlen, hogy az emberek kitartsanak.

Legfeljebb megreformálom a pontrendszert...

sz: Vagy van még egy olyan ötlet, hogy csinálok egy Qualifikácios versenyt és az ott nyújtott teljesítmény (időeredmény) alapján az embereket osztom be csoportokba. Teszemazt Jani billel manuallal egy szinten van Józsival, aki Auto nyomja a kormányával.

De hasraütésre mondhatnék 4-5 nevet, akik viztos a "felső házba" tartoznak...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13508) SonyBlack válasza TESCO-Zsömle (#13507) üzenetére


SonyBlack
tag

Én a qualifikációs verzióra szavazok! A lényeg hogy legyen egy kicsi esélyem nekem is a billentyűzettel! :)

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#13509) cucka válasza TESCO-Zsömle (#13507) üzenetére


cucka
addikt

A kvalifikációs verzió nagyon jó ötlet, a legigazságosabb módja a versenyzők szétválogatásának, sokkal jobb, mint a kuplung típusa szerint szelektálni.
Tényleg, mikor lesz már verseny? :)

(#13510) smisa válasza TESCO-Zsömle (#13507) üzenetére


smisa
őstag

Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt Qualifikácios versenyt :DD

[ Szerkesztve ]

(#13511) Pecc válasza TESCO-Zsömle (#13507) üzenetére


Pecc
őstag

Virázik a topic! Gratula, jó ötlet volt! :R

(#13512) dulifiO


dulifiO
aktív tag

Én is jelentkeznék a kvalifikációs versenyre! :R

apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

(#13513) Hell


Hell
tag

Sziasztok!

Nagyon keményen lement a játék ára. 1.790.- Ft
Best Buy topik.

Üdv.

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#13514) Krisz77[HUN]


Krisz77[HUN]
csendes tag

üdv.
lehet nem örültök ha mindenki mindenféle dolgot linkelget ide, de ezen nagyon csorgattam a nyálam... remélem ti is...
[link]

(#13515) DonMedve


DonMedve
addikt

Ez jól hangzik ez a versenytéma.Kellene vennem egy kormányt.Ajánljatok egyet ami jó,de nem túl drága!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13516) szabod válasza TESCO-Zsömle (#13507) üzenetére


szabod
senior tag

Ez a qualifikációs verseny jól hangzik. :K Akkor én is neveznék, így legalább esélyem is lesz billel. :B

(#13517) Dirtyz válasza DonMedve (#13515) üzenetére


Dirtyz
őstag

Mennyi az a "nem túl drága"?
24000 körül van a Logitech DFP. Az kellemes darab, konzolokhoz gyártják, de megy pc-n is.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#13518) Pumuklee01 válasza hoffman_ (#13495) üzenetére


Pumuklee01
csendes tag

Ugyanott ahol xp ben :

file:///c:/Users/Pumuklee/Documents/Test%20Drive%20Unlimited

vagyis a dokumentum könyvtárban annál a felhasználónál amivel tepelitetted a tdu-t.

(#13519) cucka válasza Dirtyz (#13517) üzenetére


cucka
addikt

Logitech Momo is ugyanennyibe kerül hozzávatőlegesen, az kb. hogy viszonyul ehhez minőségben?
Csak mert momo-m van és fáj a szívem a dfp láttán, hogy mennyivel jobban néz ki és 6 helyett 14 gomb van rajta..

(#13520) Dirtyz válasza cucka (#13519) üzenetére


Dirtyz
őstag

A mai napig a Momo-t használnám, ha nem lenne az a hülye gázpedálpoti tipushibája.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#13521) Levi1988


Levi1988
csendes tag

Hali
Azt szeretném megkérdezni h gamepadot hol lehet letiltani???
Mert nekem is ez a kamera forgós izé van ...
Köszi

(#13522) Kloss válasza cucka (#13519) üzenetére


Kloss
őstag

DFP sokkal jobb szerintem (mások szerint is :) )
40-900 fokig lehet állítani, nem zörög csörög az FFB-től, sok gomb, masszív cucc. Hirtelen ennyi jut eszembe.

Dirtyz: a sziget északkeleti részén van a parthoz közel. ~70km 22 perced van rá, forgalom van.

Jah én is a qualifikációra szavazok :)

[ Szerkesztve ]

(#13523) Fel válasza Levi1988 (#13521) üzenetére


Fel
addikt

Semmi köze a gamepadhez... xarul krekkelted. A legegyszerűbb, ha megveszed eredetiben, 1800Ft-ot bőven megér.

(#13524) Levi1988


Levi1988
csendes tag

Hát lehet hogy az lesz ...
De valaki azt irta itt h neki az volt a megoldás a problémára h a gamepadot kikpcsolta valami krekkel
A mediában is meg lehet venni amugy??

(#13525) JuliusK válasza Levi1988 (#13524) üzenetére


JuliusK
tag

Meg tudod venni ott, de számos helyen tudod még ennyiért.

(#13526) Dirtyz válasza Kloss (#13522) üzenetére


Dirtyz
őstag

A Momo sem zörgött az FFB-től, de tény, hogy jobb a DFP. Mondjuk.., a Momo-nak nagyon jó a fogása, jó vastag, átmérője is pont megfelelő.
Ezt a 900°-ot úgy reklámozták.., de nem nagyon tudok olyan játékot elképzelni, ahol ki is használnám.

Körbenézek a szigeten, kipróbálom mennyit tudok rajta. Volt valamilyen segítséged bekapcsolva?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#13527) JuliusK válasza Dirtyz (#13520) üzenetére


JuliusK
tag

Aki kormányon gondolkodik ebben a kategóriában annak a Momo helyett a Driving Force Pro-t ajánlanám én is. Nincs gázpedálpoti hiba, masszívabb és szerintem jobban kézre is áll, mint a Momo. 900 fokot tud, valahol már 14k körül vesztegetik. Ár/Érték arányban szerintem most Ő a legjobb. Persze nem egy G25, de így is egy remek kis kormányról van szó.

(#13528) Dirtyz válasza Kloss (#13522) üzenetére


Dirtyz
őstag

Nem találom :B , on, vagy offline feladat?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#13529) DonMedve válasza Dirtyz (#13517) üzenetére


DonMedve
addikt

Jónak tűnik!Köszönöm!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13530) Mr.Csizmás válasza JuliusK (#13527) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Akkor én kormány ügyileg monnyak le? :( Logi Formula Vibra FF Wheel-em van... :O ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13531) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Én is kormányon morfondírozok mostanában, de nem tudok mit kezdeni azzal a problémával, ami korábban is fennált.

Nincs hova tenni... :W :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13532) Lunatic666


Lunatic666
tag

+ 1 fő a bill, Auto klánba

én annyira nem támogatom azt az ötletet, h legyen megszabva a versenyre a kocsi típusa (csak a kategória!), mindenki maga döntse el, h mivel szeretne menni, mi a jó neki, van aki a gyorsabb autót vinné, van aki a stabilabbat, stb.. stb, egyéni ízlésének megfelelően...

ami viszont érdekes, h mindenki csak autóról beszél... motor? zéró?

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#13533) cucka válasza Lunatic666 (#13532) üzenetére


cucka
addikt

Minden kategóriában van 1, vagy max. 2 autó, ami ütőképesnek nevezhető, az összes többi felejtős (pl. a Miurával nyomulni nagyon fílinges, mégsem választaná soha senki, ha lehet menni a Daytonával). Azért jó dolog, ha meg van szabva az autó, mert így lehetne menni érdekesebb verdákkal is, az esélyek pedig amúgy is egyenlőek.
Gondolom lesz motoros verseny is, bár mondjuk én pont nem szeretem a motorokat a játékban, de ez egyéni szoc. probléma.

[ Szerkesztve ]

(#13534) Lunatic666 válasza cucka (#13533) üzenetére


Lunatic666
tag

persze-persze, előbb utóbb csak rájön mindenki, h melyik az az egy ill. két autó amivel érdemes menni az adott kategóriában, DE lehet olyan pálya, ami kanyargós, ahol nem a leggyorsabb, legjobb autó a nyerő - meg milyen lenne már gyenge/fos autóval verni a mezőnyt :)

meg azon is el kéne gondolkodni h ha korlátozunk típusra, akkor a car pack játszik e, mert még sajnos sokan CP nélkül nyomulnak... ez is valahol hátrány... elég sok CP-s autó veri az alap autókat...

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#13535) cucka válasza Lunatic666 (#13534) üzenetére


cucka
addikt

persze-persze, előbb utóbb csak rájön mindenki, h melyik az az egy ill. két autó amivel érdemes menni az adott kategóriában
Igazából aki ide írogat szerintem már rég rájött.
Egyedül talán a B kategória az, ahol több autóval is versenyben lehet lenni, az összes többiben gyakorlatilag előre lehet tudni, mivel érdemes menni, így tényleg kiesik a fasza verdák többége. Pl. én nagyon szívesen versenyeznék valamilyen Mercedes-el, de saját kategóriájában egyik sem versenyképes.

meg azon is el kéne gondolkodni h ha korlátozunk típusra, akkor a car pack játszik e, mert még sajnos sokan CP nélkül nyomulnak... ez is valahol hátrány... elég sok CP-s autó veri az alap autókat...
Egyedül a D kategória a kérdéses, ahol a RUF eléggé ott van a toppon, a többi carpack-os autó azért annyira nem ütőképes.. (Ok, még talán a McLaren F1 Gt játszik..)
Nekem van carpack-om, de a többi versenyző miatt szívesen lemondok a versenyekre az extra autókról.

[ Szerkesztve ]

(#13536) Dirtyz válasza Mr.Csizmás (#13530) üzenetére


Dirtyz
őstag

Nem, jó kis kormány az, azért ne dőlj a kardodba! JuliusK kolléga a Momo hátrányaira próbált rávilágítani a DFP-vel szemben.

TESCO-Zsömle: nekem asztalcserekor szigorú feltétel volt a kormánykompatibilitás :DDD

Védd a fákat, egyél hódot!

(#13537) SonyBlack


SonyBlack
tag

Na azért ahogy látom elég sok ember rámozdult a versenyre! Idő közben én is kezdem visszahozni az elveszett autóimat, pénzemet, szóval hétvégére versenyképes leszek!
Tesco Mikorra várható hogy elkészül az első futam?

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#13538) enjoy018


enjoy018
tag

Sziasztok!
Elég régen írtam már ebbe a topikba, úgyhogy most megteszem! :D Üdv a régi és új gamereknek! :R Nemsokára megjön az új TDUm, ugyanis a régi DVDjét sehol nem találom az ég világon! Úgyhogy rendeltem egy vacsi újat! :) Olyan kérdésem lenne, hogy van egy nemrégi mentésem, és ha megjön az új TDU, felpattintom, működne-e vele a mentés?? (Mert ugye a serial az más lesz) Így vagyok a carpackel is, az viszont megvan DVDn, de hogy az kompatibilis lenne-e az új játékkal a serial miatt?? Vagy ilyen tüzetesen nem vizsgálódik a szeró?
Ja, és mégegy! :D Időközben beszereztem a mobil rackembe egy 80as Maxtor winchestert, de az istennek nem akarja felismerni! Tud valaki jumperelési beállításokat vagy hasonló okos tippeket adni?? Mert azt nagyon megköszönném! :) A rack és a winchester tuti jó, csak nem tudom együttműködésre bírni őket! :N Sajna, ebben a rack témában még idegen vagyok! Remélem minél előbb tudok majd jönni, mert már elvonási tüneteim vannak! :DD A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#13539) mgoogyi válasza cucka (#13535) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Egyébként nem értem miért ragaszkodunk a játékban talált kategóriákhoz, mi magunk is megszabhatnánk, hogy egy adott versenyre mely autók/motorok legyenek választhatók.

Pl. a TVR-ek sok B-kategóriás autóval felveszik a versenyt, a mB kategóriás Kawasaki Z1000 meg kanyargós pályán veri az mA motorokat, szal jobb lenne, ha a verseny szervezője szabná meg, hogy egy versenyen mivel lehet indulni.

@JuliusK : nem 14K a DFP, hanem 24, nézd meg konkrétan a bolt honlapját, az árgép sokszor hülyeséget ír.

Egyébként én Formula Force EX kormányt vettem, TDU-hoz tökéletes, nem fordul 900 fokot, de nem is értem, minek kéne annyit... Ez 15-16k, kb. ez a középkategória.

[ Szerkesztve ]

(#13540) mgoogyi válasza enjoy018 (#13538) üzenetére


mgoogyi
senior tag

A mentésed minden bizonnyal konkrét serialhoz tartozik, szal kezdheted előről a játékot.
Már önmagában a carpack miatt is újra kell kezdeni, mert az megint +1 serial.

(#13541) Jakab66[hun] válasza enjoy018 (#13538) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Na akkor én is. Üdvözlök minden kedves 'Háváj' lakót.:DDD
Én is rég jártam már erre, de készen állok a túrákra. Ha valaki kedvet kap hozzá, az jelezzen, és akár most is mehetünk. Senki ne gondoljon száguldásra, mert a Chargerem nem bírja még a fénysebességet, amit ti Lambókkal, és egyebekkel elkövettek. :D

Én csak driftelgetek, szépen öregapósan. :D

Na várom a jelentkezőket!! :DDD

Gipsz Jakab

(#13542) DigitXT válasza mgoogyi (#13540) üzenetére


DigitXT
félisten

Mi az, hogy a carpack miatt újra kell kezdeni? Semmi ilyet nem tapasztaltam, ami még jó, mert nem picit lenne hülyeség...

(#13543) mgoogyi válasza DigitXT (#13542) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Sorry, akkor hülyeséget írtam, de valahol ezt olvastam.

(#13544) mgoogyi


mgoogyi
senior tag

Vmi hasonló csoportbeosztáshoz mit szólnátok?
Egy német srác "kutatása" alapján alakítottam ki ezeket a csoportokat.

GT1 A Saleen S7 Twin-Turbo
GT1 A Koenigsegg CCR
GT1 A Koenigsegg CC8S
GT1 A McLaren F1 LM
GT1 A McLaren F1 GT
GT1 A McLaren F1
GT1 A McLaren F1 GTR
GT1 A Enzo Ferrari
GT1 A Pagani Zonda C12S Stage 2
---------------------------------------------------------
GT2 A Cadillac Cien (Concept)
GT2 A Mercedes-Benz SLR McLaren
GT2 A Edonis Stage 2
GT2 A Maserati MC12
GT2 A Pagani Zonda C12S Roadster Stage 2
GT2 A Mercedes-Benz CLK GTR
GT2 A Chrysler ME FOUR-TWELVE
GT2 B Dodge Viper SRT10 (Cabrio)
GT2 B Dodge Viper SRT10 Coupe Stage 2
GT2 B Chevrolet Corvette Z06 Coupe Stage 2
GT2 B Noble M12 GTO-3R
GT2 B Noble M400
GT2 B Farboud Supercharged GTS
GT2 B RUF Rturbo
GT2 B Ford GT
GT2 B Spyker C8 Spyder T
GT2 B RUF RT12
GT2 B Ascari KZ1
GT2 C TVR Sagaris
GT2 C Chevrolet Corvette C6 Coupe
GT2 C TVR T440R
GT2 C TVR Tuscan S
GT2 mA Ducati 999R
GT2 mA Kawasaki Ninja ZX-10R
GT2 mA MV Agusta F4 Tamburini
GT2 mA Kawasaki Ninja ZX-12R
GT2 mB Kawasaki Z1000
---------------------------------------------------------
GT3 A Lamborghini Murcielago Coupe
GT3 A Lamborghini Murcielago Roadster
GT3 B Ferrari F40 (not tuneable -> Stage 0)
GT3 B Caterham CSR 260
GT3 B Noble M14
GT3 B Jaguar XJ220
GT3 B Ferrari F430
GT3 C Ferrari 288 GTO
GT3 C Spyker C8 Spyder
GT3 C Ferrari 575M Maranello
GT3 C Spyker C8 Laviolette
GT3 G Shelby Cobra Daytona Coupe
---------------------------------------------------------
GT4 B Lamborghini Gallardo Coupe
GT4 B Volkswagen W12 Coupe
GT4 B Ferrari Challenge Stradale
GT4 B Ford Shelby Cobra Concept 2004
GT4 B Ford Shelby GR-1 Concept
GT4 B Lamborghini Gallardo SE
GT4 C Ferrari 612 Scaglietti
GT4 C Lotus Sport Exige 240R
GT4 D RUF RGT
GT4 D RUF RK Spyder
GT4 D Lamborghini Countach 25th Anniversary
GT4 D Aston Martin V8 Vantage
---------------------------------------------------------
GT5 B Mercedes-Benz CLK DTM AMG
GT5 C Ferrari 512 TR (Testarossa 2nd Version)
GT5 C Lamborghini Gallardo Spyder
GT5 C Aston Martin Vanquish S
GT5 C Saleen S281 Extreme Coupe
GT5 D Aston Martin DB9 Coupe
GT5 D Maserati GranSport
GT5 D Lotus Esprit V8
GT5 D Cadillac XLR-V
GT5 D Ford Mustang GT-R Concept
GT5 D Aston Martin DB7 Zagato Stage 2
GT5 D Mercedes-Benz CLS 55 AMG
GT5 D Maserati Spyder 90th Anniversary
GT5 D Cadillac CTS-V
GT5 E Nissan Skyline R34
GT5 mB MV Agusta F4 Brutale 910S
---------------------------------------------------------
GT6 C Alfa Romeo 8c Competizione
GT6 C Chrysler Firepower Concept Car
GT6 C Mercedes-Benz SL 65 AMG Stage 1
GT6 C Volkswagen W12 Roadster
GT6 D Jaguar XKR Coupe
GT6 D Audi RS4 quattro Saloon
GT6 D Chrysler Crossfire SRT6 Coupe
GT6 D Wiesmann Roadster MF3
GT6 D Chrysler 300C SRT 8
GT6 D Mercedes-Benz CLK 55 AMG
GT6 D Holden Efijy Concept
GT6 E Alfa GT 3.2 V6 24V Sporting Stage 3
GT6 E Pontiac GTO
GT6 G Lamborghini Miura P400SV
GT6 G Ferrari 250 GTO
GT6 mB Triumph Speed Triple
GT6 mB Ducati Supersport 1000 DS
---------------------------------------------------------
GT7 D Lotus Elise R
GT7 D Saleen S281 Supercharged Speedster
GT7 D Mercedes-Benz SLK 55 AMG Stage 1
GT7 E Audi S6
GT7 E Ford Mustang GT Coupe
GT7 E Nissan 350Z Nismo R-Tune Power
GT7 E Audi A6 4.2 quattro
GT7 E Lexus LS 460 L
GT7 E Jaguar XK Coupe
GT7 F Lexus LS 600h L
GT7 F Alfa GT 3.2 V6 24V Sporting Stage 2
GT7 F Audi TT quattro sport Stage 2
GT7 F Lexus SC 430
GT7 G Dodge Challenger RT
GT7 G Dodge Charger Super Bee
GT7 G Ferrari 308 GTS Quattrovalvole
GT7 mB Ducati Monster S4R
---------------------------------------------------------
GT8 E Lexus GS 450h
GT8 E Alfa Brera Stage 2
GT8 E Lexus IS 350
GT8 E Audi S4 Cabriolet
GT8 F Audi A3 3.2 quattro DSG
GT8 F Volkswagen Golf R32
GT8 G Aston Martin DB4 GT Zagato
GT8 G Dino 246 GT (Ferrari)
GT8 G AC 289
GT8 G Chevrolet Corvette Stingray Convertible 71
GT8 G Chevrolet Corvette C1 1957
GT8 G Shelby GT500
GT8 G Jaguar Type E Coupe
---------------------------------------------------------
GT9 F Saturn Sky
GT9 F Saturn Curve (not tuneable ->Stage 0)
GT9 F Chevrolet SSR
GT9 G Pontiac Firebird
GT9 G Chevrolet Corvette Stingray 69
GT9 G Chevrolet Camaro Z-28
GT9 G Masarati 3500 GT
GT9 G Mercedes-Benz 300SL Gullwing

[ Szerkesztve ]

(#13545) gagyenkov válasza TESCO-Zsömle (#13531) üzenetére


gagyenkov
tag

Tényleg nincs hova tenni?? :U Na ezért sajnállak :D És a G25-nek ég nagyobb hely kell! Még valami a G25 -ről szerintem a fogása nem a legkényelmesebb! Nem azt mondom, hogy rossz de azért lehetne jobb is! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#13546) cucka válasza mgoogyi (#13544) üzenetére


cucka
addikt

Nekem így elsőre tetszik a lista..

(#13547) TESCO-Zsömle válasza gagyenkov (#13545) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sebaj, úgyis ECCI-t akarok... :U :P

sz: Amúgy meg, ha lesz elég hely egy cockpit-nek, úgyis magam barkácsolom az egészet... Néha eljátszottam már a gondolattal, mi lenne, ha a FFB ténylegesen kitépné a kezedből a kormányt?? 2kW-os porszívómoci megtenné... ;]

Viccet félretéve, valszeg kormány helyett egy vinya ugrik a gépbe figyelembevéve, hogy suli meglehetősen redukálja majd a gép elött töltött órák számát...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13548) papi99


papi99
aktív tag

Új kocsira váltottam :DD

Valaki adjon olyan oldalt ahonnan lehet módokat leszedni :) köszi

[ Szerkesztve ]

(#13549) Mosquitoo válasza papi99 (#13548) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

(#13550) gagyenkov


gagyenkov
tag

Mindjárt hostolunk Husival valami versenyt! Aki akar jöjjön! :D Ja és TS legyen!!! :D

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.