Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12951) StormLine válasza Kloss (#12950) üzenetére


StormLine
senior tag

nem annyira, úgy vettem észre hogy párhavonta 1szer pár órára. azért elég gáz hogy közben nem lehet online profillal játszani (vagy inkább az hogy külön van online és offline profil). viszont ennél vannak idegesítőbb hibák is, pl hogy csak 8an férnek egy layerre vagy hogy LAN kell az interklub versenyekhez és így a 100%hoz

(#12952) StormLine


StormLine
senior tag

na már műxik a szerver ;)

(#12953) szabod válasza StormLine (#12951) üzenetére


szabod
senior tag

Vagy az hogy fenn vannak a barátok közül 10-15-en és te csak 2-3-at látsz. Vagy az, hogy szinte soha nem ugyanarra a layerre rak rá, mint amire szeretnéd, és ezeket lehetne sorolni a végtelenségig. Ez a TDU, és mi szeretjük rengeteg hibája ellenére is (bár ha nem lennének akkor sokkal jobb lenne :) ).

(#12954) szabod válasza StormLine (#12952) üzenetére


szabod
senior tag

akkor irány vissza játszani :DD

(#12955) PaJa1 válasza hoffman_ (#12942) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem eddig csak egy rutint kellett pótolni, átmentem a fehér vonalon a gépes orrával, el voltam foglalva a tükrökkel... fakkom nem volt felásva :D másodjára dicséretet is kaptam, hamar végeztem :) Pihend ki magad, remélem ezt már csak a vizsga után olvasod :)

Szaladok fel én is a szigetre, még van jó pár szürke folt a térképen, azokat derítem fel, illetve amiket tegnap derítettem és van ott valami küldi azoknak esek neki.

Valakinek nincs valami mávos ismerőse, a honlapra semmi nincs kiírva, a tudakozó se tud semmit sem mondani. Már ma Bcsabáról Pestre akartam volna eljutni, de 1 darab voant ment délután. Holnapi napról van valakinek esetleg valami infója ezzel a vonallal kapcsolatban?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12956) Krisz77[HUN]


Krisz77[HUN]
csendes tag

egy fantasztikus krúz részese lehettem StormLine mellet. köszi haver :DD
[link]
[link]

remélem lesz folyt köv.

[ Szerkesztve ]

(#12957) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Na Enjoy, erre én már inkább nem mondok semmit.

4kor hagytuk abba a TDU-t. Utána mentem szunyálni, erre anyám 7elött kicsivel kelt, hogy vigyázzak öcsémre :DDD

Gipsz Jakab

(#12958) hoffman_ válasza PaJa1 (#12955) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kipihentem magam, és igen, vizsga után olvasom :D

De nem gáz, mert ha úgy vesszük, vizsga előtt is. A következő januárban lesz :U

Túl gyorsan mentem egy zebrához, ahol álltak a kocsik, mert vki be akarta kanyarodni. Azt hittem csak ennyi, de közben ott volt egy gyalogos is... Szép nagy bukta :B
Meg egy kikurt bringás a 11-esen. Visszaelőzött, 2x is ki kellet kerülni. :((( És soha nem indexeltem vissza.

Ha gyalogos nem lett volna, meg nem bénáznék a kikerülésekkel(mert mindig bénázom), akkor át is mentem volna :(

Az a baj, hogy a vizsga és a vezetés nem ua. és én vezetni akarok, és nem úgy megyek, hogy jajj fékezni kell, meg megállni egy bringásnál, hanem úgyis elférek alapon(megjegyzem el is férnék), de ez vizsgán nem jó pont...

Megyek is a Szigetre, levezetem kicsit az indulatokat... Nem csalódott vagyok, hanem mérges. Magamra. Nagyon :(((

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12959) enjoy018 válasza Jakab66[hun] (#12957) üzenetére


enjoy018
tag

Na hát no comment! :D
Azért jó sokat bénáztam a joystickal este! :) Hát még bele kell jönni, mert most nyomtam így először! Na de most dzsaljunk fel egy kicsit COD2zni, hátha ott lesz Quillo haverunk! :DD Utána meg TDU, de joystickal!

(#12960) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

boxer56 nem tudom mi lett. hirtelen kép állj, és sehova tovább... :(

Bocsi a hirtelen távozásért.. :(((
Azért a Lambo-d meghúzattam :DDD

Gipsz Jakab

(#12961) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nah levezettem azt a 200-250km-t, a feszültséggel együtt, hála Pecc bajtársnak :)

Íme a bizonyíték: :))

Oppá, szaraxik az oldal... :((( És perpill nem is ugrik be semmi egyéb.. Szóval a képek csúsznak. De jönnek, amint fent lesznek neten!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12962) Pecc


Pecc
őstag

Hoffman_ kollégában egy igazán jó tulajdonságot fedeztem fel. Dinamikusan nyomja, ami jó. :R Higgadt, jól lehet vele krúzolni, a seggedben van ha kell, ha nem ;]
Mustang GT-R vs Saleen s281

(#12963) hoffman_ válasza Pecc (#12962) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köszönöm :B Én is élveztem, bár azért még le tudok maradni, ha kell, ha nem :DDD

Az ígért képek:

És Pecc mondá: " Minek ide HC? " :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12964) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én így akarok TDU-zni :O

Nem sok, csak bő 50k egy G25, egy kopott öreg "puff" és egy kis meló. Mekkora lenne :U

(a PS3-tól és a 106 centis LCD TV-től eltekintve - elég a gép, meg a 20-as TFT :DDD )

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12965) Sanyix


Sanyix
őstag

a kép címe: Férfias játék ;] :DDD :DD

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#12966) Sanyix válasza hoffman_ (#12964) üzenetére


Sanyix
őstag

óóó az a szeletelős agrártechno...

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#12967) hoffman_ válasza Sanyix (#12966) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Most nem azon volt a hangsúly :P De amugy nekem bejött, lehetne rá repkedni :))

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12968) szabod


szabod
senior tag

Helló mindenki!

Készültem egy kis karácsonyi meglepetéssel nektek. Hosszú idő után elkészültem a TDU-s autóskártyámmal, amit innen le is tölthettek. A játékban található összes autóról és motorról készült kártya, így 136+1 kártya található a "pakliban". 6 tualajdonság alapján lehet a járműveket összemérni: motor típusa (hengerek száma), teljesítmény, lökettérfogat, végsebesség, súly és gyorsulás (0-100). Csakis alap típusok kerültek bele, azok amiket a szalonokban meg lehet találni, tehát senki ne számítson pl Saleen S281-re. Igazából nem játékra szántam őket, csak úgy nézegetni (persze akinek van nyomdája, az kinyomtathatja az összeset :DDD :DDD ) Végül annyit, hogy nem vagyok egy nagy photoshop mester, szóval van bőven hiba a kártyákon, kezdve attól hogy az alap eléggé elüt a fotóktól, 1-2 helyen vágási hibák vannak (amúgy nagyon unalmas munka volt, 5-6 kártya után már a bealvás szélén voltam :) ), de szerintem ezek ellenére jól sikerültek (ego :DDD :B ). Úgyhogy mégegyszer boldog karácsonyt mindnekinek!!! (igaz még van 9 nap)

[ Szerkesztve ]

(#12969) hoffman_ válasza szabod (#12968) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:Y

A Szigeten nem gondoltam volna, hogy ekkora lesz az a meglepi :C :R

Már szedem is ezerrel, köszönjünk a beleölt munkát :K :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12970) hoffman_ válasza hoffman_ (#12969) üzenetére


hoffman_
nagyúr

OOO, Srác! Mit szabadkozol? :Y Ez hatalmas :C

Úgy jó, ahogy van. Mennyi meló volt ez? :F Szerintem védesd le, és menj el kiadatni, mondjuk a Piatnik-hoz :DDD Garantált siker, halál komolyan ;)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12971) Sordoran válasza szabod (#12968) üzenetére


Sordoran
addikt

Oh, biztos jó, de nem tudom leszedni, mert koliban vagyok, 1 IP cím van, és sose tudok letölteni rapidról :S Nem tudnád feltölteni máshova, vagy elküldeni, lécci!?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12972) szabod válasza hoffman_ (#12970) üzenetére


szabod
senior tag

Hát úgy összeszámolva kb 25-30 óra munka volt vele, de ha tetszik akkor megérte a fáradozást :D

Sordoran. Feltöltöm data.hu-ra, remélem az megfelel. Ha mégsem akkor mondj valami jó fájlmegosztós oldat, ahová feltölthetném. Elküldeni sajnos nem tudom, mert 34,2 Mb még tömörítve is.

(#12973) Pecc válasza szabod (#12968) üzenetére


Pecc
őstag

Ez igen! Minden elismerésem, grat a munkádért. Srácok nagy tapsot Dávidnak! :C
mod: data.hu-ra feltettem a kollégának:)

Sordoran - [link]

[ Szerkesztve ]

(#12974) Jakab66[hun] válasza szabod (#12972) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Eszméletlen jó :DDD

Azt a trabit hol találom a TDU-ban? :D Azzal nyomulnék tuti :D

Gipsz Jakab

(#12975) Mosquitoo válasza szabod (#12968) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Én is letöltöttem, és elkezdtem nézegetni, aztán amikor eljutottam a Joker kártyáig.... :C Jó az ötlet is, és hogy kivitelezted; hatalmas respect! :R

(#12976) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Bakker...

Lógok a szerelmemnek egy doboz műszerfalápolóval...:link

Gipsz Jakab

(#12977) StormLine válasza szabod (#12968) üzenetére


StormLine
senior tag

szép munka :C

(#12978) Krisz77[HUN] válasza szabod (#12968) üzenetére


Krisz77[HUN]
csendes tag

:R
Minden elismerésem.... azt hiszem minden kedves TDU-s kolléga fejet hajt neked.
Nagyon remek, köszönjük szépen. :C

(#12979) Fitti válasza szabod (#12968) üzenetére


Fitti
tag

Nagyon jó lett!!! Grat! :C

[ Szerkesztve ]

(#12980) Sordoran válasza Pecc (#12973) üzenetére


Sordoran
addikt

Sajnos ezt se engedi :O Hülye proxy, emiatt nem tudod játszani se online már fél éve. De most elvileg van valami program ami kikerüli. Majd megkérdezem szobatársam ha visszajön, és akkor újra krúzolhatok is akár :DD Amúgy sajna vagy e-mail, vagy pedig egy független szerverről tudnám letölteni. az ilyen limites fájl megosztok sajna nem jók.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12981) Sordoran válasza Sordoran (#12980) üzenetére


Sordoran
addikt

Na, végül sikerült leszednem, el tudtam kapni a pillanatot amikor szabad volt a letöltés :D Köszi a segítséget azért! És jók a kártyák :K

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12982) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Melyik is az az oldal, ahonnal lelehet tölteni egy csomó kocsit?? :)

Gipsz Jakab

(#12983) szabod


szabod
senior tag

Köszönöm mindenkinek a dícsérő szavakat. :B Öröm látni, hogy tetszik, így megérte a fáradozást. :)

Jakab: Itt nézzél szét.

(#12984) RoyalFlush válasza szabod (#12968) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Baromi sok meló lehetett vele, de jó lett ;) Minden elismerésem :R

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#12985) Orsyka válasza szabod (#12983) üzenetére


Orsyka
tag

Gratulálok! Le is szedtem én is. Nagyon jó lett és ötletes! Az, hogy van benne 1-2 hiba, az meg le van tojva, ha nem mondod, nekem fel se tűnik. Külömben is ha túl tökéletes lenne, akkor oda lenne a varázsa :)
Köszönjük!!! :)

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#12986) SonyBlack


SonyBlack
tag

Tegnapi Nissan tesztelés:


Fitti és Tomee koptatja a gumikat :C :)
Köszi a gurulást srácok!

[ Szerkesztve ]

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#12987) Fitti válasza SonyBlack (#12986) üzenetére


Fitti
tag

Én is köszönöm! Nagyon jó volt! :C Jó lett a driftes kép! :D

(#12988) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Valaki jön gurulni?

Gipsz Jakab

(#12989) Jakab66[hun] válasza Jakab66[hun] (#12988) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Na mindegy, ha valaki jönne, akkor nézzen szét, hátha rámbukkan :)
És a csodagépemre :D

[ Szerkesztve ]

Gipsz Jakab

(#12990) Fitti


Fitti
tag

Én is hoztam pár képet a 350Z krúzról!:D
1
2
3

(#12991) Jakab66[hun] válasza Fitti (#12990) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

:C Én meg egy képet hoztam. Boxer itt vannak a zsigák :DDD

Jól éreztem magam. Teiszteletem Chucky-é, és Boxer-é!! :R :R

Gipsz Jakab

(#12992) Doki16


Doki16
addikt

Nem lenne ma vkinek kedve egy Mustang GT-R krúzhoz?

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#12993) RoyalFlush válasza Jakab66[hun] (#12991) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Du. még meg tudtam nézni, most már nem :(

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#12994) Doki16


Doki16
addikt

Itt van egy kis mai McLaren krúz.

Kép1
Kép2
Kép3
Kép4

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#12995) ubi91


ubi91
tag

TomBoy, Tattix: sorry, szakadt a netem. azért egy kép készült. :)

(#12996) Pecc válasza ubi91 (#12995) üzenetére


Pecc
őstag

Én meg nem tudtam csatlakozni, pedig próbáltam sokszor:(

(#12997) Jakab66[hun] válasza RoyalFlush (#12993) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Íme mégegyszer a két öregharcos :DDD : [link]

Gipsz Jakab

(#12998) MZsoltee válasza Jakab66[hun] (#12997) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ezt meg hogyan? :Y

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#12999) JuliusK válasza Pecc (#12996) üzenetére


JuliusK
tag

Aztán csak sikerült. :) Köszi nektek a késő esti, már inkább éjszakába nyúló krúzolásért.

(#13000) JuliusK válasza MZsoltee (#12998) üzenetére


JuliusK
tag

Biztosan valami Mod-ot tettek fel a játékhoz. Pl. az egyik játékban szereplő autót lecserélték erre az orosz csodára. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.