Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) bendeguz 76 válasza TESCO-Zsömle (#3000) üzenetére


bendeguz 76
tag

azt hiszem el kell kezdenem farmolni nekem is :) unalmas lesz ennyit összegyűjteni 70 ezrenként :F

(#3002) gpower válasza bendeguz 76 (#3001) üzenetére


gpower
tag

Tényleg működik még a Saturnos dolog, hogy kirakom 9 milláért és a csíterek megveszik? Vagy azt már nem ajánlatos csinálni? :))

(#3003) Cucori válasza bazso29 (#2995) üzenetére


Cucori
tag

Mivel az utóbbi napokban szinte csak ezzel látni....... mire számítottál? :P

gpower: nekem minden mást előbb megvettek, mint a saturnt... :DDD

Common sense is not so common anymore...

(#3004) bendeguz 76 válasza gpower (#3002) üzenetére


bendeguz 76
tag

hát én aztat nem tudom :) ,én nem csináltam még

(#3005) gpower válasza Cucori (#3003) üzenetére


gpower
tag

Hát akkor marad a versenyzés :)

(#3006) Fel válasza gpower (#3005) üzenetére


Fel
addikt

Ha figyelmesebben elolvasod Cucori hsz-ét, akkor rájössz, hogy nem azt mondta nem működik a dolog, hanem azt, hogy a Saturn Sky-okra nem harapnak már a csíterek.... gondolom tele velük a padlás is. Nekem múlt héten 3 kocsim ment el 9.990.000 dodóért (igaz egyik sem Sky volt), és pont hétvégén, uh bizton állíthatom: működik :K .

:DDD Garázsban rendrakás céljából viszont feltankoltam Saturnokból, uh ha majd befejeztem a rendezgetést letesztelem megveszik-e azt a rengeteg szürke, nulltuningos, piros-fekete belsős, nullkm-es gépcsodát, ha meghírdetem őket...

[ Szerkesztve ]

(#3007) TESCO-Zsömle válasza Fel (#3006) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem veszik. Nekem is a garázsban rohad vagy 20 ;] :DDD :P

Szumma szummárum, felrakok minden mást, amit nem sajnálok. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3008) Cucori válasza TESCO-Zsömle (#3007) üzenetére


Cucori
tag

Lehet, hogy a nemszürke, nemnulltuning, nemnullkm-es sky-okat jobban viszik, nemtom. Ilyet nekem se vettek, de amikor már volt rajta tuning, vittek 1-2t... Mindenesetre sztem bármi más jobban megy :D Én feltettem pár napja egy régi astonom, amit nemannyiraszerettem, és seperc megvették. (Ahogy a cucor-lambót is... ja most van másik! :DDD )

Common sense is not so common anymore...

(#3009) Chapel


Chapel
addikt

Kaiake Paradise kecóm előtt fent északon G-kat autóval kis krúúz akinek van kedve várom!!!

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#3010) TESCO-Zsömle válasza Cucori (#3008) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én a nagy számok törvényére alapozok. Jelenleg 55 autó(m) van fenn 9-é... :K
(Azé itt látszik, hogy kőkemény 23 autóm van, amitől nem tudok megválni. Néhánytól azért, mert reward, másoktól azért, mert KELL a Drive-In Challenge-ekhez)

Sztem eladásnál a szín is számít. Majd kiderül, jobban viszik-e a Custom-Painted csodákat...

astonom, amit nemannyiraszerettem Ha ezt Tibi elolvassa... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3011) Fel válasza Chapel (#3009) üzenetére


Fel
addikt

És Cucorin kívűl már más is tud Hozzád csatlakozni? ;]

(#3012) ubi91


ubi91
tag

ha már úgyis témánál vagyunk... gondoltam felteszek egy 0km-es saleen s281 extreme-et 125 000 -ért. oké, el is vitték.... csak a verda a garázsomban maradt.... :DDD azóta eladtam már háromszor (3x!) :DDD ua. kocsit... szerintetek ha fölteszem 9misiért megveszik? és remélem végre eltűnik majd a garázsból mert foglalja a helyet :))

(#3013) Chapel válasza TESCO-Zsömle (#3010) üzenetére


Chapel
addikt

Majd írd be miket vittek és hogy (szin tunning stb) kiváncsi vok a statisztikára ;)

FEL: nem ígérek semmit..... :))

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#3014) Cucori válasza TESCO-Zsömle (#3010) üzenetére


Cucori
tag

Ööö... megvolt az oka amiért nem annyira szerettem azt vezetni annó, viszont van még egy rakás a garázsban, azokat imádom :U :K
nemakarokénrosszbalennifőnökbával :DD

ubi: hörr... bezzeg nekem aszondta megvették aztán meg se lóvé se kocsi... csalás :((( (vagy inkább szívás)

[ Szerkesztve ]

Common sense is not so common anymore...

(#3015) TESCO-Zsömle válasza ubi91 (#3012) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Huhh, az szép baleset...

Chapel: Én megtaláltalak, de nem tudtam hozzád csatlakozni :(

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3016) TESCO-Zsömle válasza Cucori (#3014) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

:DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3017) Chapel


Chapel
addikt

Újfent kérem a kedves kollégákat h írják meg milyen routerreé nyomják mert nyilvánvaló h újjat kell vennem :(((
Chello light netem van ez kevés lenne? Látom a mappon élőben is néha bedob de ennyi.... :F

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#3018) bazso29 válasza Chapel (#3017) üzenetére


bazso29
aktív tag

Edimax br6104k. De nem a legjobb választás, p.f.-dal jó a tdu, de én már bánom, hogy nem szántam több pénzt komolyabbra.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#3019) ubi91 válasza Chapel (#3017) üzenetére


ubi91
tag

a chello light az 1280/128 ha jól tom... :F nekm 256 a feltöltésem és gond nélkül elmegy úgy, ha az utorrent közben 10K-val tölt fel... :DD

(#3020) szacsee válasza ubi91 (#3019) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ha felfelé 128, akkor azért sovány a net... :B
256-al nálam 3 AP-n átlőve és egy routeren keresztül nincs bibi, pedig a Router 600 méterre van tőlem.. ;]

(#3021) Chapel válasza szacsee (#3020) üzenetére


Chapel
addikt

160Kb/sec a letöltés

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#3022) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

na csináltam egy versenyt, Shelby 1/4 mile néven. egy ezres a beugró.

amúgy amit én rakok fel versenyt azt én is meg tudom nyerni??

(#3023) szacsee válasza Chapel (#3021) üzenetére


szacsee
nagyúr

Itt nem a letöltés a szűk keresztmetszet, hanem a feltöltés!
Rugd hátsó fertájon a lakótársad és húzd ki a routert, majd direktben nézd meg mit csinál..
Ha jó, akkor nincs gond a nettel és router gond van...vagy a lakótársad 7/24-ben WOW-ozik...ahogy a WOW-osokat ismerem..

(#3024) TESCO-Zsömle válasza Mosquitoo (#3022) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem, mert Bronco nyeri :DDD

Egyébként ja!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3025) Tibcee válasza TESCO-Zsömle (#3015) üzenetére


Tibcee
tag

Én anno pont egy ilyet akartam venni a pénzt levonták, a kocsit meg nem kaptam meg, úgyh ez sztem vmi programhiba :F

(#3026) TESCO-Zsömle válasza Mosquitoo (#3022) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Engedelmeddel futottam egy időt... :C :P ;]

12.04s ;)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3027) TESCO-Zsömle válasza Tibcee (#3025) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én csak "boltban" vásárolok hasonló okok miatt. Ott mindíg megfelelő a kiszolgálás, és azt kapom a pénzemért, amiért fizetek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3028) Bronco80 válasza Mosquitoo (#3022) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Nem, ha a sajátod nyered azt nem számolja.

(#3029) Cucori válasza szacsee (#3023) üzenetére


Cucori
tag

Miért kell általánosítani...? Cöcöcö........ Én pl nem játszottam keveset, de sokat sem.

Zsömi: Énis eddig csak boltban vásároltam, 1 alkalmat leszámítva, amikor féláron szereztem be valamit. (El is adtam utána jó drágán :DDD )

Common sense is not so common anymore...

(#3030) Chapel válasza szacsee (#3023) üzenetére


Chapel
addikt

Szal a feltöltés a gáz...kipróbáltam közvetlen is router nélkül de dettó a helyzet...és igen a lakótársam élete a kövi:
munka,WOW :DDD Nem vicc, tényleg...

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#3031) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Valaki megtudja mondani hogyan kell normálisan váltani manualis kuplungal? Üveghangon engedem ki fokozatosan 1-esben a kuplungot, és lefulok:D:D:D ez valami bug?:D

(#3032) Fel válasza DroneZ^ (#3031) üzenetére


Fel
addikt

Gondolom nem analóg (pedál, mint pl a G25ben) a kuplungod... Nyomni kell a gázt mikor kiengeded a kuplung gombját, ahogy írtad üveghangon (egyes kocsikkal meg lehet csinálni, hogy ne kelljen maxon pörgetni a motort elinduláshoz, megelelő időzítéssel). Gyakorolni kell... ez nem bug, ez ilyen, mivel gombbal (digitálisan) csak két lehetőség van: vagy kuplung old, vagy nem.

(#3033) DroneZ^ válasza Fel (#3032) üzenetére


DroneZ^
őstag

sztem kaka, mert tudok autot vezetni, itt nemaz van, fékpedalra allitottam a kuplungot tuti analog... nagyon finoman engedem ki, kb ahogy elkezd indulni a kocsi, puff leáll:D

a másik megy hogy lattam ilyen amokfutasokat a youtube-on TDU-val, az kegyedlen milyen pontosan kanyarodnak vele... nekem össze vissza gyorsulgat a kormány... hogyan kellene kezelhetővé beállitani?

[ Szerkesztve ]

(#3034) Kanczy


Kanczy
veterán

Üdv!

Valaki meg tudja esetleg mondani,hogy miért nem tudom megvenni azt a Fordot,amelyikhez a összes Speed challenge complete szükséges?A házamban,mikor megnézem az infóban,a speed challenge 26/26...valaki ötlet?Mert nem írja,hogy mindegyik aranyra kell,csak hogy complete :F

kösz,
kanczy

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3035) Fel válasza Kanczy (#3034) üzenetére


Fel
addikt

A Complete azt jelenti, hogy megnyered (azaz arany) ;)

DroneZ^: én is próbáltam már a fékre állítani a kuplungot simán ment, de a gombolós kuplunggal sincs bajom, uh inkább azt használom. Ez inkább csak gyakorlat hiánya (sztem) próbálgasd még hátha ráérzel. Ne fix fordulaton tartsd a gázt, ha analóg kuplungolsz hanem inkább a kuplung felengedése közben adagold (vmivel tempósabban, mint ahogy a kuplungot felengeded).

A játékon belül a kormyányzás linearitásád tedt középre.
A kormány elfordulás függvényében pedig állítgasd az érzékenységet (240°-nál kb 1/3-1/4 rész között kb jó). (Nem írtad milyen kormányod van...)
A steering bars... c. részt együtt állítom az előzővel.

[ Szerkesztve ]

(#3036) DroneZ^ válasza Fel (#3035) üzenetére


DroneZ^
őstag

ilyen:

thrustmaster force feedback racing wheel

Nagyon szeretnék egy G25-öt de nagyon drága :(((

[ Szerkesztve ]

(#3037) Fel válasza bazso29 (#2990) üzenetére


Fel
addikt

Bedobok én is egy kérdést :) Naezmi? (sztem ez is könnyű)

Gondolkodtam korábban egy ehhez hasonló játékon.... Mivel sokan bejártuk már a szigetet, sokan ismerik a legeldugottabb helyeket is, mi lenne, ha egy amolyan nevezetesség, helyszín keresős játékot is csinálnánk. Valaki bedob egy képet egy érdekes helyszínről és a megtalálását egy ugyanott készített képpel kellene igazolni. Sztem megoldható lenne... rengeteg "easter egg"-et helyeztek el a készítők Oahu útjai mellett, a rengeteg barangolás után sztem sokaknak könnyedén beugorhat egy-egy érdekesség.

(#3038) Kanczy válasza Fel (#3037) üzenetére


Kanczy
veterán

ha jól gondolom,akkor egy Ford Mustang :))

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3039) ubi91


ubi91
tag

elég jól alakult a mai nap:

néhány kép:

tali a sziget ÉNY-i sarkánál: [link]

kabrió tali: [link]

mert driftelni jó!!!: [link]

hát ennyi lenne a mai termés... :DD

(#3040) bendeguz 76 válasza Fel (#3037) üzenetére


bendeguz 76
tag

szerintem is mustang

(#3041) bazso29 válasza Fel (#3037) üzenetére


bazso29
aktív tag

A képen szerintem egy mustang gt-r látszik, bár ilyen fáradtam alig látom.
Tetszik az ötlet, megcsinálhatjuk. Sőt! Bátorkodtam is csinálni egy képet, de nem tudom pontosan te hogy gondoltad a képek részletességét, nekem ilyen sikerült: [link] :)
Tehát, hol lett a kép készítve? A nyertesnek egy ugyanilyen képet kell készítenie, esetleg elvinnie oda. Nyereménye, hogy veszek tőle 1 milláért egy st2-es Zondát. (jó oké, most nincs sok pénzem, a pontos árat majd játékban megbeszéljük.)

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#3042) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Én: "amúgy amit én rakok fel versenyt azt én is meg tudom nyerni??"
TESCO-Zsömle: "Nem, mert Bronco nyeri"

hát ezz nagyon tetszik!!! :DD :DD

ja, Charger... lehet, hogy fogok majd csinálni egy olyan profilt, hogy: General Lee, és egy narancs Charger-rel fogok mászkálni... :DDD
de lehet h főleg a hangjától fog függeni, remélem nem cseszik el, pl. 100%-kal megnőtt a GT500 használatom, amióta letöltöttem hozzá új hangot :DD

ja és az a kép pontosan: Ford Mustang GT-R Concept :P

és az a természetfényképezgetős dolog jó ötlet :)

ma kicsit jól jártam: vettem egy fulltuningos Lambo Murciélago-t 310 000 $-ért :DD na meg vki "Gépállat"-okat (F1GTR) adogat 1 200 000 $ -ért :DD most arra gyűjtök :)

mai kocsikázásom során láttam egy figurát: MO$QUITO (hehe, a kis másolós :DDD )

ja és amit drive-inba feltöltök versenyt, és amit beállítok tétet, azt az én pénzemből vonja le? és csak úgy tudom megnyerni, ha a test drive-nál megyek időt az non jó lesz? mert akkor így most azon a versenyen buktam, mert az csak oan laza idő volt, h mennyire állítsam az idő- limitet... :O (jujj, de cudar hosszú lett :DDD )

(#3043) bazso29 válasza bazso29 (#3041) üzenetére


bazso29
aktív tag

Mivel új játékról van szó és a szabályok még nem tisztázódtak, kérem a környék nevét is, illetve hogy mi található a közelben. Kicsit bőkezűbb is leszek, a fotó 2 milliót ér. :)

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#3044) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

köszönet TESCO-nak az ötletért meghirdettem vagy 20 kocsimat,15 perc alatt lett 18 millióm. :R

(#3045) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

:B eddig 5-öt vittek el 18 millioért.lehet reggelre multimilliomos leszek.jöhetnek az uj verdák.

(#3046) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

A képenlátható jármű teljes és hivatalos neve:
Ford Mustang GT-R 40th Anniversary Concept (2004) ;] :P :C (És szerintem a legszebb hátsó-lámpával ellátott Mustang!!)

Bitang jó szigetkör volt ma, utána pedig fergeteges verseny! Sajnos Smisa már fáradt volt, így mikor elment én is "lejöttem".

bendeguz 76: Muszály volt már vmi hathatósat kitalálni csíterek "megfejésére", ha már egyszer annyi borsot törnek orrom alá Drive-In-ba! Ott ők fejnek engem 1000-eséve... :K

U.I.: Hú, de este van már! :Y

Szerk: Eddig két autóm ment el! Egy Galardo Spyder és egy Z06-os. Mindkettő mezei festéssel, ST3.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3047) Chapel válasza bendeguz 76 (#3045) üzenetére


Chapel
addikt

Vannak eladó autóim....megveheted jutányos áron bármelyiket :DDD

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#3048) TESCO-Zsömle válasza Fel (#3037) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

kép

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3049) Mosquitoo válasza bazso29 (#3041) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

hát arra a képre passzolnék, de nekem is van egy feladványom ;)

(#3050) TESCO-Zsömle válasza Mosquitoo (#3049) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

1957-es Corvette C1, Murcielago, Stingray, és egy "csereautó". XD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.