Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23501) helike13 válasza Davetim (#23500) üzenetére


helike13
csendes tag

Köszi, én az escape-t nyomogattam......

(#23502) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

help... :U

TDU1 es esetleg megapackot meg be lehet szerezni valahol? :F (akar digitalis formaban, nem letszukseglet a doboz)

thx...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23503) TESCO-Zsömle válasza Mr.Csizmás (#23502) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mivel már szerverek sincsenek, szerintem nem sok esély van rá...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23504) Mr.Csizmás válasza TESCO-Zsömle (#23503) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

wut? :F nem lehet mar multizni se? :O

szerk: ohh, fck....es helyiben, szinglikent? vagy LAN? :F

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23505) TESCO-Zsömle válasza Mr.Csizmás (#23504) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

[link]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23506) nap válasza Mr.Csizmás (#23502) üzenetére


nap
addikt

Megvenni akarod, vagy játszani vele?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#23507) Mr.Csizmás válasza nap (#23506) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

valszeg a 2., de akkor igy marad mar csak az offline profil (baratnovel toltuk volna)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23508) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Autókat hogyan tudom bemásolni, hogy működjenek? Többet próbáltam, leírás szerint bemásoltam ,felülírtam mindent, de amint bemegyek az adot szalonba, TDU működése leáll..
1.66a telepítése előtt és utána is ugyan ez van.

(#23509) nap válasza RAiN91 (#23508) üzenetére


nap
addikt

elvileg

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#23510) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Ezt az autót szeretném belerakni a játékba, 1.66 és carpack is fent van. Feltelepítem, a játék kifagy. Utána manuálisan telepítem, a leírtak szerint, belépek a Cadillac szalonba, ahova rakja az autót, de csak 1 darab Cadillac cabrió van a szalonban. Hogyan tudnám berakni?

(#23511) ArtMooney válasza RAiN91 (#23510) üzenetére


ArtMooney
tag

Szia! Google-n keress rá, hogy tdu magic map. Ha megapackos a játékod, akkor úgy keresed, hogy tdu magic map with megapack. Töltsd le és cseréld ki a játék mappájában lévővel. Ezután modolhatsz, cserélgethetsz nyugodtan, nem fog kidobni a játék.

(#23512) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Sziasztok.

Látom már itt is kezd kihalni a dolog, de egy próbát megér. Régóta megvan a játék, sokszor el is kezdtem, de mindig közbejött valami és sose tudtam kitolni. Most elhatároztam hogy végigviszem amennyire csak lehet. Már csak az utak vannak hátra, és gondoltam hogy belerakok kedvencem autóim közül az R34 skyline-t, meg a Suprát. Utánajártam neten, leszedegettem a kasznikat meg a hangokat, egész jók, viszont a suprának a teljesítménye, mivel egy G kategóriás kocsihoz van berakva elég kevés. Láttam, hogy lehet tuningolni őket programból. Meg is szereztem a fizikát, sőt egyből 3at is. Be is raktam a tuningot, itt a .tdupk fájlokat kellett átvariálni. A meglepetés akkor ért, mikor elindítottam a játékot és kidobott hibaüzenettel, hogy a játék meghalt. Felraktam a 1.68B patchet, azzal visszaállította a tuningot, de ahogy beraktam a tuningot megint, ugyan azt csinálja.

Valakinek valamilyen ötlet, hogy hogy tudom megoldani?
Előre is köszi!
Kistopi

Mit is kéne ide írni?

(#23513) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Uraim, azt hiszem én hírbe botlottam.

Előrendelhető játékokat böngészve találtam egy érdekes darabra. A címe "The Crew". Rákeresve ezt a GameStar-os cikket találtam, és bizony a leírás nagyon hasonlított szeretett TDU-nkéra. Mint utólag kiderült nem véletlen. A játékot a francia Ivory Tower fejleszti.

Ami még érdekesebb, hogy egy ipari kémnek mondott forrás szerint a legtöbb egykori Eden Games-es fejlesztő most ennél az Ivory Tower-nél dolgozik, a fent említett játékon.

Az egyetlen dolog, ami miatt aggódhatunk, az a kiadójuk... Dejavu...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23514) chungee


chungee
addikt

Napot!

Vettem egy Logitech F710 gamepadot. Hogyan kell beállítani, hogy működjön a játék alatt? Nem kompatibilis TDU-ra? :S Fifa, Mortal alatt működik. És még vibrál is. TDU-ban süket, nem reagál semmire :(

(#23515) fpeter07 válasza chungee (#23514) üzenetére


fpeter07
veterán

Próbáltad manuális is beállítani? Ha jól emlékszem alapból nincs billentyűkiosztás.

(#23516) chungee válasza fpeter07 (#23515) üzenetére


chungee
addikt

Nem tudom milyen a gombkiosztása :(

(#23517) juhiimi válasza chungee (#23514) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Ez ilyen,a tdu 1 nem ismeri fel a gamepodot,az xbox360-at se ismerte fel,kulon kellett beallitsam.Ha nem vagod mit hova kene tenni,tegyel fel vmi ujabb autos jatekot,ami magatol kiosztja a gombokat es ugyanugy allisd be a tdu-ban is.

(#23518) MasTer


MasTer
tag

Tudom, hogy leállították a szervereket, de van valami megoldás a multira? Nagyon tetszik a játék, a win-nel együtt települ a gépemre, vettem G25-öt, hogy élvezetesebb legyen, szinte minden nap játszom a játékkal. Jó lenne kipróbálni egy Bullit féle autós üldözést multiban... vagy egy Death proof- osat :)

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#23519) nap


nap
addikt

Ha valaki megválna xbox360-as TDU-jától, dobjon egy privátot!

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#23520) Seat18


Seat18
tag

Fasza... Most tenném újra a játékot de látom már nem tudok vele multizni... Ez nagyszerű... Ezért vettem meg? Nagy költség gondolom az atarinak 1 szerver fenntartása... :W

(#23521) Seat18


Seat18
tag

Valaki meg tudná mondani hogy kell elindítani az offline módot... Mert nem akar nekem összejönni. Mindenféleképpen csatlakozni akar a szerverhez...

ui: Rájöttem...

[ Szerkesztve ]

(#23522) Seat18


Seat18
tag

Viszont azt valaki nem tudja miért bugos? Feltettem a magyarosítást de attól független nem hiszem, hogy az lenne. De viszont ez régen nem volt. Egész egyszerűen nem jelenik meg az autó az uton... Persze, hogy nekimegyek és utána meg áll a bál. Elég idegesítő. Valakinek volt ehhez hasonló?
:R

(#23523) nap válasza Seat18 (#23522) üzenetére


nap
addikt

Régen is bugos volt, de nem javították ki, és már nem is fogják.
Elvileg van egy nemhivatalos 1.68-as patch, de azt nem tudom, mit javít.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#23524) Seat18 válasza nap (#23523) üzenetére


Seat18
tag

2,1 es is van de én nem emlékszem ilyenekre :S

(#23525) bazso29


bazso29
aktív tag

Bár jön a Crew, de szerintem remek hír hogy Speeder kolléga tovább dolgozik a játékon és sikeresen megoldotta a szerver kérdést. Két év után, hamarosan újra lehet online csapatni.

Részletek a Project Paradiseról

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#23526) Davetim válasza bazso29 (#23525) üzenetére


Davetim
tag

Hurrá! Ráadásul még G27 patch is van.

(#23527) TOM-202 válasza bazso29 (#23525) üzenetére


TOM-202
senior tag

Ez jónak tűnik. Remélem azért ha ez tényleg összejön leszünk majd jónéhányan akik újra együtt gurulunk majd. ;)

(#23528) TommyX_


TommyX_
őstag

Ha ki lesz adva, akkor szerintem jövök én is. :)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#23529) MasTer


MasTer
tag

Akkor talán én is csatlakozom a krúzoláshoz :) Más: szándékomban áll ssd beépítése a gépembe. Azt olvastam valahol, hogy a játék nem szereti, hogy ssd-ről fut. Mik a tapasztalataitok erről?

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#23530) nap válasza bazso29 (#23525) üzenetére


nap
addikt

Ez mennyire tiltott/tűrt/támogatott project?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#23531) bazso29 válasza nap (#23530) üzenetére


bazso29
aktív tag

Mi játékosok nagyon támogatjuk.

Lehet jönni online!

Jelenleg 28-an vagyunk a szerveren. Jah, és van benzinfogyasztás is akár!

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#23532) Kiskokó válasza bazso29 (#23531) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez hogy és hol működik?
Nem hivatalos szerver gondolom... ?!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#23533) MasTer


MasTer
tag

Sziasztok! Van olyan mod, amivel meg lehet növelni a forgalom sűrűségét? Több kocsi lehetne az utakon...

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#23534) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

Mitől lehet az, hogy a forgalomban közlekedő autók hirtelen ugrálnak egyik sávból a másikba, befékeznek az út közepén, a szembejövő sávból átjön az én sávomba stb?
Ami a legbosszantóbb, hogy láthatatlan járművek vannak az utakon, amikbe természetesen mindig egy küldetés közben hajtok bele.
Win 8.1-et használok.
Szerintetek mi lehet a gond. Legutóbb 2 éve játszottam ezzel a játékkal, akkor nem tapasztaltam ilyen jelenségeket.

(#23535) nap válasza Cingáriusz (#23534) üzenetére


nap
addikt

Pedig már akkor is benne volt...

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#23536) Cingáriusz válasza nap (#23535) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Én semmit nem tapasztaltam belőle. Most rendszeresen azon mennek el a küldetések, hogy láthatatlan autókba megyek bele.

(#23537) nap válasza Cingáriusz (#23536) üzenetére


nap
addikt

Pedig a legjobbak a láthatatlan rendőrautók voltak... Lehet, hogy a patch okozta.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#23538) balzs12 válasza Tibiajax (#50) üzenetére


balzs12
tag

Sziasztok.
Elkezdtem a játékot nosztalgiából.
De valami hiba miatt kb 10perc után beakad a játék és lefagyogat meg szaggat.
Eddig semmi baja nem volt hiszen 100-ra kivittem most meg 10%-nál már szaggat a játék.Mi lehet a hiba?? :(

(#23539) nap válasza balzs12 (#23538) üzenetére


nap
addikt

Minden más alatt stabil a rendszered?
Engedélyezve van az összes mag?
Esetveg régebbi videokartya drivert próbálj meg feltenni...

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#23540) balzs12 válasza nap (#23539) üzenetére


balzs12
tag

Szia. Engedélyezve van minden mag igen.
Más játékok pl modern warfare3 max grafikán elmegy döccenés nélkül.
Megpróbálom akkor de azt is olvastam ,hogy pach nélkül nem igen stabil a játék :(

(#23541) Emunem válasza bazso29 (#23531) üzenetére


Emunem
aktív tag

Bazso29, ez egy igazán remek hír. :)

"... hát persze ..."

(#23542) Crazyhorse


Crazyhorse
csendes újonc

Üdv. Nem tudja valaki a TDU hez hogyan kell physics-et installálni? Az autó mod működne de ha belső nézetben vagyok akkor nem ideális a dolog:) Néztem hogy a mappákban hol vannak ilyen fájlok de én nem találtam olyanokat amiket felül kellene írni. Gondolom ezeket valahová be kell tenni manuálisan vagy egy tool-al telepíteni kell. Segítsen már valaki ebben.

Nekem valamiért amikor a tdupk fájlt megnyitom a szerkesztőben performance editorban, akkor szépen meg is nyitja , save, és kilépek a programból tehát bezárom. De amikor indítom a TDU-t akkor vissza kilép a program az asztalra crash. Nem tudna ebben segíteni valaki?. Nekem amúgy TDU Gold van. A mega car pack-ot ehhez is fel kell telepíteni? Amúgy egy két kocsit kipróbáltam tdupk fájl nélkü, úgy is működnek de... nincs igazi króm hatásuk nem igazán szépek. És azt gyanítom hogy emiatt lehet. A camera meg a másik gondom:) Nem teljesen tiszta a sorrend mit hogy kell csinálni, meg hülye kérdőjeleket lehet látni csak. Ez a cameras.bin editor.

[ Szerkesztve ]

(#23543) MasTer


MasTer
tag

Sziasztok! Feltelepítettem a játékot a eredeti DVD-ről (a fiam bejött a szobába megkérdezni, mi ez a zúgás), feltettem az 1.6-os patch-et (Megapack nincs meg) és remekül szórakoztam. Nagyon az elején vagyok, egy garázs négy autóval, de szerintem azt a heti 4-5 órát, amit játékra tudok "költeni", ezzel fogom tölteni. Természetesen láthatatlan autókkal ütközés (ez nálam korábban nem volt soha), össze-vissza tekergő AI forgalom, az út illesztésein elcsúszó autószállítás megvolt, de együtt tudok élni ezekkel a hibákkal egyelőre. A grafika nem zavar, vezetni pedig élmény kormánnyal (G25). Mindig süt a nap, ami nekem nagyon tetszik, ellentétben a the Crew-val, ahol valahogy a sivatagban folyamatos az eső. Szóval jó nekem!

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#23544) Mr.Csizmás válasza MasTer (#23543) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem cd olvasóm sincs, de a doboza ittvan mellettem nagy becsben.... :K így talán erkölcsileg legalizálható a reddites "okosított" verzió? :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23545) nap válasza Mr.Csizmás (#23544) üzenetére


nap
addikt

Van hozzá valami működő inditófájl?
Volt egy crackelt exém, de az mindig crashelt.
Itt van mellettem 2 eredeti dvd is, mégsem játszom, mert nincs dvd olvasóm.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#23546) fatal` válasza MasTer (#23543) üzenetére


fatal`
titán

Platinum moddal érdemes nekiállni újra, én is szoktam játszani. :) Abban benne van a nocd indító is (4gb patchelt exe is van, de mind nocds). Egy verseny bugos és nem enged tovább (nem emlékszem a nevére), meg kell várni míg beér az első ai és alt+f4, akkor elmenti a státsuzát.

De ezen kívül nem nagyon van probléma.

Ha marad valaki az alapverziónál, akkor ahhoz is van mini image, amit valamilyen emulátorral lehet futtatni (pl. a jó öreg DT)

[ Szerkesztve ]

(#23547) nap válasza fatal` (#23546) üzenetére


nap
addikt

Köszi! Kipróbálom. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#23548) MasTer válasza fatal` (#23546) üzenetére


MasTer
tag

Nincs túl sok tapasztalatom a modokkal kapcsolatban. Ez a mod javítja a közlekedés AI-t? Vannak időjárás-effektek, napszakváltások és kikapcsolhatóak-e? Utánaolvasva egy kicsit, gondolom újra kell kezdenem a játékot, mert azt írták valahol, hogy telepítés előtt adjak el minden kocsit, az Alfa Romeo GT-t kivéve.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#23549) fatal` válasza MasTer (#23548) üzenetére


fatal`
titán

A játékot újra kell kezdeni, illetve minimum érdemes, anomáliákat elkerülendő.

Időjárás effekteket a TDU első része nem tud. Napszakváltás a modban alapból nincs (módosítva van a gyári, de ugyanúgy csak nappal van), ezeket mások csinálták, külön modként telepíthetőek.

AI-t nem javít, nem nagyon lehet hozzányúlni, illetve a forgalom modelljein nem módosít, erre is van már külön mod. A Platinum pack a single küldiket módosítja (pénzdíjazást, botok nehézségi szintjét, illetve az AI használja az újonnan bekerült járműveket) és tonnányi autót ad hozzá, némelyik upgrade formájában új autó lesz (de értelmesen, nem lesz BMW-ből Ferrari és hasonló marhaságok).

(#23550) MasTer válasza fatal` (#23549) üzenetére


MasTer
tag

Írtam privit.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#23551) nincsnév007


nincsnév007
őstag

valahol még meglehet venni a platinum kiadást?

(#23552) fatal` válasza nincsnév007 (#23551) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem kizárt. Max ebay.

(#23553) Dante73 válasza nincsnév007 (#23551) üzenetére


Dante73
tag

Nekem van eladó, dobozos, carpackkal, térképpel, ha kell.... :C

(#23554) nincsnév007 válasza Dante73 (#23553) üzenetére


nincsnév007
őstag

irtam :)

(#23555) fatal` válasza Dante73 (#23553) üzenetére


fatal`
titán

Képes vagy eladni ezt az ereklyét? :)

Nekem már az olcsóbb 4000 forintért vett változat van, ehhez nem volt már fémdoboz meg térkép, de így is megtartom. :)

(#23556) MasTer válasza fatal` (#23555) üzenetére


MasTer
tag

Én sem adnám el, pedig nincs hozzá carpack. Sajnos a szögletes utak miatt már nincs türelmem végigküzdeni a stoppos küldetéseket, de néha jó menni egy kicsit a szigeten csak úgy.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#23557) fatal` válasza MasTer (#23556) üzenetére


fatal`
titán

Platinum moddal szerintem még most is rohadt jó. :) A mai napig sajnálom, hogy a kettőben hozzányúltak a fizikához és a handlinghez.

(#23558) Ferke[HUN]


Ferke[HUN]
tag

Én legjobban azt sajnálom, hogy nem tudtam hozzáadni a Steames könyvtáramhoz őket. Pedig ott lenne a helyük, mert életem egyik legmeghatározóbb gémer élményét adta az első rész. :))

(#23559) fatal` válasza Ferke[HUN] (#23558) üzenetére


fatal`
titán

Ezt én is sajnálom, nem jelent meg steamen. A kettőt is dobozosan vettem, úgyhogy az sem steames.

De mindkettő hozzá van adva külsős játékként. :)

(#23560) MasTer válasza fatal` (#23559) üzenetére


MasTer
tag

Nekem is dobozos mindkettő. A másodikkal alig játszottam, annyira felidegesített az irányítás.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#23561) fatal` válasza MasTer (#23560) üzenetére


fatal`
titán

Én azzal is játszottam, akkoriban csak egy Formula Force Ex-em volt, ahhoz a kormányszöghöz az is jó volt. Modokkal egészen jó az is. :)

De nemrég beszereztem egy G29-et és a 2 nem az igazi. Az első rész viszont most is szuper. :)

(#23562) TommyX_ válasza fatal` (#23559) üzenetére


TommyX_
őstag

Én is dobozosan vettem meg, vagyis rendeltem elő, később meg steamen is megvettem. :C

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#23563) Tibcee


Tibcee
tag

TDU Platinum v1.21-el (kb. 900 autó, működő multi szerver) játszik innen még valaki?

(#23564) Davetim válasza Tibcee (#23563) üzenetére


Davetim
tag

Én nem tudtam, hogy van ilyen :Y

(#23565) Emunem válasza Tibcee (#23563) üzenetére


Emunem
aktív tag

érdekes...
PÜ-ben tudnál kicsit írni róla, mi az, amit tudni kellene erről a fan-projektről?

[ Szerkesztve ]

"... hát persze ..."

(#23566) Davetim válasza Emunem (#23565) üzenetére


Davetim
tag

Szerintem jöhet ide is :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.