Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#119) Fecdzo válasza Lara77 (#118) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Nos, mivel én Ninját használok annyira nem ismerem az amibrokit, de most, hogy rákerestem a helpjében az interactive szóra máris kaptam infot róla hogyan lehet összehozni... ;)

Itt a link: [link] az első sor alapján egy pluginre van szükség, de nem olvastam végig. Remélem tudsz angolul, mert akkor megérted majd, ha nem akkor én is végigolvasom.

Én épp egy tanfolyamtól várnék többet mint egy könyvtől. A könyvek azért jók mert rendszerezve van benne a tudás, de nincs gyakrolat. A tanfolyamok célja pont a gyakorlatiasság lenne, pláne azok számára akik újak.

Az MACD nagyon jó indikátor, rövidebb és hosszabb távú trendekhez nagyon jó. Kicsit még lendületet is mutat, de azt sajnos későn trendkövető mivoltából.
RSI is jó, azonnal követi az árat és előrejelző. Bollingert is használom a volume meg alap. ;) Ez így egy jó indikátor kombináció, nincs kollízió benne, ami az egyik legfontosabb.

És mi volt a befektetési stratégia?Mikor vettél és mikor adtál el? Pontosabban mi alapján?Fontos, hogy legyen szabályrendszered a be és kiszállásra egyaránt!!

Szűréshez szerintem az egyik legjobb a finance.yahoo.com stockscreener-je. Viszont van hasonló az msn-money-nak is. Sztem a yahoos jobb, pontosabban én azt szeretem...[link]
Lehet több dolog alapján egyszerre szűrni. Viszont többnyire fundamentális alapokon. Indikátor szerinti, esetleg online radar-hoz Mondjuk Ninjatrader vagy TradeStation.

fulekitrading.wordpress.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.