Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#96) uborka666 válasza tlac (#95) üzenetére


uborka666
csendes tag

Igazabol vegigolvastam az egesz topicot, es Te vagy az egyetlen aki elegedetlen, mert a szetegett alaplapodat es tapodat nem vettek vissza garanciara... Hat nem tudom, szerintem nincs olyan hely ahova egett dolgot viszel, akkor az garancias, talan az egyetlen ilyen termek a szunetmentes tapegyseg. Erdekes modon rajtad kivul mindenki elegedett volt a garanciaval, talan az egyetlen dolog, hogy a 2 het az 2 het.

Szoval igazabol nem ertheto ez a nagy elegedetlenseg, foleg hogy butasagokat is irsz, mint hogy garanciafutart csak egyszer lehet kerni.. Sajnos ezt sajat tapasztalatbol mondom, anno egy Inno videokartyaval nem nyultam a joba, de a masodik csere utan MSI lett. Annyiszor kersz ahanyszor elromlik a termek, ez az egesz lenyege, bar persze mindenki jobban orul ha egyszer sincs ra szuksege.

Ennyit szerettem volna hozzatenni, vitatkozni nem szeretnek ezen, nincs kozom az ugyhoz, csak nem szeretem az egyoldalu hozzaszolasokat.

ui.: most olvastam hogy az egett tapodat kicsereltek... es az alaplappal is kuzdenek, hogy elintezzek, ahelyett hogy elbol elhajtottak volna... Hat nem tudom, nekem mas a tapasztalatom a szamtek cegekkel, pedig egy ideje epitek gepeket :-)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.