Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) maross


maross
veterán

inditottam egy ujabb kor vengefulgames.dk rendelest , itt lehet feliratkozni (alul vengefülgames, 550 euro a cel, onnan ingyenes a posta).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#852) Bugarov válasza maross (#851) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Köszönjük! Van valami ami különösen ajánlott?

(#853) maross


maross
veterán

Rise to Nobility, Gallerist, roll player: monsters & minions, pandemic: rising tide, concordia kiegek + olyan dolgok amik nalunk nincsenek :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#854) maross


maross
veterán

Ez pedig a "just arrived" rész, nyalcsorgatasnak :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#855) maross


maross
veterán

meeplescorner kozos rendelest is inditottam.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#856) Bugarov válasza maross (#855) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Ezt nem lehet bírni anyagilag :N

(#857) maross válasza Bugarov (#856) üzenetére


maross
veterán

Okosan vásárolva a pénz nem vész el, csak átalakul, abból meg baj nem lehet, mert legalább nem költöd el hülyeségre :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#858) Bugarov válasza maross (#857) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Ezt a hozzászólást majd megmutatom az asszonynak.

(#859) Milán13


Milán13
tag

Sziasztok!

Jó minőségű playmat-et honnan lehet rendelni? Az asztal 140X80.

Köszönöm a válaszotokat előre is!

Üdv, Milán

(#860) maross válasza Milán13 (#859) üzenetére


maross
veterán

Playmat és kartyavedo temaban nem vagyok otthon. Nem tudom mekkorat akarsz, de nem lesz olcso :). 80x80 kb 25eur ahogy nezem, ha 60x35 is jo, az kb feleannyi. Vagy veszel egy Legendary Encounter: Alien-t, ami nagyon jo kis jatek es van benne egy 60x35-os :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#861) DJGABI


DJGABI
addikt

nyah, így pár hét tapasztalatai:

Müller kb a társasjátékok mekkája, néztem otthon is meg melóhelyen is, direkt ilyen játékokra specializálódott boltokat, oké nyilván volt dixit, carcassone meg monopoly, kártyázósokból 100 féle uno, poker, magyar kártya. de így ritkább játékok semmi... a német shopban azért több fajta is. be lett húzva 3:

Scotland Yard: Die Jagd nach Mister X [link]: talán ez jött át a legkevésbé, de igazából játszani se tudtuk. leírás ugye ezekhez kb csak ilyen utólag hozzácsomagolt, már-már gúgeltranslate-es jár, hát ezzel sokra nem mentem, meg fura is, azt írja mr x végig fenn van a táblán. annak mi értelme? néztem a nagy játékhoz való leírást, de nem igazán ültethető át erre. majd esetleg bescannelem, hátha nálam okosabbak hozzá tudnak szólni.

Aranyásók párbaj: tanulás céljából egyelőre csak az arany számlálás nélkül játszottunk egy próbajátékot, nekem bejött.

Carcassone für 2: scotland yardhoz képest ez viszont tökéletes, nem ismertem a nagy játékot, de ez nagyon átjött, tök jó ez a kis puzzle-zés. egy eredményjelző/számlálót nyomtatni kellett hozzá, de amúgy 10/10.

kártyázósokat itt vettem még [link], megyeszékhelyen azért nagyobb volt a választék: Ladybaby ugrott be a kosárba (még nem játszottuk), meg egy

Vigyázz6! elég fárasztó egy játék, annyira egyikünknek se tetszett. el lehet vele lenni, de így videók alapján a no thanks szimpibb, csak ugye ahhoz min. 3 ember kell

Exploding kittens: régebbi rendelés még kínából, gf-nek ez jött be a legjobban, én is aránylag szeretem játszani, Implodingot is berendeltem hozzá. egy Unstable unicorns még tervben van, alin mától sale van, 8,88$ [link]

Hanabi: megjött kínából, fólia szakadt, (emiatt ?) kártyák összeragadva, nagyon sötét a háttere, számok alig olvashatóak rossz fényviszonyok közt. picit volt csak olcsóbb mint itthon a fémdobozos, tényleg nem érte meg. játszani viszont jó, mindketten szeretjük.

off: nyaraláson olyan retro csodák voltak a szállásadónknak kitéve, mint: Kalandozás a vadnyugaton, Kérdezz felelek, meg valami lépegetős-rendőrös, nem emlékszem már annak a címére

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#862) maross válasza DJGABI (#861) üzenetére


maross
veterán

8-9$-t hatareset modon er meg még akkor is ha jo minosegu, de ahogy nezem, ez nem annyi lesz. A kiegeszitok mozognak 7-9$-ert. tarsasbol inkabb nezz video reviewt, valamint az se baj ha nem erzed magad bekorlatozva a fizikai boltok szegenyes kinalata altal, hanem neten rendelsz, gyakorlatilag barmit :). Vigyazz6 nem rossz jatek, de 4 fő alatt nem jatszanam.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#863) DJGABI válasza maross (#862) üzenetére


DJGABI
addikt

sry, rosszat linkeltem, mobil appból ez annyi: [link]
exploding a hanabihoz képest tök vállalható minőségű. mondjuk az zapals-os volt anno asszem

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#864) maross válasza DJGABI (#863) üzenetére


maross
veterán

Nem merek uj embertol rendelni, kb egy rendeles van a 4-bol ami elvileg beerhetett, es az siman lehet az ovek is. Bele lehet futni kritikan aluli cuccba, es akkor 2500 buko. És a jatek is az eros partijatek kategoria random gyoztesekkel, tenyleg csak annak valo, aki az exploding kittenst is szerette.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#865) Milán13 válasza maross (#860) üzenetére


Milán13
tag

Köszönöm! 80X80-ast hol érdemes néni?

(#866) Frod válasza DJGABI (#863) üzenetére


Frod
addikt

Ez teljesen valid, csak ilyen kínai nyomás? Mert akkor páromnak én is veszek egyet :)

Do you see the white shadow?

(#867) Bugarov válasza DJGABI (#861) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Carcasson for 2-on én is gondolkoztam amikor láttam a Müllerben, úti társasnak biztos jó lenne, különösen, hogy a Catan mini változatával is jó tapasztalatom volt (vonaton végig azt toltuk a lányommal a nyáron). Legközelebb megveszem :) Müllerben ki lehet fogni kiárusításokat is, én Colt Express-t vettem 5500-ért egyszer.

(Szállodában a klubbszoba kínálata a következő volt: Scrabble, Monopoly meg sakk :( Látszik, hogy közük nem volt a témához.)

[ Szerkesztve ]

(#868) Bugarov válasza Frod (#866) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Nem valid de kínai nyomás :)

Én e-bay-ről rendeltem Condottiere-t. Ott a kártyák még csak-csak, de a bábut valami penészes fából esztergálták :)

[ Szerkesztve ]

(#869) Bugarov válasza maross (#857) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Van ilyen, ezt már nézted?

http://playmat.hu/playmat

Nincs vele tapasztalatom, csak egyszer belebotlottam a site-ba, amikor valami tök mást kerestem.

(#870) Milán13 válasza Bugarov (#869) üzenetére


Milán13
tag

Igen, tegnap akadtam rá. éppen levelezésben vagyok velük, de akkorába nem tudnak gyártani, amekkora nekem kellene (140X80).

(#871) Bugarov


Bugarov
aktív tag

My little scyth eredeti (pónis) pnp verzióját nem töltötte le valaki amíg lehetett? Ez a pónitlanított változat nagyon gáz lett, mert maradtak az almák meg piték, meg a barátságméter meg minden, csak éppen a főszereplő pónikat kellett kivenni a teljesen rájuk szabott környezetből :O

[ Szerkesztve ]

(#872) Azie


Azie
őstag

Sziasztok! Photosynthesis-sel van valamilyen tapasztalatotok?

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#873) Tristis válasza Azie (#872) üzenetére


Tristis
őstag

Szemeztem vele, de újrajátszhatósága számomra alacsony. Bár lehet nincs igazam és ugyanakkora, mint a Santorini-nek.... :U A többiek majd rákoppintanak a hirtelen ítélőkémre :)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#874) DJGABI


DJGABI
addikt

aliról megjöttek:

Jaipur. tök oké, bár a kártyák meg a doboz picit kicsi, épp csak elfér benn minden, itt épp a tokenek voltak összetapadva... tényleg kb ilyen utazó változat. a lapok jó minőségűek, bár meg voltak picit hajolva. maga a játék mindkettőnknek bejött. egyik kedvenc lett kb.

mr jack pocket: talán ennek tetszett eddig legjobban a minősége, csodálatosak a kártyák. de sikerült is elcseszni, kinyomkodáskor frankón beleszabtam az egyik lap hátuljába... első játékkor meg kiderült: azt hiszem két tokent sikerült kidobni (vagy a kínai küldte annyival kevesebbel, de kétlem, képeken rajt van minden), este nyomkodtam, ilyen hibákat... na mindegy le lettek gyártva házilag. maga a játék: nem túl izgalmas, de aránylag tetszett mindkettőnknek.

sushi go: a két játékos mód még a szabálymódosítással (áljátékos) is gáz. több embernek való partijáték ez inkább.

imploding kittens: ahhoz képest hogy milyen kevés kártya van benn elég nagy dobozban érkezett (cone of shame miatt), amúgy jó minőségűnek tűnt ez is, pont mint az exploding. még nem játszottuk

deep sea adventure: ezt még nem néztem tüzetesebben, videóban négy fővel nem tűnt túl jónak, 1-2 kör, aztán elfogy az oxigén...

iknow-ról vélemény? kereső nem hoz semmit. szép minimalista, meg ez a legyen ön is milliomos/kérdezz-felelek stílus nekem amúgy is tetszik...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#875) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

kaptam egy Munchkint.

van valakinek leírása a játékmenetre? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#876) kdr730 válasza Milán13 (#870) üzenetére


kdr730
tag

Ha még aktuális:

Én a pixartprinting.com-ról rendeltem Formula-D, X-wing illetve SW Armada playmat-okat.
Futár hozza, a minőségével elégedett vagyok, még egyiken sincs kopás,
pedig a Formula-D az tesztelve van rendesen a kisfiam által, szóval csak ajánlani tudom.

pl. most 09.12.-ei szállítással 19.16 EUR ami kb. 6300 HUF postával mindennel...

https://www.pixartprinting.com/wide-format/printing-banners-mesh/pvc-banner/
itt még vannak képek:
http://swmini.hu/2015/06/21/playmats_avagy_a_csillagok_kozott/

[ Szerkesztve ]

(#877) Milán13 válasza kdr730 (#876) üzenetére


Milán13
tag

Köszönöm! Úgy néz ki, megoldódott. Várom a kiszállítást és beszámolok a minőségről.

Üdv, Milán

(#878) Bugarov válasza Milán13 (#877) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Mi lett végül? XXXL-es egéralátét?

(#879) Milán13 válasza Bugarov (#878) üzenetére


Milán13
tag

Igen, abból kettő.

1 db mérete: 40 x 90 x 0,2

(#880) Azie


Azie
őstag

Seafallról tapasztalatok? Vélemények? Most akciós itthon is és amazonon is.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#881) tomee007007 válasza Azie (#880) üzenetére


tomee007007
őstag

Láttam én is, pár hete írta az egyik kolléga, hogy jónak tűnik :)
Viszont ez is amolyan "egyszerhasználatos" mint pl. a Pandemic Legacy?

(#882) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nincs ötletetek, honnan tudnék jövő hét közepéig sushi go party-t rendelni úgy, hogy ne legyen rá még 3-4k postaköltség? Amazont néztem, de 10k fölött lenne postával. Szellemlovasban előrendeltem, de kicsit esélytelennek tűnik, hogy addig beszerezzék. Más webshop külföldről?

less qq more pewpew!

(#883) Bugarov válasza Azie (#880) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Hol akciós itthon?

(#884) Azie válasza Bugarov (#883) üzenetére


Azie
őstag

Metagame 17k, amazonról olcsóbb még 2k-val, csak ugye shipping time van.

#881: elvileg igen

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#885) TrollBalint válasza Polacheck (#882) üzenetére


TrollBalint
addikt

Itt nekem vagy 5 boltot is kidobott, ahol (a kiírás szerint) raktáron van:
Árukereső Sushi go Party

Esetleg egy (vagy öt :) ) próbát megérhet

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#886) Polacheck válasza TrollBalint (#885) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Mindenhol csak simat lattam, partyt sehol :(

less qq more pewpew!

(#887) tomee007007 válasza Azie (#884) üzenetére


tomee007007
őstag

Na jó én megrendeltem, nem bírtam magammal :D
Nálam az volt a fő szempont hogy lehet e ketten játszani átolvastam jó pár fórumot, és mindenki írta, hogy élményvesztés nélkül, viszonylag egyszerűen megoldható ;)

(#888) Azie válasza tomee007007 (#887) üzenetére


Azie
őstag

írhatnál róla majd, ha elkezdtétek, hogy milyen 2-en. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#889) tomee007007 válasza Azie (#888) üzenetére


tomee007007
őstag

Mindenképp, csak hát ugye nem mindig egyszerű a páromat ilyenekre rávenni, még június vége óta van egy nyitott Eldritch Horror partink is :DDD
Itt találtam pár tippet a szabályváltoztatáshoz két főre....
Nem hinném, hogy lehetetlen, én a Dragonfire-t is tudom egyedül játszani, ilyenekben jó vagyok :D

(#890) Polacheck válasza Polacheck (#886) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Találtam végül ebay-en 8k-ért, úgyhogy tárgytalan.

less qq more pewpew!

(#891) Bugarov válasza tomee007007 (#887) üzenetére


Bugarov
aktív tag

El is fogyott így nekem már nem kell rajta dilemmáznom :)

[ Szerkesztve ]

(#892) tomee007007 válasza Bugarov (#891) üzenetére


tomee007007
őstag

amikor én megrendeltem még írta hogy van készleten de gondolom már nem volt sok :(

(#893) Azie válasza tomee007007 (#892) üzenetére


Azie
őstag

39.21gbp= bruttó 14k.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#894) tomee007007 válasza Azie (#893) üzenetére


tomee007007
őstag

Metagame-ről sikerült beszerezni ;)

(#895) maross válasza tomee007007 (#894) üzenetére


maross
veterán

Ajándék áron volt, én lényegesen drágábban vettem, azóta se játszottunk vele. Ami szomorúbb valószínűleg nem is fogunk, több jobb játék hever a polcon. Ma Zombicide Green Horde + Renegade + Dresden Files koop nap volt :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#896) tomee007007 válasza maross (#895) üzenetére


tomee007007
őstag

En is igy gondolom :))
Zombicide mennyire vált be? A napokban kapom kézhez elvileg a magyar verziót....

(#897) Bugarov válasza maross (#895) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Irigyellek, nálam egy hónap alatt se kerül ennyi játék az asztalra :(

Seafall akcióval úgy voltam egyébként, hogy ha egyébként sem játszanék vele (így is van vagy 5 bontatlan játékom a polcon, meg kb ugyanennyi rendelésben), akkor 7 rugó is sok érte, mindegy, hogy 17-ről vagy 22-ről van leárazva.

[ Szerkesztve ]

(#898) maross válasza tomee007007 (#896) üzenetére


maross
veterán

Tetszik, en csak az elso resszel jatszottam elotte, igy sok pozitiv valtoztatast latok benne. Alapdoboz kicsit necces, de egyszer vegigjatszani jo lehet, utana nem art par kieg a valtozatossaghoz, vagy legalabb black plaguebol importalni parat. A horda jo hogy gyulik az tablan kivul, de nagyon gyorsan kimerul a szornytartalek, esznel kell lenni. A 3-as fatty instant halal sebzes nem tul szimpi. Lesz boven kihivas benne.

Bugarov: 7 rugo csak akkor sok erte, ha nem tudod 7 rugoert barmikor eladni, de ezt el lehet, valoszinu tizert is. a 40% kamat meg 10eves allampapir hozam :P.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#899) Bugarov válasza maross (#898) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Igaz :)

(#900) Azie válasza Bugarov (#897) üzenetére


Azie
őstag

hol volt 7 rugóért? elvesztettem a fonalat :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.