Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) MunezXBK válasza Andris837 (#8450) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Hideg volt legalább? :))

(#8452) Andris837 válasza MunezXBK (#8451) üzenetére


Andris837
senior tag

Az.. :) tényleg jól is esett a tegnapi melegben.

más: még mindig eladó a két telefonom. (omnia 2: 16k, s8300: 8k.)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#8453) Napfénysüti válasza Fecogame (#8443) üzenetére

Meddig lesztek ott?

MunezXBK: ma elvileg 3-ig dolgozom. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#8454) MunezXBK válasza Napfénysüti (#8453) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

12:05-ig. ;]

Össznépi cola találka a Plaza-nál? :))

(#8455) JanR


JanR
addikt

Pár apróság ami eladó lesz napokon belül:

ASUS P8Z77-V (garis, pár hónapos, mindenével)
i7 3770K (garis, box, tuningos - de itt már van egy jelentkező, ha neki nem kell, akkor viheti más is)
ASUS 7970 Matrix (garis, dobozos, mindenével CHS garis)
Fractal Design Define R4 (garis, dobozában, minden csavarjával)

(Veszprém)

(#8456) Tom5


Tom5
addikt

Most ír alá az új kapus. Kivi vok mikor dobják ki a honlapra.

(#8457) Fecogame válasza Napfénysüti (#8453) üzenetére


Fecogame
veterán

8-ig, rengetegen vannak :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8458) forras2 válasza Fecogame (#8457) üzenetére


forras2
őstag

ingyé legalább? mi ez a nagy akcijjjó?

(#8459) MacCaine válasza forras2 (#8458) üzenetére


MacCaine
őstag

Olyan akció, mint az új drogok bevezetésénél: az első pár adagot ingyen kapod, hogy rászokj. :)

(#8460) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Tujvel kezdi... :(((

(#8461) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ilyet is tudnak magyar játékosok? :Y :C

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#8462) Fecogame válasza forras2 (#8458) üzenetére


Fecogame
veterán

Persze, hogy ingyen :) Bár, az egyik tag meg akarta venni... ;] A kesztyűmet :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8463) Tom5


Tom5
addikt

megnyugodva konstatáltam, hogy semmivel nem lett jobb a csapat... ;] sőt! :W

(#8464) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ennek a csapatnak még mindig kell értelmes támadó és egy/két pszichológus, mert tele van önbizalom hiányos, lelki beteg játékossal. :(
Aki eddig tűrhetően játszott az is elfelejtette.

(#8465) juliabrilke válasza Tom5 (#8463) üzenetére


juliabrilke
addikt

Félelmetesen rossz volt (ismételten) a mutatott játék.
Mondjuk 1-2 színészi díjat is ki lehetett volna osztani a vendég csapatnál. ;]

(#8466) Viper26


Viper26
nagyúr

Kint voltunk, a bogarak megettek, nem tudom mi van hogy ennyi van belőlük...jah, a második félidő értékelhetetlen volt. :O

iPhone 15 Pro | FR 955

(#8467) Fecogame


Fecogame
veterán

Ma a plázában lesz kóla, 11-től várhatóan 7-ig. ;)

Más: Eladó D-Link DIR-501-es WiFi router, topiklakóknak 2,5k

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8468) juliabrilke válasza Viper26 (#8466) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ahol én ültem, ott a körülöttem lévőknek köszönhetően olyan nagy volt az alkohol koncentrációja a levegőben, hogy a szúnyogok még a közelbe se jöttek. :D

(#8469) Napfénysüti válasza juliabrilke (#8464) üzenetére

Kimentem de hogy minek? Enynire rossz meccset ritkán látni. Azt hittem a Vidi el is dönti otthon a párharcot. Erre a végeredmény olyan hogy még ki is zuhanhatnak hamar. De nem is a 2-1 a szomorú az még rendben lenne ha lett volna valami értelmes játék. Egyedül ebben a kovács gyerekben láttam hogy próbált és csinált pár jó dolgot. Nikolics mit keersett végig fent? Direkt néztem: 1db értékelhető megmozdulása nem volt. 16-osnál az egész csapatnak elfogyott a tudománya. Hol voltak az átlövések? Előfordult hogy 5m-re nem tudtak pontosan passzolni, néha olyan érzésem volt mintha valami megyei meccset néznék. Szomorú de ha most tovább is mennek ezzel a mutatott játékkal az első értelmes focit akár csak kicsit is játszó csapat úgy ejti ki őket mint a huzat. És ahogy hallgattam a rendes szurkolókat sajnos ők is ezen a véleményen vannak. :(

Més que un club!

(#8470) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy!

Valaki jár SZOMBATHELY felé?

(#8471) Tom5 válasza Napfénysüti (#8469) üzenetére


Tom5
addikt

járj loki meccsre, azok színvonalasabbak :W :W

(#8472) Napfénysüti válasza Tom5 (#8471) üzenetére

Hol mondtam hogy színvonalasabb? Vagy fáj az igazság?
Nyugodtan kérdezz meg objektív Vidi szurkolót. Nem sok boldogat láttam és nem az eredmény miatt. De a játék kilátástalan volt. Azért látom te szeretsz belém kötni mindig.

Vagy már az is fáj hogy kupában kiemegyek a helyi csapatnak szurkolni? Ehhez csak gratulálni tudnék... :(((

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#8473) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#8472) üzenetére

Egyébként ez a Podgorica is valami fél színész banda. Az a 9-es gyerek elöl amit leművel már egy fél Oscart összeharácsolt magának. A védők helyében megaprítottam volna kicsit. :D
Viszont a 34-es japán srác nem tolta rosszul középen.

Més que un club!

(#8474) MunezXBK válasza Napfénysüti (#8473) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

6. lett a saját bajnokságában, 326 néző volt a legtöbb a meccseiken...

Nikolics: kb. mikor is ért labdához? Minek kellett 3 csatár, 16-os vonalánál mintha fal lett volna. Fejben meg nem is a pályán voltak.

Ismét nem bántam meg, hogy itthon maradtam.

(#8475) Napfénysüti válasza MunezXBK (#8474) üzenetére

Akkor ezek szerint nem én vagyok a hülye. :U
Pedig szurkolni mentem ki mégiscsak magyar csapat. Azt mondjuk nem végom miért baj hogy leírtam őszintén mia véleményem. Eddig akárkit kérdeztem ugyanezen volt. Mondjuk biztos van olyan aki elégedett vola tegnapi teljesítménnyel...

Més que un club!

(#8476) MunezXBK válasza Napfénysüti (#8475) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nincs azzal baj, emberek vagyunk, különböző véleménnyel.

(#8477) juliabrilke válasza Napfénysüti (#8475) üzenetére


juliabrilke
addikt

De most miért kell szidni a csapatot? Azért, mert tele van színes bőrűekkel? ;]

(#8478) Napfénysüti válasza juliabrilke (#8477) üzenetére

Ezzel nincs gond. Ha egyszer tellik rá és jók hát legyenek. Bár én amondó vagyok jobb lenne magyar tehetségeket alkalmazni. Tegnap pl toronymagasan Kovács volt a legjobb. Sajnos a külföldiektől se láttam sok jót. Sőt bár nem számoltam de többnél is akadtak durva pontatlanságok.
De legalább hajtsanak, haljanak meg a pályán. Az részben jóvá etszi ha nem megy. Egy ilyen ellenfélle ha mást nem megy erőből fel kell msoni a pályát. Láttad a vendégek erőnlétét? A végén észre lehetett venni hogy örülnek ha a seggükön még tudnak leevgőt venni. Úgy a 60-70. perc körül kellett volna vérfrissítés. Nem vágom kik vannak de valami gyors cserét beraktam volna aki lendületből veri a fáradt vendégeket. A másik ami hiányzott az átlövés. "0m-ről már vállalkozhatnának bátran. Nem kell mindent 5m-re bevinni...
Bár nem vagyok edző de mint aktív játékos és nem foteldrukker ennyi észrevételem van.
Lehet igazad van és fejben már elkönyvelték hogy továbbmennnek simán csak a nagy akarásnak nyögés lett a vége. Sajnálom mert vártam hogy jól játszanak és 3 góllal legalább nyernek.

Més que un club!

(#8479) MunezXBK válasza Napfénysüti (#8478) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Illett volna.

(#8480) pd válasza MunezXBK (#8479) üzenetére


pd
tag

Hát igen, a 2. félidőben egy támadást sem vezettünk. Félpálya környékén passzolgatás, előreívelés pontatlanul, elölről az egész. Aki nekem továbbra is hatalmas negatív eleme a csapatnak - bár rengetegen: riporterek, szurkolók is istenítik -, az Gyurcsó. Akcióban nem hogy tett volna a csapatért valamit, inkább az összes valamire való támadásunkat elrontotta. A szabadrúgása valóban remek volt, megirigyelhetné tőle bárki. Ezen kívül egy szögletrúgása volt értékelhető, amiből a gól született (bár ha van szeme a bírónak, az sem lett volna gól), és ezen kívül nulla. Ha hozzákerül a labda, lehajtja a fejét, totyorog egy kicsit és 100-ból 99-szer rárúgja, ami még nem is lenne baj, de kaput sosem talál.
Ha idegenben is így játszunk, ez a 6.500-as nézőszám hamar csökkenni fog. :(

(#8481) sh4d0w válasza juliabrilke (#8477) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Dehogyis, Mamadu egy "fekete bőrű délszláv típus" - idézet egy szurkolótól :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#8482) juliabrilke válasza pd (#8480) üzenetére


juliabrilke
addikt

Gyurcsó nálam (és ahogy hallottam másoknál is) kegyvesztett lett gyenge játéka miatt.
Csak totyogott, nem tudta mit akar, futni meg nem hajlandó rendesen.

(#8483) Napfénysüti válasza juliabrilke (#8482) üzenetére

Aza baj hogy lassú a gondolkodása és visszafogja a támadásokat. Igaz a rúgotechnikája nem rossz de kicsit luxus valaki csak azért tartani hogy majd a szabadrúgásokat lövi. Tényleg sokszor alibi játéksnak érezni őt.
Olyan fasza kontrákat lehetett volna tegnap nyomni és mindig ezen a lassú cipelgetésen ment el a dolog. Mondjuk nem mindig Gyurcsónál csak úgy általában.

ArmanD: nem teljesen értek egyet. Sose lehet tudni hogy lesz-e közelről jó szabadrúgás szitu. Ellenben középpályás játék támadással fix hogy sokszor van. Én inkább játszatnék egy jó középpályást aki hasznos és tényleg segít előre mint egy olyat aki alibizik végig megakasztja a támadások lendületét de néha szabadrúgásból gólt lő. nincs más a kezdőben aki tud rendesen rúgni? Annyi kellene hogy gyakorolja edzésen más a szabadrúgásokat kicsit.

Mellesleg a tegnapi góljában szerintem a kapus benne volt. Látta hogy jobb lábas lövi és szarul állította be a sorfalat utána meg átállt a másik oldalra. De ezt még a gól előtt mondtam a mellettem ülő kollégának. 15 év alatt az ember ha csinálja ilyet észrevesz. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#8484) ArmanD. válasza Napfénysüti (#8483) üzenetére


ArmanD.
őstag

Hát ha jó szabadrúgó akkor fontos tartani, sokszor egy ilyen helyzet kihagyása dönt el egy meccset

Öreg vagyok már bohócnak!

(#8485) juliabrilke válasza ArmanD. (#8484) üzenetére


juliabrilke
addikt

Inkább Sanyit játszatnám helyette. Sokaknak hiányzott tegnap. ;]

(#8486) Napfénysüti válasza juliabrilke (#8485) üzenetére

Egy-két jó beadásnál simán veszélyt teremthetett volna. Meg benne van agresszió amit elöl tud kamatoztatni.

Més que un club!

(#8487) MunezXBK válasza juliabrilke (#8485) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Juhászt nem hiányoltad? ;]

(#8488) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Processzor polírozást vállal valaki? Az is jó, ha ismersz olyat, aki ilyet csinál.

(#8489) Andris837


Andris837
senior tag

Lupeta vagy Sanyi szerintem hasznosabb lett volna tegnap mint Nikolics. Elég súlytalan volt tegnap. Valahogy mostanában nem hozza azt amit régen. :( Kleinheisler jó kis játékos lesz Gyurma helyett. Remélem Kokón kívül más is küzdeni fog a visszavágón idegenben és akkor nem lesz gond.
Hajrá Videoton!

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#8490) sh4d0w válasza Andris837 (#8489) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Scholes max. 2 évet fog kihúzni nálunk, aztán elviszi vmi komolyabb csapat.

Itt meg egy link.

https://www.coreinfinity.tech

(#8491) Andris837 válasza sh4d0w (#8490) üzenetére


Andris837
senior tag

Mint ahogy el fogja vinni valami komolyabb csapat Kovácsot és Vinícius-t is. Nekik szerintem már a télen lesz nagynevű kérőjük. Ugyebár Vinícius-nál már lehetett hallani a Schalke-t, Kokót pedig el tudnám képzelni egy holland topcsapatban mint mondjuk az Ajax, vagy a PSV, de mondhatjuk a Feyenoord-ot is. Ha nem Hollandia akkor mondjuk Spanyolország, vagy esetleg Portugália (a kapcsolatok miatt is).

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#8492) #00809728 válasza juliabrilke (#8488) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hűtő és proci megy...

(#8493) Napfénysüti válasza sh4d0w (#8490) üzenetére

Az a Kleinheiser gyerek a Scholes? Sajnos túl sokat nem látam belőle mert elég későn állt be de harciasnak tűnt a srác egyszer volt egy eladott labdája amit gyorsan vissza is szerzett. Viszont a szabadrúgásokkal kicsit hadilábon állt. Túl laposan tette be ahelyett hogy magasabban szálló lecsapódó kövést csinált volna kicsit erősebben. De lehet benne ráció, szerintem ki kéne próbálni akár a Gyurcsó helyett.

A bejegyzést nem tudom ki írta de maximálisan egyetértek vele. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#8494) juliabrilke válasza #00809728 (#8492) üzenetére


juliabrilke
addikt

2 procinak kellene egy kis arcsimítás. Küldtem privát üzenetet. :DD

(#8495) sh4d0w válasza Napfénysüti (#8493) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Igen ő az, a hajszíne miatt aggatták rá a becenevet. Azt a szabit jól rúgta el, majdnem öngól lett belőle és már korábban is lehetett látni, hogy belé több tehetség szorult a fociból, mint amennyit Tóth B. valaha is elsajátíthat. A bejegyzés az én művem :B

https://www.coreinfinity.tech

(#8496) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Eladó termékek!

PicoPSU-120-WI-25 (12-25V wide input verzió!) + hozzá univerzális adapter 12-24V
Tody56 féle vízhűtés blokk socket 775-re
Opteron 2376 4 magos processzor
Pinnacle PCTV Analog Pro USB TV-tuner (dobozában, távirányítóval és a kézikönyv hozzá)
Teljesen plexi ház, (márkáját sajnos nem tudom)

(#8497) Napfénysüti válasza sh4d0w (#8495) üzenetére

Az egy rendes védőnél azért igen gyenge szabadrúgás volt de a vendég védő hihetetlenül elbénázta. :N
Hát ha csak Scholes tudásának a felének a negyedét fogja hozni ez a gyereke már remek játékos válhat belőle. :K

Més que un club!

(#8498) juliabrilke válasza Napfénysüti (#8497) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ja, ha tudnék focizni, akkor belőlem is jó focista válna.
De sajnos nincsen ha, csak az eredmény számít és a mutatott játék.

(#8499) Napfénysüti válasza juliabrilke (#8498) üzenetére

Most csak az egy szem Scholes másolatról volt szó. Őt tegnap sajnos sokáig nem láthattuk de kíváncsi vagyok mit nyújt a jövőben. Persze nyilván az igazi Scholeshoz nem fog felnőni de honi szinten még viheti valamire. :)

Egyébként nehogy azt hidd hogy mindenkiből focista válik aki tudna játszani és tehetséges lenne. Sajnos ebben a rendszerben sokszor a kapcsolat vagy a szülők pénze már túl korán nagy jelentőségű lesz.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#8500) Viper26 válasza juliabrilke (#8468) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem a víz maradt, haza is kellett vezetni. :DDD

iPhone 15 Pro | FR 955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.