Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) Pópa válasza Tom5 (#8648) üzenetére


Pópa
senior tag

kismaszek számla nélkül max megbízhatósággal, ha érdekel, PM :R :R

Trust is good, control is better!

(#8652) Andris837


Andris837
senior tag

Eladó alig használt tankönyvek:

Irodalmi szöveggyűjtemény 11-12 (Krónika Nova Kiadó)
Feladatgyűjtemény az új történelem írásbeli érettségihez 12. évfolyam (Semmi nincs beleírva, ki sem volt nyitva, a tanár nem ezt használtatta velünk, Nemzeti Tankönyvkiadó)
Elméleti Gazdaságtan tankönyv (Makroökonómia 12. évfolyam)
Makroökonómiai példatár és feladatgyűjtemény (Ebben sincs semmi írás, vagy firka)
Elméleti Gazdaságtan tankönyv 11. évfolyam
Tangram 3 Német nyelvű tankönyv + CD
Érettségi felkészítő könyv Német nyelvből + CD
Középiskolai történelmi atlasz
Történelem tankönyv

Az árakkal kapcsolatban privát üzenetben érdeklődjetek!

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#8653) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

II. VH megszállottja vagyok, és gyűjtöm is az ilyen idejű cuccokat, amik kapcsolódtak, vagy konkrétan használtak harcban. Rendszeresen járok, járunk a környéken, idős emberek elmondása alapján fémkeresővel, hisz itt húzódott a Margit vonal, sok mindent rejt még itt a föld.
Ha valakinek van valami ilyen cucca, és megválna tőle, persze nem ingyen, az rám írhatna privátban.
Illetve az is érdekelne, ha valaki tud, valami konkrét helyet, ahol valami esemény történt, és rejthet számunkra valamit a föld.

:R

(#8654) gyenge47 válasza forras2 (#8653) üzenetére


gyenge47
tag

MI ősszel találtunk egy 150mm-es lőszert, csak sajna honvédek elvitték :N

(#8655) honda23 válasza MacCaine (#8642) üzenetére


honda23
aktív tag

B+, felvidította a napomat, Vietnámban :C

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#8656) forras2 válasza gyenge47 (#8654) üzenetére


forras2
őstag

Éles lőszert el is viszik mindet, be is kell jelenteni őket, azok még most is nagyon veszélyesek.
Csak a gond ott van vele, nem mindig úgy megy ez a bejelentés utáni dolog, mint kéne.
Egyszer mi is találtunk, kb 30 doboz bontatlan rakaszt. Dobozonként 12 rakasz.
Meghurcoltak minket, 2 éjszakát a rendőrségen töltöttük, akinek a földjén ástunk, Őt is beráncigálták a rendőrségre, hogy tényleg adott-e nekünk engedélyt.
Szó szerint úgy bántak velünk, mint ha tömeggyilkosok lennénk :o

(#8657) Tom5 válasza gyenge47 (#8649) üzenetére


Tom5
addikt

"Lakás felújítás van" és még a régi biztosítékok van a konyhában. Ki kellett kötnöm egy dolgot így kicsavartam a biztosítékokat. Azóta a szobák konnektorában nincsen áram. :DDD Minden biztosíték kicserélve, jóra, minden világít és működik, kivéve a két szoba konnektorai. De ilyen 80-as évek beli az egész rész a biztosítékoknál tele ocsmány kábelekkel, alig merek benyúlni. Ezt rendbe kellene tenni. Meg a hibára is megtalálni a megoldást.

(#8658) #92888064


#92888064
törölt tag

kingston 2x2 gb ddr3 1600mhz cl9 @1866mhz 9-10-9-27 rampár eladó!
pontos típus: KHX1600C9D3B1K2/4GX

elkelt.

[ Szerkesztve ]

(#8659) hzsolee válasza Tom5 (#8657) üzenetére


hzsolee
őstag

Részvétem, főleg ha olyan panel mint anyósoméké. Náluk tavaly nyáron csináltam konyhafelújítást (csempe, taposó, konyhabútor, lakáselosztó csere) Hát a végén már sírva röhögtem.....1 hétig tartott, kész voltam teljesen (a villanynak többet biztos nem állok neki)
Amúgy egy kihagyhatatlan ajánlat, nyaralónak is jó :D

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#8660) kovsol


kovsol
titán

Számítógép előtt ülős fotelt szeretnék venni. Hol érdemes nézelődni ilyen után a városban ?

May the Force be with you!

(#8661) forras2 válasza kovsol (#8660) üzenetére


forras2
őstag

Az enyémet a madaras tacskóban vettük 2008-ban. Az óta is egyben van, és tökéletes, kényelmes :K

(#8662) ocsi19


ocsi19
senior tag

(#8663) MunezXBK válasza ocsi19 (#8662) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Órád nincs eladó? :))

(#8664) ocsi19 válasza MunezXBK (#8663) üzenetére


ocsi19
senior tag

hehe...az már elkelt.. :)

(#8665) forras2 válasza MunezXBK (#8663) üzenetére


forras2
őstag

Milyen óra kellene?

(#8666) Mizsala válasza MacCaine (#8642) üzenetére


Mizsala
csendes tag

Ezen besírtam, nagyon durva :DD :DD :DD És ilyenenek jönnek szembe az utcán az emberrel nap mint nap...

(#8667) MunezXBK válasza forras2 (#8665) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kakukkos. ;] Milyen van?

(#8668) JanR


JanR
addikt

Mozgat valakit egy teljesen új ASUS Xonar DGX PCI-E hangkártya? Dobozában, mindenével 3 év garanciával. Csak kipróbálva lett.

(#8669) forras2 válasza MunezXBK (#8667) üzenetére


forras2
őstag

Kakukkost tudok, csak be kell üzemelni :P
Amúgy nincs semmilyen órám. Csak kíváncsi voltam, Neked milyen kell :P ;]

JanR
Mi az ára?

[ Szerkesztve ]

(#8670) MunezXBK válasza forras2 (#8669) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Festina sport chrono.

(#8671) forras2


forras2
őstag

Van 1 eladó alaplapom.
Asrock N68C-S UCC
DDR2 és DDR3 ram foglalat van rajt. 1 PCI express, 5.1 csatornás hangkártya.
Támogatja még a buldózer procikat is. Nagyon jó kis lap. :K

(#8672) deicide


deicide
veterán

Holnap megint lesz 1db WD20EZRX-em, 18K. Valamikor délután a városban.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#8673) makro


makro
aktív tag

Sziasztok,

eladó SATA kábele valakinek?

(#8674) deicide válasza deicide (#8672) üzenetére


deicide
veterán

HDD eladva.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#8675) bim válasza JanR (#8668) üzenetére


bim
veterán

Ezen a kártyán van olyan belső csati amit össze lehet kötni a vga-val hogy HDMI-n menjen a hang? :U :U

[ Szerkesztve ]

(#8676) JanR válasza bim (#8675) üzenetére


JanR
addikt

Na most ez egy kicsit magas nekem, ilyenrol meg nem is hallottam. Hogy kell ezt elkepzelnem? Neked hdmi-n megy ki a kep is meg a hang is, vagy kulon megy a kep es kulon hdmi-n akarod a hangot?

(#8677) Laca73


Laca73
újonc

Hali! Compaq mini 110 netbookhoz DDR2-533 ramot keresek.1 gigás érdekelne! Priviben bombázhattok! :R

(#8678) Fecogame


Fecogame
veterán

Van valami infótok, hogy mi van a plázában?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8679) MunezXBK válasza Fecogame (#8678) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kigyulladt egy kapcsolószekrény.

(#8680) kovsol válasza bim (#8675) üzenetére


kovsol
titán

nem is tudtam, hogy lehet ilyet. Nekem is ez lenne a legjobb megoldás amúgy :)

May the Force be with you!

(#8681) bim válasza JanR (#8676) üzenetére


bim
veterán

Régebbi Nv. kártyák nem veszik le a hangot a lapról hanem egy külön kis csatival kell rácsatlakoznod az alaplara és onnantól kezdve viszi csak a hangot a HDMI. S/PDIF kábelnak hívják. Ha nincs ilyen csatlakozó belül a hangkártyán akkor nem tudja ez a vga kiadni a hangot HDMI-re. remélem jól magyaráztam el. :DDD

(#8682) forras2


forras2
őstag

nahm valakinek alaplap? Sürgősen el kéne kelnie.

(#8683) Viper26


Viper26
nagyúr

Mi a fene...Széna téren körforgalom lesz?

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8684) MunezXBK válasza Viper26 (#8683) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ja..ma már teszteltem is. Mindenki nézett csak, mint a sült hal, én meg nyugodtan át tudtam dzsanázni. :D

Amúgy ha valahol van értelme körforgónak, akkor az pont ott van.

(#8685) MacCaine válasza forras2 (#8682) üzenetére


MacCaine
őstag

Akkor ezeröt? ;]

(#8686) Viper26 válasza MunezXBK (#8684) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hát igen, jobb lesz az ott szerintem is...mondjuk párszor még a megszokott íven szeretnék fordulni, olyankor annyira nem vicces. :DDD

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8687) MunezXBK válasza Viper26 (#8686) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én 1x Salzburgban mentem tök jó íven balra...utána kérdeztem a többieket, hogy miért néz a sok ember? Lehet azért, mert ez egy körforgalom volt és simán átmentél rajta? :DDD

(#8688) Pancsermeste válasza MunezXBK (#8684) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Az a baj, hogy túl pici ez a körforgalom... lesz pár baleset az biztos!

-= Pancsermeste® =-

(#8689) MunezXBK válasza Pancsermeste (#8688) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Annál biztos kevesebb lesz, mint amennyi a sárgán villogó lámpánál történt.

(#8690) Pancsermeste válasza MunezXBK (#8689) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Hát az is veszélyes volt, az igaz!
Most meg az a baj, hogy minden irányból sok autó jön, plusz minden irányból gyalogos, és mindez nagyon kicsi térre korlátozva.
Autós úgy gondolja, még átsuhan a balról érkező előtt (és csak rá figyel), de hirtelen észreveszi, hogy hoppá, gyalogos a zebrán, tehát satu, a balról érkező pedig tényleg megérkezik.... vagy rosszabb esetben a gyalogost csapja el...
Még lehetne cifrázni a hirtelen semmiből felbukkanó, zebrán átsuhanó biciklisekkel...

-= Pancsermeste® =-

(#8691) forras2 válasza MacCaine (#8685) üzenetére


forras2
őstag

6,5K fórumosoknak

(#8692) csizzah


csizzah
aktív tag

sziasztok,

lenne egy eladó am2+ alaplapom hozzávaló procival.

Hátlap és gyári hűtő van, más nincs, 3 nap próbagari, ha valakit esetleg érdekel privizzen rám.

9900-

[ Szerkesztve ]

(#8693) Bocsek


Bocsek
aktív tag

sziasztok,

eladóak a CHIP magazin alábbi számai (CD, DVD mellékletekkel együtt):
1998 / 11
1999 / 7,9,10,11,12
2000 / teljes évfolyam
2002 / 1,2,3,4,5,6,7,8,9,11,12
2003 / 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
2004 / teljes évad
2005 / 1,2,3,4,6,8,9,10,11,12
egyéb számok: PC biztonság felsőfokon, PC Windows XP Service Pack 2 haladó

(#8694) mtade


mtade
aktív tag

Karosszériást keresek a környéken. Asszony 206osát egy teher lebontotta parkolás közben, első ajtó élét kellene megigazgatni, és a farán egy 3cm mély horpadást visszahúzni. A hátsó ajtó csere mindenképp.

Hogy száradna rá a bőre az ilyen díszb**ira, aki egy nyavalyás betétlapot nem bír otthagyni. Szülné meg Dumbót, ha már látja, hogy csinált egy erős kiló körüli kárt, és még csak egy bocsicetlit se hagy, pedig ennek kellett legyen hangja, meg szemtanúja is. Jó, hogy teheter nem áll a parkeszba, nincs minek kirugni a szélvédőjét... :W :W :W

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#8695) JanR


JanR
addikt

Valakinek eladó gameboy color? :)

(#8696) cannibal válasza kovsol (#8660) üzenetére


cannibal
senior tag

Ha találsz valami jót akkor mindenképpen oszd meg velünk a tapasztalatokat. Elég sokat ülök a gép előtt és múlt héten alig tudtam felállni, mert beállt a derekam. A forgós székemet ki is vágtam, és szeretnék (akár kicsit komolyabb befektetéssel is) egy normális ülő alkalmatosságot venni, ha már ennyit használom. Néztem ülő párnát is, de az "olcsó" az csak egy gagyi szivacs 5-10e Ft-ért a drágább az 20k és az se tűnik egy hatalmas ergonómiai innovációnak.

(#8697) MacCaine válasza cannibal (#8696) üzenetére


MacCaine
őstag

(#8698) cannibal válasza MacCaine (#8697) üzenetére


cannibal
senior tag

Állat! :DDD Hétvégén próbáltam ágyból nyomni a derekam kímélése miatt, de feladtam. Szerencsére az étkezőasztalhoz való szék valamennyire jobb, de nem ez lesz a végső megoldás.

(#8699) Napfénysüti válasza mtade (#8694) üzenetére

Tavaly ugyanígy jártam. :( Az én autómat is mindig csak ilyen balfaszok törik meg. :(((

Més que un club!

(#8700) PhoenixK válasza Napfénysüti (#8699) üzenetére


PhoenixK
őstag

Tavaly én pont Dodihoz vittem, 5 vagy 6 elem fényezésre (rozsdafoltok, karcok). Aznap reggel még két elemet (bal hátsó sárhányó + hátsó lökhárító) hazavágtak egy parkolóban, persze olyanokat, amit nem is kellett volna fényezni...

Most két hete meg egy pirosnál álltunk. A mögöttünk levő meg haladt (volna) tovább. Az ürge normális volt, papírok, aláírás, minden. Csak éppen a céges kötelezővel addig kavartak, míg elmaradt a befizetés. Szóval ezzel sem vagyok előrébb! :(((

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.