Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31795) Traxx


Traxx
őstag

Ez eléggé OFF lesz, de a topic régi olvasójaként arra gondoltam, hogy itt tenném fel a kérdést, mivel a hülye vevőkkel szemben már sokan kifejlesztettek némi intoleranciát, és "értem én, de lesz*rom" mechanizmust :D Szóval adott egy júzer, elég gyengécske nettel, ami ráadásul wireless. Egyrészt meg van győződve arról, hogy a szomszéd "árnyékolóval" lopja a netet (igen, én is értetlenkedtem, de mély sóhajjal nyugtáztam), másrészt próbálnám őket rábeszélni arra, hogy hagyják a fenébe a mostani netet, és kössenek be valami normálisabbat, jelen esetben ADSL-t mint az errefelé elérhető legjobb technológiát. Van ugyan kábelnet is, de ugyanolyan díjcsomag drágábban érhető el. Csakhogy szent meggyőződése, hogy "ezt is ugyanúgy lehallgatnák, és minek váltsunk" :U

Próbáltam már erélyesebben leb*szni őket, hogy ez baromság, de nem nagyon volt foganatja. Ti mit tennétek, illetve mondanátok, amiből el is hinnék ezt? Tudom a legjobb lenne hitben hagyni őket és elhúzni egy kis időre (kb. örökre), de valahol sajnálom... :U

Köszönöm a helpet és bocsi az offért :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.