Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29965) JackFeryll válasza gozso (#29949) üzenetére


JackFeryll
őstag

Steelseries egerek ?
Ha jól tudom rosszat nem nagyon gyártanak.
Razerből is van rengeteg edition, de nem tudom ajánlani őket annyi probléma van velük.
Ha nem gamer akkor pedig a garanciára és a megbízhatóságra kell alapozni. (Logitech esetleg?)

Billentyűzetre meg nem költenék sokat mert ha nem mechanikus akkor teljesen felesleges a nulla forintos eszközre pénzt költeni. (maximum egy háttérvilágítás erejéig mert az hasznos)
A mechanikus drágább lenne. (illetve eléggé le van korlátozva az ember a magyar nyelvvel)

A monitor nagyon fontos, a felső kettő inkább részletkérdés meg geek-ség kérdése. Ennyi pénzért lehet IPS paneles, "PWM mentes", pivotolható, talpnál forgatható, magasságban állítható, dönthető monitorokat kapni.(kábelrendezés is megoldott) A mai daraboknak a megjelenése is modern, ez elég kell legyen. Nehogy valami fix TN paneles szemetet vegyünk azért mert más a színe.

A fullHD alap, 16:10 (mondjuk 1920x1200) értelmesebb, de drágább és nem hiszem hogy 11 évesen programozna :). Nagyobb felbontásokról szerintem jelen esetben nincs értelme beszélni.
Méretben mi lenne a jó ? (szerintem 20"-24" játszik)

Amúgy ebben az árkategóriában Dell, ASUS és HP van, talán NEC-nek a legeslegalja. (ami teljesen jó, csak ők inkább felsőbb szegmensekben tevékenykednek)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.