Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#743) Ditoo0225


Ditoo0225
aktív tag

Nos a véleményem, hogy eddig nagyon vártam a játékot, Star Wars fannak érzem magam és úgy éreztem, nekem ez év játéka lesz. Hát sajnos ez az érzés a tegnapi napig tartott. Nyilván van negatívum és pozitívum is, mégpedig :

Pozitív:

- A hangok nagyon el lettek találva.
- Nagyon jó ötlet a kártyás rendszer illetve a harcmezőn aktiválható kiegek
- A grafika nagyon szépre sikerült
- A légi járművek egyszerűen irányíthatók
- AT-AT korlátozott használata, tehát nincs az, hogy aki beleül ott is martad. Illetve nagyon jó ötlet volt, hogy kötött pályán mozog, így aki csak a fragre megy nem veszi el a pálya lényegét.

Negatívum:

- Igen, tudom, hogy csak béta volt. Tudom, hogy nem teljes tartalom. De már hetek óta lehet olvasni itt-ott a tartalomról és bár sok játékmód lesz, felszerelés és fegyver téren olyan üres a játék, hogy az már nevetséges.
- AT-ST nem lő pontosan oda, ahova kellene, Feljebb kell célozni, hogy találatot okozzon. Ez csak ennél a típusnál fordul elő, valószínű csak bug és javítva lesz.
- Az, hogy eldobod a gránátot aztán másodperceken belül újra nálad lesz szerintem nem csak hülyeség, de hülyeség is :) Azért lehetett volna legalább egy ammo box random pontokon, mint ez, hogy újratermelődik magától minden. Sem a Star Wars-hoz nem köthető ez sem pedig a realisztikához de még a DICE stílusához sem.
- A random pontokon elhelyezett ágyúk nevetségesen gyorsan meg lehet ölni. 1 gránát, vagy 1-2 lövés az AT-ST-vel és már fekszik is az ember, sokszor még kiszállni sincs idő belőlük.
- Nem lehet testre szabni a fegyvereket semmilyen módon (bár nem tudom, hogy ez így lesz majd az élesben is, de valószínű, hogy igen)
- A jet pack nem irányítható semmilyen szinten használat közben
- A mesterlövés puska se zoom-olni nem tud, de még csak nem is nevezhető zoomnak amit tud.

Hirtelen ennyi, ami feltűnt pár óra játék után. Nyilván meg fogom venni, mert nagyon vártam illetve a 90es évektől kezdve megvan minden Star Wars játék, de a kezdeti lelkesedésem kicsit abbamaradt. Nagyon remélem, hogy megtöltik az általam leírt tartalmakkal, mert ha nem akkor pár hét után megunhatóvá válhat hamar a játék. Más fórumokon is olvastam, hogy nagyon sokan üresnek gondolják a játékot. Én, ha a helyükben lennék halasztanák még legalább 2 hónapot a játékon és megtölteném a felhasználók által hiányolt tartalmakkal. Ezektől függetlenül jó játéknak gondolom, de ettől többet vártam ha béta ha nem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.