Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cs1bu


Cs1bu
tag

Kéréds a következö!
Ki tudná nekem ezt megcsinálni! Knajf Barátomnak már volt iylen esete s állitolag itt PH-n talált rá embert....csak hát Knafot most nem zargatnám... :(

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#2) Balinov válasza Cs1bu (#1) üzenetére


Balinov
félisten

Szia,
Keresd meg Helkis mestert a győrkörnyéki 4-es topikban, ő p4-nek csinált lábat (s478 vagy lga775 azt passzolom)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3) L3zl13 válasza Balinov (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Látatlanban megtippelem, hogy 478, mivel a 775-nek nincs lába. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#4) Cs1bu válasza L3zl13 (#3) üzenetére


Cs1bu
tag

Na ez odabasz :D

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#5) orbano válasza L3zl13 (#3) üzenetére


orbano
félisten

pont azért csinált neki lábat :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) Balinov válasza L3zl13 (#3) üzenetére


Balinov
félisten

jóvanna, :D tévedni emberi dolog.
Helkis épp egy s939-en dolgozik,amiből kb 50-60db láb eltávozott az örök socketmezőkre.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7) DVD_2_U válasza Balinov (#6) üzenetére


DVD_2_U
senior tag

jajj ez fájt... köszörülték?

you can CANON

(#8) Balinov válasza DVD_2_U (#7) üzenetére


Balinov
félisten

[link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9) L3zl13 válasza Balinov (#6) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Jah kérem. Ha valaki kalapáccsal szereli a gépet... :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#10) Balinov válasza L3zl13 (#9) üzenetére


Balinov
félisten

vagy a procimagot akara felpolírozni csak a rosszabbik oldalnak esett neki a polírgéppel :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#11) helkis válasza Balinov (#10) üzenetére


helkis
addikt

üdv!
rálépett a tulajdonos vagy mi.. a lényeg hogy dúrva.. képeket belinkelem este ide is! ;)
elég jól állok, csak ezek a szar lábak a visszitesből visszahajlítgatva enyhén meglágyultak, ill keresem a megoldás, hogy tudnám 0.9mm-en az új láb mellett leküldeni a pákámat.. :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#12) orbano válasza helkis (#11) üzenetére


orbano
félisten

rakj egy kis ónt a láb végére, aztán hevítsd fel a procit, és csipesszel told neki a lábat :DD

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) Balinov válasza helkis (#11) üzenetére


Balinov
félisten

hogy a francba? :Y részegen tangózott a számítógépén?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14) Goose-T válasza helkis (#11) üzenetére


Goose-T
veterán

Mondjuk megköszörülöd a páka hegyét.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#15) helkis válasza Goose-T (#14) üzenetére


helkis
addikt

valszeg ez lessz! :D de majd csak holnap! mindjárt letelik a melóidőm.. üdv! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16) helkis válasza orbano (#12) üzenetére


helkis
addikt

még egy fantazmagória: a láb proci felöli végére rakok egy óngolyót, utána berakom a socket-be a megfelelő helyre, rárakom a procit és bekapcsolom hűtés nélkül! remélem odaforrad! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17) helkis válasza Cs1bu (#1) üzenetére


helkis
addikt

ne csak off legyek: keress meg privátban, és megdumcsizzuk a javítást. :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#18) Cs1bu válasza helkis (#17) üzenetére


Cs1bu
tag

OFF egy ilyen ember??? ÁÁÁhhh kincs vagy te csak még meg kell csiszolni :)
amugy 1 láb törött le a procirol és ha jol tudom még nem is a közepén hanem az egyik sarkában.... (nem én voltam.... én pont emiatt vettem LGA-t :D na jo csak viccelek amugy INTEL FOREVA!)
Hát mibe fájna ez nekem , amugy BP-n van a proc...alternativák?

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#19) helkis válasza Cs1bu (#18) üzenetére


helkis
addikt

mindenki okulására! ne játsz részegen a prociddal!!! :DDD

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

privát hamarosan megy..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#20) L3zl13 válasza helkis (#19) üzenetére


L3zl13
nagyúr

LOLLER! :C

Aki hülye, haljon meg!

(#21) Mania válasza helkis (#19) üzenetére


Mania
senior tag

Nagyon szép munka :C
A dilemmádra egy ötlet.Nincs valaki aki kölcsön tudna adni neked egy Weller féle hőlégfúvót ?

(#22) helkis válasza Mania (#21) üzenetére


helkis
addikt

én is gondoltam rá (van is), de sajna nem lehet annyira fókuszálni, hogy 1xre csak 1 lábat érjen, így attól félek, hogy szépen lefújjná a körülötte regenerált lábakat.. :F
holnap nekilátok célszerszámot építeni! :R (pákacsúcsmodding rulez! :D)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#23) vazzz válasza helkis (#19) üzenetére


vazzz
őstag

Hát nem gyenge idegrendszered lehet :DDD

(#24) lúzer válasza helkis (#19) üzenetére


lúzer
veterán

eeeez durva! :))

hányas proci?

[Szerkesztve]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#25) helkis válasza lúzer (#24) üzenetére


helkis
addikt

3200+ -os

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26) Tom5 válasza helkis (#19) üzenetére


Tom5
addikt

:Y :Y Húúúú...ez nekem fájt...Hát egy kalappal az összerakás sikeréhez...

(#27) Matthew válasza helkis (#19) üzenetére


Matthew
senior tag

Gratula! Szép munka! :)

(#28) Cs1bu


Cs1bu
tag

Figy boltban dolgozom, de ilyet még nem láttam NICE1!!!!!! Sztem te megérdemled a pénzed!!!JO vagy embör!!! Még mindig nem térek magamhoz!!! :R :R :R
Öszinte leszek akkor az az egy láb csak kis training hogy ne gyere ki a gyakorlatbol :)

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#29) kavicssli


kavicssli
addikt

GRATULA ez aztan nem semmi :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#30) helkis válasza kavicssli (#29) üzenetére


helkis
addikt

köszi srácok! :R
a pákacsúcshegyező szakkör megtette jótékony hatását :D
a hiányzó belső lábakat is sikerült restaurálni! mind a 939-a helyén van! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#31) Balinov válasza helkis (#30) üzenetére


Balinov
félisten

erre mondják,Csabi azt,hogy vérprofi?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32) markastor


markastor
tag

Nálam talán kevesebben utálják azt, ha valaki nyal egy másik embernek, de azért ez durva.
Le a kalappal!

Nekem még anno, amikor még sokat ért, egy Pentium233MMX-es procin hajlott el egy (1) láb. Amikor hajtottam vissza, a szívem majd kiszakadt, annyira izgultam, nehogy letörjön. :)

(#33) helkis


helkis
addikt

mielött visszaküldtem ma a tulajnak, még gyorsan összedobtam egy tesztrendszert:

[link]
[link]

it's alive, it's alive!!! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#34) t_ferenc válasza helkis (#33) üzenetére


t_ferenc
őstag

kié volt a proci? :)

if you fall seven times, stand up eight

(#35) Bandus99


Bandus99
őstag

Gratulalok :C

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#36) helkis válasza t_ferenc (#34) üzenetére


helkis
addikt

nem ismerem személyesen az illetőt, megtalált egy prescott-os (s478 :DDD) meló után, amit Bali említett még az elején, elmondta mi a szitu, kalkuláltunk egy mindkettőnknek kedvező ajánlatot és elküldte a prociját hétfőn, ma meg már ment is vissza! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#37) Mikádó válasza helkis (#33) üzenetére


Mikádó
senior tag

Gratula szép munka :C

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#38) t_ferenc válasza helkis (#36) üzenetére


t_ferenc
őstag

le a kalappal a kiváló munka előtt. :C

if you fall seven times, stand up eight

(#39) nRu3


nRu3
addikt

nem semmi ,szép munka :R :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#40) Cs1bu válasza helkis (#30) üzenetére


Cs1bu
tag

Na BAAAZ :) na akkor mi leszel ha nagy leszel? :D

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#41) Ultram3jor válasza helkis (#19) üzenetére


Ultram3jor
senior tag

Azt a qrv... Jézus!!!!
És most vetödik fel a kérdés hogy hogy került ki a gépböl az a szar....

Amugy grat, szép munka!

[Szerkesztve]

Üdv, Dávid

(#42) helkis válasza Ultram3jor (#41) üzenetére


helkis
addikt

asszem el akarta adni a mostani tulaj és elküldte a vevőnek. az pedig így külte neki vissza.. :((( ez nemrég mondta a srác nekem is.. természetesen a vevő a postára fogta az egészet.. több részletet nem tudok..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#43) Balinov válasza helkis (#42) üzenetére


Balinov
félisten

még mindíg jobban járt,mintha darabokba jött volna vissza

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#44) helkis válasza Balinov (#43) üzenetére


helkis
addikt

nem gyenge emberkék vannak.. még annyi hogy a vevő csaj volt!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#45) vedini válasza helkis (#44) üzenetére


vedini
őstag

szép munka :R

amikor én vettem a tálcás prockómat méreg drágán, (a boltot nem nevezném meg), úgy kaptam meg a procimat, hogy egy kis szivacs volt rágumizva a lábakra, szerelném össze a gépet, szépen leveszem a szivacsot, és jött a megdöbbenés, vagy 3-4 tű el volt hajolva, tiszta ideg lettem, majdnem a sirógörcs kerülgetett, 1 napi utazgatás után, hajlott lábú procim van, aztán visszahajlítottam, és azóta sincs semmi gond :D

workworkwork...

(#46) L3zl13 válasza helkis (#44) üzenetére


L3zl13
nagyúr

''még annyi hogy a vevő csaj volt!''

Ki gondolta volna? Nem tudta, hogy a pöcköket óvatosan kell behelyezni a lyukakba? :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#47) Balinov válasza L3zl13 (#46) üzenetére


Balinov
félisten

:)) :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48) helkis válasza L3zl13 (#46) üzenetére


helkis
addikt

:C :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#49) D.Orion válasza L3zl13 (#46) üzenetére


D.Orion
veterán

DE! Ő megpróbálta egyesével belerakni őket,de az istenért sem jöttek le a prociról. :DD
Egyébként gyönyörű munka. Van itthon elfekvőben egy 2.4Mhz-es cerkám ami kapott anoo egy kis túlfeszt és tönkrement. Lehet én is elkezdek rajta gyakorolni(nah nem a forrasztást ;])

[Szerkesztve]

(#50) Hidi^


Hidi^
tag

és én szoba se jövök? :D

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.