Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#920) [CM]Crusher válasza SzutyokMatyi (#919) üzenetére


[CM]Crusher
senior tag

Két érdekességet vettem észre a lapodon. Az egyik az, hogy nekem a keret a 478-as leszorítós féle ami 4 sarokban 4 fűllel rögzíthető, neked meg 2 oldalt középen beakasztós. Többek között ezért nem tudod azt a fajtát forgatni és ezért ér bele a műanyag keretbe. A másik, hogy neked a lapodon a keret mellett fekete nagy régi típusu kondi van, nem az új ezüst színű kicsi szilárd elektrolitos kondi, mondjuk az enyémen sem az új van, pedig az új szériásokon az van. Továbbra is azt látom, hogy a KN8 ultra és SLI közötti lapunk különbsége egyedűl a mi esetünkben az alaplapi gyári keret eltérése. Az én lapomhoz 4 füles P4 keret van, és azzal a rögzítővel amit mondtam és te is próbáltál. A tiédhez a 939-es középen beakasztós aminél a másik fajta rögzítőt kell használni. Ebből azt a következtetést vonom le, hogy ha tudnál szerezni egy 478-as keretet, akkor már eljátszható az elforgatós ninja alján lévő rögzítő technika, avagy rá kellene hogy menjen. Persze semmi sem 100% de más különbséget lapom és lapod között egyáltalán nem látni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.