Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10301) zso73 válasza zack (#10300) üzenetére


zso73
veterán

A letöltött házak fényképek. Nem valami virtuálisan megálmodott, vagy az a forma vagy nem objektumok. (Igo. ) Induláskor wifiről töltve, mintha az utcán mennél....... És tényleg valós idejű a forgalom infó. A reptérre vezető úton karambol volt, és már ott volt a piros jelzés a szakaszon, hogy fennakadás van. TMC jellegű infó, csak pontosabb, és jobb.

Persze a választás a tiéd. Nem akarok erőszakoskodni......... Azért raktam be a vdeót, hogy lásd az utcanézetet.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#10302) Spidee


Spidee
senior tag

Sziasztok!

Feltettem a Setcpu legujabb verzióját, de nem nagyon akar jól működni a profil kezelése.
Screen off profil akarok beállítani, de ha beállítom, akkor képernyő kikapcsolás után nem éled fel a telefon, csak újraindítás segít. Mitől lehet ez?
Rom: LPQ
Kernel: legujabb Siyah

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#10303) Psytech válasza Spidee (#10302) üzenetére


Psytech
senior tag

Ott a siyah kernel lesz a probléma forrása szerintem...
De nyilatkozzanak azok inkább róla akik használják.. :R

(#10304) xpike


xpike
tag

LPQ XEH-t letöltöttem, felraknám....ez csak 1 fájl....én mindig szoktam reparticionálni, s elég stabil szokott lenni amit felteszek....pipáljam be, vagy a PIT-et is tallózam be? vagy elég particionálás nélkül?

(#10305) zack válasza zso73 (#10301) üzenetére


zack
nagyúr

Értem. Köszi. Jó az utcanézet, de igazából ha nálunk nem megy, akkor ez egy olyan feature, aminek számomra semmi előnye.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10306) Spidee válasza Psytech (#10303) üzenetére


Spidee
senior tag

Rakjak fel egy CF-t inkább? Vagy van jelenleg más alternatíva?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#10307) ERPY válasza Spidee (#10302) üzenetére


ERPY
őstag

Én a siyah kernelt felejteném el a helyedben. Egy szószerinti bughalmaz az egész, többet árt mint amit nyerne vele az ember.

(#10308) Psytech válasza Spidee (#10306) üzenetére


Psytech
senior tag

Cf-root vagy siyah, más alternatíva még nincs egyelőre. De már kint van a kernel forráskódja, csak idők kérdése :))

Siyah-ról viszont csak rosszat hallok.. nem éled fel, nem indul el, fagy, laggol vele... Ezek nálam kizáró okok...

(#10309) pergabb


pergabb
senior tag

Már egyszer kérdeztem tőletek, de ismét felteszem a kérdést, mivel közeleg a vásárlás ideje:) Szóval mondtátok gsm boltba tuti ne vegyek ilyen telot, hát ha valami buhera, kifüggetlenített, stb. Nagyobb boltokat nézek pl extrem digital akkor 139 a telo. Iponban 135, wewbes vásárlás esetén 132.
Na és ez a kérdés és nagyon megköszönném, ha minnél többen mondanátok valamit rá, hogy Iponban meg merjem e venni.
Mindenkinek köszönöm aki válaszolna.
Gábor

(#10310) ERPY válasza pergabb (#10309) üzenetére


ERPY
őstag

A lényeg a hivatalos samus 2 éves garancia. Ahol ezt megadják, ott vedd meg. Ne offoljuk már ezzel is a fórumot, hogy most mindenki leírja hol vette, mikor vette, miért vette, az eladó nő volt vagy férfi, stb.

[ Szerkesztve ]

(#10311) WaterWave válasza pergabb (#10309) üzenetére


WaterWave
veterán

vedd meg tőlem, 2 év garis

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#10312) pergabb válasza ERPY (#10310) üzenetére


pergabb
senior tag

sorry, elnézésedet kérem :)
amúgy 2 év samu garit adnak sufni gms boltban is

(#10313) WaterWave válasza pergabb (#10312) üzenetére


WaterWave
veterán

sufni gsm boltban 1 év sufni gsm bolt garit adnak...
nem hiába magasabb a 2 év garis samu telefonok ára
kettő között a különbség annyi, hogy mig a sugfnigsm cucc szürke importból származik és összetákolják neked a dobozt és a dobozba való alkatrészeket, és bolti garit ad, a másiknál 1 napon belül futár viszi és 4-5 munkanap alatt hozza is, és ugytudom a köztes időben kérhetsz cseretelefont is...
akinek nincs épénze az sufnigsm boltban vásárol telefont, mivel az olcsóbb, csak mikor probléma lesz vele, akkor fintorog, mert beviszi a boltba, otthagyja, a bolt átküldi a szervízbe, már ha átküldi, a szervíz vissza köldi a boltnak a bolt meg szól neked "nem azonnal" hogy kész a készüléked...
ez kb több hét, és addig kutyát macskát nem érdekli hogy te, hogy oldod meg a készüléked hiányát, mert kb magasról leszarják...
röviden kb :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#10314) F-ECT$


F-ECT$
titán

A Nova launcher tök új romon visszaállítás után kirakja a widgeteket is, nem kell kézzel kihúzni őket. Ez lehet, hogy csak nekem új, de nagy pirospont jár érte :C

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#10315) GazRic


GazRic
senior tag

Használ valaki HDMI csatlakozót S2höz?
MKV-kat lehet vele nézni TV-n? Amolyan "Android TV" szerűen?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#10316) fuximaxi válasza pergabb (#10309) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Egy a lényeg, hogy a zárjegy sértetlen legyen rajta, mikor eléd hozzák, és ott előtted vágják fel, és ne legyen egymáson több zárjegy is. Gyári jótállás legyen rá. Amúgy az iponnál gyári garisat adnak.

Halkan megjegyzem, hogy a sufni boltokban a két év gyártói gari is lehet kifüggetlenített szolgáltatótól megvásárolt telefon, amit rosszabb esetben még le is tilthatnak.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#10317) pergabb válasza WaterWave (#10313) üzenetére


pergabb
senior tag

Én ezt értem, de ha GSM boltokat nézel akkor mindig van egy alap csomag. 1 év bolti gari. Aztán van kicsit drágábban 2 éves, majd még drágábban elvileg hivatalos samsung garis, de ez még mindig ezerszer olcsóbb mint pl egy extrem digitalban. Engem mások óva intettek, hogy az még mindig lehet valami függetlenített turpisság. Szóval ezért keresem a megfelelő helyet. Ahol nem media markt-os 165k-s ár van.

(#10318) pergabb válasza fuximaxi (#10316) üzenetére


pergabb
senior tag

Köszönöm a válaszod

(#10319) WaterWave válasza pergabb (#10317) üzenetére


WaterWave
veterán

mondom vedd meg tőlem, én úgyis eladom, és bolti ár alatt kapod meg, ha érdekel írj pm-et...

a gsm bolt garisok meg igen, adnak 1 és 2 évet is, de az is bolti garis... sok telefonom volt de egykétszer beszoptam már a bolti gsm boltokkal
ugyanis nem úgy kaptam vissza a telefonomat ahogy leadtam, sok karc volt rajta és sajnos nem tudtam bebizonyítani hogy az innen származott és nem én okoztam

gsm bolt talán ad samsung garanciával is telefont, ami lehet az ipon áránál olcsóbb, ezt nem tudtam, lehetséges, de ez az ár még mindig drágább, mint az 1 év garis telod vételára

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#10320) pergabb


pergabb
senior tag

black és white között színen kívül van valami ráncfelvarrós különbség, vagy csak külsőségekben tér el a 2 készülék?

(#10321) rjg válasza Psytech (#10308) üzenetére


rjg
őstag

Nálam nincs ilyen gond. Mindig felébred, nem laggol. Igaz, gyári LPQ, nem főzőtt, ahol játszottak a CPU beállításaival. Csak a BLN support miatt tettem fel, de egyelőre nincs vele gondom. Ha jön más ezt tudó kernel, akkor váltok, mert GB alatt én sem szerettem.

(#10320) pergabb
Nincs különbség, csak a ház színe más.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#10322) xpike


xpike
tag

sziasztok
vmi elcsesződött a MTP usb driveremmel, állandóan a windows magától práblja ujratenni, már 5x felinstalláltam a hivatalos friss drivert, de ujra probálja, s tobbnyire nem sikerül neki az MTP-t megtalálnia

van valakinek tippje?
kösz

(#10323) kaisers


kaisers
aktív tag

Ezt [link] próbáltátok már?

[ Szerkesztve ]

(#10324) ERPY válasza kaisers (#10323) üzenetére


ERPY
őstag

Nekem annó R2 ajánlotta, csak az a baj az ilyen másokon átmenő cuccoknál, hogy lassabb a böngészés. Azert ha kipróbálod lökj egy tesztet róla.

(#10325) WaterWave válasza kaisers (#10323) üzenetére


WaterWave
veterán

ne használd, nem sokat ér

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#10326) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

felpattintottam R2 LP7esét...eddig hibátlan
egyetlen gondom van vele, eltűnt a TV off effekt benne...de csak nekem, Artunak megy...de igazából ezt meg letojom yess. :DDD :DDD :DDD
thx R2

arról nem is beszélve, hogy futnak rajta a kisfiam gameloft-os játékai :C

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#10327) Psytech válasza edgelaszlo (#10326) üzenetére


Psytech
senior tag

Spare parts-ban a window animations-t nézted már? Ha off-ra van téve, akkor nincs crt off sem :) Vagy másik ötletem, a fejlesztői beállításokban ugyanezen menüpont. Remélem segít :R

meg amúgyis, a crt off bugos még majdnem mindegyikben, bevillan a képernyő +1szer, én ezért nem használom :D

[ Szerkesztve ]

(#10328) kaisers válasza ERPY (#10324) üzenetére


kaisers
aktív tag

Az, hogy mennyit fog rajta nem tudom, de ICS browser+ böngészővel a program azt írja "47% saved", hát nem tudom... Lehet csak kacsa az egész.
A fenti böngészőt, ha használja vki, attól kérdezném, hogy nála is 2g-n ugyanolyan gyorsnak tűnik a böngészés, mint egyébként 3g-n lenne másik böngészővel? Tegnap figyeltem fel erre, mert az opera nem akart vmi-ért működni hálózati mód váltása után.

(#10329) zeroo5ux válasza GazRic (#10315) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

nem tudom milyen az "android tv" szerű de igen lehet rajta nézni full hd mkv-kat. (mVideoPlayer vagy mxVideoPlayer + codec (armv7) ezzel a kombóval mindent letudtam játszani)

(#10330) edgelaszlo válasza Psytech (#10327) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

meglesem...:)

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#10331) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#10291) üzenetére


F-ECT$
titán

Senkinek sem esett le az lq romos poénom? :)

Dive ever, work never.

(#10332) agabe válasza GazRic (#10315) üzenetére


agabe
addikt

Használtam...próbáltam.
Projira kötve is.
Lehet nézni, csak "minek" :D legalábbis otthon ha van más eszköz is.
Mi az, hogy "Android TV" szerű ?

(#10333) edgelaszlo válasza F-ECT$ (#10331) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

most hogy elolvastam...:)))))))))

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#10334) edgelaszlo válasza Psytech (#10327) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

állítgattam, picit jó volt, majd eltűnt...:)

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#10335) Psytech válasza F-ECT$ (#10331) üzenetére


Psytech
senior tag

Most, hogy elolvastam még egyszer, már leesett.... :DDD

(#10334) edgelaszlo akkor nem tudom... :U Nekem ha a window animation-t "Normal"-ra teszem, akkor marad a crt off :)

[ Szerkesztve ]

(#10336) nitro75


nitro75
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, hogy baromságot kérdezek,meg volt már ilyen kérdés, de ha felrakom ezt a romot: GT-I9100_WanamLite.XXLPQ.Deodexed.Stock.NO-WIPE, akkor magyar nyelvű marad a telóm?

(#10337) laca71 válasza nitro75 (#10336) üzenetére


laca71
aktív tag

Szia !
Most tettem fel és magyar..
Nem tudtok ehez a romhoz %-os akkukijelzést ?

Laca

(#10338) nitro75 válasza laca71 (#10337) üzenetére


nitro75
csendes tag

Kösz,akkor kipróbálom én is.
Próbáld ezt: caynax dashboardbattery.

(#10339) xpike


xpike
tag

sziasztok,

LÉCI SEGÍTSETEK!!!

felraktam az XXLPQ-t de megáll a boot, régen is voltam igy akkor végül visszaraktam valamelyik hivatalos ROM-ot és megoldódott.
Most ráhúztam egy OMEGA 5.2 custom ROM-ot hátha tovább megy a boot, de ez sem, kijön az OMEGA logo aztán annyi megáll...

ez mitől van, esetleg valaki valami megoldást tudna mondani ide, vagy priviben??
hálás lennék, remélem nem csináltam téglát a telefonból...

[ Szerkesztve ]

(#10340) Psytech válasza xpike (#10339) üzenetére


Psytech
senior tag

Ha bootol, akkor az még telefon, nem tégla :) (sőt ha nem bootol, még akkor is lehet telefon, a tégla az nagyon a vége...)
Telepítést hogy csináltad?
Mire tettél és milyen mit? A milyen alatt értem, hogy odex, deodex, custom, odinos vagy cwm-es. Mindent onnantól kezdve, hogy mire raktad, lépésekben írd le :)
Van megoldás mindenre, no para :))

[ Szerkesztve ]

(#10341) Spidee


Spidee
senior tag

(#10308) Psytech és (#10307) ERPY:
Köszi az infókat. Megy vissza akkor a CF.

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#10342) HUTCHDB válasza xpike (#10339) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ha van download modod, akkor tedd fel a kk5-ot, vagy mas gyari gb-t (3 fajl+pit) repart bepipalassal.
az meg fogja oldani a gondodat.
utana, meg mehet ra amit szeretnel.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10343) zack válasza edgelaszlo (#10326) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam müxik a CRT.
Nem a legjobb még ez az ICS alap főzve. :U Sok kis bosszantó apróság van, amitől még lehet használni a telefont, de idegesít.
Pl. Ma reggel volt nem fogadott hívásom (exDialer)...Ezt jelezte a telefon, de miután megnéztem, eltünt a híváslistából, de az exDialer és az exContacts egy nagy piros 1-es számmal jelezte, hogy van nem fogadott hívásom. Hiába léptem vissza, csak jelezte, és a híváslistában hült helye volt. Újraindítottam, és lám lám, megjelent a status bar-on a nem fogadott hívás, és ahogy megnéztem, eltünt az ikonokról is a nagy piros 1-es szám. :U

A másik...Tölteném le MX Video Player-hez az ARMv7 codec-et és azt írja telepítés előtt:

"Hiba
Összeegyeztethetetlen más ugyanazon megosztott felhasználói azonosítót használó alkalmazással/alkalmazásokkal." :U

Szóval itt vannak ezek a bosszantó "apróságok", és ugyanakkor semmivel sem érzem jobbnak mint a Gb-t. Ez itt a fő gond. ICS így ICS úgy, de eddig minden főzött ROM tele volt hibával. R2 ROM-ja kétségkívül eddig a legjobb de ez sincs Official LPQ szint, hiába smooth.
Tesztelem még, gondolom neki is jól jön ha van aki teszteli, de szerintem hosszútávon vagy visszamegyek Gb-re vagy a gyári ICS-re.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10344) pergabb


pergabb
senior tag

Tud valaki progit ami Lotus Notes naptár adatokat szinkronizál?

(#10345) Psytech válasza zack (#10343) üzenetére


Psytech
senior tag

Nem tudom van-e kedved/időd, de ha igen, akkor simán ajánlom kipróbálni R2 v3-át, mert ugye ez az LP7-es végül is egy összetákolt dolog, hiszen LP7 nem tud magyarul alapból.
A v3 LPQ meg igazából bír minden funkcióval amivel az Official LPQ is.
Kinézetre ugyanez, csak ugye abban a PDA lpq, azaz olyan a scroll benne mint a stockban.
De nekem az is érzésre gyorsabb volt mint a stock LPQ.
Ha van kedved, tégy egy próbát vele :)

[ Szerkesztve ]

(#10346) sterby79 válasza Psytech (#10345) üzenetére


sterby79
tag

Üdv! Ez kész van már vagy még csak készül: R2D2_Custom_Style_Mix_v5.0-XWLP2?

Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Galaxy S24 Ultra, Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#10347) istvanszucs


istvanszucs
tag

Sziasztok!

Volt egy panelcserém, ICS-t kaptam - gondolom gyárit és magyart.
Azóta az Exchange szinkronizációval problémám van:
Kapcsolódni tudok, az OK. Az emailek lejönnek Viszont a contactok közül csak néhány.
Próbáltam mindent újra kezdeni, de továbbra is csak ugyanaz a néhány contact jön le.

Van valakinek ötlete?
Esetleges hibaüzenetet hogyan lehetne megnézni?

Üdv:
István

(#10348) Psytech válasza sterby79 (#10346) üzenetére


Psytech
senior tag

Ez még teszt alatt van, megjelenéséről majd R2 dönt, de amint "engedélyezi" kimenni, posztolni fogom itt is, meg az ő Logoutos ICS bejegyzésében is :)

(#10349) zack válasza Psytech (#10345) üzenetére


zack
nagyúr

Tudsz adni linket hozzá? ;)
Lehet felpattintom, miután ezt belaktam.
De lehet meg kellene várnom inkább a v5-öt. Miben lesz más mint a mostani v4?

istvanszucs

Állj át gmail sync-re, mert nálam sem volt megbízható az exchange. Én is ezt szoktam meg, és elég nagy blama hogy az eddig megvett Samu telefonjaimban (felső kategória) egyikben sem szuperált az exchange.
Ha Gb alatt jó volt, és nem akarsz váltani gmail sync-re, akkor vissza kell tenni az utsó LA4-es Gb ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10350) nitro75


nitro75
csendes tag

Erről tudtok nekem valamit mondani: GT-I9100_WanamLite.XXLPQ.Deodexed.Stock.NO-WIPE.zip

Szóval, hogy "Átlag" felhasználásban műxik rendese, érdemes felrakni?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.