Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10251) vadalma65 válasza HUTCHDB (#10248) üzenetére


vadalma65
tag

Nekem ment vissza Galnet 2.3.19. :((

(#10252) HUTCHDB válasza zack (#10247) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

a helyedben megprobalnam a navigon mappat komplett torolni, majd ujratelepiteni a programot.

(#10251) vadalma65!
a hollnadot nem probaltad?
nekem ugy tunik, hogy jobb, mint a galnet verzio: gyorsabb, simabb, az oldal lapozas is jobb es van benne magyar nyelv is.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10253) mycso válasza zack (#10247) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Navigon-ból nekem egyik verziót sem sikerült semmiféle ICS és Honeycomb romon sem elindítanom, csak is GB-en.

Tehát ez nem R2 hibája. (vagy neked megy ics alatt a navigon, ha igen akkor verziót írhatnál... :U )

Én Sygic-et használom, mert a navigon nem megy.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10254) Psytech válasza mycso (#10253) üzenetére


Psytech
senior tag

+1 a Sygic-nek, Navigont nem tudtam én sem életre kelteni még ICS-n.Stock LPQ-n és LP7-n próbáltam, mondom nem megy, jólvan szuper, ICS-inkompatibilis, nézünk valami mást :U

Avagy, ez nem tudom megvolt-e:

"1.Le kell tölteni a Marketrõl a Permission Denied nevû appot
2.Indítsuk el,majd adjunk neki Superuser jogokat (ebbõl kiderül,hogy csak rootolt telón megy)
3.keressük ki a Navigon alkalmazást a Permission Denied progiban és katt rá
4. ACCES_NETWORK_STATE -t a com.android.BILLInG-t és a com.android.vending.CHECK_LICENSE összetevõket tegyük Disable -re (csak nyomjunk rá)
5. Ha kész Menu gomb és megjeleni a REBOOT lehetõség tegyük is meg.
6. Ha újraindul a teló kapcsoljuk be a wifit vagy a netet és indítsuk el a navigon-t
7. Ha elindul lépjünk ki és kapcsoljuk ki a netet.
8. indítsuk a Navigon-t és öröljünk"

Tipp R2D2-tól, ha így sem megy akkor az ICS nem tetszik neki.

[ Szerkesztve ]

(#10255) vadalma65 válasza HUTCHDB (#10252) üzenetére


vadalma65
tag

Lehet adok neki egy esélyt, csak ez a Beats Audio&Xloud újítása elszomorított, valaki linkelte a multkor, feltettem, hát valami rettenet ocsmány hangminőség lett, és uninstall sincs benne.

(#10256) Rotate válasza Psytech (#10254) üzenetére


Rotate
veterán

Sygic nálam is hibátlan :) holnap jól használva lesz Komárom és a Campona között :)

(#10257) HUTCHDB válasza vadalma65 (#10255) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

az meg gb -ben volt, nem ?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10258) mycso válasza Psytech (#10254) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ezt nem próbáltam, de felesleges is, mert szerintem nem ez a baj...GB-re csinálták, azon megy.

Nekem mondjuk a Sygic nem jön be :(

Jó lenne ha jönne a Navigon-ból valami ICS verzsön.

mod.: onnan gondolom, hogy nem licenc problémám van, hanem egyszerűen nem megy, azért rápróbálok...

mod.: nem egy készüléken/romon próbáltam már s2 vagy 2-3 féle ics romon, p1000 vagy 3-4 féle ics romon, p7500 hc 3.2-n, p6200 hc 3.2, tehát innen gondolom, hogy más a probléma forrása.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10259) zack válasza mycso (#10253) üzenetére


zack
nagyúr

4.0.3 használom. De annyit ROM-oltam mostanában, hogy lehet a HyperDroid V7 alatt használtam utoljára, és lehet hogy ICS alatt tényleg nem megy. De erre nem mernék megesküdni. Mintha a hivatalos ICS-en ment volna... :U

Ez a Sygic meg...LoL. :U Gyönyörű, meg csili-vili, de nem tud különbséget tenni a gazdaságos-rövid-optimális útvonalak között. Mind a háromra u.a. az útvonalat dobja ki, holott van rövidebb, meg gyorsabb is. :F

(#10252) HUTCHDB

Ezt még kipróbálom. ;)

(#10254) Psytech

Jó bonyi. :) Lehet ennyi küzdelmet nem fog megérni. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10260) Psytech válasza mycso (#10258) üzenetére


Psytech
senior tag

Ezt a permission denied-os cuccot ismertem én is régebbről, csak még GB-n is alkalmazni kellett.... :U Nem tudom, hogy segít-e, veszteni nem lehet vele ICS-n sem :))
De igazad lehet neked is, hogy ICS-n nem fut és kész.
Majd a hivatalos IGO-ra leszek kíváncsi, mennyire lesz használható. Elméletileg a közeljövőben tervezik kidobni ha jók az értesüléseim :)

(#10261) bordi10 válasza Psytech (#10260) üzenetére


bordi10
senior tag

Én is most tavaszról tudok. Már várom nagyon az új ájgót. :)

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#10262) zack válasza Psytech (#10260) üzenetére


zack
nagyúr

Visszasírom az iGo Primo-t iOS-en.
Na az szoftver volt.
Ide is hiányzik a Primo de nagyon. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10263) mycso válasza mycso (#10258) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

No meg is van, közben utánaolvasgattam.
Nemrégiben frissítették a navigont ICS kompatibilissé, tehát a 4.1.0 és a 4.1.1 verziók már mennek.
Viszont van egy olyan kínja a 4.1.0-nak, hogy csak és kizárólag SD kártyára akarja lehúzni a térképeket, marketen is erre panaszkodnak. 4.1.1-ben nemtom, ez javítva lett-e.

mod.: honeycomb alatt is megy :))

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10264) zso73 válasza zack (#10259) üzenetére


zso73
veterán

Mert az egy hulladék program. A google maps miért nem jó ? Svox, és navigàl is. 32kb/s-re korlàtozva is megy az AGPS...... Wifiről indítva még 3d házak is vannak. Kell jobb? Rigo tuti amúgy. 3d ,benzinkút...... Külfölre.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#10265) Psytech válasza zack (#10262) üzenetére


Psytech
senior tag

Lesz-lesz, a legutolsó hivatalos infók tavaszról beszélnek - ahogy bordi is mondta - az meg már a nyakunkon van :K

(#10263) mycso köszi az infót, holnap próba! :))

[ Szerkesztve ]

(#10266) vadalma65 válasza HUTCHDB (#10257) üzenetére


vadalma65
tag

Egész jó lett a Holland! Tartottam tőle hogy rossz irányba haladnak a fiúk, mert az utolsó GB iszonyat csicsásra sikeredett szerintem. Ez viszont eddig tetszik, a launchert én lecserélem a GO ra, véleményem szerint simábban fut ics en.A hangot majd holnap.

(#10267) zack válasza mycso (#10263) üzenetére


zack
nagyúr

Tépem lefele a 4.1.0.-át..Még most kipróbálom. Kíváncsi vagyok. :K

(#10264) zso73

Szar, de azért ideiglenesen jó lesz amig nem oldódik meg ez a kérdés. Motoron használom, és csak hallgatni tudom, szóval kicsit más a felhasználás nálam mint a többségnél. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10268) zso73 válasza zack (#10267) üzenetére


zso73
veterán

Csak hallgatni a google is jó......

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#10269) zack válasza zso73 (#10268) üzenetére


zack
nagyúr

De ezek a "nagyágyúk" azért naprakészebbek szerintem.
De lehet kipróbálom majd ezt a beépítettet is, bár elég fapadosnak tünik. :U

Viszont jelentem a 4.1.0. Navigon hibátlanul fut! :))

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10270) F-ECT$ válasza zack (#10262) üzenetére


F-ECT$
titán

Google Navi? :)

Btw nálam R2 LP7-e egy bughalmaz. Lehet, hogy én basztam el valamit, de egyelőre még a TBP is leáll hibával. (Volt wipe és format is természetesen.)

Dive ever, work never.

(#10271) zack válasza F-ECT$ (#10270) üzenetére


zack
nagyúr

Jah... :) Arról volt szó. De egyelőre müxik a Navigon, és e helyett max. egy iGo Primo-t lennék hajlandó használni. A szokás nagy úr.
iPhone-hoz kaptam ingyen Navigon-t a T-től. Aztán pár hónap múlva meg megvettem az iGo Primo-t. Akkor elhatároztam, ha ezek nem állnak rendelkezésre, inkább lapozgatom a budapest térképet minden sarkon. :DDD

R2 LP7 nálam teljesen jó. Az elején volt 2db apró hiba, amit az újraindítás megoldott. A Navigon gond ICS függő volt ezek szerint, tehát ez se bug. Gyors, smooth. Maradni fog. ;)
Én azt mondom kezd előlről, mert valami nem jó. :F
Ami mellett láttad a wipe feliratot mindet végig nyomkodtad CWM-ből? Dalvik cache? Majd ROM install és restart. Nekem így jó volt. De én az aksit is wipeolom rom cserék előtt...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10272) zack


zack
nagyúr

Valami profi ébresztő progit tudtok ajánlani?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10273) Rotate válasza zack (#10272) üzenetére


Rotate
veterán

nekem az a tapasztalatom, hogy bár a gyári semmi extra, de az az egy ami megbízható... volt valami alarm clock xtreme pro-m vagy micsodám, de már az első héten nem keltett, aztán meg is sértődtem, és inkább maradok a gyárinál :D marketen is akármelyiket nézem, mindenhol ott van egy pár user akit nem ébresztett :(

pedig hiányzik egy kirakható alarm widget amin ott a legközelebbi ébresztés, on/off gomb, illetve 1 klikkel a beállításaiba jutok...

de sajnos ilyen nem létezik :( pedig még az LG Optimus 2x-en volt egy fasza gyári widget, ami pont ezt tudta, kár hogy itt nincs :(

[ Szerkesztve ]

(#10274) zack válasza Rotate (#10273) üzenetére


zack
nagyúr

Pont ez hiányzik nekem is. :U Csak nem tudtam hogy nincs. :F
Akkor egyelőre maradok a gyárinál ha az a tuti.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10275) zack válasza Rotate (#10273) üzenetére


zack
nagyúr

Találtam egy jót: Gentle Alarm

Van widget is, magyarul is tud, és jók a vélemények róla. Tudja a fokozatosan erősődő csengetést stb. Nekem ez lesz a nyerő miután feltöltöm a kátyámat. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10276) Gergőkee válasza zack (#10275) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

2 éve használom, ez volt az első program, amit megvettem. Nagyon nagyon jó! Ajánlom.

(#10277) HUTCHDB válasza vadalma65 (#10266) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

en a miui launchert hasznalom, a regi hagyomanyos miui kinezettel.
nekem ez tetszik! :)
egyebkent sokan a romba beepitett masik, vagyis az sp launcherert vannak odaig , ami szamomra teljesen hasznalhatatlan.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10278) fecs válasza csabám (#10189) üzenetére


fecs
senior tag

A 3. megoldással kezdtem, mert az tűnt a legegyszerűbbnek.
Siker!!!
Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen megoldás segít. Ezért kérdeztem rá! Köszönöm!

Ez volt eddig az egyetlen "hiba" a stock ICS-vel. Készenléti időben nem is vészes. Nálam ugyanúgy teljesít, mint a GB (KK5). Custom ROM-ot majd azért fogok keresni, mert alig van szabad hely (25Mb) a system ROM mellett.
Ha törlök nem használt apk-t, akkor nő a system partíción a hely?

Ha valakit érdekel.
Battery monitor widget pro-ban van egy olyan opció, hogy a widget-ben mutatja a %/óra fogyasztást.

Pixel 6a

(#10279) Psytech


Psytech
senior tag

Pár óra használat után azt kell mondjam, hogy LP2-ben mégjobb a scroll mint LP7-ben. Ez főleg a böngészőre igaz amúgy, ott lehet érezni javulást. Egy biztos, LPQ-ra nem megyek már vissza semmi pénzért :))

(#10280) zso73 válasza zack (#10269) üzenetére


zso73
veterán

http://m.youtube.com/#/watch?client=mv-google&v=6rX_cQmPyHM&rdm=4q0yw9rjl

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#10281) csabicska válasza Psytech (#10279) üzenetére


csabicska
senior tag

LP2-höz egy root kernelt tudnál linkkelni?
Köszi.

-Galaxy S20 - The best-

(#10282) csabám válasza csabicska (#10281) üzenetére


csabám
addikt

Tessék.

Amúgy ajánlott ezt az oldalt lementeni.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10283) Psytech válasza csabám (#10282) üzenetére


Psytech
senior tag

Ezer hála részemről is érte, mert tegnap még csak LP7 kernel volt, azt használtam :) de akkor az éjszaka folyamán elkeszitette ezt is :) rá is dobom gyorsan :)

Szerk. : ne dobja fel ezt senki! Ez a régi béta lp2-hez készült, sd kártyás problémái vannak! Az szúrt szemet, hogy v5.2.. Már az lp7 is v5.4es. Azokban ez javitva van már. Akkor még nincs hozzá :( de ma már lesz tuti, ha találok posztom :)

[ Szerkesztve ]

(#10284) Szelley válasza zso73 (#10280) üzenetére


Szelley
senior tag

Tanuljon már meg mindenki linkelni...nem olyan nehéz az! Így viszont borzalom... :U :(

(#10285) F-ECT$ válasza zack (#10271) üzenetére


F-ECT$
titán

Kernel cleaning script, wipe data, cache, dalvik, és format system, data, cache, sdcard, emmc után dobtam fel, szóval elvileg teljesen szűz volt a teló. De ma felteszem újra, hátha megjavul...

Dive ever, work never.

(#10286) xpike


xpike
tag

Sziasztok

LPQ-t most teszem fel, s próbálgatom majd, de tudnátok valami custom ROM-ot ajánlani és belinkelni amely mostanában bevált?

köszi

(#10287) kungzi válasza mykos (#10205) üzenetére


kungzi
veterán

az lehet, de én nem pesti vagyok. debrecenből nem fogok csak ezért felmenni

(#10288) zso73 válasza Szelley (#10284) üzenetére


zso73
veterán

Tanuld már meg, hogy okostelefonról csak így lehet !! :P És a szmájli is szar, mert vagy tudod fejből a kódot, vagy nem fogsz szmájlizni. Nem fordul elő többet főnök ! :D

Youtube linkelve

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#10289) fecs válasza xpike (#10286) üzenetére


fecs
senior tag

Nincs még custom ROM, pár napja jött ki csak a fejlesztői környezet.
Módosított alap ROM-okat ezen a linken találsz.

[ Szerkesztve ]

Pixel 6a

(#10290) csabám válasza Psytech (#10283) üzenetére


csabám
addikt

Most nézem, hogy elég régen lett posztolva. Szóval bocsi, hogy rosszat szúrtam be.
De az alsó linken megtaláljátok később:)
Amúgy szerintem Siyahval is lehet rootolni.

Aki Siyah beta6 - ot használ stock lpq alatt, annak is van gondja a led billenytűkkel? Annak ellenre, hogy 1.5 ms - re van állítva, folyton világít és csak képernyő kikapcsolásnál alszik ki. Ez a régebbi bétáknál volt gond, és javította is elméletileg. . .

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10291) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#10285) üzenetére


F-ECT$
titán

Feltettem ismét, most sem jó :(

Utána feltettem Criskelo lpq-t, azzal nincs gond, pedig ugyanúgy tettem fel. Na mindegy, remélem lassan jön egy lq rom :)

Dive ever, work never.

(#10292) Szelley válasza zso73 (#10288) üzenetére


Szelley
senior tag

nemtom...feltételezem hogy mivel ebben a topicban vagy, neked is SGS2-d van. Ami különbség lehet, hogy én operát használok. Az előző kommentem telefonról írtam, és se a szmájlik, se a linkelés nem okozott eddig gondot telefonról (sem). :U
Amit szerettél volna linkelni, kibogarásztam az url-ből miből másodjára se sikerült a linkelésed, :DDD ITT megtalálható!

[ Szerkesztve ]

(#10293) zso73 válasza Szelley (#10292) üzenetére


zso73
veterán

Dolphin, és m.prohardver.hu Itt nem lehetséges ! Részemről vége az oktatósdinak. Privát, vagy téma !

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#10294) Szelley válasza zso73 (#10293) üzenetére


Szelley
senior tag

Videót megnézve pedig, szomorú hogy magyarhonban nem elérhető a street view :O

(#10295) Psytech válasza csabám (#10290) üzenetére


Psytech
senior tag

Ja, semmi gond, a szándék a lényeg :K
Siyah-ról annyit, hogy inkább nem... :D Nekem ez a random fel nem ébredik, összeomlik, nincs usb, lefagy, laggol dolog nem játszik... Lehet nem lenne vele gondom, de nem akarom megkockáztatni, hogy kinyírja a romomat.. Épphogy belaktam :))

(#10291) F-ECT$ nem tudom mi lehet a gond :Y nekem elsőre jó volt, pedig már a tesztváltozatot is használtam.. És "csak" full wipe-oltam előtte.

[ Szerkesztve ]

(#10296) csabám válasza Psytech (#10295) üzenetére


csabám
addikt

Ahogy halad előre, egyre rosszabb. A régiekkel nem volt pedig gondom.
Visszaraktam a stock kernelt és itt sem alszik ki, csak ha a mindig kikapcsolva opciót választom :(((

Szerk.: Visszaraktam Siyaht odinból és most jó.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10297) zso73 válasza Szelley (#10294) üzenetére


zso73
veterán

Valóban. Olaszoknál a kocsi festését láttam a hegyi faluban street view módban. Ezzel szoktam navigálni, mert 15 perces forgalom infó frissítés van, és magyar hang.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#10298) Psytech válasza csabám (#10296) üzenetére


Psytech
senior tag

Na pont ezért hanyagolom siyah-t... Ki tudja, mikor fogja össze...ni magát újra. 1 perc, 10 perc, 1 nap, 1 hét? nagyon instabil.... :(

(#10299) csabám válasza Psytech (#10298) üzenetére


csabám
addikt

Majd csak jönnek már az alternatívák. Én Speedmod kernelét várom nagyon.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10300) zack válasza zso73 (#10293) üzenetére


zack
nagyúr

Nah. Végre én is meg tudtam nézni akinek szólt igazából. :DDD
Nem értem egyébként mit kell nézni ezen. :U
Látom, hogy megy a hangos navi...De ehhez miért kell youtube? Itt van a telefonomon.
Az okokat meg már leírtam korábban miért nem használom. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.