- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Geri Bátyó: B550 szűk keresztmetszet, de mi és miért?
- bitpork: Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- sziku69: Szólánc.
- Aggregátor gondjai, örömei, és elmélkedései
- Chosen: Canon 5D II - portrézás 2025-ben
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
-
-
-
-
gjoco1
addikt
válasz
gyuri81 #19710 üzenetére
Leesés ellen szinte semmi nem véd . Az előző is ( aminek a kijelzője ki volt " bukva " ) tuti tokban esett le , mert a kereten még a mikroszkópos vizsgálat sem tudta kimutatni melyik ponton kapott egyet .
MaxxDamage Anno a Note 10+ om kapott hátra is védelmet és ettől függetlenül Pitaka tok volt rajta . Láttunk már több telefont , hogy a tok ellenére megkarcolódott a hátlap a valahogy bekerülő portól .
Mindíg húzom a szám , amikor a szép telefonjaim el kell takarni .De a védelem kell minden irányból .
Amúgy most Luxury utánzat van rajta ( Alis ) , de nagyon szép .
Van zöld és szürke nekem ebből -
-
gjoco1
addikt
válasz
gyuri81 #19376 üzenetére
Patika is amúgy , csak a kijelző , ami szemmel szinte észrevehetetlen bizony a jobb felső részén eláll . Szintben van a kerettel . És azóta használat nélkül keletkezett egy apró érintő buborékosodás . Szervíz szerint ez a folyamat a haszálat közben romolhat is és nagyobb károsodás lehetősége is benne van a pakliban . Egy kisebb koccanás és vége .
Nem is használom / tam a készüléket .
De ha elolvasgatod az eddigieket ki is hámozod a lényeget .Ma reggel a Samsung Ügyfélszolgálattól megkaptam az Emailt , amiben kedvesen leírták , hogy sajnálattal közlik , de nincs lehetőségük felűlbírálni a szervíz szakvéleményét .
Menjek " feljebb " a Központi Irodába .
( véleményem szerint hasonló lenne az elbírálás , mivel ott is bevizsgálnák )Egyenlőre marad így , mert az eladóval megy az egyeztetés a " kártalanítás " ügyében .
Kiderül . . .
Remélem békésen meg tudunk egyezni valahogy . -
-
bcl
senior tag
válasz
gyuri81 #18174 üzenetére
Ahogy írták, ott sajnos megszűnt a szervíz. Nagyon rendes, és jól dolgozó csapat volt ott, sajnálom, hogy szétzavarták őket.
Az ELSZO maradt helyben, de velük nincs tapasztalatom. Pontosabban egy FT&ez vittem be hozzájuk, de azt az Árkádból is Bp-re küldték.
Egy Note 8 kapcsán egy kicsit magasabb árajánlatot adtak anno akksi cserére (talán 20 helyett 21-22, vagy valami ilyesmi) -
-
-
-
mgTerminator
veterán
válasz
gyuri81 #16635 üzenetére
Most őszintén.... Hát mi ez? Hányszor akadt meg benne az ujjad?
Ezért mondtam hogy nem lehet rá normális üvegfóliát tenni mint régen, vagy ami kiér a széléig ott levegős lesz alatta vagy ilyen olyan anyagot lehet alá nyomni ami kitölti és vagy megköt vagy nem. (Régen így volt, azóta használok hydrogelt)
-
belashx
senior tag
válasz
gyuri81 #16280 üzenetére
A samsung böngészőben vissza tudod kapcsolni a kontext menüs verziót legalább, a kijelölt szövegekhez. Az egész oldalas fordítás amúgy sem volt valami szuper. Ha nagy ritkán kellene, akkor erre a chrome-ot használom. Azért rohadjanak meg, hogy a béna(nem az AI) fordítójuk sem elérhető már...
-
-
válasz
gyuri81 #15808 üzenetére
Nem vagyunk egyformák.
Nekem ami igazán bejön és a best of az S23U-n az a gyári bőrtok. A többi már valamilyen szintű kompromisszum nekem.
Legközelebb nem veszek Ultrát, mert én nem használom ki teljesen és annyival nekem nem ad többit mint egy 23Plus vagy jelenleg az S24 Plus. Azokon jobban állnak a tokok. -
-
válasz
gyuri81 #15804 üzenetére
Nézd, igaz nem engem kérdeztél, de:
Van aki szereti és dicséri a Pitaka és társai tokokat, van akinek rossz a tapasztalata vele, mert leejtett, mégis összetört benne, stb. Ha neked bejött a Spigen Thinfit, akkor én azt javaslom, vedd meg újra. Nekem is van és szeretem. Az a megoldás, ami tényleg megéri. -
mgTerminator
veterán
válasz
gyuri81 #15617 üzenetére
Ha ez valóban így lenne akkor az 5000-ből csak 4650mAh lenne kihasználható, és akkor az akku elvileg "csak" 4855mAh ha ennek vesszük az 93%-át akkor csak 4515mAh a kivehető és még nem beszéltünk az alsó bufferről.
A legutolsó telefonom az S4 volt, ott túl volt húzva az akku hogy egy hangyafasznyival több legyen az üzemidő itt meg majd simán levágnak 10%-ot nem? És akkor még beleteszik a 85%-ra töltés opciót ami az S24U-ban már csak 80%.
Ha ti ezt elhiszitek oké, én nem.
-
VanAzAPénz
aktív tag
válasz
gyuri81 #15575 üzenetére
Ezt megspékelve akinek van hozzá affinitása egy okosotthon rendszerrel és akkor kapcsol ki amikor te akarok. Szintén tavaly vettem egy telefontartót, állítható magasság,stb, este az elöző telómat rátettem majd amikor elérte mondjuk a 35%-t töltő bekapcsolt és 85%-nál pedig lr. Teljesen automatizált minden, még dugni sem kell
, mivel mágneses töltőfejet használok, nem a gagyi veriót, a telefont megtartja lógatva is (185g). És nég van 1 csomó fincsiség.
-
Ferenczi Áko
addikt
válasz
gyuri81 #15575 üzenetére
A Huawei/Honor ezt ügyesen megoldotta. Pár nap használat után megjegyezte a telefon, hogy mikor szoktam tölteni és este mikor rátettem a töltőre 80 százalékig töltötte fel, majd a maradék 20 százalékot hajnalban, mert megjegyezte azt is, hogy mikor szoktam lehúzni a töltőről..
-
mgTerminator
veterán
válasz
gyuri81 #15422 üzenetére
Lényegtelen mert mindenki nagyon elégedett azzal amit vett. Akinek 8Gb van, azt mondja hogy bőven elég mindenre és fölösleges a 12Gb mert csak marketing, pénzlehúzás, akinek pedig 12Gb szintén elégedett mert hibamentes a készülék.
Azok vannak kicsit gondban akik most akarnak venni és nem tudják hogy 8 vagy 12Gb RAM legyen, de ez is egyszerű, vegyél S24U-t mert ott nem létezik csak 12Gb verzió. -
arcitec
addikt
válasz
gyuri81 #15422 üzenetére
De most miért tértek át a 512 vs. 256-ra. Az nyilván valóan egyértelmű egyéni preferencia kérdése. Nem a 8 vs 12-ről volt szó? Ez nem egy kardinális kérdés szerintem, aki 12-vel érzi jól magát vegye azt, speciel részemről a 8 is megteszi, majd ha nem, akkor majd cserélünk. Azért 5 év ami a támogatás, elég kell legyen egy HANGSÚLYOZOM normál
használtra. Az lehet szakmai vita tárgya, hogy mikortól(miféle használattól) lehet jobb a 12. Mondjuk jó lenne egy hiteles szakforrást erről találni.... Szerintem. -
mgTerminator
veterán
válasz
gyuri81 #15116 üzenetére
Tehetsz a keretre fóliát, én egy átlátszó mattot tettem fel. Egyébként annyira merev a tok hogyha takarná a teljes keretet akkor nem vennéd le sose. De ez csak az én véleményem.
Nekem se tetszik hogy a fél keret kint van, de megszoktam ahogy a kamera lyukat is. A húgom vett egy bumszli Ringke tokot az S24U-ra, nekem nem tetszik, semmi nem marad a telefonból csak egy kijelző. De a pitaka olyan mint egy jó óvszer
-
golyós
addikt
válasz
gyuri81 #15116 üzenetére
Ezért van nekem is mos kijelzőcserén, megvártam a kupont
De ezért mondtam, hogy lehet ez bármilyen szuper tok, ha úgy esik pfára és pont egy kavics is van akkor teljesen mindegy acél vagy papír tok.
Tok élére vagy hátlap érkezve meg nem hiszek benne, hogy megér ekkora különbséget.
Minden ilyen tokot vagy tactical is úgy hírdetnek, hogy másfél méterről kibírja az esést.
Oké, elhiszem. Le mered ejteni ilyen magasból, teljesen megbízva a tokban? Szerintem senki.
Én az üvegfóliában hiszek, az többszőr bizonyított az évek során.
Feleségem Honor 21 Proja, 500 ft-os Alis tokban naponta 2x esik le, semmi baja 4 éve, cserélgeti az üvegfóliát és ennyi. De tény, hogy nem műanyag házas.
Szerintem ezek az ívelt kijelzők nagyon érzékenyek, nem a tokon múlik. -
válasz
gyuri81 #15110 üzenetére
Én ezen sokat gondolkoztam. Ha pofára esik a kijelző, mondjuk egy kemény kavicsra, akkor tök mindegy milyen vastag a tok, a kijelző megsérülhet.
Ellenben engem zavar a vastag tok már nagyon. Alap esetben egy nagy telefon, de ha még feldobok rá egy Spigent vagy más hasonlóan vastag tokot, nem esik jól a kezemben.
Egyedül amit elviselek, a gyári bőrtok, mert az nem ad hozzá sokat a telefonhoz, meg a Tactical tok. Nagyon szép a Pitaka, az ára nem érdekel, főleg minek után a gyári bőrtokkal van egy árban, de az engem zavar, hogy a keret feléig ér fel csak. -
-
-
petymeg
addikt
-
klaya86
senior tag
válasz
gyuri81 #14502 üzenetére
Amíg nem zsír új készülékeket tesztelnek, azonos aksi elhasználódással, addig ezeknek a teszteknek nem sok értelme van. Be is szarok, ha az s24u 30%al jobban bírja. Új korában nálam az s23u 9-10 órás képernyő időket tudott. Belakott rendszerrel, fél évesen 8-9 óra. Fél évesen az s24u sem lenne jobb.
-
Gardaai
senior tag
válasz
gyuri81 #14057 üzenetére
Pedig elég egyértelmű aki benne van a témában.
Egyébként aki látatlanban rendelne S24U Titánszürke színt, azt tanácsolom először nézze meg élőben. Nekem is az a szín volt tervben, de ahogy megláttam élőben, el is ment a kedvem tőle. Számomra nagyon csajos. Szürkéhez sok köze nem volt benti fényviszonyok között, inkább csillogó sárgás/arany színű volt.
-
HardRic
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
! Tilos a hirdetés, keresés, kí-
nálás, amelyek helye itt van :
- HardverApró
- Medion Erazer Beast X40-hez vízhűtés (MD 60961) (ELKELT)
- Apple Cinema HD Display 23" eladó
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- iKing.Hu - Apple iPhone 16 Pro Max - Desert Titanium - Új, kipróbált
- BESZÁMÍTÁS! ASRock Z370 i5 8500 16GB DDR4 512GB SSD 2060 Super 8GB Zalman Z9 Plus Enermax 750W
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest