Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) leslien válasza rhunseeker (#8947) üzenetére


leslien
nagyúr

nem gondolom ,h 45w töltés az hiba lenne.... jelenleg a kamerát mondanám hibának,de az sem oltári nagynak..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8952) Jose1000


Jose1000
csendes tag

Használ valaki olyan tokot ami magsafe és mágneses pénztárcával?

(#8953) rhunseeker válasza Jose1000 (#8952) üzenetére


rhunseeker
tag

Én pitakával szoktam magsafe powerbankot használni, a lényeg ugyan az, mit szeretnél tudni? :))

(#8954) Hunfiu12 válasza gippazoid (#8930) üzenetére


Hunfiu12
csendes tag

Tudom, hogy mi az az AOD és hogy miként működik az autómata fényerőszabájzás. Az én problémám az, hogy ha telejesen sötét van akkor az én izlésemnek túlságosan is elsötétiti a kijelzőt. Ha manuálisra állitom akkor pedig van ez a túl sötét állapot az eggyel fényesebb pedig már az általad említett bevilágítja a szobát állapot.

(#8955) Hunfiu12 válasza AtHoS (#8933) üzenetére


Hunfiu12
csendes tag

Igen van, de nem akarom érintgetni, azt akarom hogy ha le van takarva a kijelző akkor ne menjen feleslegesen a zsebembe az AOD. :DD Vagy akkor már ne az érintést nézné hanem azt, hogy megmozdítod a telefont. De ahogy nézem ez van, ezt kell megszokni.

(#8956) -Maci-


-Maci-
addikt

Nah, ismét sikerült kidobnom az ablakon ~20e Ft-ot, ezúttal Whitestone Dome jeligére.
Gyerekek, ez egy kalap szar.
Tettem már fel nem 1 üveget és nem 1 fóliát, tehát nem vagyok nagyon suta a témában.
Ráadásul a hozzá ajánlott videot is többször megnéztem.
Addig ok, hogy van hozzá menő felhelyező keret,meg maszkolók stb.
De mikor befolyt középre az UV cucc és feltettem az üveget a leírásnak megfelelően élből maradt 3 nagyobbacska buborék. A trutyi pedig nem terült teljesen végig, hiába a leírás.Vártam is vele bőven, hogy legyn ideje, de ez egyszerűen 1 fos.
Nem terült végig és nem sikerült kiimátkozni alóla a buborékokat. Ellenben már az egész asztal és mindkét mancsom is csupa UV folyadék lett. Az üveg illeszkedése egyre szarabb és szarabb lett. A sarkok is felengedtek... Szerintem egyszerűen nem volt precízen sík az üveg.
Eljátszottam netto 20 percet, hiába. Idegesen téptem le és dobtam ki az egészet p*csába. :W

Ezzel körbe értem és kipróbáltam minden rá való UV-s üveget és bizton állíthatom: Kalap szar mindegyik! Nem érdemes megvenni semmilyen üveget! :N

Pillanatnyilag nincs semmi a képernyőmön, cserébe viszont van ujjlenyomat olvasó! :Y
Mindegyik üveg jó 30%-ot ront az ujjlenyomatolvasón, ezért sem teszek fel többet ilyet.

A következő próba a gyári fólia lesz. :K

Ha az sem, akkor marad a bevált Spigen Neoflex fólia, max lecserélgetem 2 havonta. :U

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8957) Jose1000 válasza rhunseeker (#8953) üzenetére


Jose1000
csendes tag

Hol kapható, magsafe tokot kapok csak mágneses pénztárcát nem talalok csak külföldi oldalakon.

(#8958) Signat84 válasza -Maci- (#8956) üzenetére


Signat84
tag

Részvétem! :(
Ha a gyári fóliát rakod esetleg majd azzal nem lesz gond. Most raktam fel egy hete, de semmi probléma nem volt vele. Egydül a szöszmöszre kell odafigyelni! :)

[ Szerkesztve ]

(#8959) klaya86 válasza -Maci- (#8956) üzenetére


klaya86
senior tag

Láttam az egyik install videóba, hogy a ragasztót felvitte középre, ahogy kell, de keletkezett benne 2-3 légbuborék. Ott fel is hívta a figyelmet, hogy ezeket először ki kell szedni belőle. Egy tűvel addig birizgálta, míg oké nem lett. Ezután rakta fel csak az üveget. Szerintem nálad ez volt a hiba. Nyilván lehetett rossz az üveg, de az kevésbé valószínű ilyen kategóriáju cuccnál. Amúgy én az ára miatt nem veszek egyenlőre domeglasst. Jelenleg gyári samsung fólia van rajta. Hibátlan eddig. Úgyhogy én ezt tudom ajánlani.

(#8960) Curtain válasza Hunfiu12 (#8955) üzenetére


Curtain
senior tag

"azt akarom hogy ha le van takarva a kijelző akkor ne menjen feleslegesen a zsebembe az AOD" Ezt nem tudja sajnos. Op8T pl tudta.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8961) -Maci-


-Maci-
addikt

Köszönöm a válaszokat.

A Spigen fóliával az volt a bajom, hogynyomot hagy rajta az S-pen. Bekapcsolt képernyőnél egyáltalán nem látszik, de akkor is zavart.
Remélem a gyrival nem lesz ilyen gond. Arra írom, hogy ha mégis, akkor majd cserélgetem a Spigen fóliát 2 havonta.

Szerintem nem én hibáztam a Whitestone-nal, de akárhogy is:
UV-s üveg elcseszi az ujjlenyomat olvasót. Annyit meg nem ér.

Ellenben közben megérkezett a Ringke Slim fit átlátszó tok.
Eddig elég jó. Sokkal kecsesebb, minőségibb érzet a telefon, mint a korábban használt Spigen Ultra Hybrid Samsung Galaxy S20 FE Crystal Clear.
Nyilván kevesebet véd, de nekem szerintem jó lesz. :K

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8962) rhunseeker válasza Jose1000 (#8957) üzenetére


rhunseeker
tag

Hát passz :(

De igazából neked konkrétan pénztárca méret kéne? Mert azok még külföldön is ritkák, inkább ilyen kártyatartó szerűségek vannak, azok viszont itthon is.

(#8963) gyuri81 válasza -Maci- (#8956) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

A következő próba a gyári fólia lesz.

Tudom, hogy nem vigasz, de ezzel kellett volna kezdeni sajnos...

(#8964) Jose1000


Jose1000
csendes tag


Erre gondoltam.

(#8965) Jose1000


Jose1000
csendes tag

(#8966) Jose1000


Jose1000
csendes tag

link Na talán most sikerűl.

(#8967) Kincsesss válasza Signat84 (#8958) üzenetére


Kincsesss
tag

Hol kapható gyári fólia? Ahol fel is teszik.

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#8968) Signat84 válasza Kincsesss (#8967) üzenetére


Signat84
tag

A Media Marktban vettem az elsőt 4 hónapja ott rakták fel.

(#8969) gippazoid válasza Curtain (#8960) üzenetére


gippazoid
senior tag

Én egy oldaltáskában hordom. Konkrétan ki kell teljesen húznom abból a zsebből a telefont, hogy megjelenjen az AOD! Ha csak bekukucskálok felülről a kijelzőre, tök sötét.
Asztalra letéve folyamatosan van AOD! Szóval tudnia kell ilyet és valamikor be is állítottam. Most jut az egész eszembe, mert annyira logikus, hogy a táskazseb falának nem mutogatja az időt.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8970) Hunfiu12 válasza gippazoid (#8969) üzenetére


Hunfiu12
csendes tag

Hát én, ha letakarom a szenzort -mert honnan máshonnan tudná, hogy zsebbe van- megy tovább az AOD. Logikus lenne, de nem.

[ Szerkesztve ]

(#8971) AtHoS válasza Hunfiu12 (#8955) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Bár írják, hogy lekapcsol zsebben, bixby routin-nal vezérelheted a működését. Ki-bekapcs ésatöbbi, de persze ehhez dolgozni kell vele :DDD

read-only mode on the forum

(#8972) Curtain válasza gippazoid (#8969) üzenetére


Curtain
senior tag

Pedig mutatja akkor is max azért nem látod mert halványan. Mikor op8T-ről váltottam s22 plus-ra minden beállítást átnéztem de nem találtam olyat hogy pl zsebben teljesen kapcsoljon ki az aod. Aztán írták a fórumában hogy azért nem találok ilyen beállítást mert nincs. Most s23 plus-om van de ugyanaz a helyzet mint a 22-nél. Könnyű ellenörizni. Teljesen le kell takarni a kijelző felső részét ahol az érzékelők vannak. A oneplus ilyenkor egyből kikapcsolta az aod-ot míg a samsungon ugyanúgy megy. Max jóval kisebb fényerőn.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8973) thomas92 válasza Hunfiu12 (#8970) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, zsebben sem kapcsol le. Azt hiszem, hogy régebben még valamelyik szériában benne volt (talán 9), de kivették. Sajnos.

(#8974) patyil válasza Hunfiu12 (#8970) üzenetére


patyil
tag

..
Igazatok van, én azthittem eddig kikapcsol de tényleg otthagyja halványan

[ Szerkesztve ]

(#8975) thomas92 válasza patyil (#8974) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem sem kapcsol le, ha letakarom a felső részét vagy zsebbe teszem stb. Ez már az S22, S21+, S10+-omnál is így volt.

(#8976) Curtain válasza patyil (#8974) üzenetére


Curtain
senior tag

Látom szerkesztetted, akkor tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8977) dnelb válasza thomas92 (#8973) üzenetére


dnelb
veterán

így van, s8 még tudta ezt :)

(#8978) mgTerminator válasza -Maci- (#8956) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én írtam hogy próbáld ki a SmartDevil fóliát, nagyon minőségi és nincs kivágás a kameránál mint a gyárinál. 3 havonta érdemes cserélni mert lekopik róla az ujjlenyomat taszító réteg és ha keveset hordod a zsebedben mint én akkor maszatos marad. De ez a gyárira is igaz.

(#8979) Kincsesss válasza Signat84 (#8968) üzenetére


Kincsesss
tag

Köszönöm

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#8980) Signat84 válasza Kincsesss (#8979) üzenetére


Signat84
tag

Nincs mit! A mediaban akciózni szokták, talán 1990-ért. Ott vettem én is 3 dobozzal.

(#8981) Kincsesss válasza Signat84 (#8980) üzenetére


Kincsesss
tag

Mennyiért teszik fel? Ez ugye sima fólia?

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#8982) tylerddd válasza Kincsesss (#8981) üzenetére


tylerddd
veterán

A legkönnyebben felrakható fólia, amivel eddig találkoztam. Szerintem meg tudod csinálni. Meg ugye ha éppen új kell rá, akkor te is fel tudod tenni, nem kell a boltba mászkálni.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8983) bacus


bacus
őstag

Köszönöm a válaszokat, körbe nézek akkor itt az aprón.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#8984) -Maci- válasza mgTerminator (#8978) üzenetére


-Maci-
addikt

Igen, láttam hogy ajánlottad és köszönöm szépen neked. Észben van tartva.
Csak mindenképpen üveget akartam a minőség érzet miatt, de akkor ezek most kiestek nálam.
Szerintem első körben gyárit teszek majd fel, mert az itthon is elérhető (A
smartDevil ali-s, ha jól látom).
Viszont én MM honlapon nem találom. :U
Az ára is jó lenne ~2e ft... Max tényleg 2 havonta lecserélem.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8985) Signat84 válasza Kincsesss (#8981) üzenetére


Signat84
tag

Sima fólia igen! Nem tudom mennyiért teszik fel, mert az ott dolgozó haver tette fel és nem kért semmit! De max 2000ft körül lehet.

[ Szerkesztve ]

(#8986) bcl válasza Curtain (#8960) üzenetére


bcl
senior tag

Pedig a Note 8, vagy a 10+ (valamelyik biztos) tudta.
Nem néztem, így csak tippelek, de talán nem vették ki ezt a feature-t...
Ráadásul nem is lenne értelme zsebben működnie az AOD-nek -szerintem :)
Mindjárt meg is nézem...

Szerk: upsz, korábban nyitottam meg az oldalt, és nem frissítettem, úgy válaszoltam. Látom, már írtak róla :)

[ Szerkesztve ]

(#8987) bcl válasza bcl (#8986) üzenetére


bcl
senior tag

Válasz magamnak: elkértem a lányom Note8-át (amit tőlem örökölt :DDD ), és úgy működik, ahogy kell-ene... Viszont ilyen beállítást nem is találok. Van a mindig aktív, a koppintásra mutatja 10 másodpercig, meg a beállított időszakban mutatja.
De azt mondja, csak akkor látszik, ha nincs letakarva a képernyő.
Hmm...

(#8988) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Érdekes, hogy a gsmarena szerint egyforma, míg a samsung honlapja szerint nagyobb a 23as ultra akkuja a 22-es modellétől. Accubattery szerint az enyém most 5027-en áll, míg s22 ultránál nem emlékszem, hogy 4855 fölött lett volna. Pedig azt is újonnan vettem.

(#8989) TODI1111 válasza Sumptuous (#8988) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezeket az adatokat nem nagyon kell nézni külső programokkal.
Az accuBattery szerint az enyém most 5157.

(#8990) z0d1@Ku$ válasza -Maci- (#8956) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Valami ott nagyon nem volt kerek akkor a folyamatban. Nekem eddig ez a második WD üveg rajta, az elsőt is csak azért vettem le, mert megrepedt ahogy leesett a telefon. Én még üvegfóliát soha nem raktam fel ilyen szépen mint ezt. Gyorsabb is,tisztább is, pedig nálunk a lakásban rengeteg por meg szösz van a 3 állat mellett.

(#8991) Lajmund válasza -Maci- (#8956) üzenetére


Lajmund
senior tag

Mindkettő üveg selejt volt? Gondolom olyat vettél amibe 2 van mert kicsivel több mint az egyrészes és legalább van tartalékba. Szarnak nem mondanám nekem hibátlan a mai napig és ahogy előttem is irták ez törik be a kijelző helyett a folia ezt nem tudja csak a karcoktol véd cserébe szar a tapintása is az üveghez képest. Mindenesetre sajnálom hogy nem jött össze. Ujlenyomat nálam 10/10.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#8992) -Maci- válasza Signat84 (#8980) üzenetére


-Maci-
addikt

Hol találtad? Melyik MM-ban vetted?
Én nem látom a honlapon kínálatban. :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8993) -Maci- válasza Lajmund (#8991) üzenetére


-Maci-
addikt

Nem. Csak 1 db volt. :Y

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8994) kaisers válasza Lajmund (#8991) üzenetére


kaisers
aktív tag

Nálam 2 hiba volt, hogy valamiért a bal oldalon elkezdett engedni az uv ragasztó, és 2 minimális méretű pötty maradt, olyan mintha oda nem tudott volna oda ragasztó folyni.

Hozzá teszem bármilyen fólia volt (bármelyik telefonomon) mindig bal oldalon kezdett el engedni, viszont ennél tettem oda a folyadékból, utána uv és ugyanolyan mint volt.

Azt mondjuk sosem értettem miért mindig szemből bal oldalon. :U

(#8995) Signat84 válasza -Maci- (#8992) üzenetére


Signat84
tag

Valaki dobott egy media markt-os linket a múltkor, akkor rendeltem akciósan online! Múlthéten a debreceni fórumban sem volt már.

Ja bocsi: a 8980 hsz-ben nem írtam, hogy MM shopból rendeltem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#8996) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Latercase el tapasztalatok?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#8997) Dave Crank válasza -Maci- (#8993) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Én már raktam fel pár UV-s üveget, nem csak erre, más telókra is, de a White Stone Dome-ból is többet is, S22U-ra és Z Fold 4-re is (igaz ennek sik a kisebb kijelzője), de egyikkel sem volt bajom. Nekem idáig 1 ampulla UV ragasztó mindig elég volt és nem lett bubis soha.
Lehet selejtet kaptál volna...?
Amúgy akkor eléggé sikerült mellényúlni, ha az 1db-t vetted 20k-ért.
2db-os pack 18-22k.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#8998) -Maci- válasza Dave Crank (#8997) üzenetére


-Maci-
addikt

Amúgy akkor eléggé sikerült mellényúlni, ha az 1db-t vetted 20k-ért.
2db-os pack 18-22k.

"Mondjuk ezzel pont átb*sztak!" (Üvegtigris) :U

Én is tettem már fel üvegeket, nem is egyszer. De ilyennel még nem találkoztam, hogy nem terül el a folyadék és, hogy sehogysem tudom kiimádkozni belőle a buborékokat.
Illetve tény, hogy szarabb lesz az ujjlenyomat olvasó. Meg lehet szokni és aztán nem is érzed, hogy rossz lenne. Aztán ha 1x úgy adódik és leszeded az üveget, lehet csodálkozni, hogy kb 3x gyorsabb úgy.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8999) tylerddd válasza Lajmund (#8991) üzenetére


tylerddd
veterán

Én i5s óta csak és kizárólag üveget használtam minden készülékemen vagy semmit. Most a gyári Samsung fólia van rajta és meglepően jó. A törésben egyet értek, de hogy "cserébe szar a tapintása", azzal nem. Sem vizuálisan, sem tapintásban nincs diszkomfort érzés és a toll is remekül használható vele, ill. az ujjlenyomat-olvasó is hibátlan, gyors.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#9000) Pythoncobra válasza DefJamHUN (#8996) üzenetére


Pythoncobra
tag

A harmadik Ultrám, amin ez van.
Nagyon vékony, jó a fogása, de mégis véd.
A sarkoknál picit a kijelző fölé ér, úgyhogy ha lefordítva teszem le sík felületre, nem a kijelző fekszik fel.
Amúgy már két eseménynél megvédte.
Egyszer az autóból kiesett a nyitott ablakon kb 40 km-es sebességnél és csak a tokon lett nyoma, másodszor a kutyám kiverte a kezemből, és leesett-leszánkázott egy betonlépcsőn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.