Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) babosf válasza iceQ! (#7200) üzenetére


babosf
aktív tag

Jaja koszi...az nekem nem segitett

Galaxy S23 Ultra

(#7202) DeFence válasza Gery0505 (#7198) üzenetére


DeFence
tag

Az a beszéd. Sosem jártam még így.
De ez nem semmi.

Én 22 hónap részletre vettem Telekomtól, teljes ára 408 ezer lesz a telónak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#7203) Gery0505 válasza DeFence (#7202) üzenetére


Gery0505
tag

De Te régi előfizetőjük Vagy? Állítólag ezt csak az új előfizetőkkel csinálják. Egyszerűen nem értem, hogy mi ebben a pláne.

Soko70: Ez azért megnyugtató, hogy Veled is így történt, és rendben megy minden. Te rájöttél arra miért jó ez, vagy miért így csinálják?

"Failure is always an option." Adam Savage

(#7204) gretzky77 válasza Gery0505 (#7203) üzenetére


gretzky77
veterán

Új előfizetőként kérhetnek előleget ez valóban le van írva, csak azt nem értem, hogy miért nem tájékoztattak rendesen!? Én futnék egy kört a T-nél mindenképp, hogy akkor most, hogy is van ez pontosan! Telefon részletet sem kell fizetni amíg le nem megy az összeg?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7205) -Maci- válasza TODI1111 (#7195) üzenetére


-Maci-
addikt

Szent igaz。:U:R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7206) thomas92 válasza Gery0505 (#7198) üzenetére


thomas92
aktív tag

Amióta a Telekom bevezette a mobilelőleget, de 2017-ben már biztosan így volt, hogy az előlegből vonják le a havi díjat és addig nem fizeted a szolgáltatást (hang+internet), de a készülék részleteit fizeted ugyanúgy. Az oldalukon is több helyen is le van írva.

https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/918/milyen_esetekben_kell_mobil_eloleget_fizetnem__es_a_kifizetett_eloleget_mire_hasznalhatom_fel_

https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/3716/mit_kell_tudnom_a_mobil_elolegrol_?appid=tudasbazis&tudasbazis-eventType=8

(#7207) thomas92 válasza gretzky77 (#7204) üzenetére


thomas92
aktív tag

De, a telefonrészletet kell fizetni, csak a szolgáltatás díját nem kell fizetni, amíg tart az előleg összege.

[ Szerkesztve ]

(#7208) TODI1111 válasza babosf (#7192) üzenetére


TODI1111
addikt

Általában nem össze-vissza szoktunk csc-t váltani. Én legalábbis először mindig visszateszem az eredetit és ezután megy az új. Lehet, hogy nálad is az volt a probléma, hogy EUX-ról INS-re váltottál, majd onnan ILO-ra. Romot letölteni Odinhoz a Frija programmal tudsz. [link]

(#7209) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Tegnap beestem közétek egy S23U-val. Én nagyon megszerettem első látásra.
Azt megkérdezhetem, hogy hol tartunk jelenleg szoftver fronton? Mi a legutolsó frissítés?

(#7210) kkdesign válasza Szellem. (#7209) üzenetére


kkdesign
senior tag

Szia,

Nálam sima nem változtatott EUX romon (amivel itt európában megvásárolható). a Júniusi "Nagy" update az utolsó, amiben a kamera javításokat tuszakolták be. Egykét napja olvastam Sammobile-n hogy valahol már elindult a júliusi frissítés

(#7211) Szellem. válasza kkdesign (#7210) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm szépen. Nekem is EUX-om van és tegnap egy darab frissítést szedett le összesen, így a biztonsági javítás szintje: 2023 junius 1.
Gondolom azért egy darab lett a frissítés, mert friss gyártás volt a készülék.

(#7212) babosf válasza TODI1111 (#7208) üzenetére


babosf
aktív tag

Nem ossze vissza valtottam...volt ugye az eux ami utan csc csere ins-re hivasrogzites miatt...minden faxa volt az utolso frissitesig....utan atraktam a csc-t ILO-ra mivel azt irtatok hogy azzal muxik ...nalam nem sajnos. Itt tartok.... kosz.

Galaxy S23 Ultra

(#7213) babosf válasza babosf (#7212) üzenetére


babosf
aktív tag

Ja okok...ILO elott vissza kellett volna mennen eux ra INS-rol es csak utana ILO.....ja hat egybol mentem INS-rol ILO-ra...

Galaxy S23 Ultra

(#7214) gretzky77 válasza thomas92 (#7207) üzenetére


gretzky77
veterán

Oké csak fentebb írta kolléga, hogy neki a részletet sem kellett fizetni! Mivel drága telefont vett, elég nagy összeg az előleg, nem tudom milyen díjcsomagban van, de azért sokáig fog így tartani míg lehasználja!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7215) bajaki válasza z0d1@Ku$ (#7189) üzenetére


bajaki
őstag

Na, ez jól hangzik. A hézag annyira nem is zavarna engem sem, inkább ha éles az üveg pereme. Anno volt az S9+-omom kínai UV-s üveg, nem volt túl jól lekerekítve a pereme.

A Tactical tokról tudsz esetleg pár képet készíteni? Oldalt ez is csak annyira takar mint a Pitaka? :R

(#7216) Signat84


Signat84
tag

link Szevasztok! Ezzel lehet valamit kezdeni? Mióta e-simes lett azóta minden újrainditás után ezzel kezd a telefon. S23 Ultra

[ Szerkesztve ]

(#7217) lala666 válasza Signat84 (#7216) üzenetére


lala666
senior tag

Lemaradt a lényeg.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#7218) Bferibörs válasza Signat84 (#7216) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ez engem is érdekel.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7219) Signat84 válasza lala666 (#7217) üzenetére


Signat84
tag

Bocsi, csak a linket szerkesztettem.

(#7220) szabeska válasza Signat84 (#7216) üzenetére


szabeska
addikt

Szerintem nem, nyomsz egy megse gombot es annyi. Havi egyszeri frissites miatti ujrainditasnal ki lehet birni :U

F1

(#7221) Signat84 válasza szabeska (#7220) üzenetére


Signat84
tag

Akkor ez a norma! Oksa, köszi! Azt hittem bug...

(#7222) lala666 válasza Signat84 (#7219) üzenetére


lala666
senior tag

Így már jobb :B
Meg is válaszolták...

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#7223) z0d1@Ku$ válasza bajaki (#7215) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Képet készíteni nem tudok most, de igen, ugyanannyira takar, gyanítom a gyártó is nagyon hasonló :) a fém keret éppen kilátszik körbe (a gomboknál jobban értelemszerűen), viszont nagyon passzos a tok, nehéz levenni a telóról, nekem bevált. Én sem szeretem az éles peremű üveget, de ez nagyon adja, kár hogy olyan drága :B

(#7224) thomas92 válasza Signat84 (#7216) üzenetére


thomas92
aktív tag

én is örülnék, ha nem dobálná be minden alkalommal újraindítás/frissítés után... bosszantó

(#7225) Signat84 válasza thomas92 (#7224) üzenetére


Signat84
tag

Igen. Van, hogy többször is újra kell indítani a telót. Így kicsit zavaró. De na, szokás kérdése :D Soha nem voltam még e-simes, így ez is új volt

[ Szerkesztve ]

(#7226) soko70 válasza Gery0505 (#7203) üzenetére


soko70
aktív tag

Nem jöttem rá, nekem így volt kényelmes, egyébként meg jó is volt, hogy pár hónapig nem kellett fizetgetni, nem mintha gond lenne

(#7227) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Ez aztán a degradáció! :C

(#7228) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Tegnap lettel tulaja egy ilyen szépségnek, de azt kell mondjam az első nap után, hogy zseniális az akkuja. S22+ amit leváltott és az max 2 napot bírt, de ha nagyon használtam nem. Tegnap este feltöltöttem, ma elutaztunk, egész nap úton voltunk. Szokásos használat, internet, közösségi média, hírek és most ebben a pillanatban 84%-os az akku. 600km-et vezettem és egyfolytában rádiózott. Engem ez így meggyőzött. Plusz, sokkal jobb képeket készít, mint az S22+ csinált.

(#7229) NY_A válasza Szellem. (#7228) üzenetére


NY_A
őstag

Én is tegnap váltottam, csak 22 Ultráról. Nem feltétlenül akartam cserélni, csak volt egy jó vétel gondoltam akkor legyen.
Annak én teljesen elégedett voltam az akkujával, de ez már egy nap alatt is kijött, hogy ez lényegesen combosabb. 22 Ultrát és 23 Ultrát már kb 4 hónapja használunk egymás mellett mert a feleségemnek akkor vettem egy 23U-t, így azóta folyamatosan szembesülök vele, hogy a képek is láthatóan szebbek tudnak lenni, persze szituáció függő a dolog. Így gondolom, hogy 22+ról még nagyobb lehet a kontraszt.

(#7230) Szellem. válasza NY_A (#7229) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Baromi nagy a kontraszt nàlam. Èn nagyon kedvelem ezt a telefont.

(#7231) Teal'C


Teal'C
addikt

Szeretnék egy zöld csíkos pitakát, hol a legolcsóbb?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#7232) NY_A válasza Szellem. (#7230) üzenetére


NY_A
őstag

Én Ultra rajongó vagyok az S20 Ultra óta. Persze egyik sem tökéletes, de számomra a 21U és most ez már nagyon közel áll hozzá. Persze mindkettő a saját idejében, és minden a saját szemszögemből nézve.

[ Szerkesztve ]

(#7233) migabi24 válasza Teal'C (#7231) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csak a gyártótol éri meg, nekem is olyan van.

(#7234) soko70


soko70
aktív tag

Elég érdekes a kamerához ez a kiegészítő
[link]

(#7235) vlesi69 válasza soko70 (#7234) üzenetére


vlesi69
senior tag

Igen az lehet!? Olyan lehet mint a Sonynak volt a Dsc-Qx10 meg a 100, tényleges optikai zoom, csak a Sonyét lehetett más telefonokkal is használni.

(#7236) Technoman


Technoman
őstag

Szervesen nem ide tartozik, de aki Samu 4/5 órát használ az Ultrával, a zenelejátszó müxik ? Még úgy is, hogy 3rd Party az app (PowerAmp)? Illetve a fizetés?
thx

[ Szerkesztve ]

(#7237) BIT_ válasza Technoman (#7236) üzenetére


BIT_
tag

Működik minden. Zene, fizetés.
Watch 4 classic és s23 ultra kombó.

(#7238) bordi10 válasza BIT_ (#7237) üzenetére


bordi10
senior tag

+1
Nálam Poweramp

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#7239) Szellem. válasza NY_A (#7232) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem az a nagyon meglepő, hogy például az S22+ amikor a Play-en keresztül frissültek az alkalmazások akkor nagyon lassan csinálta. Meg is lepődtem, hogy miért ilyen lassan települnek a frissítések. Ugyan ez volt a Galaxy Store-ban illetve amikor kijött egy rendszerfrissítés.
Ez viszont pillanatok alatt végez. De olyan durva a különbség, hogy csak lesek.

(#7240) Technoman válasza bordi10 (#7238) üzenetére


Technoman
őstag

Kösz srácok

(#7241) TheodoriK válasza Technoman (#7236) üzenetére


TheodoriK
csendes tag

Szintén w4 classic és 23 ultra, működik

(#7242) Technoman válasza TheodoriK (#7241) üzenetére


Technoman
őstag

+ neked is

(#7243) babosf


babosf
aktív tag

odinnal rátettem az ILO romot home csc-vel....ahhhh nem oldotta meg
marad a gyalu?

Galaxy S23 Ultra

(#7244) Zototh64 válasza babosf (#7243) üzenetére


Zototh64
őstag

Szerintem igen. :W
Reméljük az legalább megoldja!

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#7246) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

milyen ( melyik ? ) Custom Rom -t hasznaltok ??

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#7247) Zototh64 válasza Dr.FantastiK (#7246) üzenetére


Zototh64
őstag

Legjobb tudomásom szerint nincs erre Custom Rom.
Csak régiót lehet váltani olyanra, ami oxm.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#7248) babosf válasza Zototh64 (#7244) üzenetére


babosf
aktív tag

Orom bodotta... wipe cache megoldotta.

Galaxy S23 Ultra

(#7249) golyós válasza soko70 (#7234) üzenetére


golyós
őstag

Érdekes, de a telefon + kiegészítő ára már abszolút nem éri meg. 319$ a használható olcsóbbik csomag. Na ne vicceljünk már.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#7250) Zototh64 válasza babosf (#7248) üzenetére


Zototh64
őstag

Azt hittem, ez az első lépések egyikében benne volt.
:C Hál istennek akkor nem kell FR. :C

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.