Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) mgTerminator válasza -Maci- (#7697) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én is már sok éve elő vagyok fizetve a Spotify családi csomagra.

(#7702) mgTerminator válasza mgTerminator (#7701) üzenetére


mgTerminator
veterán

Kifutottam a szerkesztésből...

Hol csináltál cache törlést?

A Xiaomin van olyan lehetőség a tárhelynél hogy az összes app cachet törölni lehet, itt van erre lehetőség? Vagy egyesével kell az appokba belépni és törölni?

(#7703) Gardaai válasza pg1966 (#7699) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ennek pont az lenne a lényege, hogy csak telefonszám alapján ami publikusan köthető személyhez, szervezethez, céghez, azt név szerint kiírná.
Fentebb csatolt screenshotom például a 1414 helyett azt írná, hogy Magyar Telekom Nyrt. (vagy ahogy szerepel a nyilvántartásban).

Az elmentett névjegyzékeknél nálam sincs ilyen gond.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#7704) -Maci- válasza mgTerminator (#7702) üzenetére


-Maci-
addikt

Kikapcsolod a telót és összekötöd kábellel másik Samsunghoz vagy PC-hez.
Ha eltünt a töltést jelző karika és elsötétült a képernyő, akkor megynyomod a hangerő fel+ bekapcs. gombot egyszerre és csak akkor engeded el, amikor megjelenik az Android logo a képernyő alján.
Ekkor jön elő a Recovery menü. A hangerő gombokkal mászkálsz fel-le és a bekapcs. gomb az enter.
Kiválasztod a Wipe Cachet enter-enter. (de vigyázz, ne a wipe Systemre menj!)
Aztán a menüben "reboot system now" és kész is.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7705) csubííí válasza -Maci- (#7697) üzenetére


csubííí
senior tag

Én nem vagyok előfízetve rá, de semmi anomália nincs nálam.

(#7706) iceQ! válasza Gardaai (#7693) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem is ezt írta ma ki.. Jóvan akkor másnak is rossz :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7707) Antonio989 válasza Gardaai (#7693) üzenetére


Antonio989
csendes tag

Igaz sima s22, nem mókolt CSC-vel EUX-os, de nekem is ezt írja. Úgyhogy a szolgáltatással lesz valami baj.

(#7708) Szellem. válasza iceQ! (#7706) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Most hívtam egy számot és nekem is ezt írja ki. De szerintem ez olyan számoknál jelenik meg, ahol nincs beazonosítva sehol a szám. Hívtam például egy Foxpostot ami ugye nincs elmentve a telefonomba és kiírta, hogy őket hívom. Szóval, ez az új szöveg ahol nincs regisztrálva a telefonszám mellé név.

[ Szerkesztve ]

(#7709) Gardaai válasza Szellem. (#7708) üzenetére


Gardaai
senior tag

Olyanokra is ezt írja, ami korábban 1000% hogy normálisan működött.
De ha rémész az i ikonra, ott mutatnia kéne a Hiya logót -> Megtekintés ezen: logo.
Viszont nálam egy üres zöld négyzet van, fekete kerettel.
Reméljük nem végleges vagy esetleg kivezetik ezt a helpert, mert az elég fájó pont lenne.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#7710) Szellem. válasza Gardaai (#7709) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezt a funkciót én is nagyon szeretem. Így nem örülnék neki, ha ezt kivezetnék.

(#7711) tylerddd válasza mgTerminator (#7696) üzenetére


tylerddd
veterán

Elhiszed, hogy nem tudom?! Próbáltam mindent. A Spotify beállításaiban nézelődtem, kapcsolgattam dolgokat. A Készülékek résznél nézz szét a Csatlakozás másik készülékhez-nél, hogy ott mi fut. Magánál az alkalmazásnál a három értesítési lehetőségből csak a Lejátszás van bekapcsolva. A Spotify és Spotify Music lehetőségek ki van kapcsolva.

@-Maci- Őőőő, közben rányomtam én is egy jó 2GB-os frissítést a telóra, amit felajánlott, utána én is szoktam wipe cache-t, lehet ez volt a nyitja? Nekem is prémiumom van amúgy.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7712) -Maci- válasza Szellem. (#7710) üzenetére


-Maci-
addikt

Nekem nincs ilyen gondom.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7714) -Maci- válasza -Maci- (#7713) üzenetére


-Maci-
addikt

Nem tudom. Nekem mindig az első dolgom a wipe cache. Nem tudom, anélkül lenne e gondom.
Az a 2gb frissítés pedig mindenkinek megjött.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7715) Gardaai válasza Gardaai (#4798) üzenetére


Gardaai
senior tag

"Hátulra hydrogel-t raktam, bár ez fényes, a matt hatás nem esett volna rosszul ha megmarad. Majd ha cserélem lesz olyan."

Pakolászás közben kezembe akadt a matt fólia, íme a végeredmény.

Fényes fóliával
[kép]
Fólia nélkül
[kép]
Matt fóliával
[kép]

Még a csíkok, 1-2 bubi el fog tűnni, de nekem eddig bejön, hogy a gyári színét alig torzítja.
Persze fólia nélkül az igazi, de ez nálam elvi kérdés. :DD

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#7716) BIT_ válasza Gardaai (#7715) üzenetére


BIT_
tag

Honnan rendelted a fóliát?

(#7717) Gardaai válasza BIT_ (#7716) üzenetére


Gardaai
senior tag

来自中国。 :))
Második link a hozzászólásban, amire válaszoltam.
Van még 2 darab a csomagban, ha nem szeretnél várni. Én úgy sem fogom elhasználni. :N Persze ha a közelben vagy, mert amúgy a posta drágább mint kintről a szett. :DDD

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#7718) Szellem. válasza Gardaai (#7715) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Tok nuku?

(#7719) Gardaai válasza Szellem. (#7718) üzenetére


Gardaai
senior tag

Spigen Liquid Air
Viszont vannak időszakok amikor itthonról dolgozom, akkor szeretem néha csupaszon használni. Kameravédő is van rajta. Így tok nélkül is teljes a védelem, otthoni környezetben. :))

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#7720) hito


hito
nagyúr

Még egy "tök jó" frissítéssel kapcsolatos változást tapasztaltam. Eddig S-pennel kb. akárhol ki lehetett jelölni másolásra szöveget, most szinte annyi helyen tudom ezt megtenni, mintha egy nem S-Penes telefonon az ujjammal próbálnám ugyanezt.

Mondjátok, hogy csak képzelődöm! Bár mivel ez egyértelműen feltűnt, nem hinném :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7721) -Maci- válasza hito (#7720) üzenetére


-Maci-
addikt

Úgy érted, hogy pl egy fényképen kijelölsz valami random szöveget és azt ki tudd másolni karakteres szöveggé?
Nekem megy szépen a tollal.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7722) Gardaai válasza hito (#7720) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nekem már a legelső frissítés után feltűnt, miután megvettem a telefont.... :W
Rendszer szinten továbbra is rendben van, viszont third party appokon belül elég rossz a helyzet.. :U

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#7723) golyós


golyós
őstag

Nem tudok rájönni hol a hiba.
Mesdenger üzenetek nem ébresztik fel a lezárt kijelzőt.
Megjön az értesítési hang, kirakja a kis ikon a kijelzőre az óra alá, de ennyi.
Nem ébreszti fel a kijelzőt egyetlen felvillanásra sem.
Idáig nem volt ilyen gond, ránéztem, hogy ki üzent és elolvastam az első pár szót és tudtam, hogy fontos-e. Most semmi
Nálatok megy? Be van állítva minden

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#7724) Bferibörs válasza golyós (#7723) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ha a messenger szarakodik, annál van a hiba,minden androidos cuccomon car.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7725) Lajmund válasza Bferibörs (#7724) üzenetére


Lajmund
senior tag

+1
Messenger régebben engem is sokat szivatott xiaomin mire rájöttem hogy maga az app szorakozik. Hol jelzett hol nem mint a mesében. Néha samsungon is észre veszem de ez nem a telefon hibája.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#7726) iceQ! válasza golyós (#7723) üzenetére


iceQ!
addikt

Nálam van hogy belépek akkor kapom meg egyes emberektől az üzentet...Tuti messenger fail lesz. Más app rendesen működik?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7727) -Maci- válasza golyós (#7723) üzenetére


-Maci-
addikt

Igen, ez egy hiba sajnos. Engem is idegesít.
Én ezzel kerültem meg: [link]
Mondjuk ez sem 100%-os, de még nem találtam jobbat.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7728) gyuri81 válasza -Maci- (#7727) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Mivel kispórolták azt a 30 filleres LED-et a telefonból, kb mindenki ezt használja :(
Speciel én úgy tapasztalom, hogy eszi az akkumulátort. Nekem csak egy pont jelzés van beállítva, de akkor is....

(#7729) -Maci- válasza gyuri81 (#7728) üzenetére


-Maci-
addikt

Én nem hiányolom a LED-et.
Jobban idegesít, hogy még appal sem 100% -os.
Illetve erre kiadhatnának valami dögös Good Lock modult.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7730) dnelb válasza -Maci- (#7729) üzenetére


dnelb
veterán

appal nem is lesz soha 100%-os, amennyi wakelockot ezek csinálnak... kuka mind

(#7731) gyuri81 válasza dnelb (#7730) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Pontosan!
De led hiányában valahogy jeleztetni kell a felhasználó felé, hogy értesítés érkezett.
Te akkor mivel oldod meg?

(#7732) Bferibörs válasza gyuri81 (#7728) üzenetére


Bferibörs
addikt

A tabomon van led,na az sem jelez ( viber messenger , 8- as droid).

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7733) -Maci- válasza dnelb (#7730) üzenetére


-Maci-
addikt

Így van.
Egyébként app nélkül hiába állítom be, hogy mutassa az üzenet teljes tartalmát a zár képernyőn, nem teszi. :U

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7734) CP111 válasza gyuri81 (#7731) üzenetére


CP111
tag

Erre írták millióan mikor elhagyták a ledet h.azért van az aod.
Én sem szeretem a led mentes mobilt mert az aod többet fogyaszt. Ez van, megszoksz vagy megszöksz! :DD

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#7735) hito válasza Gardaai (#7722) üzenetére


hito
nagyúr

És ezt mégis megint hogy gondolták vajon? Érdekes dolog ez a frissítés. Számomra (a biztonsági foltozáson kívül) kis túlzással soha semmilyen előrelépést nem hozott még az update, cserébe mindig nagyon komoly vérveszteségeket szenvedtem el a különböző szolgáltatások kurtítása miatt. Addig-addig, hogy el fogom a francba engedi ezt az egész Samsung témát. Megint egy kritikus dolgot butítottak le, ez a feature volt mindig az egyik legfontosabb érv számomra az S-Pen mellett. Nem művészkedek vele, nem rajzolgatok (ekkora képernyőn egyébként mégis hogy?), praktikus dolgokra használom...mégis ki a francot érdekel a levegőben hadonászással történő lapozgatás a galériában?? Azt persze gondolom még tudja, sőt, remélem tovább is fejlesztették :o

-Maci-: nem, nem erre gondoltam. Eddig majdnem mindenhol ki lehetett jelölni szöveget az S-Pennel úgy, hogy a kis gombot benyomod és végighúzod a másolni kívánt szövegrészen a toll hegyét. Ez most már a "majdnem mindenhol" helyett a hébe-hóba működik 1-2 helyen lett köszönhető a remek update-eknek :((

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7736) -Maci- válasza hito (#7735) üzenetére


-Maci-
addikt

Valóban. Ha a szövek kijelölő kurzorra gondolsz. Az a széleknél nekem sem találja el mindig.
Viszont én nem nyomkodom a gombot. Próbáld ki, hogy csak oda érinted a ceruzát a szövegen ahová szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7737) bordi10 válasza gyuri81 (#7731) üzenetére


bordi10
senior tag

Be lehet akár azt is állítani gyárilag, hogy villogjon a vaku értesítéskor. Még a hátlapjára letett telón is látszódik az asztalon.
Én is amúgy az aod notify-t használom, nem vettem észre, h szívná az akksit. Előlapi kamera köré tettem ki 15 perces kikapcs idővel.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#7738) -Maci- válasza -Maci- (#7736) üzenetére


-Maci-
addikt

Sztornó
Értem már mi a gond. :U

Ezt ha jól látom az inteligens kijelölés funkcióval tudod átívelni.
Persze, macerásabb, de talán jobb, mint a semmi.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7739) golyós válasza Bferibörs (#7724) üzenetére


golyós
őstag

Szerintem ez nem a Mesenger, minden megjön.

7727 -Maci- Ezt használtam én is az elöző telon, gondoltam felesleges, de a jelek szerint kell.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#7740) dnelb válasza gyuri81 (#7731) üzenetére


dnelb
veterán

világító szélek
ha nem elég akkor AOD on de csak értesítésre

[ Szerkesztve ]

(#7741) Bferibörs válasza golyós (#7739) üzenetére


Bferibörs
addikt

Akkor Neked szuper,nekem mindhárom droidos kütyümön car az értesítés.
Nagyon sokan panaszkodnak rá, mindenféle kütyün.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7742) golyós válasza -Maci- (#7727) üzenetére


golyós
őstag

Felraktam erre is, egyből lefagyott a Messenger tőle mint a régi telon.
Jön az üzenet, megnyitom a messengert, nejön a kezdőképernyő és onna sehová nem mozdul, se le, se fel, nem nyitja meg egyik chatet se.
Már emlékszem miért töröltem le az elözőről is :)

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#7743) r0by válasza golyós (#7723) üzenetére


r0by
addikt

Én Gear S3-at használok (remélem jövő szerdán már lecserélhetem watch 6-ra).
De ez mellett nálam is aod van beállítva, ha jön értesítés. Persze este 9 után ne zavarjanak és aod is kikapcsolva, minek menjen egész éjszaka.
Szóval lehet, hogy egy 15-20k-s aktivitás mérő is megoldás lehet az ilyesfajta gondokra. Valami mi band vagy ilyesmi.. :)

(#7744) -Maci- válasza golyós (#7742) üzenetére


-Maci-
addikt

Sosem volt ilyen gondom véle.
Nem fagyott, nem szívta az akksit.
Szimplán csak nem jelez mindig.
Főleg whatsappnál nem 100%, pedig főleg azt használom.
Bezzeg messengernél, instánál precíz.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7745) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok !
Nálam a Gplay store megbolondult. Manuálisra van téve az app frissítése, és szokott is lenni update. Ennek ellenére, még július 4 dátumnál akadt meg. Ezt írja legutóbbi frissítésnek.
Valaki másnál is így van ? Nem nagy gond, csak egy ideje észrevettem.

kengyel

(#7746) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Üdv mindenkinek!

S22 utráról váltanék a 23 ultrára érdeklödnék hogy a kétirányú automatikus hívás rögztés megoldható-e a 23 esetében is és ha igen akkor ogyan? :R

(#7747) pg1966 válasza Száguldo (#7746) üzenetére


pg1966
aktív tag

CSC módosításával pl. EUX-ról ILO-ra alapból használható lesz az automatikus hívásrögzítés. Olvass vissza!

(#7748) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Két észrevétel (majd folyamatosan lesz több is gondolom, ahogy egyre többet használom a készüléket): Gépeléshez nekem a Samsung bill., diktáláshoz a Google van beállítva. Ahogy elkezdek gépelni bárhol, egy kis bill. értesítés megjelenik az értesítési sávban, amire nyomva választani lehet a hangvezérelt írás és Samu bill. között. Ez kicsit zavar, mármint az értesítés. Főleg, hogy a Sam. bill. eszköztárában ott van a mikrofon jelzés, ami a Google gépelést hozza elő. Ezzel eddig max. annyit tudtam kezdeni, hogy le lehet pakolni a navigációs sáv jobb oldalára.

Másik, amit S-Pen-nél vettem észre. Jegyzetnél vagy pl. a Penup-nál működik, hogy apró pici színezést végezve befestek valamit. Tehát aprólékosan lehet dolgozni. Ha viszont pl. egy képnél megnyitom a szerkesztést és hasonló mozdulatokat végzek, akkor néhány húzás után nem reagál a toll. Felemelem, vissza és jó. De mintha csak néhány milit engedne színezni egyszerre. A Note 9-em még itt van, annál lazán lehet ezt csinálni.

Köszönöm a lehetőséget!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7749) Fredy02 válasza tylerddd (#7748) üzenetére


Fredy02
tag

Utóbbi részéhez hozzá tudok szólni, nekem is ezt csinálja, szertinem javítják majd, érdekes, hogy van amikor meg jól működik néhány alaklommal.

S23U

(#7750) Casseius válasza Leonardo91 (#7669) üzenetére


Casseius
tag

Nem, ráadásul a RaiPay katasztrofálisan működik, szinte egyik terminál se érzékeli normálisan ha fizetni akarok, szerencsétlenkedni kell vele sokszor 10-20mp-ig mire beveszi, meg egy csomószor feldob 3mp alatt 10 hiba üzenetet és próbálhatom újra az egeszet...
Megjön a fizum és azzal kezdem hogy utalom is át a 3/4-ét revolutra mert a wallet az viszont pöccre tökéletesen működik mindig

Don't Worry, Be Happy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.