Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) kocsij válasza prokxy (#6250) üzenetére


kocsij
tag

Ha itt veszed akkor olcsobban kijösz.
[link]

Galaxy S23 Ultra

(#6252) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!
A felújítós 100 e ft-os kuponra lehet még regisztrálni? MM-os februári vétel.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6253) gretzky77 válasza petymeg (#6252) üzenetére


gretzky77
veterán

Én úgy tudom június végéig lehet és Júli 15-ig kell felhasználni! Én 6 napja igényeltem a kódot, de még nem kaptam meg, állítólag eléggé feltorlódtak a készülékek.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6254) petymeg válasza gretzky77 (#6253) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi, közben meg is találtam a Membersben kell megigényelni.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6255) iceQ! válasza gretzky77 (#6253) üzenetére


iceQ!
addikt

Hol lehet ezt igényelni? S21U mehetne egy felújításra.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6256) Gardaai válasza gretzky77 (#6253) üzenetére


Gardaai
senior tag

"állítólag eléggé feltorlódtak a készülékek"
Ettől függetlenül nézd a spam mappát és promóciós fület is.
Nálam ott landoltak. Egyik itt másik ott.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#6257) iceQ! válasza iceQ! (#6255) üzenetére


iceQ!
addikt

Membersben megvan, de én pl.: márciusban vettem a telefont, így már nem tudok regisztrálni...

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6258) syIex válasza Lajmund (#6246) üzenetére


syIex
veterán

Ebbe még így lehet is valami viszont magamat ismerve az is csoda, hogy amióta kijött még mindig megvan a telefon.. :DDD
Szóval ezért nem akarok "annyit" rá költeni! :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6259) gretzky77 válasza iceQ! (#6257) üzenetére


gretzky77
veterán

Előbbi kolléga pedig februárban ha jól értem, akkor lehet ő sem tud? Bár nem értem miért nem, elvileg meg lett hosszabbítva!

Gardaai : köszi nekem nincs promóciós mappa, egyben van minden bejövő, spamben meg nem jött! A visszaigazoló megjött rendben azóta semmi!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6260) iceQ! válasza gretzky77 (#6259) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem hiszem.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6261) Abel


Abel
tag

Júniusi frissítés elhalasztva:
[link]

(#6262) gretzky77 válasza iceQ! (#6260) üzenetére


gretzky77
veterán

Érdekes akkor lehet a vásárlástól számítva is volt valami határidő az igényléshez! Én májusban vettem és ugye a 14 napot meg kellett várni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6263) iceQ! válasza gretzky77 (#6262) üzenetére


iceQ!
addikt

Szívás.. :/

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6264) Gardaai válasza gretzky77 (#6262) üzenetére


Gardaai
senior tag

Először volt egy április határidő (ha jól emlékszem), majd a Samsung meghosszabbította a promóciót. Viszont az első promóció alatt vásárolt készülékeket szerintem nem lehet "aktiválni" a második promóció alatt.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#6265) iceQ! válasza Gardaai (#6264) üzenetére


iceQ!
addikt

Így van, ahogy írod.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6266) gretzky77 válasza Gardaai (#6264) üzenetére


gretzky77
veterán

Jogos, Members alkalmazásban is ez szerepel! Április 3.-tól

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6267) gretzky77


gretzky77
veterán

Na rákérdeztem a kuponkódra, erre meg is küldte a Samu a válaszban!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6268) leslien válasza Abel (#6261) üzenetére


leslien
nagyúr

gondoltam ,h nagy baj.. a legjobban hdr t kéne javítani..
mert egy közép kategóriás is pofozza most csináltam a tesztet...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6269) Lezl


Lezl
tag

Van valakinek arról tapasztalata hogy ilyen Regalaxy kupont tudsz igényelni ha a számla nem a nevedre szól ? (innen a hardverapróról vennék s23 ultrát)

(#6270) JeffDebr


JeffDebr
tag

sziasztok!
pénteken én is beléptem a "klubba" egy feketével. még ismerkedünk egymással, így a Note9 után csak kicsivel lett nagyobb az Ultra. az én szemem szerint is élénkebb a Note9 kijelzője természetes módban, így bekapcsoltam az élénk módot.
felrakattam egy "öngyógyító" fóliát a kijelzőre és vettem rá egy Spigen core Armor tokot.

lenne egy kérdésem: hol lehet beállítani, h amikor fizetek a bankkártyámmal, akkor egyedi értesítési hangon szólaljon meg? OTP-s kártya. köszi

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#6271) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Sziasztok!

Ahhoz lenne kérdésem, aki esetleg használt S23 Plust és Ultrát, hogy a kamerát és a ceruzát levonva, melyik telefonnak jobb az üzemideje?

(#6272) kakuk100 válasza Surfym@n (#6235) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm szépen a tanácsot! :R

(#6273) Gardaai válasza Lezl (#6269) üzenetére


Gardaai
senior tag

Tudsz igen. De max igényelsz a tulaj adataival, ha visszadobják.
Vagy tudok egy trükköt, ha az eladónak is van S23 készüléke. De ezt csak a végső esetben. :D

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#6274) Lezl


Lezl
tag

Most van valami aktuális kuponos dolog s23u-ra egyébként?

(#6275) Atish19 válasza Szellem. (#6271) üzenetére


Atish19
őstag

Szerintem az akkuban nem fogsz csalódni bármelyiket is választod. Nagyjából egy szinten lehet a két készülék ezen a téren.

(#6276) Gardaai válasza Lezl (#6274) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nem követem, de mintha láttam volna, hogy vannak még azóta is.
Nem véletlen vannak még mindig bontatlan órák, telók eléggé áron alul.
Nézz körül: [link]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#6277) pg1966 válasza Szellem. (#6271) üzenetére


pg1966
aktív tag

Én csak S23 Ultrát használok, de a GSMArena szerint valamivel jobb az üzemideje, mint az S23+-nak, +13%, míg az akkuk kapacitásának aránya +6%.

[ Szerkesztve ]

(#6278) Lezl


Lezl
tag

Tudtok ajánlani egy jó kijelzővédő fóliát amit hamar be is lehet szerezni és van esély rá hogy egy amatör is fel tudja rakni vagy egy olyan helyet ahol emberi áron felraknak egy jót?

(#6279) dnelb válasza Szellem. (#6271) üzenetére


dnelb
veterán

tesztek alapján a +, de nem sokkal, amikor az ultra 0 akkor még 5-6% van a pluszban

[ Szerkesztve ]

(#6280) vagner66 válasza Elit3Zotya (#102) üzenetére


vagner66
csendes tag

Nálam ennyi lett az antutu

(#6281) vagner66 válasza Elit3Zotya (#102) üzenetére


vagner66
csendes tag

(#6282) perzeus


perzeus
tag

Sziasztok

A tollal lehet a kamerát vezérelni?

Köszi

Gábor

(#6283) TomPack válasza Lezl (#6269) üzenetére


TomPack
őstag

Igen tudsz! Én is innen vettem a Hardverapróról és a Membersbe a saját nevemre, e-mail címemre/telefonszámomra tudtam megigényelni a regalaxy kupont!

(#6284) TODI1111 válasza Lezl (#6278) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha sima fólia is jó nekem a [gyári] fólia bevált. Eddig minden samsung készülékemen vagy gyári vagy [spigen neoflex] fóliát használtam. Mindkettőt egyszerűen fel lehet tenni. Videós segítséget is találsz hozzájuk.

(#6285) Lajmund válasza perzeus (#6282) üzenetére


Lajmund
senior tag

Igen

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#6286) TODI1111 válasza perzeus (#6282) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen.Például:
Hosszan nyomva a gombot = kameraindítás
Röviden megnyomva a gombot = exponálás
Kétszer gyorsan megnyomva a gombot = első és hátsó kamera közti váltás.

(#6287) kaisers


kaisers
aktív tag

Aki esetleg tokot keresgél, annak az UAG Metropolis LT Pro tokot kifejezetten ajánlom.
Nem gondoltam, hogy lesz egy tok ami elsőre ennyire bejön.

(#6288) petymeg válasza kaisers (#6287) üzenetére


petymeg
addikt

Nekem ez kellene, ha lenne Európában.
[link]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6289) sting2 válasza kaisers (#6287) üzenetére


sting2
addikt

Rendes tőled.
Majd 30K..
Közben meg elmélázom, hogy melyik mobilom volt tokban 92 óta, de egy sem jut eszembe.
Cserébe a 4 éves P30 Pro készülékem ugyan viharvert de semmi baja..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#6290) kaisers válasza sting2 (#6289) üzenetére


kaisers
aktív tag

Én ma kaptam meg, de én még 18ért rendeltem (+1200 Ft postaköltség).
30ért én se rendelném meg az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#6291) Gardaai válasza sting2 (#6289) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nem is azért veszünk tokot, hogy baja lesz nélküle. Szimplán nem esik jól a lelkemnek még egy 50.000 Ft-os telefont se lerakni az asztalra csupaszon. Legutóbb egy törött, ütött, kopott A32 5G-t szereltem, még az alá is bubis fóliát raktam. Nem vagyunk egyformák.:) De az biztos aki tőlem örököl valamit a családban az új terméket kap és nem esik nehezemre vigyázni rá. Szerencsére a munkám is megengedi ezt. :K

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#6292) petymeg válasza Gardaai (#6291) üzenetére


petymeg
addikt

Ráadásul ezeket már direkt úgy gyártják, hogy tokba tegyed. Mert tokkal tűnik el a borzalmasan randa kamerasziget. Kívánkozik rá a tok, hogy síkban legyen a hátlap a kamerákkal.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6293) Lezl válasza petymeg (#6288) üzenetére


Lezl
tag

[link]

Ez majdnem olyan szerintem én is majdnem ezt vettem de végül a kameralencsés kitámasztósat rendeltem.
[link]

Most péntekig para amíg nincs tokban meg a kijelzőfólia is csak holnapra van

A flipről átraktam mindent ott be volt kapcsolva a navigációs menühöz az extra dim funkció de ott sose nyomtam meg véletlenül itt 1 órán belül 3x...azthittem már hibás a kijelző hogy folyton leesik a fényerőség mire rájöttem hogy az extra dimhez érek mindig hozzá

[ Szerkesztve ]

(#6294) Dave Crank válasza Gardaai (#6291) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Ezzel egyet értek!
Nekem előlapon üveg, hátlapon fólia, oldalt pedig a gyári fólia, + gyári bőr tok.
Így használtam az S22U-t is, az több, mint fél éves korábban amikor eladtam is, mintha új lett volna.
Igaz mivel alig több, mint fél éves volt, ami nem sok idő, de eladáskor legalább alku alap sem tudott az lenni, hogy hogy néz ki... egy Ft-t nem is alkudtak az árból.
Korábban jártam úgy, Xiaomi-val, akkor még hátlapi fóliát nem használtam, kb 1 éves ha volt a teló, de ahogy az apró porszemek, zsebkosz bement a tokba, olyan rondává tette a hátlapot, hogy nem is gondoltam volna. Na azóta nem is használok semmilyen telón utángyártott, vagy gagyi minőségű tokot, mert azok nem feszesek, passzentosak, majd lötyög a teló benne.
De így van, nem vagyunk egyformák. :B és nincs is ezzel semmi baj :P

[ Szerkesztve ]

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#6295) DjMike


DjMike
újonc

Sziasztok. Elöször is egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Ezt az extra fényerö funkciót mennyire érdemes használni? Próbálgattam én kint a napon és valóban jobb rálátást biztosít a képernyöre de felmerül a kérdés hogy vajon a beégés lehetöségét ez nem növeli? Én arra tippelek hogy nem véletlen teszik kikapcsolhatóvá ugyanugy mint a gyorstöltést. Hogy esetleg tudja a gyártó is hogy káros opciók ezek de aki akarja bekapcsolhatja. Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#6296) dnelb válasza DjMike (#6295) üzenetére


dnelb
veterán

3 év gari van, 2 éves korára ugyis beég, használjad nyugodtan

(#6297) petymeg válasza Lezl (#6293) üzenetére


petymeg
addikt

Ezekkel az a gond, hogy a támasztó rész kiáll a síkból. Nekem Spigen kitámasztós van, abból is kiáll. Ez, amit linkeltem meg teljesen sík. Csak mire az USÁ-ból idér szállítással, vámmal áfával lesz a 35 dollárból 30 ezer ft. Annyit azért nem ér.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6298) TODI1111 válasza kaisers (#6287) üzenetére


TODI1111
addikt

UAG tokból nálam ez a befutó. [link]

(#6299) TomPack válasza TODI1111 (#6298) üzenetére


TomPack
őstag

Jesszusom! :DDD Én ezt a monstrumot biztosan nem tudnám elviselni rajta! Én a Pitaka-ra esküszöm!

(#6300) petymeg


petymeg
addikt

S 22 Ultrához ez volt a kedvenc. [link]
Helyette valami batár nagy ocsmányság van.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.