Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) TODI1111 válasza TomPack (#5446) üzenetére


TODI1111
addikt

Amit [itt] írtál az nálam nem lehetséges. :F
Már ott megbukik a történet, hogy
"Menü-> Kiegészítő alkalmazások-> Óra-> Beállítás-> Aludjon jól okoseszközökkel-> Óra alvásészlelése"
Menü-> Kiegészítő alkalmazások és nincs óra.

(#5452) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Kezd off lenni, de nálatok az órán a beállítások - adatvédelem - testreszabási szolgáltatások - testreszabott alkalmazások nál mik szerepelnek? Főként azoknál akiknél működik az alvás észlelés?!

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#5453) Gardaai válasza gringoka (#5445) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ami itt az első linken van a listában, kezd beírni a címzetthez, hogy kihozza-e. Ha igen, akkor a Google névjegyek nincsenek szinkronizálva és ezért nem ajánlja fel. Nekem akármilyen e-mail címről kezdem írni az e-mailt az összes névjegyet feldobja ami szinkronizálva van.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#5454) Bensid


Bensid
tag

Sziasztok!
Szemezgetek már egy ideje ezzel a telefonnal, de nagyon drágának tartottam.
Aztán valamelyik nap megláttam az árukeresőn, hogy több webáruház is most 370.000 Ft környékén árulja.
Ez lehetséges? Mármint, hogy nem fogok belefutni valami kamu szarba egy ilyen rendeléssel?
Furcsa látvány ez az ár a 600.000 után.
Gyanúsnak tűnik. Rendelt már valaki ezekről az oldalakról ilyen telefont? (gsmonline, xre.hu, telodepo.hu, stb.)
Illetve ha igen és nem kamu, akkor melyikről lenne a legérdemesebb berendelni?

Köszi a válaszokat előre is! :))

(#5455) migabi24 válasza Bensid (#5454) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezek mind bolti garisak, tehát nem viheted a samsung szervízbe ezt mérlegeld, ha megbízható bolt kell akkor pl partnero gsm

(#5456) gringoka válasza Gardaai (#5453) üzenetére


gringoka
aktív tag

Hát akár mit csinálok nem jön össze , mindegy marad a gmail.

(#5457) TomPack válasza DefJamHUN (#5452) üzenetére


TomPack
őstag




Nekem ezek vannak a telefonon beállítva.
Az órán nem piszkáltam semmit, nemrég lett visszaállítva és csak két számlapot telepítettem rá, amire csináltam egy rutint hogy napnyugta-napkeltekor váltogassa.

(#5458) DefJamHUN válasza TomPack (#5457) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Végképp nem értem. Sem a rutinnal nincs olyan lehetőség, hogy alvás. az előre beállított alvásnál pedig nincs érzékelés.

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#5459) TODI1111 válasza DefJamHUN (#5458) üzenetére


TODI1111
addikt

Módoknál van alvás. Gondolom azt el kell indítani és beállítani. Ha kész akkor már hozzá lehet adni mint TomPack fórumtársnál.

(#5460) TomPack válasza TODI1111 (#5459) üzenetére


TomPack
őstag

Most így ennek fényében jobban belegondolva;
esetleg még amiben másabb lehet az én "Rutinom", az a "Routin+", amit a GoodLock-al telepítettem fel, és sokrétűbb beállítást igért.
Bocsi, hogy ez csak most jutott eszembe, de lehet ez a megoldás. :B

(#5461) DefJamHUN válasza TomPack (#5460) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

TODI1111: Tudom, nálam ott sincs

Fent van nekem is azaz app, de így sem akarja.
Mindegy. Nem érdekes, csak fura, hogy nálad megy, nálunk pedig nem! :)

Még annyi, hogy régiód gyári?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#5462) mgTerminator válasza TomPack (#5460) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az alvás módot kell beállítani, nem kell hozzá plusz rutin.

Azt nem tudom hogy alvás mód nélkül elérhető e, de a rutinokban az alvást kell kiválasztani, nem az órát kell konkrétan keresni.

De nekem csak az alvás mód van beállítva mert ott is hozzá tudtam adni amire nekem szükségem van.

(#5463) Lajmund


Lajmund
senior tag

Van itt olyan aki egyszerre használ tactical magforce tokot és spigen kamera védő lencsét? A képeken nem sok hely van a tactical tökéletes a kamera és a tok közt de az is igaz hogy jó valós képek nem is ok van fent a neten. Esetleg akinek ilyen tokja van tudna lőni egy két jó képet a kamera körüli részről. Meg úgy az egész tokrol elölről hátulról?

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#5464) DefJamHUN válasza mgTerminator (#5462) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Nálunk nincs az automatikus bekapcsolásnál az óra. Ez az érdekes.

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#5465) mgTerminator válasza DefJamHUN (#5464) üzenetére


mgTerminator
veterán

Szerintem csak watch 4 és 5 széria támogatott.

(#5466) DefJamHUN válasza mgTerminator (#5465) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Watch 4em van. 44mm

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#5467) TomPack válasza mgTerminator (#5465) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem Watch 4 Classic-om van.
Eladó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5468) DefJamHUN válasza TomPack (#5467) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Remélem nem ez az oka... 🤣

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#5469) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Sziasztok!

Nem tartom magam androidos analfabétának, de a yt revancedet nem tudom feltelepíteni. Állandóan a recanced.net-et rakja fel az apk, ami a github repot nyitja meg... Mi a trükk? :R

(#5470) TODI1111 válasza mézespálinka (#5469) üzenetére


TODI1111
addikt

[microG] [Revanced]

[ Szerkesztve ]

(#5471) mézespálinka válasza TODI1111 (#5470) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Thx :R

(#5472) AtHoS válasza TomPack (#5427) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Tudom, hogy példának hoztad fel de nálam pont nem ül egyik se :DDD egyéb eszközök hiányában ill. más életvitel +más mentalitású/megszokású használatból kifolyólag (általában nem használok Ne zavarj módot, csörögjön a teló, ha valakinek szüksége van rá, hogy elérjen...akármikor (rejtett számokról érkező hívásokat is felveszem :B )! Bár egyedi esetekben kézzel be szoktam kapcsolni pl. oktatáson/előadáson/színházban/moziban/stb..., de ezekhez megint semmi szükség rutinra)

VoWifi-t nem használom, mert azzal pont elveszne a melós SIM-re érkező hívások rögzítésének lehetősége (mert hát ugye a csúcs samu készülék sajnos erre sem képes...bezzeg a jó kis P30 nem problémázott a VoWifi-n :B ), így a 2G nem pálya nálam (magán Yetis SIM-en pedig nincs jelenleg VoWifi)

Én nagyon változó munkarendben dolgozom, még alvási időszakot sem tudok beállítani, mert egyik nap nappalos vagyok, másnap meg már éjszakás, aztán van ugye szabad nap is néha, ráadásul a melókezdések időpontjai is erősen változóak sőt a kezdési helyszínek is alkalomról-alkalomra változnak.

Wifi, BT és hasonló dolgokat nem kapcsolgatok ki, mert csak a kényelmes használatot akadályoznák, energiaspórolásban minimális jelentőséggel bírnak. Garmin óra meg amúgy is folyamatosan kapcsolódik a telóhoz az értesítések megjelenítéséhez.

Még erősen belegondolva sem tudnék most olyat mondani, amihez üzemmódot kellene a telefonon váltani vagy valamilyen rutinnal automatizálni...de ugye minimális okoscuccokkal rendelkezem, így ezek biztos korlátozzák jelenleg a lehetőségeimet :B
Rendszeresség pedig egyelőre nem része az életemnek :DDD szóval az megint keresztbe tesz nálam a tervezhetőségnek

Talán az akkutöltéssel lehetne szórakozni és ébresztéshez igazítani a teljes töltés lehetőségét, de eddig nagy ívben tojtam erre, mivel 1 óra alatt maxra töltődik a sima S23, így tervezett lefekvés előtt időben felrakom töltőre, lefekvés előtt meg leveszem oszt sanyi.

Nálam nem az üzemmódok és a rutinok mozdították a mérleg nyelvét samu felé, de azért olvasgatom a fórumot, hátha ír valaki olyan dolgot, amit én is tudok hasznosítani...esetleg majd valamikor, ha felokosodtak egyéb eszközeim is :DDD

read-only mode on the forum

(#5473) TomPack válasza AtHoS (#5472) üzenetére


TomPack
őstag

Nem kell feltétlen rendszerhez, vagy órarendhez igazodnia a rutinnak.
Kiválthatja az is, hogy pl autóba pattansz.

(#5474) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

Egy hetes vergodes vacilalas utan vegul ma beleptem en is a klubba, i12-t valtva.

olvasgattam a forumot mar erre-arra, ha tudnatok ajanlani ajanlott programokat, azt megkoszonnem, elegge le vagyok maradva android oldalon :R (YT premiumom van, igy a reklammentesseg megoldott)

(#5475) AtHoS válasza TomPack (#5473) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezt vágom, csak nincs mit állítani...."egyéb eszközök hiányában" jelenleg :B szóval rehabos a felhozatal nálam, így egyelőre a rutinok-kal nem tudok mit kezdeni :DDD
Mint írtam nincs fejegység a kocsiban, sima normál CD-s gyári autorádió van benne. Mostanában nem prioritás cserélni, van más ahová "önthetem" a lóvét :B és más területen is hasonlóan korlátozottak a lehetőségeim...ez van....egyelőre.

read-only mode on the forum

(#5476) Gardaai válasza AtHoS (#5472) üzenetére


Gardaai
senior tag

Én meg pont fordítva vagyok. Minden okos és mindenre IS van rutin beállítva.

Ne másoktól várd az egyelőre semmidhez sem passzoló rutinokat, hanem nézd végig a listát és alakítsd ki magadnak.

De írok pár szög egyszerűt:
1.) Autóba mondjuk egy FM transmitterhez kapcsolódsz (az elég átalános cucc), elindítja a YouTube/Spotify.... appot.
2.) Beérkezel melóhelyre, Wi-Fi-re kapcsolódva leveszi a média hangerőt 0%-ra. Ha GPS-t nem szoktad kikapcsolni akkor ha már megközelíted a helyet lehet beállítani ruting mi történjen.
3.) Hazaérkezel (GPS vagy Wi-Fi kapcsolódás) bekapcsolja a "A telefon feloldva tartása" opciót, mondjuk a Windows-kapcsolatot.
4.) Rengetegen utalják az automata elforgatás opciót. De ha a Galériába vagy YouTube... app-ot megnyitod, akkor bekapcsolódik. Ha kilépsz, akkor pedig kikapcsolódik.
5.) Ha kiszoktad kapcsolni a GPS-t, de ugyebár navigációhoz és bizonyos appokhoz muszáj engedélyezni, akkor ezeket megnyitva bekapcsolja, ha kilépsz kikapcsolja.
6.) Bolti fizetéshez kiraksz egy ikont vagy GPS alapú megoldással is mehet, NFC be, majd ki.

Mindegyikhez minimális vagy egyáltalán nem kell hozzányúlni a telefonhoz.
Lehet nyomógombos telefonnal is boldogulni, de ha már van benne ilyen potenciál, legyen kihasználva ahol csak lehet (szerintem).

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#5477) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Látom használod a helyzet meghatározást a rutinokban. Ez nem nagyon meríti az akksit? Ergo folyamatosan figyeli a rutin, hogy hol is vagy pontosan.

(#5478) Gardaai válasza gyuri81 (#5477) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nem használom. Én vagyok az utolsó ember a földön akit tudnak merre jár (persze, ha lenne ilyen opció ugyebár). Még csak navigációt sem használok, sőt kamera és mikrofon is folyamatosan némítva van. Viszont rengetegen fittyet hánynak rá a kényelem miatt, ezért említettem meg. Rengeteg rutint meglehet könnyíteni a helyzet megoldással. Valószínűleg jobban meríti, de mint tudjuk kikapcsolt állapotban is ugyan úgy nézi merre vagy, csak nem a GPS-t használja, az csak a teljes pontosság miatt kell.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#5479) Bensid válasza migabi24 (#5455) üzenetére


Bensid
tag

Köszi a választ!
Neked volt már velük saját tapasztalatod? Mármint a partnero gsm-el?

(#5480) S e t h válasza likeaRAINBOW (#5474) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igazából az igények szabják meg ki milyen alkalmazásokat preferál.
Böngészőbe írva android must have apps szavakra rengeteg találat van, vagy itt a fórumon is van android appos topik, vagy ha leírod mire van szükséged, akkor megpróbálunk segíteni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5481) petymeg válasza Bensid (#5479) üzenetére


petymeg
addikt

Nekem volt. Régebben több telefont is rendeltem tőlük. Külföldről behozott szürke importosokat árultak, gondolom most is ez a paletta. Fizettem, küldték. Garanciális ügyem nem volt velük. Régi cég, ezek is régen legalább 6-7 éve voltak.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5482) migabi24 válasza Bensid (#5479) üzenetére


migabi24
nagyúr

Régen sok telefont vettem onnan, ez kb. 15-20 éve létező bolt.

(#5483) Lajmund válasza Bensid (#5479) üzenetére


Lajmund
senior tag

Én itt vettem hardverapron 3 év samsung garival bontatlanul. 460 volt az 512 2 honapja. De szerintem most is ki lehet fogni jó árban.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#5484) mihail38


mihail38
aktív tag

Jól néz ki ez a telefon szép is meg sok jót olvasók róla, de nekem ez a méret már hatalmas, nem nagy hanem hatalmas és elég jól megoldották azt is amikor a kezedben fogod olyan mintha halat fognál a kezedben és úgy érzed mindjárt kicsúszik a kezedből 😂😂
Hatalmas tepsi 😂
Lassan ki szorulnak a tabletek a piacról 😂
Szerencsére nem minden gyártó gondolkodik így....

[ Szerkesztve ]

(#5485) Lajmund válasza mihail38 (#5484) üzenetére


Lajmund
senior tag

Szerintem rossz helyre jöttél fröcsögni. Amúgy ha nem tűnt volna fel a samsung nem csak az ultrát gyárjta... Amúgy meg nettó faszság amit írtál mert minden nagy gyártónak van nagy telefonja meg kicsi is. Egyértelmű akinek akkora a keze mint egy 50 kilós csajnak az ne ezt vegye. Habár vannak pici csajok akik tudnak mit kezdeni nagyobb dolgokkal is és nem panaszkodnak... sőt. Ha kicsihez vagy szokva vegyél kicsit senki se kötelez erre. Ha rajtam múlna még 5-6 milivel szélesebb lenne. Ezek a telok már rég nem arról szólnak hogy hívás meg sms. Ezek vannak legritkábban használva. Minden másra jobb a nagyobb kijelző.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#5486) Gardaai válasza Lajmund (#5485) üzenetére


Gardaai
senior tag

Sőt a sima modell, az egyik legkompaktabb a piacon. Főleg ilyen tudás mellett.

A fogás meg elég szubjektív. Itt (is) szinte mindenki azt mondja S21U után mennyivel jobb ennek a fogása meg, hogy nem fej nehéz a telefon.
Ezek szerint én vagyok az egyetlen akinek rosszabb a fogása és a súlyelosztása is mint az S20-21U esetében. Ott sose volt olyan gond, hogy huzamosabb egykezes használat után éreztem volna a kezemet, itt gyakran előfordul.
Lehetséges, hogy a fejnehézsége miatt a tenyeremet terhelte az S21U nem pedig az ujjaimat. :F

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#5487) mihail38 válasza Lajmund (#5485) üzenetére


mihail38
aktív tag

Persze, persze akkor nincs különbség a 23, 23+ és 23 Ultra között? 😂
Meg látszik hogy nem ismersz más gyártót csak a samsungot 😂
Amúgy meg nem fröcsögni jöttem, csak meg állapítottam hogy hatalmas a telefon amivel nem vagyok egyedül csak vissza kéne olvasnod egy kicsit de ne tedd ...

[ Szerkesztve ]

(#5488) szkorhetz válasza mihail38 (#5487) üzenetére


szkorhetz
őstag

Oké, de kérdezte ezt bárki?

Akkor nem ez a te telefonod, fogadd el, lépj tovább. :D
P7P-ról a nagyobb méret és az aksi idő miatt jöttem át, eddig nem bántam meg (bár a kamera brutál visszalépés, főleg a lassú expo miatt, és a OneUI-t sem szeretem), én már nem tudnék kisebb telefont használni. Szemeteljem tele az összes telefonos topikot, hogy mi ez a kis szar, teljesen használhatlan?

[ Szerkesztve ]

(#5489) mihail38 válasza szkorhetz (#5488) üzenetére


mihail38
aktív tag

Miért nem lehet leírni a véleményedet?
Tiltja ezt valami?
Te is és más is leírhatja hogy mi tetszik és mi nem egy telefonba fura is lenne ha mindenkinek ugyan az a telefon felelne meg...

(#5490) beteg válasza mihail38 (#5489) üzenetére


beteg
őstag

Ez mindig us így volt itt, nincs mit csodálkozni rajta, hogy ha valaki akár jogos kritikát fogalmaz meg, akár baromságot állít, vagy szubjektív véleményt mond, csúnyán le van hurrogva.

Amúgy szerintem meg az Ultra nem hogy nagy, hanem lehetne nagyobb is! Atom stabil a fogása, iszonyat jó minőség. Én 80÷-ban minden egy kézzel csinálok rajta, csak ritkán kell két kézzel kezelnem.
Nagyon remélem, hogy fognak nagyobbat is gyártani!

Csak futni kell!

(#5491) Lajmund válasza mihail38 (#5487) üzenetére


Lajmund
senior tag

Első samsung telom. Igen van különbség ez ezért ultra mert mindenben csúcs a s23 meg csak egy sima s23 ennyire egyszerű. Amúgy a sima s23 is bőven elég mindenre is akinek kompaktabb méret kell. Kevesen sirnak hogy nagy főleg azok akiknek van. Nekem egyik haverom ugyanezzel jött aztán rá pár honapra vett egyet és már nem sír hogy jaj de szar hogy ekkora.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#5492) mihail38 válasza beteg (#5490) üzenetére


mihail38
aktív tag

Szép a telefon és tetszik formára és kűlalakra is a kijelzője is szép szerintem a legszebb és legjobb az S szériából.
Nekem az egyik kezem lebénult és nem biztonságos a fogás nekem egy 6,4 colos teflon a határ számomra

(#5493) Lajmund válasza mihail38 (#5492) üzenetére


Lajmund
senior tag

Na vazze kezdhetted volna ezzel is. Amúgy van benne egykezes mod pl mindent a gépelést, gesztusvezérlést is be tudod állítani valamelyik oldalra. Ha veszel rá egy pitaka vagy tactical tokot mindkettő kevlár ezek nagyon vékonyak szinte semmit nem nő tőlük a telefon és csuszásmentese k.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#5494) mihail38 válasza Lajmund (#5493) üzenetére


mihail38
aktív tag

Semmi gond és köszönöm a jó tanácsokat. :R

(#5495) petymeg válasza mihail38 (#5484) üzenetére


petymeg
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5496) Gardaai válasza mihail38 (#5494) üzenetére


Gardaai
senior tag

Van hozzá ilyen tok is akár: [link]
Vagy tudsz venni rá Kínából nagyjából 10 félét, amin van valami plusz fogás és nem csak a telefont tartod.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#5497) -Maci- válasza mihail38 (#5492) üzenetére


-Maci-
addikt

Figyelmedbe ajánlom a One Hand Operation -t.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#5498) prokxy válasza Gardaai (#5496) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem ilyen van, ez a zöld-es, nagyon szeretem, tényleg jó a fogása, nem csúszik és stabilan lehet tartani. A kocsiba a tartóba kicsit macerásabb betenni, de nem lehetetlen. Max ennyi a hátránya nálam.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5499) rhunseeker


rhunseeker
tag

Van valakinek tippje hasonló felépítésű töltőre mint ez, ami biztosan tudja a Samu Super Fast Chargin 2.0-t? Nyilván megrendelhetem ezt és kipróbálhatom, hogy megy-e de megspórolnám a visszaküldést, ha valaki tud olyanról ami tuti tudja.

(#5500) Gardaai válasza rhunseeker (#5499) üzenetére


Gardaai
senior tag

Megfelelő kábellal (amit adnak a telefon mellé a dobozban nem tudja) tudnia kéne a fotók közötti specs alapján: [link]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.