Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) gretzky77 válasza mgTerminator (#5898) üzenetére


gretzky77
veterán

Havi 990 ha jól rémlik, de nekem pl olyan csomagom van (magenta 1) ami tartalmaz 2 db-ot

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5902) mgTerminator válasza gretzky77 (#5901) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az teljesen jó szerintem, köszi az infót :)

(#5903) hito válasza -Maci- (#5896) üzenetére


hito
nagyúr

Xiaomi Mi 11 Ultra. Nagyon jó kis készülék, de igazából bármi jöhetett volna S23U után, ugyanez lett volna az eredmény. Vesztére a többi készüléknek, túl jól sikerült ez most a Samsungnak.

mgTerminator: mondjuk 15/30 perc töltés esetén nekem pont nem az jön le, hogy hasztalan. Teljes töltésnél tényleg nem sok értelme van.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#5904) balintka válasza gretzky77 (#5901) üzenetére


balintka
addikt

Én most 2990-ért látom, nem lehet h drágult azóta? Okosórához írja 990-ért.

(#5905) Gardaai válasza mgTerminator (#5900) üzenetére


Gardaai
senior tag

Osztom hito töltés véleményét. Semmi értelme 100%-ig töltést hasonlítani (már csak a melegedés miatt is). De a videóban is elmondja, hogy az első fél órában nagy a különbség. Ha hűtenéd közben a telefont, akkor 0-100% is elég nagy különbség lenne.

Egyébként pedig a kábel nem gyári, ki tudja mennyit tud folyamatosan stabilan tartani.

Másik pedig, hogy hosszútávon mindenképpen a 45W lesz a nyerő, mert töltő már nem lesz a dobozban, de ebben a rohanó világban (itt sokan ultralassú töltésnek hívják a 45W-osat is) a 25W lehet 1-2 év múlva lassúnak fog számítani.
A kettő között meg van 2.000 Ft különbség (teló meg 600k)? Szerintem nem kérdés.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#5906) Gardaai válasza balintka (#5904) üzenetére


Gardaai
senior tag

Régen volt 990 igen. Most már amit te írsz az a "valós" ár.

Nem is értem a Telekomot.. régen a korlátlan beszélgetés mellé adták ingyen, most meg a mobilnet mellé. Én még a 4 GB-ot se használom el havonta, beszélni meg rengeteget beszélek. Nekem nem jár ingyen, de aki egész nap az Instagramot görgeti neki meg igen. Milyen hasznos Instagramot görgetni 3 eszközön.:U

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#5907) prokxy


prokxy
veterán

Sziasztok,
S23U-ra kijelző csere hol a legolcsóbb és legmegbízhatóbb?
:R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5908) gretzky77 válasza balintka (#5904) üzenetére


gretzky77
veterán

Akkor azóta lehet változott vagy az órás részt néztem, sorry.
Nekem olyan csomag van amiben 2 díjmentes :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5909) Lajmund válasza prokxy (#5907) üzenetére


Lajmund
senior tag

Azt nem tudom. De idézem egyik munkatársam. "A védő üveg hülyeség. Minek rá? Ennyi pénzét úgy is vigyázol rá na meg erős üvegek ezek." Mondta ezt miután megmondtam hogy 20 rugo volt két szett whitestone uvés üveg a telomra meg mondtam neki nem ártana a i14 projára se. Kb egy hete repedt kijelzövel használja. Neked is azt ajánlom ha megcsináltatjátok ne tegyetek rá semmit mert az gagyi felesleges pénzkidobás. Üveget ami legjobban védi meg véletlenül se. Tokot se. Fúj az is gagyi. Lenne még pár hasonló személyes sztorim de nem akarok regényt írni de ez kikívánkozott.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#5910) prokxy válasza Lajmund (#5909) üzenetére


prokxy
veterán

Gyári tok van rajta, ez, kijelző fólia, ami 7e Ft körül volt a speedshop-ban. Pont úgy esett le, hogy a kijelző íves részére és berepedt a francba. Értem én, hogy kell a tok meg a fólia/üveg, stb, de látod, ez van. Most eléggé el vagyok keseredve emiatt, mert rohadt drága volt a teló és most nem is tudom hogy fér bele a csere...szigorúan gyári kell, de meg sem merem kérdezni a samsungot, hogy mibe fáj...ilyen fix-es boltokban 140e+...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5911) Lajmund válasza prokxy (#5910) üzenetére


Lajmund
senior tag

Sajnálatos. Régebben olvastam itt hogy 150 körül van a csere ha baj van de szerintem sokkal olcsóbb nem lesz max valami kétes helyen. Mivel ez vízálló jó lenne valami normális helyen cseréltetni. Legközelebb üveget tegyél rá azzal nagyobb az esélye hogy meguszod úgyhogy csak azt kell cserélni. Az előző telomon 4 év alatt 4 üveget cseréltem mindig meguszta pedig abból 2 nagy esés volt. Folia csak apró karcok meg kicsi koccanások ellen jó. Az üveg azzal csillapít hogy eltörik de a kijelző nem sérül mivel az üveg és a kijelző üveg közt ugye ott a ragasztó vagy tapadó réteg és csak lehuzod és mehet fel a másik. Amúgy törtem már kijelzőt én is régebben mert okos voltam mert semmi se volt a telon. Fájt nekem is amikor megláttam. Én akkor magamnak cseréltem csak éppen a visszaragasztás nem lett százas és a tok tartotta össze rendesen. Ennyit a nagy bumpszli tokokrol hogy az megvéd az eséstől.. Hát nem védte meg a kijelzőt.. Üveget a telora akinek nincs biztije és félti! És nem szabad sporolni a legjobbat kell venni és akkor olyan mintha nem lenne rajta semmi.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#5912) xhege válasza Lajmund (#5911) üzenetére


xhege
addikt

Nekem megér havi 3-4 ezret egy biztosítás. :K

[ Szerkesztve ]

(#5913) Dave Crank válasza HaliGab23 (#5884) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Köszönöm, meglátjuk... :R

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#5914) petymeg válasza prokxy (#5910) üzenetére


petymeg
addikt

Elfelejthetnék már ezt az értelmetlen íves kijelzőt. :((
Rájöttek már rég hogy semmire se való ezért egyre kisebb, de totál elhagyni még nem merték. Tokkal nem lehet védeni, a tollal nem lehet így kijelölni a szélén szóval gyakorlati haszna 0.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5915) thomas92 válasza mgTerminator (#5900) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szerintem sem felesleges, az elején érezhetően több megy bele 45W-tal, főleg, hogy lassacskán ez lesz a Samsung sztenderdje remélhetőleg.

[ Szerkesztve ]

(#5916) prokxy válasza petymeg (#5914) üzenetére


prokxy
veterán

Na igen...kb semmi értelmét nem látom.
Az a röhej, hogy én bazira vigyázom a cuccaimra, legyen tényleg bármi...monitor, óra, tv, autó, minden vacakra...most is telóztam, de hirtelen oda kellett nyúlnom vhová és a vállam+fülemhez tettem a telcsit mert le sem tudtam tenni, kicsúszott, pont a beton szélét kapta el...nemsokára indul a Dio4, nem kellett se kv, se energia ital, hogy ébren tudjak maradni, ezt megtette a hatását. Jó lecke is volt egyben.
Btw. felraktam a fóliát rá, bal alsó-közép részen pókhálós, jó háttérrel észre sem venni. Most egyelőre marad így... :( Hátha olcsóbb lesz később a csere és bírja addig vagy rászánom magam azt megcsináltatom és kap egy fullos tokot, ami elől-hátul is véd + üveget, bár azt elvileg az ujjlenyomat olvasó nem szereti.

Csak hogy ON is legyen: mit ajánlotok egyébként, mint javítót? Samu gyári vagy akár ez a smartclinic?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5917) TheodoriK válasza prokxy (#5916) üzenetére


TheodoriK
csendes tag

Smartclinicbe be ne vidd.... iszonyat kókler társaság

(#5918) Tin válasza prokxy (#5916) üzenetére


Tin
veterán

Hogy kerülnek ezek ennyibe? Megnéztem a Samsung német oldalon [link] ugyan az S23Ultra még nincs fent, de az S22Ultra kijelzőcsere 250€. Nézz utána a magyar Samsungnál mennyi, ott se lehet drágább, mint ennél a Smartclinicnél.

(#5919) prokxy válasza Tin (#5918) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, holnap hívom őket (samut), az ilyen külsős boltoktól mindig is féltem. Meg ugye nem tűrök kompromisszumot ilyen esetben, vagy tökéletes lesz vagy semmilyen. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5920) Lajmund válasza prokxy (#5916) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nekem whitestone üveggel 10/10 az újjal a feloldás. De ritkán kell használni mióta bekapcsoltam a kamerával feloldást is. Na nekem meg az a nem százas. Kár hogy csak két szögböl lehet kalibrálni. Előző telefonom ringke fusion x tok volt nagy bumpszli azzal is tört a kijelző védő üveg pedig jó nagy batár. Amúgy én is vigyázok monden cuccomra és nem tartom magam balféknek de vannak rossz,kapkodos,vagy szerencsétlen pillanatok amikor könnyen meg van a baj. Mivel az előző két telefonomon nagy tokok voltak de így is tört az egyiken a gyári üveg a másikon a védő üvegek igy tegnap feltettem a tactical tokot spigen lencsevédővel. Olyan mintha csupaszon lenne a telo de mégis védi a sarkait.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#5921) z0d1@Ku$ válasza mgTerminator (#5898) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Magentában vagyok, a díjcsomagomhoz jár alapból kettő ingyen.

(#5922) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Helló. Nincs valamelyikőtök Debrecenben? Kamerát szeretném összenézni s22 ultrával??

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#5923) iceQ!


iceQ!
addikt

Több mint fél millás telefon és tessék. Elsőre vettem ki a tollat és meg van !!!olvadva!!!
Nevetséges. Az S21U-nál az autófokusz ment el az asszonynál, most jön ez.,,,
[kép] [kép] [kép] [kép]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5924) csubííí válasza iceQ! (#5923) üzenetére


csubííí
senior tag

Ez durva. :Y

Viszont nézd a jó oldalát (már ha lehet ezt annak mondani), van egy egyedi mintás tollad.

(#5925) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Na gyerekek!
Feldobtam a whitstone dome glasst, előtte a februárban felrakott szilikon fólia volt, ami tökéletes volt egyébként.
Minden féle extra nélkül, de tökéletesen működik az olvasó az üveggel! :Y
Nem gondoltam volna..., S22U-val számomra katasztrófa volt.
Pedig most még csak az extra érzékenységet sem kapcsoltam be, meg nem is vettem fel újra az ujjamat, amivel feloldok.
Kíváncsi voltam, mert egy sima S23-ra a kollégámnak a napokban dobtam fel üveget, bár az nem UV-s volt, de az tökéletesen ment. Tartottam tőle, hogy az S23U-nál a whitstone-nal az UV miatt nem fog, de igen.

Úgyhogy ajánlom mindenkinek, és elnézést a korábbi téves véleményért, infóért (aminél az S22U-val szerzett tapasztalatokból indultam ki), hogy nem fog rendesen működik az ujjlenyomat olvasó. :R :DD
Videók amik alapján felraktam:
WhiteStone dome guide
Guide (ebből az UV-zás utáni 30sec nyomást csináltam meg, de a lámpázás előtt a fehér cuccot is odaraktam 30 secre, ahogy az első videóban /ezt a 2.ban nem teszik meg/)

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#5926) iceQ! válasza csubííí (#5924) üzenetére


iceQ!
addikt

Van :D Amúgy gáz, mert nehezen jött ki a toll...tuti hogy benne olvadt meg. Na mehet ez is gariba, remélem egyszer nem fog elégni a lakás a telefon miatt. :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5927) TODI1111 válasza iceQ! (#5926) üzenetére


TODI1111
addikt

Nagyon Peches vagy. Azt viszont nem nagyon tudom elképzelni, hogy a telefonba olvadt volna meg.

(#5928) gilfoyle válasza TODI1111 (#5927) üzenetére


gilfoyle
őstag

Azt én sem. Gyári selejt...

(#5929) iceQ! válasza gilfoyle (#5928) üzenetére


iceQ!
addikt

[link]

Nem az első eset. :) Amúgy én még arra gondollok, hogy az UV ragasztó fójt be/rá.... Hétvégén cseréltem üveget. Körbenéztem a telefon de nem láttam sehol sem ilyen UV ragasztót... fura. Na mindegy, lehet nem is a Samsung hibája hanem én voltam akaratlanul :/

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5930) TODI1111 válasza iceQ! (#5929) üzenetére


TODI1111
addikt

Akkor sem tudom elképzelni, hogy a telefonban égett meg. Szerintem gyári hibás. Az a része ami a képeken van szinte a készülék alján van. Gyakorlatilag ott van a legkevesebb hő ha melegszik a készülék.

(#5931) petymeg válasza prokxy (#5916) üzenetére


petymeg
addikt

Ha nem SES-be viszed, bukod is a garanciát, gyanítom.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5932) TODI1111 válasza petymeg (#5931) üzenetére


TODI1111
addikt

+1. A garancia csak abban az esetben fog tovább élni ha samsung márkaszervízben lesz javíttatva.

(#5933) iceQ! válasza TODI1111 (#5930) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem számít, ahogy csubí írta egyedi :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5934) Gardaai válasza TODI1111 (#5930) üzenetére


Gardaai
senior tag

A toll maga is tölt. Lehet a túltöltés elleni védelem ment tönkre és folyamatosan töltött ami melegedést okozott és elolvadt. Nem hinném, hogy a telefon hője miatt olvadnak meg ezek, azért az kemény lenne. :D

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#5935) Bferibörs válasza Gardaai (#5934) üzenetére


Bferibörs
addikt

Meglepő,hogy a toll is tölt ( ezt nem tudtam). Van egy kb.5 éves samu tollam,ugyan úgy műxik vele az s23 u mint a sajátjával. Nem hiszem,hogy a régi toll tölthető lenne,illetve,hogy az 5 év alatt nem merült le,sosem volt telefonban.🤔

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#5936) prokxy válasza petymeg (#5931) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, kedden megy be a teló az gyári szervizbe és a garira mondták, hogy így megmarad. :R

Kövi lépés 2 dolog lesz: üveg + biztosítás...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5937) TODI1111 válasza Gardaai (#5934) üzenetére


TODI1111
addikt

Persze tudom, de a képeket elnézve ahhoz, hogy ilyen olvadást produkáljon azt már biztosan észre vették volna a készüléken.

(#5938) lala666 válasza Bferibörs (#5935) üzenetére


lala666
senior tag

Pedig tölt...

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#5939) TODI1111 válasza Bferibörs (#5935) üzenetére


TODI1111
addikt

Vannak olyan tollak amik nem töltenek és csak íráshoz, rajzoláshoz használhatóak. A gyári beépített tollak viszont akkumulátort is tartalmaznak, így tudnak bluetoothon kommunikálni a készülékkel.

[ Szerkesztve ]

(#5940) Bferibörs válasza TODI1111 (#5939) üzenetére


Bferibörs
addikt

Az mit jelent,bocs nem értek hozzá,mit tud csinálni a toll bluetooton keresztül (pld)?

lala666: elhiszem,csak nem tudtam

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#5941) TODI1111 válasza Bferibörs (#5940) üzenetére


TODI1111
addikt

Például fénykép készítéséhez is használható.

(#5942) rjg válasza Bferibörs (#5940) üzenetére


rjg
őstag

Pl kamerát "elsütni".

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#5943) Bferibörs válasza TODI1111 (#5941) üzenetére


Bferibörs
addikt

:R
rjg: :R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#5944) winss


winss
tag

Amúgy az mitől van, hogy egyes boltok akár negyed misivel is olcsóbban árulják ugyanazt a modellt? Oké szürkeimport, de van még valami más is a dologban?

(#5945) Gardaai válasza Bferibörs (#5940) üzenetére


Gardaai
senior tag

Az csak egy kapacitív ceruza. Ha a kijelzőn van ilyen réteg (S21U is tudta, pedig nincs benne cerka), akkor bármilyen kompatibilis ceruza használható a telefonnal. S22U meg a Tab-okhoz járó S Pen pedig már bluetoothos (S Pen Pro is) ami beépített akksis és tölteni kell valamilyen módon. Jelen esetben wireless a helyén tölt.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#5946) AtHoS válasza syIex (#5893) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Tipp1 Tipp2, melyek lényegében ugyanazt mondják MultiSIM-hez: kényszerítsd mobilnet miatt 4G(LTE) vagy 5G hálózatra és kapcsold ki a VoLTE-t

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#5947) syIex válasza AtHoS (#5946) üzenetére


syIex
veterán

Uhh, köszi! :D
Ezekre rá próbálok! :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#5948) poli27


poli27
veterán

Sikeresen sikerült betörni a kijelzőt, ahogy kiesett a zsebemből mikor száltam ki a kocsiból, és mire esik pont a térköszegély élére... Csak az üveg sérült a kijelző nem. Ezen tudnak csak üveget is cserélni vajon? Mondjuk van biztosítás a telón, de ha olcsóbb egy üvegcsere mondjuk az önrésznél az jobb lenne :D

(#5949) csubííí válasza poli27 (#5948) üzenetére


csubííí
senior tag

Sajnálatos az eset, pont rosszul és rossz helyre esett.
Szerintem üveget nem tudnak, csak teljes kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#5950) thomas92 válasza poli27 (#5948) üzenetére


thomas92
aktív tag

Már régóta nem cserélnek csak üveget. A kijelzőt is cserélni fogják.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.