Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) mgTerminator válasza Erdész85 (#6776) üzenetére


mgTerminator
veterán

Létezik olyan peltieres hűtő, ami hűtés közben tudja vezeték nélkül tölteni is a telefont. Ha veszel egy vékony magsafe-es tokot és egy ilyen vezetéknélküli töltős hűtőt akkor valószínűleg meg is lenne oldva a töltés. Eredetileg arra találták ki hogyha játszik az ember akkor legyen egyszerre hűtve és töltve is a telefon.

(#6802) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Használ valaki watch 5 öt fizetésre? Hogyan kell beállítani otp kártyával?

(#6803) BIT_ válasza kisdobos0111 (#6802) üzenetére


BIT_
tag

OTP kártya nem fog menni.
Regisztrálsz egy Curve kártyát és az alá berakod az OTP s kártyádat.
OTP csak így megy.

(#6804) gippazoid


gippazoid
senior tag

Lehet olyan rutint beállítani, hogy egy bizonyos időintervallumra kapcsoljon csak be az egyik SIM?
Most semmi SIM-mel kapcsolatos dolgot nem dob fel de csak egy SIM van benne.
Munkahelyi SIM-et deaktiválnám munkaidő után.

Gippazoid Novelties Inc.

(#6805) Alfred88 válasza gippazoid (#6804) üzenetére


Alfred88
tag

Egyszerűbb ha simán csak lekapcsolod :) egy kattintás

(#6806) kisdobos0111 válasza BIT_ (#6803) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Köszönöm. De az órára hogy kell utána regisztrálni?

(#6807) kkdesign válasza kisdobos0111 (#6806) üzenetére


kkdesign
senior tag

Rákattintasz az órán a walletre, kártya hozzáadása, majd átirányít a telóra, kiválasztod a kártyád, és leokézod :) De nekem valahogy nem komálják a watch5pro-t a terminálok. Mintha gyengébb lenne az nfc által lefedett terület általa, és nem klappol össze a terminálokkal (telefonon perfektül működik)

(#6808) kisdobos0111 válasza kkdesign (#6807) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

És ezt a curve kártyát hogyan lehet igényelni?

(#6809) Leonardo91 válasza kisdobos0111 (#6808) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Így

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#6810) mgTerminator válasza kkdesign (#6807) üzenetére


mgTerminator
veterán

Működik csak sokáig ott kell tartani stabilan, én már rájöttem. Illetve mielőtt odatennéd, várd meg amíg kiírja az óra hogy na most tartsd oda. Szerintem ez szándékosan van így megcsinálva.

(#6811) golyós válasza kisdobos0111 (#6780) üzenetére


golyós
őstag

Mire gondolsz?
Évek óta használom az elődjét ( sima Vanced) amióta kinyirta a YT, azóta ezt az újat.
Pont azt szeretem benne, hogy a YT fiókot használja, lehet előzményt, kedvenceket hallgatni, nem kell újra megkeresni

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#6812) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Árra gondolok hogy mivel ez nem hivatalos, a jelszót nehogy ellopják ha belépek.

(#6813) mgTerminator


mgTerminator
veterán

A Vanced microG nálatok sem működik? Eltűnt az revanced belőle és disconnected a szolgáltatás, restart, reinstall is volt már de semmi...

(#6814) Prien válasza mgTerminator (#6813) üzenetére


Prien
addikt

Én a Brave böngészőt használom, van mobilos és asztali nézet, sötét és világos mód, fut a háttérben, nem kínlódok a Vanceddel már.

A kevés is több a semminél.

(#6815) modd3r válasza Prien (#6814) üzenetére


modd3r
őstag

Tabokat tudja már?

(#6816) Bferibörs válasza Prien (#6814) üzenetére


Bferibörs
addikt

+1

modd3r: ha teblettra gondolsz,igen.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#6817) zoltan77 válasza Prien (#6814) üzenetére


zoltan77
aktív tag

+1 én is brave böngészőt használok erre a célra.

(#6818) DjMike válasza mgTerminator (#6813) üzenetére


DjMike
újonc

Nálam semmi baja,teljesen jól működik minden.

(#6819) golyós válasza mgTerminator (#6813) üzenetére


golyós
őstag

Nálam is jó, semmi baja.
08.02.33 verzió

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#6820) golyós


golyós
őstag

Reggel bevittem a régi telot (Note 10 lite) a TMX-hez ReGalaxyra, délutáb már küldték is az árajánlatot, el is fogadtam gyorsan. Vicc, hogy az aksi 8044ft :) , gyakorlatilag ez volt a leggyengébb pontja már. Új érintő+LCD, hátlap, aksi, USb panel cserét írtak rá. Gyakorlatilag új lesz.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#6821) DjMike válasza mgTerminator (#6813) üzenetére


DjMike
újonc

Kifutottam a szerkesztésböl de én épp ma találtam rá a revanced managerre. Abban ugyanúgy minden benne van mint anno a sima vanced managerben. Hibátlan eddig.

(#6822) petymeg


petymeg
addikt

Valamiért heic fájlokba menti a fotókat, viszont így egy csomó problémám van, nem tudom pl. feltölteni egyes helyekre. Mivel tudnám egy-két kattintásra az összes kb 700 fotót jpg-be tenni?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6823) vezse válasza petymeg (#6822) üzenetére


vezse
tag

Kamera->Kamerabeállítások-> Speciális képbeállítások->Hatékony tömörítésű képek KI :)

Utólag viszont nem egyszerű. Kép átdolgozásakor jpeg képet csinál másolatnak, de 700 képnél ez hosszas meló. :/

[ Szerkesztve ]

(#6824) TODI1111 válasza petymeg (#6822) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezt kapcsold ki.
Egy-két kattintással nem hiszem, hogy át tudod konvertálni mind a 700 képet.

(#6825) iceQ! válasza golyós (#6820) üzenetére


iceQ!
addikt

Note 10 plus vajon mennyi lesz? Tegnap vitte el a futár. :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6826) petya2012


petya2012
őstag

Sziasztok

A véleményetek szeretném kérni :)
Gondolkozom az ultrán és a 23+-on,de nem igazán tudom eldönteni mi legyen.Nyílván az ultra jobb fényképben meg másban is,de én nem vagyok nagy fotós és a ceruzát se használnám(vagyis nem tudom :) ).Gyorsaságban ugyanaz a kettő?Hangerőben,beszélgetési minőségben?

Az a baj szerintem nekem az ultra már nagy,megnyomkodtam a MM-ben mindkettőt és hát a 23+ könnyebb is.Szerintetek megbánnám ha nem az ultrát venném?

Köszi a választ

Esetleg valaki akinek volt lehetősége összehasonlítani a kettőt a fentebb leírt jellemzők alapján?

(#6827) szabeska


szabeska
addikt

Frija vajon miért nem talál egyik csc-re sem letölthető fw-t? :F

F1

(#6828) TomPack válasza petya2012 (#6826) üzenetére


TomPack
őstag

Ha feleslegesnek érzed a ceruzát, a 10x-es zoom kamerát, és zavar a nagyobb súlya, akkor nem lesz öröm egész nap mindenhová cipelni ezeket! :K
23+ pont téged akar megszólítani!

(#6829) thomas92 válasza petya2012 (#6826) üzenetére


thomas92
aktív tag

Ha nagynak találod, akkor simán lehet, hogy neked inkább a 23+ a megfelelőbb készülék, főleg, ha nincs különösebb igényed a 10X optikai zoomra és az S Penre.

Nekem is sokszor kényelmetlen a mindennapokban az Ultra, hogy ekkora nagy és még szögletes is a sarkoknál, de a kamera viszont kell nekem.

Gyorsaságban ugyanaz, beszélgetési hangminőségben is, a hangerőt nem tudom, de jelentős különbség biztosan nincs köztük.

[ Szerkesztve ]

(#6830) szabeska válasza petya2012 (#6826) üzenetére


szabeska
addikt

Az is kérdés, mennyi az árkülönbség a vásárlás helyén - már ha számít a pénz. Ha minimális (5% vagy ilyesmi), akkor inkább Ultra. Nagy telót pedig meg lehet szokni, S21 Ultra előtt én sem szerettem a tepsiket, most már természetes hogy az van a kezemben. Persze jöhetne egy Samu S23 Ultra Compact sima S23 méretben, szeretném :D

[ Szerkesztve ]

F1

(#6831) csubííí


csubííí
senior tag

Melyik böngészők azok, és melyik a jobb, ahol a YouTube megy kikapcsolt képernyőnél, és a nézett videókban sincsenek reklámok?

Testvértopikban is megkérdem.

(#6832) misi111


misi111
tag

Iphone safarihoz hasonlitó internet böngésző létezik, ahol nem kell a tetején nyomogatnom a friisitéshez a böngészőlapokat alul is gudnám váltogatni, stb.. el sem érem. Reklámblokkoló progi valami jó esetleg.?? Iphonra milyen programot kell letöltenem hogy konkrétan minden fotót stb átvigyen a samura? Köszi a segitséget??? :R :R

Privátra illik válaszolni!!!!

(#6833) csubííí válasza misi111 (#6832) üzenetére


csubííí
senior tag

Samsung browser pont olyan, szerintem (leg)jobb is. AdGuard blokkóló nekem bevált hozzá, bővítménykét tölthető hozzá.

Alul kezelőgombok variálhatóak, görgetéskor eltűnik csak úgy mint a fenti állapotsáv. Alsó gombok érintesre és érintve tartásra is más funkciók. Ha több lap van megnyitva, az alsó sáv hosszanti simitásakor jobb vagy bal irányba lapok közti váltás. Sötét mód fényereje külön állítható, stb...

[ Szerkesztve ]

(#6834) gippazoid válasza thomas92 (#6829) üzenetére


gippazoid
senior tag

A banán effekt a kamerán az S23+ telót kizárta nálam. Meg ennyi pénzért ne csak 3x optikai zoom-mal legyen már több*** mint az előző telóm (SD855 8/256 GB, AMOLED, mindennapi használatban nálam a SoC plusz ereje nem jön elő).

Gippazoid Novelties Inc.

(#6835) thomas92 válasza misi111 (#6832) üzenetére


thomas92
aktív tag

Samsung Internet

(#6836) misi111 válasza csubííí (#6833) üzenetére


misi111
tag

:R

Privátra illik válaszolni!!!!

(#6837) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Srácok mi a helyzet a frissítéssel? Pár napja nekem is megjelent ILO-n, merjem feltenni?

(#6838) kengyel válasza mgTerminator (#6837) üzenetére


kengyel
nagyúr

Semmi gond nincs vele, minden működik.

kengyel

(#6839) gretzky77 válasza mgTerminator (#6837) üzenetére


gretzky77
veterán

Nálam is hibátlanul teszi a dolgát

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6840) karldergroße válasza misi111 (#6832) üzenetére


karldergroße
senior tag

A Soul böngészőben minden gombot oda raksz, ahova akarod.

(#6841) Zototh64 válasza mgTerminator (#6837) üzenetére


Zototh64
őstag

Nálam is rendben az ILO.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#6842) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Köszönöm mindenkinek, akkor felrakom!

(#6843) Gardaai válasza petya2012 (#6826) üzenetére


Gardaai
senior tag

Én egyszer bepróbáltam nem az Ultra telefont, talán S21U helyett S21+-t vettem. FHD+ kijelző érzékeny szeműeknek nagyon gáz. Főleg ennyi pénzért. Pixelesnek, szőrösnek láttam az ikonokat. Főleg az állapotjelző soron. Soha többet FHD kijelző.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#6844) iceQ!


iceQ!
addikt

Note10+, gyakorlatilag új telefont fogok kapni mert mindent kicserélnek Regalaxy programban.. :D Igaz 133e Ft lesz a vége, de most 33e Ft-ért kapok egy új Note10+ telefont? Nekem megéri.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6845) DjMike válasza csubííí (#6831) üzenetére


DjMike
újonc

Ember töltsd le a revanced managert. Nem is értem minek kinlódni böngészővel a youtubeval.

(#6846) vasimnbt


vasimnbt
csendes tag

Tisztelt Fórumtársak!
Gondolom már mások is kérdezték! Vásárolnék S23 Ultrát.Mi a különbség az EU-s és más beszerzésen kívüli modelek között a vételárukon kívül.Az EU- s modeleket már 400 e körül meg lehet vásárolni.
Köszönettel.

(#6847) vasimnbt


vasimnbt
csendes tag

Lehet rosszul fogalmaztam. Szóval az EU- s modell miért olcsóbb közel egy százassal?

(#6848) lipothp válasza vasimnbt (#6847) üzenetére


lipothp
tag

Drága a benzin :D
Amúgy fogalmam sincsen miért olcsóbb az EUs

S23 Ultra

(#6849) lipothp válasza iceQ! (#6844) üzenetére


lipothp
tag

Ilyenkor szétcsesz az ideg....
Amikor előrendeltem a telefont, akkor még nem volt benne a regalaxyban a note 10+, pedig lenne egy amit megcsináltatnék....
És persze a kupon már tök régen lejárt, szóval cseszhetem. Vicc ez a regalaxy program :W

S23 Ultra

(#6850) iceQ! válasza lipothp (#6849) üzenetére


iceQ!
addikt

Megmondom őszintét, hogy én is februárban vettem cégesre a telefont. Most küldtem be az igényt, másnap már kaptam kódot... Próbáld meg te is. Veszteni valód nincs :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.