Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13701) bigdigit válasza pitiless (#13700) üzenetére


bigdigit
addikt

Állíts be másik wifi csatornát ha ott is lehet. Minél magasabb elvileg annál kevesebb a gond.

(#13702) kiskun968 válasza bigdigit (#13701) üzenetére


kiskun968
tag

Igen ez segíthet. Nálam az AAWireles-nél a az 5G zavart be, ott szakadt meg ahol átváltott 4G-re.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#13703) pitiless válasza bigdigit (#13701) üzenetére


pitiless
senior tag

Állítottam. Most a legmagasabb van beállítva, de még nem mentem vele eleget. De legalább tudom, hogy nem az autóval van baja.

(#13704) bigdigit válasza kiskun968 (#13702) üzenetére


bigdigit
addikt

Na ez jó tipp ki fogom próbálni csak 4G.

(#13705) golyós


golyós
őstag

Lányom vett magának egy Iphone 13 Pro Max-ot, megnyomkodtam.
Hát nem jöttem rá mi ez az alma utálat.
Oké, kevesebb alkalmazás, de egyébként bőven jó.Megfogva megvan a prémium érzés, ami az S23u esetében egyáltalán nincsen.
Kamera kiváló, nem kell bíbelődni, pro móddal szarakodni, előkapom, lövök azt csá.
Erősen meggondolok egy cserét.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#13706) gretzky77 válasza golyós (#13705) üzenetére


gretzky77
veterán

Huh mit fogsz kapni ezért!
Amúgy én S23U-ròl Honor Magic 5 Pro-ra váltottam és aztán úgy hozta az élet, hogy i15 ProMaxra. Világ életemben droidos voltam, de soha nem fikáztam az alma usereket, sztem semmi értelme. Mindenki el tudja dönteni neki mi a jó, mindkét oldalon megvannak azok a userek akik a saját igazukat mindenáron védik. Egyáltalán nem annyira gáz az alma, de tény, hogy nekem is vannak apróságok amik droidon lényegesen jobbak és logikusabbak, de nem vészes lehet vele élni bőven!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13707) johnny82 válasza golyós (#13705) üzenetére


johnny82
őstag

(#13708) klaya86 válasza golyós (#13705) üzenetére


klaya86
senior tag

Munkatársamnak iphone 13 pro max teloja van. Teljesítményben nincs igazából különbség, gyors az is. Annyira nem is mentem bele. A kijelző szerintem szebb az ultrában. Nekem semmivel nem prémiumabb, mint az ultra. Neki is zöld van, nekem is. Kamerákat nézegettem igazából jobban. Tény, nagyon jó a 13 pro max is. Főleg beltérben tesztelgettem a két telefont , gyártó csarnok, mesterséges fény . Az s23u részletesebb képeket lő. Több volt a jobb kép s23u javára, de a pro max is oké. Zoomban viszont sehol nincs a 13 pro max. Videók kb egyformák. Magát a telefon rendszerét nem teszteltem. Elég a tavalyi iPad néha, amit melóban kell használni. Hajam tépem tőle néha. Full fapad, helyenként béna megoldások. Sok dologra képtelen, amit egy s23u-val lazán megoldok és használok. Jók az iphonok, a kamerák is frankók. De nekem a rendszer + notch, kapszula miatt soha nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13709) zoltan77 válasza golyós (#13705) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Szintén, lányomnak 13 pro max van, feleségemnek 14 plus. Én elcsábultam,vettem egy 13 pro maxot. :D :DD

(#13710) golyós válasza klaya86 (#13708) üzenetére


golyós
őstag

Biztos tesztelem majd , de tény, hogy a testreszbása hiányozna a droidnak, ellenben pont a kamera ami engem nagyon nem győz meg az ultrában.
Sokkal többet vártam , elöte Note 10 lite-om volt, pont azért mert minden teszt szerint jobb volt a lite mint a másik két 10-es. Hát nincs huha érzés.
Nézegetem akár FB-ra feltöltött képeken, elvileg szerkesztés nélkülinek írják, hát nekem sosem lesz olyan sehol. Hiába camera assis vagy bármi program. 100x zoom-on is olyan képeket tőltenek fel, hogy csak nézek, hát nekem tiszta pixel ,pötty, zaj állvánnyal is.
Az S pen viszont erősen visszahúz, hogy nem kell nekem alma.
Szóval vacilálok, de összegezve a droidról nehéz lenne lemondani.
Na mindegy , off vége

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#13711) Sumptuous válasza golyós (#13705) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Én is váltottam, de nem ios-ra. Én meg pont az ellentéte vagyok..nagyon sokáig iPhone volt a kezemben, le sem lehetett beszélni róla, de valahogy annyival több lehetőséget nyújt egy drididos telefon, hogy nem tudok rá visszaváltani.. Ott az oly sokat szidott ingyenes yt, vagy az ingyenes spotify mod. Vagy a bármikor reklámmentes és felugró kuki' nélkülivé tehető böngészés. Én sem szidtam soha az ios-t. Tabletből mái napig nem vennék az iPadon kívűl mást .

Szóval váltás..: Sajnos görgetem egyfolytában a hardveraprót, és elém akadt egy ZTE Axon 40 Ultra.. hát mondom ez meg milyen csoda telefon, utánanézek.. kár volt. Nincs kameralyuk, (se toll) csak hatalmas lyuknélküli kijelző, jó kamera, és 5000es akku.. Instant vásárlás történt, és annyira bevált, hogy megy az apróra a 23 Ultra 512, ha esetleg valakit érdekel.. Van hozzá új kevlár tok is, az már felkerült tegnap. :B

Végre tudok a ma(!) 4 hónapos kislányomról olyan képet készíteni beltérben, amin látható az arca is. ;] Igaz, csak 256-os, viszont 12GB RAM.. no meg snapkazán gen 1 van benne.. de valamit valamiért.. Attól még be-be nézek ide is, de érdekes hogy egy "kínai vacak" mit tud kamerában, amit a nagy samu nem lép meg.( Vagy nem úgy.) Ami még nagyon tetszik, az a 35mm alapból. Ezt lehetne több telefonban is alkalmazni. Na ennyit írok csak, mert kigyullad a kezemben. :C

(#13712) klaya86 válasza golyós (#13710) üzenetére


klaya86
senior tag

Az más, ha valaki a legjobb kamerás telefont keresi és más ha egy minden téren csúcs vagy a közeli telefont. Én realme gt2 proról váltottam, ami kurva jó telefon minden téren ,de hatást nem dobtam az s23u-ról kamerás fronton. De azért bőven jobb mind nappal, mind éjszaka, mind videózás szempontból. Viszont szoktam nézegetni azért külföldi teszteket. Nem az van, hogy egy magic 5pro,egy iPhone 15 pro max, egy oppo find x6 pro és sorolhatnám... mellett az s23u egy kaputelefon. Egyik képen ez a jobb, más szituációban a másik. Abszolút élvonal. Lehet, hogy egy 15 pro max 10-ből 8x csinál jó képet, egy S23u 6x, de SZÁMOMRA az kevés. Ahogyan írtam, komplex csomagként kezelem a telefont és szerintem ebben az ultra magasan veri az iPhonet.

(#13713) golyós válasza Sumptuous (#13711) üzenetére


golyós
őstag

:C
Anno volt egy ZTE telom, imádtam.
Ha lenne Huawei GMS mókolás nélkül, mennék vissza arra.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#13714) joccmocc válasza golyós (#13705) üzenetére


joccmocc
csendes tag

Mi nemrég jöttünk haza egy kirándulásról, ahol i13P, Fold5 és S23U val készültek a képek, sokszor ugyanott, ugyanarról, leginkább csak <elővesz, kattint, kész> stílusban fotózott mindhármunk. Szerintem fotókban kb ugyanott vannak, van olyan jelenet, amit az egyik telefon örökítette meg jobban, van, ahol a másik lett jobb, van, ahol a harmadik. Szerintem az, hogy épp melyik masina lő jobb képet, leginkább múlik azon, hogy a fotós épp mennyire vette figyelembe a fényviszonyokat meg a kamera adottságait.

Kettő dolog volt, ahol az egyik kimagaslóan jobb a másik 2-nél, 1) félhomályban mozgó ember fotózása (i13P), illetve 2) zoom fotó (S23U), de ez kb evidens. Amin viszont meglepődtem, az az volt, hogy a Samu algoritmusa mennyire jól fel tudja javítani a 100x zoom képeket, 50-100 méterről bőven fb-pozitív képeket tudtam lőni a többiekről (szikrázó déli napsütésben). (Amúgy nincs fb-m, de el lett kérve a fotó, hogy feltölthessék).

Én mikor megnyomogattam annak idején a i14PM-ot, nekem nagyon idegen volt az UI és sok kis apróság hianyzott (ezek egy része nem ért váratlanul, sőt van amiről tudom, hogy direkt nem engedi az apple).

Szerintem a mai flagshipek között nehéz objektív "legjobbat" mondani, leginkább az egyéni preferenciákon múlik csak, hogy kinek melyik a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#13715) Moci09 válasza bigdigit (#13699) üzenetére


Moci09
csendes tag

Akkor lehet hogy mégis általános problémárol van szó.
2023-as Dusterrel nem akarja a jót.
Hát nem is tudom hogy kellene a fejegysését frissiteni.
Azért köszönöm mindenkinek aki hozzáfűzött valamit!

(#13716) Monstersnake válasza golyós (#13705) üzenetére


Monstersnake
tag

S21u után mivel az usb-c korszak beköszöntött almáéknál is ,vettem egyet gyorsan csakhogy ne mástól hanem saját tapasztalatokkal rendelkezzem.
Másfél hét után kisebb buktával de ment a háztól ,lakva ismerszik meg a ...
23u lett a megoldás ,visszakaptam a szabadságot amit több mint 10 év alatt az android adott és ezzel a vérnyomasomat is.
Én már csak ilyen maradok .
A negativumok napról ,napra szaporodtak és mivel adni nem adott többet ,elvenni viszont sokat elvett igy a mérleg eldőlt.
Ilyen szar tárcsázót még nem láttam ,a vissza gomb hiánya meg egyenesen az őrületbe kergetett sok mással együtt mint pl a fájlkezelés és még sorolhatnám.
Szerintem aki hosszú évekig androidon szocializálódott az inkább maradjon.:B
Közben érkezett egy 400mb-os fw magyarra.

[ Szerkesztve ]

KRB

(#13717) golyós válasza Monstersnake (#13716) üzenetére


golyós
őstag

Egészen kulturált pro-kontra alakult ki, köszi mindenkinek. :C

Igen kijött a januári bizti csomag és a Home Up is frissült.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#13718) ShadowLac válasza Monstersnake (#13716) üzenetére


ShadowLac
addikt

+1 Így voltam evvel én is. Butább az alma, de azt nagyon stabilan ;] .

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra,s23ultra, s24Ultra

(#13719) tylerddd


tylerddd
veterán

Szerintem egy felnőtt ember el tudja dönteni, hogy neki mi kell. Nem kell bizonygatni senkinek, nem szükséges önigazolni. Főleg nem egy olyan topikban, ami nem erről szól.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#13720) migabi24 válasza tylerddd (#13719) üzenetére


migabi24
nagyúr

Tapasztalat nélkül? Hát én szívesen olvasok ilyen összehasonlításokat, több értelme van mint a milyen tokot meg fóliát vegyek.

(#13721) surgery válasza migabi24 (#13720) üzenetére


surgery
senior tag

+1

(#13722) arcitec válasza tylerddd (#13719) üzenetére


arcitec
addikt

+1. Ott a sok infó a neten, aki abból nem tudja összerakni, hogy mi kell neki az úgy járt.
Nyilván a fórum is segítség lehet, de csak az objektív dolgokban, Kiss Pisti szubjektív véleményére nem célszerű adni.. ;) :D

(#13723) surgery válasza arcitec (#13722) üzenetére


surgery
senior tag

Van abban is igazság amit írsz de az összes oldal mást ír egy telefonról néha teljesen mást. Ennyit az objektív dolgokról. :DD

(#13724) tylerddd válasza migabi24 (#13720) üzenetére


tylerddd
veterán

Az emberek nagy százaléka nem tud objektív véleményt megfogalmazni. Ha tud is, tegye egy erre létrehozott és ne egy készülékspecifikus topikban.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#13725) Monstersnake válasza ShadowLac (#13718) üzenetére


Monstersnake
tag

Én finomabban fogalmaznék.
Egyszerübb de néha bántóan más . A másságát megszokni számomra nagyon kevés vagy talán semmi előnnyel sem járna.
Persze a gyári galéria vagy tarcsázó app ott is cserélhető de igazan fogamra valót nem találtam,de ha találtam is volna akkor sem jobbat hanem maximum hasonlót mint androidon de akkor igy ez sem előny hanem csak felzárkózás.
Az i15/prol egy nagyon szép, minőségi hatást keltő kis ékszer de ennyi.
Én már 50 évesen olvasószemüveget használok mert kell de pl az iPhone maximális ,állítható betűmérete meg sem közelíti a droid szabadságát :B
Árban sem értékállóbb mint egy Samsung flagship mert másfél hét után ,100e bukóval eladni valamit az kb ua mintha egy 23u-t próbáltam volna eladni 1 hetesen.
Sokkal jobb egy mai iPhone mint a korábbiak de még mindig nem olyan szabad és talán nem is lesz mint amit itt megszoktunk.
Természetesen a fb insta ott is pörög meg a tikitaka is de nálam nem ez a fő csapásirány .

KRB

(#13726) Monstersnake válasza Monstersnake (#13725) üzenetére


Monstersnake
tag

Én finomabban fogalmaznék. Egyszerübb de néha bántóan más . A másságát megszokni számomra nagyon kevés vagy talán semmi előnnyel sem járna. Persze a gyári galéria vagy tarcsázó app ott is cserélhető de igazan fogamra valót nem találtam,de ha találtam is volna akkor sem jobbat hanem maximum hasonlót mint androidon de akkor igy ez sem előny hanem csak felzárkózás. Az i15/prol egy nagyon szép, minőségi hatást keltő kis ékszer de ennyi. Én már 50 évesen olvasószemüveget használok mert kell de pl az iPhone maximális ,állítható betűmérete meg sem közelíti a droid szabadságát  Árban sem értékállóbb mint egy Samsung flagship mert másfél hét után ,100e bukóval eladni valamit az kb ua mintha egy 23u-t próbáltam volna eladni 1 hetesen. Sokkal jobb egy mai iPhone mint a korábbiak de még mindig nem olyan szabad és talán nem is lesz mint amit itt megszoktunk. Természetesen a fb insta ott is pörög meg a tikitaka is de nálam nem ez a fő csapásirány .
Nekem az az egy hét olyan volt mint egy előzetes letartóztatás korlátozott jogokkal vagy mondjuk ha 1 hétig az egyik kezem hátra lenne kötve .
Én akartam nem más erőltette ,nincs .ezzel semmi gond . Inkább buktam egy százast (több is veszett Mohácsnál) de nem akartam bentragadni egy hülyeségben.
Pedig van a környezetemben iPhone ,sok infuenszert végignéztem,olvastam stb de az igazi az ha az ember ki tudja próbálni rendesen. Hát igy lett .
Bocs , a szerkesztésből valasz lett:R

[ Szerkesztve ]

KRB

(#13727) DeFence válasza Monstersnake (#13726) üzenetére


DeFence
tag

Azoktól való para miatt nem lett még soha iphone telóm amiket leírtatok most pár posztban ketten-hárman.

Szerintem tök jó olvasni pozitív negatív véleményeket, vagy esetleges készülékcseréket ebben a topikban is, nem ez a fő téma itt, de ezek is olyan vélemények amik lehet valakinek meghozzák a kedvét a váltásra vagy a maradásra mármint teló terén. Én mindig figyelmesen olvasom a teszteket, és itt is ugyanúgy a beszámolóit azoknak akik másra váltottak.
Már csak azért is mert én is váltanék, fejben meg is tettem már, de gyakorlatban nem fogom valószínűleg csak majd ha 2 éves lesz a 23ultrám, ami még másfél év múlva következik be. Majd akkor újra előcsapom a kínálatot és meglátjuk mi lesz.
Nem tudom mennyire lenne negatív élmény majd akkor egy Xiaomi teló/óra kombó, mindenképp úgy szeretném ha azonos gyártótól lenne mindkettő. Jelenleg ezt a Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi, Oneplus tudja droidos fronton, és az órákat nézve igazán a xiaomi, huawei, samsung ami említésre méltó, telóban viszont kieső a Huawei.. szóval szerintem ha addig nem történik hatalmas változás a piacon, akkor az lesz majd a kérdés hogy Samsung, Xiaomi vagy esetleg Honor lesz a befutó.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#13728) Monstersnake válasza DeFence (#13727) üzenetére


Monstersnake
tag

Persze én sem zárkózom el semmitől hiszen ez a fejlődés egyik záloga de most közelebb kerültem ahhoz ,hogy tudjam miben várok fejlődést a másik oldalon,ahogy néhány dologban itt is . Jelenleg nálam még vannak megszokhatalan kompromisszumok az almás rendszerben.
Ha már rendszer ,akkor meg kell említeni ,hogy ha valaki Ipad ,MacBook iphone ,Apple Carplay rendszerben gondolkozik akkor azért valamelyest ott a pont szemben az androidos ökoszisztémával azaz ha rendszer akkor megértem a váltást de ez egy nagy váltás ,nagy beruházással ami azért valljuk be ,némi kockázattal jár .
20 éves egyetemista lanyom rendszert váltott , látom, hogy elégedett és majd ha saját autója lesz gondolom a Carplayre sem lesz panasza . Ez egy magaslabda, sokaknál pattog.:U
Órából Garmint használok ami szerencsére mindkét rendszeren jól működik ,közel 2 hetes üzemidővel.

[ Szerkesztve ]

KRB

(#13729) joccmocc válasza Monstersnake (#13728) üzenetére


joccmocc
csendes tag

Én pont a "walled garden" erejét találom nagyon eltúlzottnak. Közeli ismerőseim 90%-a iPhone t használ, kb a fele van teljesen benne az ököszisztémában, a másik fele max az iPhone / airbuds / óra kombóig jut el. Az iCloud vs google drive közül a google drive a favorált több iPhone felhasználó ismerősömnél. Kb senkit nem láttam még apple map-ot használni.

Persze van elvakult közöttük, aki folyamatosan elmondja, hogy mennyire jó, hogy az airbuds-a "okosan" vált a macbook és az i13P között, amire nekem az szokott lenni a válaszom, hogy ezt az én Bose-m is ugyanolyan okosan megcsinálja már évek óta a Samsung telefonjaim és az épp aktuális laptopom (előbb egy pc azután macbook) között. Szerintem az apple ököszisztéma tényleg egyedülálló volt néhány éve, de mára utolérte őket a világ. Ma már inkább csak annyi maradt belőle, hogy az apple szándékosan blokkol alap funkciókat (fájlátvitel) apple és nem apple eszközök között, ami röhejes és gáz (és ebben egy kivétellel minden iPhone felhasználó ismerősöm egyet ért).

A macbook-os tapasztalataim alapján tudom, hogy az apple fanboy-ok által sokat ismételgetett "it just works" szlogen csak egy szemellenzős buborékmantra, sokkal kevesebb tartalommal. Ennek ellenére (számomra) még mindig a macbook a jelenleg elérhető legjobb laptop/OS kombó, annak ellenére hogy sokszor tépem tőle a hajam. Az S23U-ban nekem nem kell semmi kompromisszumot kötni, az én felhasználásomnak tökéletes. Az, hogy a macbook nem hajlandó kommunikálni vele, sokféleképpen egyszerűen áthidalható.

Tabletre nekem nincs szükségem, leginkább az S23U képességei miatt. Néhány dologra kényelmesebb lenne a nagyobb kijelzőn ceruzázni, de hülye lennék ezért annyi pénzt kiadni - ezért tablet fronton nem tudok nyilatkozni.

Sok beszédnek sok az alja, de szerintem egy átlag felhasználó számára a walled garden igazából nem is annyira walled, hacsak nem valaki évek óta szemellenzősen csakis apple terméket vett és rá sem nézett más elektronikai gyártó cuccaira.

Összességében, az elektronikai eszközök csupán eszközök, a mi feladatunk pedig az, hogy a számunkra legmegfelelőbb eszközt használjuk. Azt pedig nem tudom elhinni, hogy minden eszközből csakis egy gyártó (apple/samsung/akármi) gyártja a legjobbat. :)

[ Szerkesztve ]

(#13730) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Itt aztán lesz változás bőven!!
Ja nem ;]

Újabb képek: link link link

[ Szerkesztve ]

(#13731) NY_A válasza gyuri81 (#13730) üzenetére


NY_A
őstag

Hát legyek a világ barma de nekem ez a titán 24 Ultra akkor is kell ha nincs benne kamera. :DDD

(#13732) Teal'C válasza NY_A (#13731) üzenetére


Teal'C
addikt

:C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#13733) leslien válasza NY_A (#13731) üzenetére


leslien
nagyúr

:DDD ja nekem is....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13734) rothfb válasza NY_A (#13731) üzenetére


rothfb
veterán

Én ezt nem értem. Ha a 23-ra azt mondták volna Titán, meg sem tudtad volna, hogy valójában nem az.;]:DDD

(#13735) Teal'C válasza rothfb (#13734) üzenetére


Teal'C
addikt

Szerintem a színre gondol nem az anyagára. De amúgy érdekes a titán ház is mert 1g a különbség az s23u val szemben. Most vagy nem olyan könnyű az ötvözet vagy valami mással tömték tele a házat.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#13736) klaya86


klaya86
senior tag

Nekem még mindig fura így lapos kijelzővel. Kevésbé egyedibb. Számomra a note/ultra egyik névjegye az ívelt kijelző. Aztán lehet előben oké lesz. Így képeken továbbra sem adja.

[ Szerkesztve ]

(#13737) Ck.


Ck.
addikt

Az S23 vmely tagjában tényleg van beépített hőmérő? Vagy mégis hogyan tudta a becsületesnepper a hideg téli hotelszoba hőmérsékletét a telefonjával megmérni? Anno a Nokia 5210-esemben volt hőmérő, de a mostani Fold4-emben sincs és meglepődnék, ha az S23-akban lenne.

[ Szerkesztve ]

(#13738) NY_A válasza rothfb (#13734) üzenetére


NY_A
őstag

A színére gondoltam ami alul volt linkben. Brutál jó. Mondjuk sokat nem fogom látni de akkor is tudom, hogy nagyon jó. :DDD Én mikor itthon vagyok javarészt tok nélül használom a telefont, így legalább tudok benne gyönyörködni. :D

(#13739) Energie X válasza NY_A (#13731) üzenetére


Energie X
őstag

Nekem még nem volt sose csúcstelefonom, ez lenne az első:) Ha még valaki ajánlóiból 1 kupont is adna az nagy ajándék lenne :)

>> Új Galaxy S21 szériás Nillkin tokok és Spigen üvegfóliák adatlapomon <<

(#13740) NY_A válasza Energie X (#13739) üzenetére


NY_A
őstag

Bitos, hogy lesz. Samsung szokott adni ha feliratkozol hírlevélre úgy emlékszem.

(#13742) balintka válasza klaya86 (#13736) üzenetére


balintka
addikt

Én is így vagyok ezzel. Az elején teljesen megfogott a titán szín is, de most meg valahogy továbbra is a zöld S23U tetszik jobban külsőleg jobban. És valahogy tényleg egyedibb az alakja az S23U-nak.

(#13743) jeni válasza balintka (#13742) üzenetére


jeni
félisten

Ez tokkal variálható a szín külsőleg.

(#13744) balintka válasza jeni (#13743) üzenetére


balintka
addikt

Én átlátszóval szoktam mindig használni a telefonjaimat, így látom az eredeti színt.

(#13745) petymeg válasza Energie X (#13739) üzenetére


petymeg
addikt

Ha felíratkozol az unpacked-re a Samsung honlapján adnak egy 20 ezres kupont.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#13746) Ck.


Ck.
addikt

Sziasztok,
Tényleg nem szabad felrakni a One UI 6-os frissítést potenciális kijelző beégés miatt, hanem meg kell várni a februári javítást?

(#13747) Szellem. válasza Ck. (#13746) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A mostani frissítés állítólag javította már a problémát.

(#13748) rothfb válasza Szellem. (#13747) üzenetére


rothfb
veterán

Nem javította. Elvileg az oneui 6.1 fogja javítani.

(#13749) Szellem. válasza rothfb (#13748) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Na ez nekem nem szimpatikus. Miért nem lehet ezt azonnal javítani? Van egy ilyen gond, amiről tudnak. Azonnal neki kell állni, megcsinálni és soron kívül kiadni.

(#13750) Teal'C válasza Ck. (#13746) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha a figyelmeztető jelzés felett használod a fényerőt akkor tuti beég előbb utóbb akármit variálnak, ha az alatt akkor nem ég be soha. Sokat játszom, eddig egy sem égett be ezzel a beállítással az új 6-os is ezzel megy és nincs beégés. Kicsit túl van tolva ez a kérdés :Y

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.