Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14401) bag53


bag53
tag

Előrendelési kuppont valakinek tudok adni. :K :D

(#14402) balintka válasza csubííí (#14377) üzenetére


balintka
addikt

Ez jó ötlet volt, köszi, beállítottam a család mindhárom S23 szériás telefonján.

(#14403) csubííí válasza balintka (#14402) üzenetére


csubííí
senior tag

Örülök, hogy neked is segített a hozzászólásom.

(#14404) rothfb válasza csubííí (#14403) üzenetére


rothfb
veterán

Csatlakoztam én is, köszi. Amíg nem jön a frissítés, így marad.

(#14405) balintka válasza csubííí (#14403) üzenetére


balintka
addikt

Még az elem jelet is eltuntettem. :C

(#14406) DeFence válasza Szellem. (#14399) üzenetére


DeFence
tag

Nekem nincs vele baj. A hiba az ön készülékében van. :DDD

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#14407) csubííí válasza rothfb (#14404) üzenetére


csubííí
senior tag

Nincs mit.

balintka- nálam is ki van kapcsolva, hisz ha ott van, hogy hány % az akku, akkor minek még mellé az aksi jel is, semmi értelme.

(#14408) balintka válasza csubííí (#14407) üzenetére


balintka
addikt

Pont ugyanez miatt kapcsoltam én is tegnap. Ezt a Good Lock progit ismertem, de ezt a modulját nem. Már rég kikapcsoltam volna, ha tudok róla.

(#14409) csubííí válasza balintka (#14408) üzenetére


csubííí
senior tag

Én ezeket használom a Good Lock modulok közül. Nagyon megszerettem őket, sokkal gyorsabb és könnyebb a kezelés velük.

Theme Park (ikonok kinézete formája, gyorskapcsóló színek) stb.
One Hand Operation+ (kézmozdulatok, gyorskapcsólók, gyorselérés appok, itt nagyon sok beállítás van) stb.
Home Up (ikonok sora-oszlopa, mappák sora-oszlopa, alkalmazásváltó) stb.
Quick Start ( redőny, állapot ikonok eltüntetése) stb.

[ Szerkesztve ]

(#14410) golyós válasza jeni (#14394) üzenetére


golyós
őstag

Mondjuk annak a ténynek az ismeretében, hogy kimelzőcsere aksicserével jár , én nagyon nem bánom.
Lányom Note 10-e is beégett a 2 év lejárta elött, szó nélkülkicserélték a kijelzőt aksival.
Megérte? Abszolut.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#14411) Plazmacucci válasza golyós (#14410) üzenetére


Plazmacucci
félisten

S23-mon már csak a kijelző panelt cserélik 😬

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14412) mrThomi válasza balintka (#14405) üzenetére


mrThomi
addikt

Ha átpakoksz mindent jobbra akkor viszont érdemes figyelni az egyéb app értesíteseket amik balra jönnek, mint ugye alapból is és azok helyzete fix marad. Érdemes egyből megnézni, bezárni vagy azt is eltűntetni, de azt ugye simán a beállításokba is lehet

(#14413) csubííí válasza golyós (#14410) üzenetére


csubííí
senior tag

Note 10+ több mint három éves, semmi beégés nincs.
Szerintem ez nagyon a használattól függ.

(#14414) gippazoid válasza Plazmacucci (#14411) üzenetére


gippazoid
senior tag

S23U kijelzőt meg jelenleg csak a telemax-ban cserélnek. Be kell küldeni a SES pontokról is.

Gippazoid Novelties Inc.

(#14415) klaya86 válasza csubííí (#14413) üzenetére


klaya86
senior tag

Túl van gondolva ez a beégés meg pixel eltolás téma. Az életbe nem fog beégni senkinek. Maximum, ha csontra húzott fényerőn nézegeti valaki naponta órákat a kezdő képernyőt...

(#14416) mrThomi válasza klaya86 (#14415) üzenetére


mrThomi
addikt

Erősen használat függő. És igen van aki csontra húzva rakja le az asztalra a telefonját és majd valamikor lezárja magát a telefon, láttam már ilyet, vagy a kedcencem a nem okos flippes tok ami csukásra nem zár és van aki így teszi vissza a táskájába hogy még hosszú percig világít. Ezeknél garantált a beégés 1 év után. Ha valaki 5 évre tervez akkor érdemes ezekre odafigyelni.
Aki vigyáz rá az amúgy is fog aki meg nem azt nem érdekli.

(#14417) balintka válasza mrThomi (#14412) üzenetére


balintka
addikt

Ok, odafigyelek erre is, de azonnal el szoktam tüntetni őket alapból, mert idegesítenek. :C

(#14418) gippazoid válasza klaya86 (#14415) üzenetére


gippazoid
senior tag

Barátom OnePlus7 Pro-jában AMOLED van, 2019 tavaszától használta és beégett neki a felső sorban minden. Sosem használta max fényerőn. És van élete, családja, nem a telón csüng 0-24 órában. Valós dolog ez.

Gippazoid Novelties Inc.

(#14419) Pug válasza gippazoid (#14418) üzenetére


Pug
veterán

Persze hogy valos, asszony S8-a beegett, nekem a Note 9-em szinten.

(#14420) Plazmacucci válasza gippazoid (#14418) üzenetére


Plazmacucci
félisten

S21U telefonom is beégett másfél év alatt. Akku meg a hálózat ikonok. Csak automata fényerőn használtam. Nem akarta nagyon elhinni senki...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14421) arcitec


arcitec
addikt

Már pedig ha beég, akkor az nagyon de nagyon sokat működik anélkül, hogy ki lenne egy kicsit is kapcsolva. Aki mást mond az blabla lódít ... ;]
Nekem is van S9 is és kutya baja .. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14422) klaya86 válasza gippazoid (#14418) üzenetére


klaya86
senior tag

Akkor valamit szarul csinálok. Kb 7-8 éve már legalább, de inkább több, hogy amoledes telefonjaim vannak. S23u minimum 10. a sorban. Soha, egyik sem égett be. Pedig gyakran nyomom a Call of duty-t. Egyiken sem égett be.Igaz én automata fényerőn használom a telefonokat.

(#14423) Carvus válasza gippazoid (#14418) üzenetére


Carvus
senior tag

Szintén OP7 Pron nekem a Waze égett be 1 év alatt, szerencsére ott gariban kicserélték. :U

(#14424) J&P válasza csubííí (#14409) üzenetére


J&P
tag

:R
Ez egy nagyon hasznos hozzászólás, 7végén neki is állok az általad írt beállításokhoz.

(#14425) csubííí válasza J&P (#14424) üzenetére


csubííí
senior tag

🙂 egy kis időt eltölt vele az ember, de utána meglesz bármely Samsung készülékre. Samsung foknál be vagyok regisztrálva így menti, plusz szoktam biztonsági mentést is csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#14426) balintka válasza csubííí (#14409) üzenetére


balintka
addikt

Köszi, megnezem ezeket is.

(#14427) mrThomi válasza Plazmacucci (#14420) üzenetére


mrThomi
addikt

Az autómata fényerőt inkább hagyjuk. Egyik ismerősöm az S21+-ját csak azzal használta és a szoftver már minden kis fényre feltolta a fényerőt. Napközbe szinte mindig és hozzászokott a szeme, nem vette észre. Én láttam mikor mutatott valamit és majdnem kiégett a szemem. Másfél év után látszott neki az egész statuszbar. Én ezekbe nem bízom, próbálgattam egy időbe de vagy túl sötétre tette vagy indokolatlanul túl világosra. Állítom magamnak, erős fénybe is ha maxra tolom akkor se sokáig és veszem 3/4-re de azt is ha csak nagyon muszály. Napközbe félnél ritkán megyek feljebb.

[ Szerkesztve ]

(#14428) belashx válasza mrThomi (#14427) üzenetére


belashx
senior tag

Én is automatikus fényerőszabályzással használtam/használom a telefonjaim, és tán az S2 volt az utolsó, ami beégett, de az is csak tesztelve látszott.
Az adaptív fényerőnek is kell oktatás eleinte, de akkor megtanulja, hogy bizonyos fényviszonyok közt hogyan használod. Néhanapján nyúlok csak bele, jellemzően tudja mire van szükségem.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#14429) golyós válasza gippazoid (#14414) üzenetére


golyós
őstag

Ráadásul a TMX megszüntette a személyes átvételt, futárt kell hivni.
Nekem útba esett, igy rövid volt a javitási idő eddig, de igy , hogy a Sestorból hozzák-viszik, plusz10 nap lesz.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#14430) mrThomi válasza belashx (#14428) üzenetére


mrThomi
addikt

Én akkor hagytam rá az autómata fényerőt amikor manuálison volt és kipróbáltam az adott fényviszony mellett hova állítja nekem. Rátolt még egy negyedet kb az aktuálisra pedig ahogy én beállítottam mindent láttam. Itt gondoltam ennek nem lenne jó vége. Ha kimentem világosba és sütött a nap feltolta maxra pedig 3/4-en is láttam és kisebb a beégés veszélye hosszútávon. Ha adok neki időt és betanítom lehet megtanulná, de azt vettem észre hogy általában túltolja a dolgokat. Mindegy ez csak az én tapasztalatom.

(#14431) J&P válasza csubííí (#14425) üzenetére


J&P
tag

:R

(#14432) klooo válasza Carvus (#14423) üzenetére


klooo
tag

Nekem is Oneplusom volt. A garancia lejárta előtt elküldtem beégés miatt cserére. Alig látszódott de simán cserélték. Nem variáltak.
Samsung cseréli a kijelzőt beégés miatt? (Bocs ha volt már róla szó).

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#14433) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Az a kompjúter miatt lehet, hogy semmit nem tudok átmásolni a telefonra mert hibaüzenet nélkül megszakad a másolás? Általában 20-30 giga után feladja és csak simán leáll.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14434) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Azt mondja a szlovák trékomos csaj, hogy vigyem vissza a mobilt a boltba....ugye múltkor írtam hogy jön le a festék...ami akkor 2mm volt most már 5, mert megpróbáltam a körmömmel megkaparni...hát nem kellett volna...kérdés az, hogy érdemes e vissza vinni, vajon cserélik vagy befestik? Vagy jobban járok ha én ráfestek valamivel vékonyan...?

(#14435) rothfb válasza ToomyC (#14434) üzenetére


rothfb
veterán

Vidd vissza. Te ne festegess egy több százezres telefont. Szerintem.:D

(#14436) Bferibörs válasza Plazmacucci (#14433) üzenetére


Bferibörs
addikt

Igen,nekem is szokott ilyet,de nem minden telefonnal,úgy,hogy részenként másolok át dolgokat.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#14437) Plazmacucci válasza Bferibörs (#14436) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mondjuk úgy rémlik S21U is megcsinálta párszor. Lehet a gép kuka.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14438) Thoty válasza Plazmacucci (#14437) üzenetére


Thoty
senior tag

Vagy a kábel.

(#14439) Bferibörs válasza Plazmacucci (#14437) üzenetére


Bferibörs
addikt

Á,szerintem csak driver hiba,nem kell a gépet kidobni.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#14440) Zoz válasza Thoty (#14438) üzenetére


Zoz
őstag

Szerintem is kábel. Én vagy 4-et végig próbáltam, amire találtam olyat amivel stabil az USB 3 kapcsolat. USB 2-es portban mind jó volt. (4 különböző gépen is végigpróbáltam.)
(Az előző telóm, Huawei P30 Pro az nem ilyen kényes, az megy bármelyik kábellel rendesen...)
Vettem volna gyári Samsung kábelt, de úgy látom csak USB 2-est gyártanak A-C-ből.

(#14441) -Maci- válasza gyuri81 (#13529) üzenetére


-Maci-
addikt

Seggnyalás 2x megköszönni ugyan azt?:F
Asszony most kapott egy S23U-t és qrva hasznos volt vissza keresni ezt a segítséget!
Szóval dupla köszi a fáradtságodért.
:R:R:R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#14442) gyuri81 válasza -Maci- (#14441) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Nagyon szívesen! Örülök tudtam segíteni! 2x is..:R:R

(#14443) Mike81 válasza Plazmacucci (#14420) üzenetére


Mike81
senior tag

Én akkor az ellentábort erősítem ezekszerint. S8 Plus. One Plus 8T S21 Plus S23 Plus majd S23U mindíg automata fenyerő 30 sec-es képernyőzár és egyik sem égett be. En kb csak arra figyeltem hogy amikor extra fényre húzza a kijezőt akkor úgy fordultam hogy vissza vegye a kraftot amúgy is az extra fény már bántó a szememnek. Ha meg beégne esetleg akkor szervíz. Volt már pár telefonom szervízben és egyikkel sem volt utána soha baj. Samsungnál leadtam aztan hogy ők vagy a hirhedt TMX javította azt nem tudom. De mindíg úgy kaptam vissza ahogy elvárható volt. :))

#14427; Az S21 nálam se találta el mndíg jól a fényerőt. Ezzel ellentétben az S23 család szerintem sokkal jobban kezeli ezt. Itt nem kellett még bele nyúlnom hogy korrigáljak.

[ Szerkesztve ]

(#14444) joccmocc


joccmocc
csendes tag

Szerintem az auto fényerő az a használat első hetében tanulja meg a felhasználói preferenciát, és utána hiába változik meg az igényed, azt már nem tanulja meg, csak manuálisan tudod korrigálni.

Nekem Note 10+ on sem volt sok bajom az auto fényerővel, csak néha kellett manuálisan utána állítani, az S23U-n meg kb. mindig pöpec nekem az auto fényerő.

Szerintem az ilyen felhasználói szokásokon alapuló dolgok (auto fényerő, memóriamenedzsment, akkumulátor-menedzsment) alapvetően akkor működik jól, ha a felhasználó a 0. perctől fogva konzisztensen használja a telefont és nem lesz változás a felhasználói szokasaiban, ami nagyon interferálna a korábbi szokásain alapuló auto beállításokkal.

Nekem pl elég "unalmas" a telefonhasználatom, inkább munkaeszközként használom, mintsem "kütyüként" nem csoda, hogy könnyen leprofilozott a telefon. Aki szeret új dolgokat kipróbálni, ott gondolom ezek az algoritmusok kevésbé működnek jól.

(#14445) cultfeca


cultfeca
tag

Sziasztok
A Yetteles S23-ak függeltenek?Vodásak vagyunk,de céges előfizu mellé jó árba tudnám megvenni.

(#14446) leslien válasza cultfeca (#14445) üzenetére


leslien
nagyúr

veheted nyugodtan...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14447) jeni válasza cultfeca (#14445) üzenetére


jeni
félisten

Ma már nem függősítenek a szolgáltatók.

(#14448) gippazoid válasza ToomyC (#14434) üzenetére


gippazoid
senior tag

Hát Mo.-on ezt a Samsung már 11 éve sem tekintette garanciális meghibásodásnak. Egészen egyszerűen nem fogadtak el garanciális csere keretében beszerelt burkolati elemet az elszámolásban. Ennyi. Aztán vitatkozzon a szervizes az ügyféllel, ahogy akar, őket nem érdekli, de kifizetni vagy jóváírni azt nem fogják. Részükről ezzel meg is oldódott a probléma.
Olyan kiskapu van, hogy valamilyen másik alaktrész cseréjéhez szükséges annak a burkolati elemnek is a cseréje, azt meg roncsolással lehet csak kiszerelni (vagy egyszer használatos, ragasztott elem).

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#14449) gippazoid válasza Mike81 (#14443) üzenetére


gippazoid
senior tag

OnePlus7 soha az életben nem tanult semmit az automata fényerő szabályozás tekintetében a felhasználótól - pedig az a hír járta, hogy tanul. Továbbá, soha nem tudta rendesen eltalálni a fényerőt. Egyik frissítés alkalmával sem javították ezt.
Ezért beállítottam rajta kézzel egy átlagosat, ami jó volt, csak erős napfényben kellett kézzal maximumra tolni.
S23U teljesen jól kezeli ezt a dolgot, bár a korábbi, J5-ös Samsungnál sem emlékszem, hogy sokat kellett volna állítgatni. De S23U-nál talán egyszer sem nyúltam bele.

Gippazoid Novelties Inc.

(#14450) ToomyC válasza gippazoid (#14448) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Hát ja, ma beszéltem a samsungal, ugye mindjárt azzal kezdte, hogy sérülésből ered e...mondtam hogy nem, erre hogy majd akkor a szerviz eldönti...hát most már inkább úgy vagyok az egésszel, hogy ha leadom minimum 2 hét aztán vagy megoldják vagy nem, meg mi van ha kapok rá + karcot...? Inkább hagyom így azt az 5mm hosszú 1mm vastag csíkot meg valahogy eltakarom. Vannak ilyen javító ceruzák vagy micsodák autókhoz...nem lesz pont ugyan olyan fekete, de legalább majd nem virít a fényes alu....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.