Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12301) tms+ válasza gyuri81 (#12299) üzenetére


tms+
junior tag

itt is van pár

https://dbrand.com/shop/skins/samsung-galaxy-s23-ultra-skins

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#12302) johnny82 válasza Peti N95 (#12293) üzenetére


johnny82
őstag

Sziasztok!

Beköszönök én is! Nekem is magvan az zöld Ultrám, csütörtök óta használom. Eddig nagyon elégedett vagyok vele, S21 Ultrát váltott.

Én Ringke Fusion X camo black tokot használok Spigen neoflex fóliával, én nyugodtabb vagyok így, hogy van rajta. Az ujjlenyomatolvasó tökéletesen működik. Kicsit nekem furcsa volt feltenni , az elsőt ki is dobtam, de a második már jó lett.

Van valami ajánlott alkalmazás, ami nagyon ajánlott az Ultrához, amivel jobban ki lehet használni a telót? Gondolok itt az s penre, vagy fotós alkalmazásra pl.

(#12303) gyuri81 válasza Omis (#12300) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Huuu köszi!
És féláron van ma :C
Valaki vett innen? Tudna dobni egy képet róla?

(#12304) Omis válasza gyuri81 (#12303) üzenetére


Omis
senior tag

szívesen,
még régebben vettem mate 50 pro ra jóminűségű fólia :) én ajánlom.

(#12305) MrTwister válasza johnny82 (#12302) üzenetére


MrTwister
őstag

Gyári fényképező alkalmazás helyett: [link] :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#12306) Monstersnake válasza johnny82 (#12302) üzenetére


Monstersnake
tag

Ugyanezt ugyanerre nagyjából 2 hónapja . Még mindig elégedett vagyok . Jól sikerült széria ahogy az S21U is de érezni az előrelépést, 22U kimaradt.
Fóliát nem szeretem ,a Pitakát annál inkább . Ez a kombo 21U-n is bejött ,karcmentesen adtam el.

KRB

(#12307) Warzoz válasza Peti N95 (#12293) üzenetére


Warzoz
senior tag

Én így jártam kijelzővédő nélkül. Azóta egy flipes tokban van.

(#12308) petymeg válasza Peti N95 (#12293) üzenetére


petymeg
addikt

Én se szeretem a fóliát, erre mégis raktam, mert előtte az S22U-n 2 hónap alatt lett pár baromi mély karc kíméletes használat ellenére. Az előtt a Note 9-en meg 3,5 év fólia nélküli használatnál csak néhány hajszálkarc.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#12309) DeFence


DeFence
tag

Valaki azt mondja meg mivel jobb a gcam mint a gyári kamera app ezen a telón?

Anno S7Edge-nél hatalmas volt a különbség képek terén a gcam javára.
Utána S9-nél nekem nem volt jól működő gcam, vagyis hát ami működött, annak nem láttam hogy szebbek lennének a képei.
S21-nél pedig szintén nem tapasztaltam akkora pluszt gcam képeknél.

Nyilván most elvileg előny a snapi, exynos-ra nem sok jó gcam volt ezelőtt sem.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#12310) leslien válasza DeFence (#12309) üzenetére


leslien
nagyúr

pl itt látható a különbség... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12311) HardRic válasza gyuri81 (#12303) üzenetére


HardRic
addikt

Én Fold5-re vettem Easyskinzt mert csak ők csinálnak olyat ami az oldalát is fedi, nem csak a hátlapot.
Első körben egy olyat vettem amin a minta sima nyomtatott volt. Ez nem bírta túl sokáig. Először a legfelső, átlátszó matt réteg kezdett el lejönni, aztán az alatta lévő mintás is.
Utána vettem olyat ami textured skin, ahol maga a skin "domborzata" adja ki a mintát. Ez ég és föld minőségben. Nekem fekete karbonszál mintás van. Itt a skin alja is fekete, nem csak a tetején a minta (az előző fehér alapú volt) és nagyon jól bírja. A textúra miatt a fogása is nagyon jó.
Régóta vagyok dbrand vásárló is, azt is tudom ajánlani, de Európából azért kicsit drága.

(#12312) DeFence válasza leslien (#12310) üzenetére


DeFence
tag

Igen látom. Hát akkor ízlések és pofonok de nekem jobban be jön a Samsung féle kép egy kis utólagos szerkesztéssel ha valahol mutogatni akarom a képet, mint hogy a gcam-al szórakozzak.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#12313) joccmocc


joccmocc
csendes újonc

Én kb 4 hónapig használtam fólia nélkül, azalatt sikerült összeszednem néhány mikrokarcot (irodai munka, telefon vagy a kezemben, vagy asztalon, vagy övtáskában), ezért végül én is fóliáztam. Az íves kijelző miatt én az üveget elvetettem (asszony S23-jára olyan szépen felcuppant az üveg 2 másodperc alatt, nagyon sajnálom, hogy az S23U ívelt kijelzőt kapott).
Sajnos nem találtam olyan minőségű fóliát, mint a Note 10 gyári fóliája volt. :( De legalább nem a képernyő gyűjti a karcokat...

(#12314) Plazmacucci válasza DeFence (#12312) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Utólagos szerkesztéssel nem raksz rá részleteket.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12315) johnny82 válasza MrTwister (#12305) üzenetére


johnny82
őstag

Köszi, kipróbálom! A Samsungosat felraktam, de a hozzá tartozó config fájlt azt hogy kell? :B

(#12316) FingR86 válasza johnny82 (#12315) üzenetére


FingR86
őstag

mentsd el az aktualisat barmilyen néven, es az megcsinalja neked a mappa szerkezetet. Utána csak bele masolod mellé a configot es azt valasztod ki.

(#12317) johnny82 válasza FingR86 (#12316) üzenetére


johnny82
őstag

Megvan, köszi!

(#12318) Mike81 válasza gyuri81 (#12299) üzenetére


Mike81
senior tag

Én ezt rendeltem meg még régebben de nem raktam még fel. [link]
De S21 Pluson és még a One+ 8T-n is volt tőlük és soha semmi gond nem volt.

(#12319) szkutyi


szkutyi
őstag

Sziasztok!
Töltésben kérnek veleményt.
S22 ultrat úgy használtam hogy este feldug, hajnalban levettem.ergo egész éjjel fent volt.
Mivel töltést késleltetni nem lehet, ezért mondhatni egész éjjel ment a csepptoltes vagy nem tudom.
Ti mit gondoltok, jó ez így, vagy oldjam meg egy okosdugalj-al?
Köszi :)

(#12320) Kleroo válasza szkutyi (#12319) üzenetére


Kleroo
veterán

Nem létező probléma. Régesrég nincs ilyen, hogy csepptöltés; csak az elmúlt cirka 30év mindenféle ökölszabálya össze-vissza egymásra tornyosult.
Amint 100ra ér, kikpcsol a töltés, és szinten tart. Ezt is biztosan ki lehetne nyomozni, hogy meddig hagyja ejteni, de lényegében feltölti, és utána vár hogy bizonyos szintig merüljön, majd megint tölti. Hasracsapok: óránként elindul és visszatol 20mAh-t.
Hacsak nem 5évre tervezel vele, és maximalizálni akarod a lehetőségét annak hogy ne kelljen akksit cserélni, csak bonyolitd a mindennapjaid. (De ez sem garancia semmire, simán tönkremehetnek azok az akksi/telók is, amik tutujgatva voltak, lassútöltés, nem ahygva töltőn, 20-80 között használva csak, stb)

In general: Alapavetően semmilyen trükk, variálásnak nincs már nagyon értelme, lehet nyugodtan "butába" használni és élvezni hogy a készülék van érted és nem forditva, szerencsére minden régi dolgot, mint akkár a Nimh formázást, stb elhagytuk már, kánaán van. Kizárólag arra érdemes figyelni, hogy ne legyen a mindennapi használat része, hogy lekapcsolásig meritjük minden egyes alkalommal. Illetve talán azt minimalizálni, hogy nagyon melegedjen, ezt a 2 dolgot kedveli a legkevésbé. (ergó 40 fokos kocsian, gyorstöltve, miközben tűz rá a nap, és megy egy nagyfogyasztású progi... na azt nem szivleli különösebben. :D )

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#12321) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Samsung billentyűzet + Messenger, tapasztal-e valaki ilyet?
1.) Készítesz egy képernyőképet.
2.) Belépsz a Messengeren egy beszélgetésbe, írni akarsz...
3.) ...az előbbi képernyőkép beszúrhatóként megjelenik a Sam. bill. eszközsorában.
Ezt nem lehet valahogy kikapcsolni? Messengerre gyanakszom, mert egyébként nem csinálja ezt sehol máshol. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#12322) Gardaai válasza tylerddd (#12321) üzenetére


Gardaai
senior tag

Van erre egy beállítás, hogy a képernyőképet mentse a vágólapra. Viszont ha be, ha ki van kapcsolva, akkor is csinálja.
Ez nem Messenger, ezt mindenhol csinálja. De ha elkezdesz gépelni, akkor azonnal eltűnik és jön a helyére pl. a predikatív szöveg.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#12323) Gardaai válasza Gardaai (#12221) üzenetére


Gardaai
senior tag

[link] -> Még mindig úgy tűnik, hogy megoldotta a problémát. Azóta egyszer sem jött elő.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#12324) Prien válasza szkutyi (#12319) üzenetére


Prien
addikt

Én nem szeretem, ha töltőn lóg, még akkor sem, ha nem lesz baja. Okosdugalj vagy gyorstöltés még alvás előtt.

A kevés is több a semminél.

(#12325) csubííí válasza Gardaai (#12322) üzenetére


csubííí
senior tag

"Van erre egy beállítás, hogy a képernyőképet mentse a vágólapra"

Na, én ezt nem találom, hol is van?

(#12326) szkutyi válasza Kleroo (#12320) üzenetére


szkutyi
őstag

Köszönöm szépen

(#12327) belashx válasza csubííí (#12325) üzenetére


belashx
senior tag

A billentyűzet beállításainál találod. (Alja felé)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#12328) Gardaai válasza belashx (#12327) üzenetére


Gardaai
senior tag

:K

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#12329) tylerddd válasza Gardaai (#12322) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem, csak Messengernél, próbáltam. Igen, az említett beállítást láttam, de ki van kapcsolva. Annyit valóba megcsinál, hogy ha az eszköztárban a vágólapot megnyitod, akkor oda kerül a képernyőkép is, mert egyébként nincs ott. De ugye ez meg nem erre a problémára vonatkozik.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#12330) DeFence válasza Plazmacucci (#12314) üzenetére


DeFence
tag

Tudom, de pont ez az hogy S10 óta nálam nincsennek ilyen problémák. Aminek ott kell lennie az ott van.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#12331) gyuri81 válasza szkutyi (#12319) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Speciel én okoskonnektort használok. Minden másnap ( S22U-t naponta) felrakom tölteni este 11 körül és hajnal 2 körül leáll a töltés.
Vagy a másik megoldás, hogy egy rutinnal 85%-ig töltöd a telefont, majd mielőtt felkelsz, egy órával korábban kikapcsolja ezt a rutint és 100%-ra tölti ébredésig.

(#12332) arcitec válasza gyuri81 (#12331) üzenetére


arcitec
addikt

Az okoskonnektor jó ötlet. Bár nem tudom mivel kapcsolod ki? :U Ja látom van rá app. :D
Na de a másik ajánlásban nincs semmi használható, ne sértődj, de nem is logikus, mert akár hogy is, az töltőn marad.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#12333) gyuri81 válasza arcitec (#12332) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Annyi talán benne a logika, hogy nem 100-on tartja órákig, hanem 85-ön. De így van, akkor is a töltőn lóg.

(#12334) szkutyi válasza arcitec (#12332) üzenetére


szkutyi
őstag

Régen használtam másik telefonhoz egy okoskonnektort, úgy volt be programozva ha napközben érzékel fogyaztást(radugom a telefont) akkor 20 percig ad áramot, majd lekapcsol, hajnalban pedig 4kornadott áramot neki, hogy mire felkelek, fullon legyen a teló.

(#12335) csubííí válasza belashx (#12327) üzenetére


csubííí
senior tag

Köszönöm neked és Gardaai-nak is.

(#12336) szkutyi


szkutyi
őstag

Akksi tanulás során javul az akku idő?mi a tapasztalat?köszi :)

(#12337) tylerddd


tylerddd
veterán

A beállításokban van egy Biztonság és vészhelyzetek menüpont. Itt a sürgősségi SOS-nál az oldalsó gomb ötszöri lenyomásával hívás indul a segélyhívóra (alapjáraton 112). Ezt ki lehet-e valahogy kapcsolni? A Samsung leírása szerint van ott egy kapcsoló [kép] Nálam nincs, Telekomos szoftveren, ha ez számít.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#12338) Prien válasza tylerddd (#12337) üzenetére


Prien
addikt

Nekem sincs ott, bár én még Android 13-on vagyok. De szintén Telekomos.

Amúgy miért szeretnéd kikapcsolni? 5x nem nyomódik meg véletlenül úgysem.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#12339) belashx válasza Prien (#12338) üzenetére


belashx
senior tag

Lehet, hogy gyermek miatt szeretné kikapcsolni. Ők bármilyen csodára képesek. :DD

Egy javaslat:
Át lehet írni a hozzá tartozó telefonszámot egy nem létező számra, és probléma megoldva.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#12340) tylerddd válasza belashx (#12339) üzenetére


tylerddd
veterán

Igen, a szám átírására gondoltam én is. Csak gondoltam ha totál ki lehetne kapcsolni, akkor inkább az.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#12341) *H* válasza tylerddd (#12337) üzenetére


*H*
aktív tag

A 2023. júniusi frissítés óta már nem kapcsolható ki a funkció.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#12342) Omis


Omis
senior tag

Beállítható bármi is vagy vannak kiválasztható számok is. és teljesen kikapcsolható.

[ Szerkesztve ]

(#12343) *H* válasza Omis (#12342) üzenetére


*H*
aktív tag

Maga a funkció nem "teljesen kikapcsolható". Attól, hogy megadsz egy nem létező számot, nem kapcsoltad ki, csak visszadobja a hívást. Erre régebben volt egy dedikált ki- bekapcsolási lehetőség.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#12344) Omis válasza *H* (#12343) üzenetére


Omis
senior tag

Ha vissza lépsz egy menüt ott lehet kikapcsolni nem azért írtam le hogy ki lehet kapcsolni mert unatkoztam 😅😁😁😁

(#12345) *H* válasza Omis (#12344) üzenetére


*H*
aktív tag

Dobj már egy képet a kikapcsolás lehetőségéről.

[ Szerkesztve ]

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#12346) johnny82 válasza leslien (#12310) üzenetére


johnny82
őstag

Egy pár szóval leírnád, hogy mi az, amitől jobb a Gcam-os kép? Laikus vagyok... :B

Más: tegnap waze-t használtam navigációra android autóval. Az S21U-nál volt, hogy többször is kilépett az android autóból, viszont ezzel nem volt ilyen probléma, tökéletesen futott akár órákon keresztül is. Ez lehet, hogy a snapdragon proci miatt? Autó, kábel ugyanaz volt.

(#12347) Omis válasza *H* (#12345) üzenetére


Omis
senior tag

Ötször megnyomtam és nem működik .

(#12348) Plazmacucci válasza Omis (#12347) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én nem látom itt, hogy ki lehetne kapcsolni. És nem is lehet. Amit te itt kikapcsoltál az csak gyorsít a folyamaton mert oldalra sem kell húzni a hívás gombot hanem magától egyből hív.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12349) *H* válasza Omis (#12347) üzenetére


*H*
aktív tag

Hol van ezen a képen a kikapcsolási lehetőség amit írtál?

"After the June 2023 software update, it is not possible to turn off Emergency SOS automatic dialling."

Nyomogasd a gombot jó gyorsan egymás után...

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#12350) winbox válasza johnny82 (#12346) üzenetére


winbox
senior tag

Nekem is sz@rakodott az android auto S21 és S22 alatt is, S23 Ultrával meg tökéletes. Autó, kábel, vezetéknélküli adapter mind ugyanaz, úgyhogy igen, a Snapi miatt jó. Én még arra jöttem rá, hogy az exynos miatti Shannon modemmel lehet valami, mert repülőgép üzemmódban, másik telefonról wifit adva neki mindig tökéletesen ment S21,S22-vel is az Android Auto. S23 Ultrán már nem kell szerencsére mókolni ilyenekkel.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.