Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12401) bacus válasza -Maci- (#12390) üzenetére


bacus
őstag

Sőt, az első fr nem is volt elég, utána közölte, hogy nem sikerült a helyreállítás (igaz a háttérben még molyolt valamit a smartswitch), de aztán megint lereseteltem az órát, másodikra már jó volt, de még nem igen néztem bele, annyit látok, hogy mindent bekapcsolt, wifi, mobil internet, helyzet, nfc :D

Több gmail fiókom is van, az alkalmazások 1/3 átjött, a többi nem, ami átjött is rosszul, a háttérkép (egyszerü fekete volt), ahelyett vmi animáltat rakott be, pont mint a lezárt képernyőn, ott se sikerült az egyszerü feketét beállítani. De a többi azért nagyjából rendben van. Tasker pluginokat áthozta, de magát a tasker appot nem.

Van még itt mit reszelni ezen a smartswitchen. :(

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#12402) -Maci- válasza bacus (#12401) üzenetére


-Maci-
addikt

Hát azért ez egy elég nagy ugrás Note9-ről. Lehet a SW már nem úgy kezeli, mint az S9U-t. Fene se tudja meddig nyúlnak vissza a fejlesztéssel.
Az appokon belül szokott lenni beállítás import/export. 2e éve volt taskerem, de már nem emlékszem, hogy pont abban volt e?! Egyébként javaslom a Samsung Routines kipróbálását helyette. Nyilván újra be kell állítgatni, de onnantól majd azt is át viszi az SW, mikor megveszed az S26Ultrat.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#12403) Plazmacucci válasza bacus (#12401) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem sem sikerült, összesen 7 giga alkalmazást nem volt képes átmásolni, a beállításoknál csak a fele ment át, és úgy merült mint az őrület. Kellett is másnap factoryzni. Ennyit erről a smart baromságról. De biztos lesz aki megmondja, hogy mi tartottuk rosszul.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12404) arcitec válasza Plazmacucci (#12403) üzenetére


arcitec
addikt

Nálam minden átment flottul S9-ről. Akkor lehet bibi szerintem, ha sok elavult app van, meg sok egyéni változtatás. Nálam pl ilyenek nem voltak.

(#12405) Gabb0225@ válasza klaya86 (#12378) üzenetére


Gabb0225@
kezdő

Én most próbáltam ki a Tactical aramid tokot. Tartottam tőle, hogy nem lesz olyan mint a Pitaka. Minőségben pont olyan, kialakításában jobb. Jobban feljönn a széleire és az aljánál sincs nagy kihagyás.
Vékony tokból talán a Spiegen Airskin van még több színben.

Én a gyári bőr tokját nagyon szeretem. Pont jó a vastagsága, nem egy fröcssentet műanyag sxxar. Tetszik, hogy amikor megfogom a telefont, soha nem rideg hideg vagy túl meleg. Olyan természetes semleges a hőmérséklete, nagyon finom a tapintása, jó az illata.

Az ütésálló tokok közül nekem az UAG Civilian jött be. Letisztult a formája, nem hivalkodó, bumszli.

(#12406) golyós válasza Pistike1985 (#12396) üzenetére


golyós
őstag

Megvan, köszi.
Probálgatom, az még furcsa, hogy miután betöltöm a configot olyan mintha nem jegyezné meg mert nincs ott a pipa.
Illetve rámentenék a configra mert nem szeretem a 4:3 képarányt.
Zoom kezelést szokni kell furcsa ez a váltás benne és 30x zoom-ot nem jöttem rá, hogyan lehet előcsalni, néha jól jönne.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#12407) Pistike1985 válasza golyós (#12406) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

A pipa nekem is eltűnt, de a lényeg hogy működik. Alul van 1x és 2x zoom gomb arra bökve és balra húzva van további zoom vagy ha kijelzőn szétfelé húzod az ujjad akkor is működik. Az más kérdés hogy mennyire érdemes használni a digitális zoomot. 🤔🙂

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#12408) bacus


bacus
őstag

Na kb hajnnali 1-re már minden fenn volt ami nekem kell :)
Pár apróság maradt

1. Töltéskor a képernyőn mindenképpen világít, hogy mennyi van hátra, ezt ki lehet kapcsolni? nem találtam rá opciót
2. nincs dedikált bixby gomb :(, hogy kapcsolható be gyorsan a zseblámpa? a régin a bixby gomb (lezárt képernyőnél is) dupla nyomásra kapcsolta a zseblámpát.., itt ugye a bekapcsolás dupla gombja az hozza a kamerát, ez jó így, de valami csak jó lenne a zseblámpához. Fiam azt mondja az iphone-t 3x megkopogtatja és kapcsol a zseblámpa, vmi ilyesmi jó lenne itt is.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#12409) kaisers válasza bacus (#12408) üzenetére


kaisers
aktív tag

1. Akkumulátor menü / töltési beállítások
2. GoodLock / Registar, de Én kitettem a zárolt képernyő jobb alsó sarkába a zseblámpát

Sok sikert hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#12410) Tommy-1998 válasza bacus (#12408) üzenetére


Tommy-1998
tag

(#12411) belashx válasza Tommy-1998 (#12410) üzenetére


belashx
senior tag

Picit lejjebb ugyanitt be lehet állítani, hogy oldalsó gomb hosszan nyomására kapcsoljon be a zseblámpa mondjuk, így megmarad a kamera indítása dupla nyomásra. Nekem így van, bár a Registarnál is be van kapcsolva a tripla hátlapi kocogtatasra is. :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#12412) golyós


golyós
őstag

Uraim!
Frissült ma a Home Up! Megint jó a task changer :DD

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#12413) vg válasza golyós (#12412) üzenetére


vg
addikt

Igen, néztem reggel. Nekem még mindig csak 2 elérhető, a többi nem. Bár lehet te arra gondoltál, hogy egyáltalán működik. Még mindig nem tudom olyan élmennyel használni a készüléket mint a 13 verzióval.

[ Szerkesztve ]

(#12414) bacus válasza kaisers (#12409) üzenetére


bacus
őstag

Köszönöm a válaszokat, végül a lezárt képernyőn a kamera helyére raktam a zseblámpát, még szokni kell... :)
A töltési megjelenés kikapcsolása pipa.

A goodlock-t feltettem, de a hátsó tappogás pont nem megy lezárt képernyőn, illetve nem találtam, mit kellene kiválasztani a zseblámpához. Feltettem a play storeból egy zseblámpa appot, azzal megy, sőt az a lezárt képernyőre kirak egy widgetet, de nem igen tetszett, meg újabb reklámos app :(

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#12415) zoltan77 válasza vg (#12413) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nálam is csak 2 elérhető, pedig javíthatnák már igazán rendesen. :(((

(#12416) golyós válasza vg (#12413) üzenetére


golyós
őstag

Nálam megy. Samu storeból frissükt, a GL nem jelezte.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#12417) vg válasza golyós (#12416) üzenetére


vg
addikt

Ezt hogy???? Mi a titok?

[ Szerkesztve ]

(#12418) belashx válasza vg (#12417) üzenetére


belashx
senior tag

A Home Upnak a 15.0.05.5 vagy későbbi verziójúnak kell lennie hozzá. Legalábbis ezt írja az újdonságoknál.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#12419) golyós válasza vg (#12417) üzenetére


golyós
őstag

:D Nem tudom, 15.0.00.11 a Home up verzió .

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#12420) vg válasza golyós (#12419) üzenetére


vg
addikt

Az van nekem is, telekomos teló. Passz, nem tok többet tenni. Így még szarabbnak tünik az egész, h van akinek jó, van akinek nem.

Honnan szedjek 15.0.05.5-t? apk-t nem akarok telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#12421) secler07 válasza golyós (#12419) üzenetére


secler07
tag

érdekes nekem is ez a verzió, és nekem is csak a list/grid verziót engedi. Pedig jó lenne visszakapni az összes lehetőséget

(#12422) Lajmund válasza golyós (#12416) üzenetére


Lajmund
senior tag

Na végre király!

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#12423) vg


vg
addikt

One UI kezdőképernyő-ból kell neki a 15.0.05.5, fel lehet tenni külön apk-ból, de úgy meg nem fogom. Nekem az csak 15.0.01.243, azért nem megy. Gondolom majd a decemberi frissítéssel jön rendesen a 15.0.05.5.

(#12424) MikeWazowski válasza vg (#12423) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Galaxy store-ba jön majd a home frissítés, és újra kisebbek lesznek az ikonok.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#12425) szkutyi


szkutyi
őstag

Pontosan mi is ez a "Google play rendszerfrissites"?
Rengetegszer jön..van hogy 3-4 egymás után..
Koszi

(#12426) golyós válasza vg (#12423) üzenetére


golyós
őstag

Akkor lehet ez a titok, mert az 2 napja frissükt ha jól emlékszem.
A verziószáma stimmel 15.0.05.5

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#12427) zoltan77 válasza vg (#12423) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Na én lefrisítettem manuálisan a one ui-t, és működik is most már a több alkalmazásváltó. :D
Akit érdekel innen tölthető.

[ Szerkesztve ]

(#12428) vg válasza zoltan77 (#12427) üzenetére


vg
addikt

Jó hír! Megvárom már a rendest.

(#12429) migabi24 válasza vg (#12428) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ugyanezt fogod kapni :D

(#12430) vg válasza migabi24 (#12429) üzenetére


vg
addikt

Lehetséges. Viszont 450ezer forintos telefon többet ér nekem, ráadásul meglehetősen okos és leleményes emberek dolgoznak azon, h le akarj tölteni minden vackot oldalakról...

(#12431) Signat84 válasza zoltan77 (#12427) üzenetére


Signat84
tag

Jaja, apkmirror-ról szedtem én is, megy szépen minden a homeup-ban. Egy kérdésem azért lenne, kisebbek lettek a mappák méretei vagy csak placebó? :D

(#12432) zoltan77 válasza Signat84 (#12431) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nem használok mappákat, most sem meg előtte sem, így nem tudom hogy milyen volt. :R

(#12433) TODI1111 válasza vg (#12430) üzenetére


TODI1111
addikt

Azt azért ugye tudod, hogy az Samsung [APKMirror] nem "csak egy oldal".

[ Szerkesztve ]

(#12434) Lajmund válasza golyós (#12416) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nálam még mindig nem elérhető. Hiába van minden lefrissitve nem jelez új frissitést.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#12435) iceQ! válasza TODI1111 (#12433) üzenetére


iceQ!
addikt

Elég hivatalos "szaga" van :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#12436) Intelligencs

Gondolkodok az S23+ és az ultra között. Az ultra jobban tetszik, kinézetre is, viszont kicsit aggaszt a formája. Az S23+ nagyon hasonlít a mostani S20FE-hez, ami számomra ergonomikusan eléggé eltalált darab. A legnagyobb félelmem az ultrával kapcsolatosan, hogy amikor beteszem a zsebembe (a jobb első nadrágzsebemben hordom a telefonomat), akkor nyomni fogja a lábamat, vagy a sarka zavarni fog.

Boltban már többször megnéztem mindkettőt, az ultrát kissé nehézkesebb kezelni egy kézzel, de nem sokkal, azzal azért meg tudnék barátkozni. De ha a zsebemben nem tudnám hordani, az azért elég gáz lenne, akkor inkább elfogadom az S23+ kevésbé jobban tetsző kinézetét és csekélyebb tudását.

Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata, át kellett alakítania a telefonhordási szokását az ultra miatt?

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#12437) golyós válasza iceQ! (#12435) üzenetére


golyós
őstag

Sosem használtatok Apkmirrort?
Hosszú évek óta alap, ha szarakodik pl a Face innen szedi le mindenki a régebbi működő verziót.
Sosem volt gond az innem telepített alkalmazásokkal, innen telepítve is frissűl Playből is utána.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#12438) rjg válasza zoltan77 (#12427) üzenetére


rjg
őstag

Köszi, így nem kellett keresgélnem. :B :R

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#12439) thomas92 válasza Intelligencs (#12436) üzenetére


thomas92
aktív tag

Megértem a vacillálást. Szeretem az Ultrát, de tényleg nagy, főleg, ha még tokba is teszi az ember. Számomra ez sokszor hátrány. Muszáj vagyok nem zsebben hordani, mert kényelmetlen, lépcsőzéskor nyomja a lábamat. A szögletes sarkok jól néznek ki, de nekem a kerekített sarkok kényelmesebb fogást biztosítanak.

Ennek ellenére nem bántam meg, szuper mobil, de ezek miatt én legközelebb lehet nem Ultrára mennék.

(#12440) balintka válasza Intelligencs (#12436) üzenetére


balintka
addikt

Nekem a napi telefonom S23+, de van mellette S23U is, ezt leginkább utazáshoz, fényképezéshez, videózáshoz használom. Az Ultra valóban észrevehetően nagyobb (a szélessége főleg), kicsivel nehezebb. Én zoknis tokban és a válltáskában szoktam hordani, pont az általad írt aggályok miatt nem szoktam zsebbe tenni.

Ha a toll és a kamera nem a legfontosabb szempont, nyugodtan választhatod a +t, én nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#12441) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Valaki nem próbálta a 23u a régi samsung vr headsettel? Működhet még?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#12442) Lajmund válasza Intelligencs (#12436) üzenetére


Lajmund
senior tag

Meg lehet szokni ha meg sokat nyomogatod használod a telefonokat akkor jobb egy élesebb meg nagyobb kijelzőt nézni mint egy kisebbet kisebb felbontással. Plusz toll meg a sarkos kijelző sokkal jobb szerintem mint a lekerekitett. Minden szempontból jobb az ultra. Most ez olyan mint a bicikli ülés. Valaki azért teker rengeteg kilométert rogyasztott térddel hogy ha le kell tenni a lábát kényelmesen leérjen. A lényeg ne a zseb komfort miatt vegyél telefont hanem a használathoz. Emeld a bicikli ülést olyan magasra amivel teljes tartányba egészségesen tudod használni a lábad és ne a 2 perc megálláshoz állitsd be hanem a több ora teleréshez.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#12443) iceQ! válasza golyós (#12437) üzenetére


iceQ!
addikt

Dehogy nem... Én évek óta használom. :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#12444) vg válasza golyós (#12437) üzenetére


vg
addikt

Nem, soha. A apkmirror.com domain egészen pontosan ide van regisztrálva; [link] Jó töltögetést onnan, aztán ne sírj, ha ellopják a gmail/facebook jelszavad.

(#12445) *H* válasza vg (#12444) üzenetére


*H*
aktív tag

Ez nem a domain tulajdonosának, hanem a Contact Privacy Inc. bejegyzett címe. Ez egy szolgáltatás ami védi a WHOIS rendszerben a domain név tulajdonosok magánéletét. Rajtuk keresztül lehet felvenni a kapcsolatot a domain tulajdonosával. De nem titok, az Android Police alapítója hozta létre az apkmirror-t is. Kockázat persze mindenhol lehet (ahogy a Play áruházban is voltak/vannak/lesznek programok, amikről utólag kiderül(t), hogy átmentek a szűrőn, de nem kellett volna... Általánosságban a Play után a legmegbízhatóbb évek óta, ellenőrzik az apk-kat és ezt letöltés után a felhasználó is megteheti.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#12446) lasse001 válasza golyós (#12437) üzenetére


lasse001
senior tag

Én is évek óta. Soha sem volt gond.

(#12447) winbox válasza *H* (#12445) üzenetére


winbox
senior tag

+1
Nálam még sosem volt gond, minden tanúsítvány stb. stimmelt, ha onnan telepítettem, utána play áruházból is simán lehetett frissíteni az apkmirrorról telepített appot...

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#12448) bordi10 válasza golyós (#12437) üzenetére


bordi10
senior tag

Mindenki használja, semmi gond nincs az oldallal...egyedül "vg" kolléga szerint lopják az adatokat :DDD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#12449) Plazmacucci válasza bordi10 (#12448) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És ha lopják? Máshol önként adod.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12450) belashx válasza bordi10 (#12448) üzenetére


belashx
senior tag

Nekem is vannak aggályaim, noha előfordult, hogy onnan töltöttem le valamit.
Mióta céges fiók is van a telefonomon, azóta igyekszem jobban figyelni az ilyesmire.
Persze mindenki azt csinál, amit akar.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.