Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) rétisün válasza kekeeci (#9350) üzenetére


rétisün
veterán

látom, nem olvasod a CoP topikot :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9352) Carasc0 válasza kekeeci (#9350) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Én eddig a szeméttelepen vagyok, majdnem minden küldit a Kordonon megcsináltam és 1-2x volt csak crash. LEGENDARY eddig marha állati mod. Igaz van ami nem működik benne. Pl. van egy Pipe bomb nevű lötty amit nem tudok meginni. Találtam nyilakat is de fegyvert nem. Kiváncsi leszek ezekre.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#9353) kekeeci válasza rétisün (#9351) üzenetére


kekeeci
senior tag

Olvasgatom, nagy az anyag, még csak 2011-nél tartok :)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#9354) shield válasza kekeeci (#9345) üzenetére


shield
Topikgazda

Nekem 2 féle van, a STALKERSOUP v109920, ebben db fájlok vannak és a másik a STALKERSOUP v109924 ez egy exe+pak telepítős. Melyik a jobb verzió?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#9355) nem_tom


nem_tom
őstag

Jó rég jártam már itt. Viszont ezt muszáj megosztanom, nem tudom vót e má. :D

Amúgy van valami hír az OBLIVION LOST 2010 magyarításáról? Vagy nem is töri magát senki rajta? Esetleg LEGENDARY?

[ Szerkesztve ]

(#9356) shield válasza nem_tom (#9355) üzenetére


shield
Topikgazda

Ez jóóó!

Az OL2010 fordításáról annyi, hogy azt megcsináltam. Működik az ékezetes karakter megjelenítés is, szerintem nem teljes, mert csak 25 fájl van benne az OL2010-1.02-ben 80db. Most néztem meg, OL2010-1.02-ben már csak 2 nagy terjedelmű fájl van vissza belőle. Ha kedved van addig mással játszani akkor a CoP topikban kicsit olvasol, akkor ott láthatod, hogy többen a CoP SGM BRAZ 1.61 modot toljuk. A fordítása lassan közelít a 100%-hoz. Ezt kell még befejezni. Amúgy a LEGENDARY-t is elkezdtem összerakni, de mikor lesz belőle valami azt nem tudom.
Szerintem a Braz mod elég jó, több fegyver is van és más cucc is ami a többiben nincs.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#9357) nem_tom válasza shield (#9356) üzenetére


nem_tom
őstag

Zsír, köszönet szépen érte! Most még más játékokkal nyomulok, de amint kedvem támad SoC-ozni majd érdeklődöm. :R

SGM-et többé soha. :(((

BRAZ? Az is egy CoP-os mód? Miféle?

(#9358) Dhampir válasza nem_tom (#9357) üzenetére


Dhampir
félisten

SGM-re épül. :D

Braz

A WiP-et próbáltad már? A COP-ra épül (nekem nagyon bejött).

[ Szerkesztve ]

(#9359) nem_tom válasza Dhampir (#9358) üzenetére


nem_tom
őstag

A BRAZ -ról nincs leírás? Az is akkora bug halmaz mint az SGM?

A WiP-hez angol tudás kéne, plusz macerás mert a leírás szerint folyton össze akar omlani és állítgatni kell a grafikát meg mindent. :D

(#9360) Dhampir válasza nem_tom (#9359) üzenetére


Dhampir
félisten

A WiP-hez van magyarítás.
Egy helyen kell csak állítgatni és csupán egyetlen egyszer, amikor először ereszkedtem le Jantar föld alatti részén. Utána semmi gubanc nem jelentkezett, illetve de, egy teljesített küldetés beragadt a PDA-ba.

Több bug volt a Clear Skyban, mint a WiP-ben.

A Brazról a keresőből is megtudhatsz sokmindent.

[ Szerkesztve ]

(#9361) nem_tom válasza Dhampir (#9360) üzenetére


nem_tom
őstag

"Nem árt ha jól értjük az angolt, ugyanis sok küldetés helyét nem fogjuk látni a PDA-n."

Ez volt az általad linkelt leírásban. :)

(#9362) Dhampir válasza nem_tom (#9361) üzenetére


Dhampir
félisten

Ebben? :F

A Letöltések között ott a magyarítás is.

Egyébként a WiP-ben a PDA sokszor nem mutatja a küldetések helyét (annál izgisebb így :D), és dodopek pont ezért hozta létre a fenti honlapot, ahol képekkel mutatja be, hogy merre kell tájolódni. :)

[ Szerkesztve ]

(#9363) nem_tom válasza Dhampir (#9362) üzenetére


nem_tom
őstag

Igen, ez volt az.

Értem, hát majd lehet kipróbálom ha újra előkerül a STALKER az életemben. :D

Most éppen stratégiai játékokban utazok. (StarCraft 1, Age of Empires 2) :D

(#9364) Dhampir válasza nem_tom (#9363) üzenetére


Dhampir
félisten

Egy jó kis kalandot én is szívesen tolnék. Stratégiát, azt nem. :D

A Black Mirrorhoz hasonló nem lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

(#9365) Stalker78


Stalker78
tag

Srácok!
A steam elérhetővé tette az 1.0006 patchet kb 6MB az egész és éppen most frissítette bejelentkezés után.

(#9366) Colonel993


Colonel993
senior tag

Tiszteletem, valaki elérhető linket tudna nekem varázsolni az Oblivion Lost valamelyik verzsönjének magyarításához?
(2010,2012, 2.2... Google megtagadta a barátságunk szerintem mert másfél órája bújom a netet eredménytelenül :((( )

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#9367) emre válasza Colonel993 (#9366) üzenetére


emre
veterán

Valamelyik csak jó lesz.... :)

OL22_magyar_beta.zip

STALKER_Oblivion_Lost_2.1_HUN.zip

STALKERHU-v1.20.zip

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9368) genndy válasza Colonel993 (#9366) üzenetére


genndy
addikt

Tessék, az OL 2.2-höz.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9369) emre válasza genndy (#9368) üzenetére


emre
veterán

Ez van az első linkemen. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9370) Colonel993


Colonel993
senior tag

Köszönöm !
Egyszerűen vicc, hogy mennyire elvannak rejtve...
Szanaszéjjel kürtölöm meg osztom én is, hogy ne kelljen komplett Világhálózat vándorláson végig menni :DDD

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#9371) Colonel993


Colonel993
senior tag

Amm ez kizárásos alapon csak az OL 2.2-höz jó vagy előferdülhet, hogy 2010 is megeszi?

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#9372) nem_tom válasza Colonel993 (#9371) üzenetére


nem_tom
őstag

A 2.2-es magyarítás nem jó a 2010-hez. Viszont néhány fórumtársunk csinált ahhoz is magyarosítást. Csak nem tudom hova van feltöltve.

(#9373) Colonel993 válasza nem_tom (#9372) üzenetére


Colonel993
senior tag

Ne tossz...
Akkor sebtében elő kellene bányászni ezeket a karaktereket... és persze az alkotásukat...

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#9374) genndy válasza Colonel993 (#9373) üzenetére


genndy
addikt

Akkor a topikon belüli kereső használata erősen ajánlott. Ott van jobb felül.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9375) Colonel993 válasza genndy (#9374) üzenetére


Colonel993
senior tag

Segítséged nélkül is összejött már előtte ;)

emre : Korábbi hozzászólásaid között olvastam, hogy a 2010 nemes egyszerűséggel Sz@r... 2009RC-t ajánlod... és ez alá egyből belehet pakolni Magyarosítást...
Kérdésem az volna, hogy ehhez direkt készített magyarosítás van, vagy a korábban belinkeltek egyike avagy a szabványos alapjátékhoz készített magyarosítás a jó? (valahogy az első között vacilálok inkább)

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#9376) emre válasza Colonel993 (#9375) üzenetére


emre
veterán

Valamelyik Ol magyarítás jó hozzá.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9377) Colonel993 válasza emre (#9376) üzenetére


Colonel993
senior tag

Köszönöm...
Bár valahogy sehogy nem lelem letölthető formában a 2009-es vagy 2009RC1-es verziót... a legtöbb helyen olyat is olvasok, hogy "kiváltotta" a 2010-es.... :/

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#9378) emre válasza Colonel993 (#9377) üzenetére


emre
veterán

Ha tudsz olyan helyet ahova 770mb-ot (vagy nagyobb fájlt) darabolás nélkül fel tudok tölteni akkor akkor szívesen megosztom amit eddig felhalmoztam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9379) sto1911 válasza emre (#9378) üzenetére


sto1911
veterán

Google Drivera felmegy egyben :)

(#9380) emre


emre
veterán

socol2009_rc1.exe

Meg ezek közül lehet még válogatni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9381) Alienhun79 válasza kekeeci (#9353) üzenetére


Alienhun79
tag

Hibátlanul megy a Dmx1.3.5. eddig minden tökéletes, most végeztem ATP- el, a bizonyíték lent :)

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#9382) nem_tom válasza Alienhun79 (#9381) üzenetére


nem_tom
őstag

Mi ez a "DMX"? Ez is valami mód?

(#9383) Alienhun79 válasza nem_tom (#9382) üzenetére


Alienhun79
tag

A kérdésedre ez a válasz: [link]

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#9384) nem_tom válasza Alienhun79 (#9383) üzenetére


nem_tom
őstag

Magyar leírás nincs? :B

(#9385) Carasc0 válasza Alienhun79 (#9381) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Telepítési leírást lécci készíts ha van időd mert engem érdekelne ez a MOD. Tehát mit töltsek az oldalról és hogy kell telepíteni. Előre is köszönöm. :R

Amúgy én a LEGENDARY-vel nyomom. Megvagyok vele elégedve...

Továbbá megosztom mai képszerkesztési eredményemet! Középen én vagyok!:

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#9386) Colonel993 válasza emre (#9380) üzenetére


Colonel993
senior tag

Megvagyok hatva :)
Igazán hálás vagyok, őszintén szólva már kénytelen voltam félretenni az egészet mert totál kilátástalanul elvarrták ezeknek az elérhetőségét... De most már új szál indult... szépen fel is dobom pár helyre, hogy később is megtaláljam illetve dettó én is osztogathassam a "rászorulóknak" :DDD

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#9387) Colonel993 válasza Carasc0 (#9385) üzenetére


Colonel993
senior tag

Kicsit kevesebb nyakat :))

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#9388) Carasc0 válasza Colonel993 (#9387) üzenetére


Carasc0
őstag

Hoszú nyakam van... De tényleg!

De igazad van ezt lehet javítani... :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#9389) rétisün válasza Carasc0 (#9388) üzenetére


rétisün
veterán

vegyél fel maszkot/gázálarcot, az majd eltakarja :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9390) morbias2


morbias2
aktív tag

Sziasztok!

Ehhez van magyar szinkron?
Köszi. :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#9391) genndy válasza morbias2 (#9390) üzenetére


genndy
addikt

Tehát magyar hang? Nincs. Az csak a Clear Skyhoz készült.
Hobbiprojektről sem tudok.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9392) morbias2 válasza genndy (#9391) üzenetére


morbias2
aktív tag

Igen magyar hangra gondolta, mert láttam youtube-on :) Lehet valaki próbálta, csak nem jött össze :DDD
Amúgy köszi szépen a választ! Akkor lehet valami modot leszedni hozzá mint pl. a call of pripyat-hoz?

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#9393) Colonel993 válasza emre (#9380) üzenetére


Colonel993
senior tag

emre: Tedd hozzáférhetővé a cumót... most estefelé volt időm rá is kattintani és szándék a letöltésre meg minden földi jó... erre meg egy hibaüzenet fogadott;
We're sorry, but you do not have access to this page. That’s all we know.
Aranyos a végén az "Ez minden amit tudunk" szöveg :D

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#9394) westcoastog


westcoastog
veterán

Játszik valaki mostanság az OL2010-el? Moddb oldaláról egyben lelehet tölteni, meg is tettem, feltelepítettem, de úgy látom nem aktiválódik minden mod, például arsenal mod sem aktív, a környezet sem úgy néz ki ahogy ki kéne, nem tudok artifactet fegyverként használni stb, meg még egy csomó dolog.
Régen amit darabokból telepítettem fel tökéletesen ment elsőre de ez nem sikerül.

Így nézett ki amikor először felraktam még régen:

és most amit a moddb-ről letöltöttem:

Ez a telepítési segédlet a mostanihoz:
1. Go to your stalker directory and delete (or rename) a folder named "Gamedata" (if you have one)
2. Go to the "Bin" folder and create a folder there named "Backup"
3. Copy the files "eax.dll", "xrGame.dll", "wrap_oal.dll" and "XR_3DA.exe" to the "Backup" folder.
4. Copy the OL2010 "Bin" and "Gamedata" folders to you STALKER directory.
5. If it asks to overwrite some files ONLY on the "Bin" folder, your doing it right =)
6. Edit the "fsgame.ltx" file in you STALKER directory, change the following line into this: $game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata\
7. Go to "Gamedata/Shaders/z-#user-ltx.module#/#4_argus# " and copy the "user.ltx" file into "Documents/STALKER-SHOC" folder (If on windows Vista or 7, that folder is located on the Public Documents)
8. Run the game.

Amit aláhúztam és bevastagítottam na olyan nincsen a letöltött file-ban.

[ Szerkesztve ]

(#9395) Alienhun79 válasza Carasc0 (#9385) üzenetére


Alienhun79
tag

Elsőnek ezt töltsed, ez maga a mód: [link]

majd ezt, de a javítás kóddal védett ( boutch71 ): [link]

A telepítésnek 8 lépése itt a google fordítás:
1 - Telepítse STALKER Shadow of Chernobyl angolul.
2 - folt változat 1,0004
3 - Ha akarsz játszani v1.0006 install (adaptált folt v1.0006) elérhető az archívumban.3(Adapted patch v1.0006)
4 - Telepítse a "Add Szarumán NS_DMX 1.3.5_ENGMOD_v1.0_Beta + 1,1 + + Oracl Nano adapter (végleges változat! V1.0004).
Ne felejtsd el, hogy telepítse a mappát "Bin", és a fájl "fsgame.ltx" abba a könyvtárba, a játék.
5 - Telepítse STALKER-SHOC Folder - Indulás Dokumentumok (Windows 7 64x)
6 - "user.ltx" már be van állítva, hogy bármikor módosíthatja azt az ízlése, ha szükséges.
7 - Hozzon létre egy parancsikont a "XR_3DA.exe" az asztalon, és kattintson a jobb egérgombbal, hogy menjen a "vagyon", és írja be a command-switch-noprefetch-NoIntro a "Target" tiszteletben tér
ez -
8.Ezt pedig Kekeeci kollégától kaptam, ez is a végén mehet a gamedatába: [link]

Én így telepítettem, egy-két crash volt de nem panaszkodom, ja a végén 10gb lesz.

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#9396) westcoastog válasza westcoastog (#9394) üzenetére


westcoastog
veterán

Most olvasom hogy ez az OL2010 nem az az OL2010, jó ég, mire azt összevadászom megint... :O

Valaki nem tudna adni linket az eredetihez? :F

[ Szerkesztve ]

(#9397) Carasc0 válasza Alienhun79 (#9395) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Nagyon nagyon köszi! Nagyon rendes vagy! Amúgy ebbe a modba minden térkép benn van? Mert mintha azt olvastam volna hogy eléggé masszív mod. Tehát sokat tud... :R :R

westcoastog: LEGENDARY-t próbáld ki inkább. Többet tud. És tudja azokat is, amiket te elvársz a modtól. :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#9398) westcoastog válasza Carasc0 (#9397) üzenetére


westcoastog
veterán

Na, ez bíztató. :))
Új történetet ad vagy ugyanaz csak átalakítva?

De azért ha a régi első képen látható ol2010-hez valaki tud forrást adni azt megköszönném. :R :R

(#9399) Carasc0 válasza westcoastog (#9398) üzenetére


Carasc0
őstag

Szerintem a szokásos régieket. De kárpótol mindaz ami a körítést adja. Én már legalább már 2000 lőszert előttem (nem feleslegesen) már ha nem többet, és még mindig nem mentem túl a szeméttelepen. Tele van ellenféllel. Nagyon klassz én nekem nagyon nagyon bejön! Nem tudom megunni. Tetszik hogy állandóan generál valamit valahova és mindig mást és mindig máshol. Legalább is én ezt vettem észre.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#9400) westcoastog válasza Carasc0 (#9399) üzenetére


westcoastog
veterán

Na az jó, akkor letöltöm és kipróbálom. :)
Esetleg egy linket tudsz hozzá adni? Vagy moddb-n megtalálom?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.