Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) hajbel válasza ng0ofy (#8500) üzenetére


hajbel
addikt

Ja, hogy a Survariumot.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8502) Vladi válasza hajbel (#8501) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szierntem a kettő nem ugyanaz.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8503) hajbel válasza Vladi (#8502) üzenetére


hajbel
addikt

KEY FEATURES:

- A unique setting for MMO
- Elements of Survival game play
- Simulation system of the living world zones, changing the locations of anomalies, changing mutants’ habitats, fields of artifacts etc.
- Skill system leveling that allows to modify and develop your character in different ways and requires a conscious exercise gaming activity.
- A developed system of socialization of the players. In the game stalkers get new gaming experience, which is not available for ordinary users.
- The ability to equip the bases of stalkers’ groups and build defenses, develop facilities etc.
- The parallel development of combat and support skills
- The player can choose a preferred style of play PvP, PvE, craft, Survival, trade etc.
- An important element of the game play is exploring of the game world and possession of exclusive information

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez az.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8504) krups8 válasza marked one94 (#8496) üzenetére


krups8
tag

Köösz! Megnézem majd.

(#8505) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hali!

Az OL 2010-et honnan tudom most leszedni? :) Gondoltam nosztalgiázok, és végigtolom a játékot még egyszer, de most kipróbálok valamilyen modot. A Complete 2009 helyett mindenki ezt az OL 2010 -et írja, de rohadtul nem lehet megtalálni. Egy helyről szedem most, de az elvileg hibás lesz. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#8506) dodopek válasza MPowerPH (#8505) üzenetére


dodopek
addikt

(#8507) MPowerPH válasza dodopek (#8506) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ezt szedem, de mintha írtátok volna, hogy ez nem müxik. Mindjárt lent van, kipróbálom. Egyébként ebbe bele van integrálva a trader mod, vagy azt még külön fel kell pakolni?

Don't Tread On Me

(#8508) dodopek válasza MPowerPH (#8507) üzenetére


dodopek
addikt

Ha az nem menne, próbáld meg innen.
Nem tudom mik vannak bele integrálva, én COP/SGM függő vagyok... :DD :DD

(#8509) PeL


PeL
addikt

Sziasztok!

Oblivion Lost 2010 után érdeklődnék:

http://www.moddb.com/mods/stalker-soc-oblivion-lost-2010

Amit innen lehet leszedni azt próbálta már valaki? Stabil? Mert azt írják itt többen hogy Agroprom után crashel folyamatosan. Leírná aki játszik vele hogy mik a tapasztalatok vele?

(#8510) remington2


remington2
senior tag

Filmetűd a dunaújvárosi Vidám Park emlékére. Érdemes megnézni, "stalker feeling" az utolsó cseppig. Ugyanakkor némileg szomorú is . . .

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#8511) remington2


remington2
senior tag

Szerintetek ez mi akart lenni?

Ennek az útnak a bejáratát majdhogynem elrejtették Red Forestben ott, ahol az út kanyargása véget ér, és egy hosszú egyenes kezdődik, amelyből a csernobili út is indul. Az őrtorony mögött, egy lakókocsival van féligmeddig lezárva-kitakarva kb. ott ahol az rpg-s csóka megtámad a játékban. Sehová se vezet, nem lehet bemenni, se semmi. Néhány emberke lézeng ott csak.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#8512) PeL válasza remington2 (#8511) üzenetére


PeL
addikt

Egy bunker vagy laborbejáratnak tűnik, lehet hogy eredetileg oda is terveztek valamit a készítők de aztán ahogy sok más, az sem úgy sikerült ahogy akarták.

[ Szerkesztve ]

(#8513) hajbel válasza remington2 (#8510) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz szépen, élmény volt.

A többiek nem tudják, hogy mi a helyzet a dezowave féle lost alphával? Nem jön ki új naptár.

Update: Ránéztem az oldalra, tegnap felrakták a júniusi naptárat. Ezek szerint még van remény. Már azt hittem, hogy a stalker halálával ennek is vége.

Update 2: Olvasom kommentekben, hogy meghalt ez is. :(

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8514) Misi 007 válasza remington2 (#8511) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Valamelyik modba be lehet menni de ez csak az agyperzselő kikapcsolós labor egyik kijárata emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#8515) remington2 válasza hajbel (#8513) üzenetére


remington2
senior tag

Én ezt az oldalt néztem néhány hónapja, és ott azt írják, hogy 2012 harmadik negyedévében elvileg ki akarják adni.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#8516) Dhampir válasza hajbel (#8513) üzenetére


Dhampir
félisten

A Lost Alphat várom magam is. :K

(#8517) hajbel válasza remington2 (#8515) üzenetére


hajbel
addikt

Dezowave oldalán olvastam (amely azóta már nem elérhető) egy kommentet, amiben leírja valaki, reméli, hogy dezowave csak viccelt, a többiek pedig arról elmélkedtek, hogy sajnálják azokat, akik pénzzel támogatták a projektet. Egy cseh srác állítólag 50 eurót dobott be, és bosszús volt, amiért megállt a projekt. Visszaolvasnék, hogy pontosan mi váltotta ki ezt a reakciót, de nem elérhető az oldal. Mod db-s oldalon elolvastam az új naptár alá írt kommenteket, de ott sem írt senki semmi hivatalosat.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8518) Aarpok válasza hajbel (#8517) üzenetére


Aarpok
őstag

Kár lenne érte,ha már Stalker 2 - öt nem kaptunk ez mindenképpen jó lett volna.Én is vártam nagyon.Reménykedjünk benne,hogy csak megjelenik.

Аарпок

(#8519) hajbel válasza Aarpok (#8518) üzenetére


hajbel
addikt

Elolvastam egy tonna hozzászólást az időközben elérhetővé vált dezowave.com-on. Júni 7 táljékán dezowave azt írta, hogy a vezető programozó jelenleg nem dolgozik a projekten és abban sem biztosak, hogy visszatér, mindaddig, amíg ez nem történik meg, a projekt leáll. Itt tört ki a pánik.

Később mások azt írták, hogy csak magánéleti problémák miatt szüneteltette a munkát a programozó és nemsoká folytatódik a munka. Ugyanez a felhasználó említette, hogy Dezowave Hollandiában van, és sokan nyaralnak, valamint a privát dolgaikat intézik jelenleg, de nemsoká folytatódik a munka. Az új naptár mindenesetre bizakodásra ad okot! Van egy rajongói facebook oldal is, ezt a csoportot állítólag dezowave csiálta.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8520) True


True
aktív tag

A 3. évezred extra száma most megvásárolható DVD melléklettel: Csernobil öröksége: a Zóna

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#8521) Misi 007 válasza True (#8520) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Én még a Dunáról vettem fel!
Egész jó dokumentumfilm lett

(#8522) Aarpok válasza hajbel (#8519) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszi az infot :R Ezek szerint reménykedhetünk,hogy kijön :K

Аарпок

(#8523) hajbel válasza Aarpok (#8522) üzenetére


hajbel
addikt

Igen! Megváltoztatták a megjelenést 2012 Szeptemberre. Kétlem, hogy a kialakult helyzet hatására tartanák a határidőt, de legalább tovább dolgoznak rajta.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8524) Aarpok válasza Aarpok (#8522) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszi az infot :)

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#8525) remington2 válasza remington2 (#8511) üzenetére


remington2
senior tag

Hopp-hopp, mit találtam erről:

"In Shadow of Chernobyl, when the player first comes under fire from an RPG-7u, there's a different road that goes North toward a Monolith outpost. After the outpost there's a tunnel similar to the entrance to X-19. Inside that tunnel is a door which is the same as those found inside secret labs. The door cannot be opened, and it is not mentioned in-game. In Build 1935 this was the entrance to Lab X-10, an earlier model of Lab X-19. "

A stalker-bibliából (stalker wikia) van. A 1935-ös buildben az X-10-es (későbbi X-19) labor bejárata volt.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#8526) PeL válasza remington2 (#8525) üzenetére


PeL
addikt

Ami szintén kimaradt végül :(

(#8527) Aarpok válasza PeL (#8526) üzenetére


Aarpok
őstag

Majd talán a Lost Alpha -ban visszakerül :U

Аарпок

(#8528) remington2 válasza PeL (#8526) üzenetére


remington2
senior tag

Hmm, elvileg semmi nem maradt ki, ha jól értelmezem. Az X-10 (agyperzselő) nevet az alfában viselte, átírták X-19-re, de maga a labor (az agyperzselőé) megmaradt, csak a bejárata került a fent említett helyről a vasúti alagútba.

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy ha az eredeti megoldás valósul meg, az antenna körüli bázissal mit kellett volna csinálni (OK, a szétlövök mindenki-opciótól eltekintve :DDD ), hiszen a gépet a bunkerben kell lekapcsolni.

Csak most jöttem rá, hogy az erdő felől meg lehet kerülni az egész szerpentines szakaszt, és arrafelé haladva is át lehet jutni a labor felé. A pályán végighúzódó beton alagút (amelyben a bázis bejárata van) alatt, át lehet vágni, és annak az útnak a végére érkezni, ahol az rpg-s csóka meg a fenti fantom-bejárat van. Az alagút mellett van egy szoba is, számzáras, de bent egy pár medikiten kívül semmi se volt.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#8529) hajbel


hajbel
addikt

Felkerült a gyönyörű felhőket demonstráló júliusi naptár, előbb a moddb-re, majd Dezowave odalára, a következő felirat kíséretében: A megjelenés közel van. :)

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8530) Misi 007 válasza hajbel (#8529) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Akkor talán már karácsonykor nyűhetjük is majd! :DD

(#8531) hajbel válasza Misi 007 (#8530) üzenetére


hajbel
addikt

Aláírnám azt is, csak jelenjen meg! :)

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8532) Aarpok válasza hajbel (#8531) üzenetére


Aarpok
őstag

Úgy legyen :R

Аарпок

(#8533) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#8534) M3oH válasza BMWFan (#8533) üzenetére


M3oH
addikt

Ez igen csak jo ar erte :)

(#8535) Honzi


Honzi
senior tag

Sziasztok!

Van valamilyen lehetőség az idő gyorsítására (trainer,consol parancs,file átírás) ha a játék fel van patchelve?

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#8536) marked one94 válasza Honzi (#8535) üzenetére


marked one94
őstag

Néhány modba lehet aludni az nem lenne jó?

You'll Never Walk Alone

(#8537) Honzi válasza marked one94 (#8536) üzenetére


Honzi
senior tag

Nem szívesen modolom mert még nem játszottam végig szeretném megtartatni az eredeti állapotot először.
Bár ha nincs más mod...
Jobb mit a semmi.
Csak minél kevesebbet változtasson az alapjátékon ha van ilyen.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#8538) PeL válasza Honzi (#8537) üzenetére


PeL
addikt

Complete mod

(#8539) Honzi válasza PeL (#8538) üzenetére


Honzi
senior tag

Az 1.4.4 jó lesz?
És ahogy látom van hozzá magyarítás is.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#8540) PeL válasza Honzi (#8539) üzenetére


PeL
addikt

Biztosan, én nem próbáltam azt a modot :) De láttam hogy az inkább a grafikához nyúl hozzá és minimális szinten a játékmenethez.

(#8541) Honzi válasza PeL (#8540) üzenetére


Honzi
senior tag

Kipróbáltam de valami nem jó...
Még Sidorovichnál amint ki mennék az ajtón azonnal kilép a játék.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#8542) PeL válasza Honzi (#8541) üzenetére


PeL
addikt

Fel van patchelve a játék legalább 1.0005-re?

(#8543) Honzi válasza PeL (#8542) üzenetére


Honzi
senior tag

1.6-ra van fel patchelve.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#8544) PeL válasza Honzi (#8543) üzenetére


PeL
addikt

Full dynamic lightning-on van a videó beállításoknál? Amúgy egy crash logot majd beszúrhatnál, hátha... De ne azt amit feldob mikor kilép, hanem abban a mappában ahol a mentéseket tárolja a játék van egy logs mappa a mentés mappa mellett és abban a log fájl utolsó pár sorát kéne ide beszúrni.

(#8545) Honzi válasza PeL (#8544) üzenetére


Honzi
senior tag

Sikerült megoldani.
Újratelepítés és a fájlok más sorrendje megoldotta a problémát.
Köszönöm a mod ötletet. :R
Ha végeztem jöhet a CoP.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#8546) Aarpok


Aarpok
őstag

Na emberek ha minden igaz szeptemberben jön a Lost Alpha.
http://www.moddb.com/mods/lost-alpha

Аарпок

(#8547) Misi 007 válasza Aarpok (#8546) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Lesz az karácsony is ha az eddigi Dezo modokból indulunk ki. :D
De nincs is ezzel semmi baj inkább korrekt legyen mint bugtenger szóval ráérnek vele.

(#8548) Aarpok válasza Misi 007 (#8547) üzenetére


Aarpok
őstag

Teljes mértékben egyetértek veled,de azért bízom benne hogy nem húzzák el karácsonyig.

Аарпок

(#8549) cs1rk3


cs1rk3
tag

Üdv feltettem az oblivion lost 2010 modot.kérdezném hogy.
1.Elő lehet venni e a detektort.
2.Mért van az hogy pár karakter ellenség?(Pl a szemét telepen a Dutys őr)aztán fél perc múlva meg már sárga.Pedig fegyver se volt a kezembe :D

(#8550) Aarpok válasza cs1rk3 (#8549) üzenetére


Aarpok
őstag

Az elsőre nem tudom a választ azzal nem játszottam :(
A másodikkal pedig nem találkoztam.Akkor szokott a szín változni,ha egy semlegesnek adtam medkitet és akkor zöld lett,ha belelőttem akkor piros.Pirosról nekem csak szürkévé változás volt,de akkor a páciens viszintbe került :D

[ Szerkesztve ]

Аарпок

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.