Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) syler123 válasza kekeeci (#9600) üzenetére


syler123
veterán

Az alapjáték. Magyarosítás tettem rá, de előtte is csinálta. Be van kapcsolva a vsync, de gyakorlatilag nem használ. 60fps elég lenne nekem. Vagy 75, annyit tud a monitor, ezzel elmenne a játék alapjáraton, de így hogy nem szabályozza le kb jobban pörög a gép, mint BF4 alatt.

(#9602) kislaki92


kislaki92
senior tag

köszönöm a válaszodat csak mindenképpen disc formában akarom!Pripyat meg van ! Tescoban 2500 Ft volt.Clear sky-t is meg tudom.csak ezt nem.

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#9603) kislaki92


kislaki92
senior tag

bocsi,de kajakra nem tudom ,hogy mi az a "gőz" :D:/

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#9604) juhasz.p válasza kislaki92 (#9603) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

steam

Nem reklám, csak válasz.

http://store.steampowered.com/

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#9605) kislaki92 válasza juhasz.p (#9604) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszönöm, de mindenképpen lemezen szeretném megvenni :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#9606) kislaki92


kislaki92
senior tag

gyűjtői változat mennyit érhet használtan?csak mert találtam egyet hardveraprón.mind a hármat eladja .és érdekel :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#9607) kekeeci válasza kislaki92 (#9606) üzenetére


kekeeci
senior tag

Egy gyűjtőnek bármennyit :)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#9608) kislaki92 válasza kekeeci (#9607) üzenetére


kislaki92
senior tag

igen már tárgyaltunk :) csak hát a pénz nagyúr :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#9609) batman91 válasza kislaki92 (#9608) üzenetére


batman91
őstag

[link]

Én is beszéltem az illetővel, kb. ennyit ér használtan, de ő sokkal többet kér érte, szóval nem éri meg.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#9610) kekeeci válasza syler123 (#9601) üzenetére


kekeeci
senior tag

link ezt nézted már?

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#9611) Dark Wander


Dark Wander
tag

kislaki92: www.supergamer.hu én innen vettem meg, augusztusba volt kapható pár darab. Kérdez rá hátha hoznak még.

(#9612) syler123 válasza kekeeci (#9610) üzenetére


syler123
veterán

Igen, olvastam, nem ír semmi hasznosat :) Feladtam, nagy kár pedig, nagyon jó játék volt annó, és most is az :)

(#9613) kekeeci válasza syler123 (#9612) üzenetére


kekeeci
senior tag

Sajnos bárhol is nézem (orosz fórumokon is), mindenütt azt írják, hogy a catalist-ban kell beállítani a force vsyct-t.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#9614) syler123 válasza kekeeci (#9613) üzenetére


syler123
veterán

Szerintem az a baj, hogy ez csak régi kártyákon működik. Nekem ugye mostani 7870 Tahiti (7930) kártyám van, és gondolom nem komálja a játékot. Mármint jól fut, csak túl jól. De végülis ha 800mhz-re teszem a procit, akkor játszható, ez megoldható windows alatt energiagazdálkodás, így nem ad annyi számolni valót a videókártyának, ennek annyi az átka, hogy nincs meg mindig a 60fps.

Mindenesetre köszönöm, hogy próbáltál segíteni :R Nagy kedvenc ez a játék :)

[ Szerkesztve ]

(#9615) op.erik


op.erik
aktív tag

Az szerintetek miért van hogy a Secret Trails 2 is irdatlanul pörgeti a gépet pedig grafikailag nem jobb az alap ShoC-nál és csak 1.13gigát használ a 8ból???

(#9616) Alienhun79 válasza op.erik (#9615) üzenetére


Alienhun79
tag

Nálam pöpec, igaz viszont grass (fű) vissza van véve, árnyékok az is és statikus világítással használom s 100 fps körül tekeri.

tesztoszteronstalkerista

(#9617) op.erik válasza Alienhun79 (#9616) üzenetére


op.erik
aktív tag

Amúgy semmi gondom vele, nálam textúra pakkal megy, mindennel maximumon... Csak olyan furcsa, hogy azért nem egy eget rengető a grafika.. mégis dolgozik a gép vele rendesen.

(#9618) rétisün


rétisün
veterán

üdv (itt is, mert van pár ismerős a CoP topikból :) ) felraktam a stalkersoup modot (pontos verziót hirtelen nem tudok :B ) el lehet tüntetni a gázálarcot a kép(em)ből?

az a freeplay mód, ami (talán) egy kitörés kellős közepén kezdődik, és hamarosan meg is halok? :DDD (biztos kéne valamit csinálni ellene, de egyelőre még csak azt néztem meg, elindul/megy-e)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9619) Dhampir válasza rétisün (#9618) üzenetére


Dhampir
félisten

Üdv! ;]

Ha a COP-ra már nincsen jó mod, hátha itt összegyün valami. :D

(#9620) rétisün válasza Dhampir (#9619) üzenetére


rétisün
veterán

egyrészt igen, bár még a braz-al se végeztem :N

kiváncsi vagyok olyan helyszínekre, amik nincsenek benne CoP modokban, ebben (állítólag) olyan is van.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9621) op.erik válasza rétisün (#9620) üzenetére


op.erik
aktív tag

Én most tesztelem a Lost World ToD-ot. A 2.0-ás verzió az ment, persze nem bugmentesen. A mentési procedúrája kiakasztott, mert nem a szokásos módon végzi a mod, hanem mindig új gyorsmentés fájlt kreál. Így pedig 30 perc alatt összegyűlik vagy 20 és az újratöltések sokszor kifagynak... A fordítás gépi és hiányos... Most megpróbálom a teljes 3.6-os verziót működésre bírni, hátha összejön.

Amúgy kicsomagolva minimum 4 gigát nyom a mod és az 1.0006-os verzióval fut. A térkép kapott új területeket, és rengeteg az új cucc, ja és mondhatni elég realisztikussá alkották...

Ha lenne egy legalább teljes, működő és nem bugos angol verzió belőle, azt mondanám, eddig ez a legjobb mod amit a ShoC-hoz készítettek...
De ez csak hiú ábránd sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#9622) op.erik válasza op.erik (#9621) üzenetére


op.erik
aktív tag

(#9623) Alienhun79 válasza rétisün (#9618) üzenetére


Alienhun79
tag

Álarcot simán, játékot elindít, majd ESC kilép s ott van az advanced options, Hud off. Kitöréssel az elején, az a freeplay rész aha, ja és le az alsó részre a lépcső alá bent a házban, egyébként a híd alatti katonák is oda szaladnak be.

tesztoszteronstalkerista

(#9624) Alienhun79 válasza op.erik (#9621) üzenetére


Alienhun79
tag

Én is egy hasonlóval próbálkoztam, de itt is elég silány volt az angol fordítás [link] [link] [link]

tesztoszteronstalkerista

(#9625) rétisün válasza Alienhun79 (#9623) üzenetére


rétisün
veterán

köszi! :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9626) shield


shield
Topikgazda

Torrent Lost World - Requital ebben benne vannak a javítások.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#9627) op.erik


op.erik
aktív tag

Valaki foglalkozott az AI-val? Vagyis az lenne a kérdésem, milyen fájlt kellene megbuherálni ahhoz, hogy pl. a jobb fegyvert használja az ellenséges NPC (pl. ne pisztolyt, ha van nála gépkarabély...)???

(#9628) Alienhun79 válasza shield (#9626) üzenetére


Alienhun79
tag

Ez a mód most angol vagy ru, mert nekem egy translates verzió volt meg, de nem volt valami stabil.

tesztoszteronstalkerista

(#9629) rétisün válasza Alienhun79 (#9623) üzenetére


rétisün
veterán

akármit állítgatok, a gázálarc az nem tűnik el, viszont 10 perc alatt 2x crashelt, ez még a stalkerek átlagához képest is sok, szóval asszem én a stalkersoupot hanyagolom.......

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9630) Alienhun79 válasza rétisün (#9629) üzenetére


Alienhun79
tag

Advanced options, Active hud : Disabled s nálam simán kikapcsolja,.Feltetted mind a három javító fixet, azok fontosak, én pluszban még raktam rá Absolute Nature for SS by Aleks1970-től, és jelenleg újra kezdtem 9.9.3.5.verzióval.Crashelget a drága, hm ez van béta a kicsike :)

tesztoszteronstalkerista

(#9631) rétisün válasza Alienhun79 (#9630) üzenetére


rétisün
veterán

fixeket nem tettem fel, ez egy torrentes stalkersoup, TB3D_STALKERSOUP_1_0_9.7z fájl. fixeket honnan tudok letölteni?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9632) rétisün


rétisün
veterán

már igencsak régen játszottam SoC-al, nem igazán emlékszem, ebben nincs olyan arti, amivel több cuccot tudok vinni? tehát növeli a teherbírást?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9633) Dhampir válasza rétisün (#9632) üzenetére


Dhampir
félisten

Például ott az Éjszakai Csillag. Több.

(#9634) rétisün válasza Dhampir (#9633) üzenetére


rétisün
veterán

nézd csak meg jobban.....a SoC-ról van szó :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9635) rétisün


rétisün
veterán

közben letöltöttem a stalkersouphoz vagy 2 giga fixet, ez a verzió lett patchelés után:

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9636) rétisün


rétisün
veterán

ja, és így már a gázálarc is eltűnt :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9637) Alienhun79 válasza rétisün (#9631) üzenetére


Alienhun79
tag

[link]
Hú van sok javítás pl. bin fix, memória javítás 4 vagy több gigás [link], open all fix [link], ez a három ami kell [link], meg lehet különböző grafikát rá tenni, fegyver arzenált stb...válogass [link] :)

tesztoszteronstalkerista

(#9638) Alienhun79 válasza rétisün (#9635) üzenetére


Alienhun79
tag

Na, nekem is így néz ki :DD tesztűnyi tessék

tesztoszteronstalkerista

(#9639) rétisün válasza Alienhun79 (#9637) üzenetére


rétisün
veterán

igen, ezeket tettem fel (közel 2 giga kicsomagolva) és most stabilabb(nak tűnik) mint a legendary, amit mellette elkezdtem :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9640) Dhampir válasza rétisün (#9634) üzenetére


Dhampir
félisten

Bocs, de nem a SoC-ot kérdezted? Arra válaszoltam. :U

már igencsak régen játszottam SoC-al, nem igazán emlékszem, ebben nincs olyan arti, amivel több cuccot tudok vinni? tehát növeli a teherbírást?

(#9641) Alienhun79 válasza rétisün (#9639) üzenetére


Alienhun79
tag

Én is most kezdem el ezt a 3.5-ös verziót eddig 3.1-el toltam, hát az nagyon bugzott sok időt gömböltem vele.Ja igen, nem tudom azt, hogy van benne-e olyan arti ami súlyt csökkent, nagyon sok van benne, minden sok benne mp3, cuccok, fegyverek, half-lfe Freemanje, ad is küldit, lehet a Barban fegyvert tuningolni, de csak alap fegyót, artit csinálni, fejleszteni....

tesztoszteronstalkerista

(#9642) Alienhun79 válasza Dhampir (#9640) üzenetére


Alienhun79
tag

Ez igaz, ez mind benne van :K

tesztoszteronstalkerista

(#9643) rétisün válasza Dhampir (#9640) üzenetére


rétisün
veterán

de igen, a SoC-ot, de abban nincs plusz súly tulajdonsága egyik artinak se, ha jól néztem pont itt a stalkerwiki-n:

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9644) Dhampir válasza rétisün (#9643) üzenetére


Dhampir
félisten

Igazad van. Az alatta lévő rubrikát néztem és nem vettem észre, hogy az már a Clear Skyra vonatkozik. :B :R :DDD

(#9645) rétisün


rétisün
veterán

van valami fix a legendary modhoz? nálam iszonyúan crashel, eddig ez a leggyakrabban fagyó mod, pedig nem is játszotam vele sokat.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9646) shield válasza Alienhun79 (#9628) üzenetére


shield
Topikgazda

Lost World - Requital nem tudom, hogy angol-e mert még nem telepítettem fel, de a telepítője orosz. Érdemes lenne a Te verziódból kiszedni az angol nyelvi fájlokat.

rétisün IDE felraktam a patch-et.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#9647) rétisün válasza shield (#9646) üzenetére


rétisün
veterán

kösz, de a tegnapi 3 percenkénti crashel elintézte a sorsát a mod. persze lehet, hogy kap még egy esélyt, így hogy fix is van hozzá. asszem a laptopon még megvan.

:R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9648) shield válasza rétisün (#9647) üzenetére


shield
Topikgazda

Különben én sem értem, van amikor napokig semmi baja és egyszer csak megbolondul. Tegnap előtt este nem voltak jók a mentések, kilépett, naa.. akkor én is léptem. Talán ma este megint neki állok.Én azért ilyenkor nem szoktam törölni őket, mert egy idő után megint folytatom.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#9649) rétisün válasza shield (#9648) üzenetére


rétisün
veterán

egyelőre sztem elleszek a stalkersoup-al, igaz a küldikből még semmi se sikerült (általában ilyen keresd meg ezt meg azt küldik) de vannak benne olyan területek, amikre abszolút nem emlékszem korábbi játékokból. lehet, hogy valami kiadás előtti cuccok, amik aztán nem kerültek be a kész(?) játékba, mindegy, lesz bőven felfedezni való.

csak borzasztó sokáig tölt, meg játék közben is sokat laggol :(((

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9650) op.erik válasza rétisün (#9649) üzenetére


op.erik
aktív tag

vannak benne olyan pályák amelyek a ShoC régebbi Build-jeiből valók. Valahonnan össze tudják szedni, aztán beleágyazzák a játékba az ügyes modderek. Én most a LW-ToD 2.0-t tolom, pl a régi Yantar is benne van, ami teljesen máshogy nézett ki anno a valamelyik Build 19XX verzióban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.