Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Ha már itt a hardvertémánál járunk, nincs valami patch/program, aminek a segítségével a játék több mint 1 magot használ a CPU-nál?
Tudtommal csak 1 magot támogat :(

(#9102) ZetorGumi válasza MATEO6600 (#9101) üzenetére


ZetorGumi
addikt

A Call of Pripyat topicjában le volt írva ez egy párszor, ha jól emlékszem.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#9103) #90933760 válasza MATEO6600 (#9101) üzenetére


#90933760
törölt tag

CPU Controll
Azt érdemes tudni róla, hogy valahol javít egy kicsit, de nem sokat, valahol viszont semmit se ér.

(#9104) Aarpok válasza MATEO6600 (#9101) üzenetére


Aarpok
őstag

Amennyire én észrevettem terheli a magokat nem csak 1 - et ellenben a COP az tényleg csak 1 magon muzsikál.

Аарпок

(#9105) #90933760 válasza Aarpok (#9104) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nálam CoP-nál csinált a 100/10-ből 90/20 terhelést. Krva sokat értem vele. :DD Itt nem próbáltam, de nem is fogom.

(#9106) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Kipróbáltam a CPU controllt, sajnos +1 fps-t se kaptam...
Mindegy, úgy is már a Szarkofágnál tartok :)

(#9107) #90933760


#90933760
törölt tag

Kijutottam az Agyperzselőből, kint a katonák mellett elfutottam gyors, végig az úton el a két lövöldöző frakció között majd a végén a 3 katonát a tűznél lekaptam. Nem álltam meg, kicsit elegem lett abból a helyből most idegileg pihenek a Bárban.
Viszont vissza kell mennem, mert tonna cucc ottmaradt bent a perszelőnél is, meg kint is ezek ott ölik egymást egy rakat hulla van, meg a katonákat is le kell gyólni. Remélem nem tűnnek el a hullák.
Aztán úgy tervezem visszamegyek Kordonig és megcsinálom az összes mellék küldit, amíg el nem jutok a végére és akkor indulok Pripyatba a csapattal.

Megvettem a Katonai ruhát 160 ezerért, az marha jó egy cucc félre is raktam ne menjen szarrá az majd jó lesz az erőműnél. Meg a perzselőben volt egy valami ruha, az van rajtam egész jó. Alig maradt zsetonom, el kellett adnom pár fasza relikviát, de ez a ruci pótolja a hiányukat nagyjából, a katonai meg bőven. Fegyverből megtartottam 3-at az egyik leharcolódásra a másikat meg az erőműhöz +1 másik lőszerrel üzemelő tartalék, egy pisztoly meg egy új sörétes. Mesterlövésszel még nem találkoztam, nincs is?
Most a bóklászással meg még bőven fogok fejlődni, mire indulni kell.

Ezekkel a védd meg X területet a mutánsokról küldikkel csak nekem van tele a farkam? Széjjelrohannak a mutánsok és soha nem jönnek elő újra hiába keresem. Legtöbb ilyen küldi bukta pont ezért.

(#9108) Aarpok válasza #90933760 (#9107) üzenetére


Aarpok
őstag

Jó hely ez az agypörkölö én szerettem mindig is az a rengeteg hulla akiket kitudok fosztani á igazi aranybánya.Mondjuk a hullákat én csinálom nem hagyok ki senkit se (kivéve akit már lelőttek).Kár volt venned ugyan is a pripyati rejtekhelyen (ahol a dekóder is van) kaptál volna ingyen is.A védd a mutánsoktól a területet című dologra meg nem szoktam pazarolni a golyót otthagyom őket majd a szabadságosok lerendezik,ha nem akkor így jártak.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#9109) Dhampir


Dhampir
félisten

Az Agyperzselő húsvéti hatása:

(#9110) #90933760 válasza Aarpok (#9108) üzenetére


#90933760
törölt tag

Visszamentem, 120ezer körül volt a cucc, jó kis hely. De azért kellett kicsit dolgozni vele, pár katona meg Monolith volt még ott, meg két vérszopó is meg pár patkány és néhány helyen beözönlött vagy 10 kutya is. Meg rohadt sok radioaktív terület. Azzal tele is volt a farkam, egy csomó hulla pont ott hevert. Alig kattog a Geiger, lépek egyet már piros és Kritikus sugárszennyezett terület... Pár sugárgyógyszer meg eü csomag elfogyott.

A Katonai raktáraknál bekattant. Mikor először megyünk oda akkor ép a Szolgálat mészárolja le a szabadság embereit és megkérnek rá, hogy mi nem láttunk semmit. Gondoltam hogy majd akkor most foglalkozom vele és beköpöm őket a Szabadságnak. Megyünk is páran, nyírjuk őket ezerrel csak mind meghaltak a társaim, de nem írta sikertelen feladatnak. Lemészároltam a maradék Szolgálatost egyedül. De nem írt semmit. Körbejártam az egész környéket de sehol sincs több, azt írja még mindig öljük meg őket, de hát mind halott. Visszamentem a bázisra és Nem vállalom ezt a feladatot, viszont ugyanúgy benne maradt a PDAban, nem akar eltűnni.
Mindegy mentem visszább. Viszont arra gondoltam, hogy a Szabadsághoz csatlakozni fogok. Sose szerettem csatlakozni senkihez, jobb volt semlegesnek egyedül lenni, de most nekem kezd bejönni a Szabadság a CoP-ban is nekik ajánlottam be a Monolithokat.

(#9111) Aarpok válasza #90933760 (#9110) üzenetére


Aarpok
őstag

A módokban (OL2.2,2010,Complete) lehet próbálgatni a dolgokat,mert van lehetőség a csapos által elsimítani a problémát.Ha az alapjátékot nézem ott nem avatkozok bele,mert nem akarom egyik frakciót sem magamra haragítani.Nos igen a COP - ban én is a szabadsághoz invitálom a monolith megtért erőit.

Аарпок

(#9112) #90933760 válasza Aarpok (#9111) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nekem a Szolgálat nem jön be amúgy se. Ha csatlakozok a Szabadsághoz akkor a Bárnál dekkoló Szolgálatosok akik nem engednek be lőni fognak rám?

(#9113) Aarpok válasza #90933760 (#9112) üzenetére


Aarpok
őstag

Meg van rá az esély és szeretni biztos nem fognak.Őszintén szólva az alapjátékban mint mondtam nem szóltam bele a dolgukba.Módokkal már igen mert el lehetett simítani a dolgokat és ott úgy volt amint megláttak azonal lövöldöztek rám és be sem tudtam menni a csaposhoz mészárlás nélkül mindenkit hidegre kellett tennem.

Аарпок

(#9114) genndy válasza #90933760 (#9112) üzenetére


genndy
addikt

Legjobb emlékeim szerint bizony igen. Pirosak lesznek a térképen is, szóval ellenségek = rögtön lőnek.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9115) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Sziasztok!

A priboi story hoz és a hozzá tartozó 1.1.3 for 1.0005 patchez kellene nekem egy működő link vagy megosztás. Sajnos amiket találok mind vírusos vagy eltűnt vagy hülye feltöltő oldalas, stb...

(#9116) #90933760


#90933760
törölt tag

Csatlakoztam. És jó érzés. :DD De lent a fegyverraktárba nem enged be a pali, merthogy csak Szabadságosok léphetnek be. Én mi volnék?

Zsír, akkor a Bárnál mindkét kapunál lévő Szolgálatosokat le kell szednem, de még a bent tanyázókat is. Újra fognak termelődni? Vagy pirossá változik mindenki ha elkezdek lövöldözni bent? Vagy csak ha eltalálok mást is?
És elkussol végre ez a hülyeség amit a hangosba pofáznak állandóan?

(#9117) Aarpok válasza #90933760 (#9116) üzenetére


Aarpok
őstag

A bár területén ahogy az elsőt lelövöd már szól is a hangosbemondó és mindenki téged fog keresni,vadászni fognak rád amíg meg nem ölnek.Mindenki piros lesz.Újratermelődés előfordulhat ezt nem mondom 100% - ra.

Аарпок

(#9118) #90933760 válasza Aarpok (#9117) üzenetére


#90933760
törölt tag

Akkor hogy a bánatba megyek be a Bárba? A kapuban már pirosak és lőnek rám? És ha lelövöm őket akkor mindenki lőni fog? Ki kel irtanom az egész Bárt?

(#9119) Aarpok válasza #90933760 (#9118) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen sajnos meg kell ölni szinte mindenkit,hogy beszélhess a csapossal.Amennyiben ettől szeretnéd megkímélni magadat ne avatkozz bele a szolgálat-szabadság háborújába.Ahogy emlékszem lehet dolgozni a szabadságnak anélkül,hogy meg kellene ölni a szolgálatosokat egyszerűen az első párbeszédben nem árulkodsz a szolgálatosokról majd újra beszélve a vezetővel már irni fogja,hogy munka kellene és akkor sorolja ami elérhető éppen.

Аарпок

(#9120) nem_tom válasza Aarpok (#9119) üzenetére


nem_tom
őstag

Abba a harcba még beleavatkozhatsz. Ha messziről lövöldözöd ki a Szolgálatosokat, nem fognak felismerni és nem leszel ellenség.

(#9121) Aarpok válasza nem_tom (#9120) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem tudom én nem foglalkoztam velük tőlem elfértek ott. ;)

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#9122) nem_tom válasza Aarpok (#9121) üzenetére


nem_tom
őstag

Ellenben nagyon jó pénzt kapsz értük és a fegyvereik meg a hullájuk kifosztása is megéri. ;)

(#9123) shield válasza #90933760 (#9118) üzenetére


shield
Topikgazda

Nem szabad beállni a halálfejeshez a Szabadságosok megtámadásába, mert akkor vadásznak rád és a monolitosok is. Ha nem veszel részt velük a katonai raktárak megtámadásában akkor kapsz tőlük munkát.
Ha részt vettél benne akkor a csapos sem tudja elsimítani. Az igaz amikor a Complete-ben ellenségeim voltak , akkor sokat hoztak a konyhára mert sokszor visszalátogattam a katonai raktárakhoz és rengeteg pénz kerestem rajtuk. Akkor tudtam megvenni a Katonai öltözéket 160.000 ezerért ami igen csak jó volt. És tőlük tudtam összeszedni a G37-eket ami igen jó fegyó és jó üzlet is. Ha esetleg kinyírod a halálfejest és társait mert a Szabadságosok kérik akkor bárban az összes stalker ellenség lesz. Én pl. elvállaltam (ez már az OL2.2-ben volt), indultam a szabadságosokkal kinyírni őket, de útközben leváltam róluk és visszamentem bárba. Nem lettem ellenség a stalkereknek és ráadásul még visszamentem hozzájuk a fizetségért és oda is adták. :D Annyit tettem hogy elmentem abba az épületbe megnézni hogy ki lettek-e nyírva.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#9124) #90933760


#90933760
törölt tag

Visszamentem a Bárhoz, direkt meglestem a Szolgálatot a bejáratnál és már pirosak. Úgyhogy le is kapkodtam őket. Jött pár Magázó vagy hogy hívja ez a gyökér fordítás a szabadúszókat, azokat is le kellett kapnom, de nem mindet valaki sárga maradt. Úgy látszik csak aki unatkozik az támad meg. A Bárból kicsalogattam az egy Szolgálatost, kint leszedtem. A Szolgálat bázisát kipucoltam. Nem rossz kis földalatti bunkerjük van. Visszamentem a Szabadsághoz felvettem a gyógyszeres ruha küldit, mire mentem vissza a Bárnál megint ott dekkolnak a bejáratnál a Szolgálatosok. Szóval újratermelődnek, shit.
Annyira nem baj, mert már nincs dolgom arra fele. Szóval ha valaki csatlakozni akar akkor úgy a legjobb ha már nem akar visszamenni a Bárhoz sokat és lassan indul már Pripyatba. Én is jól időzítettem.

Viszont ezekkel az automata területküldikkel a fszom tele van. Akárhányszor megyek egy küldetés miatt átugrik az auto küldire, védd meg a mutánsoktól, védd meg a banditáktól, pucold ki a mutánsfészket, ha megcsinálod 3 területen kell átrohanni minimális jutalomért stb. Fos. Persze nem csinálom meg, mert már dög unalmas. Az elején volt jó pénzszerzésre meg mikor nem volt még semmim. Csak így tele a PDA ezekkel a szemét küldetésekkel.
De még mindig meg van zakkanva a PDA, mikor visszamentem tegnap Katonai raktárakhoz ott volt három Szolgálatos, lelőttem őket akkor azt írta, hogy feladat sikeres. Arra a feladatra amit tegnap visszamondtam, mert akkor is bekattant és nem akarta sikeresnek írni pedig lelőttem mind. De most megnéztem a Térképen még mindig ott a jel és írja, hogy öljem meg a Szolgálatosokat. :((( Az autoküldikből is visszamondtam kettőt a mutánsgyilkolásosakat, de ugyanúgy ott van a PDA-ban a feladatoknál. Ott is marad amíg le nem telik az 1 nap vagy nem ölöm meg őket.

(#9125) Dhampir


Dhampir
félisten

Egy hétig jártam a Zónában és nem történt semmi. Se egy frakció, sem egy küldetés, se semmi. A végén újrakezdtem az egészet, de minden ismétlődött elölről. Csak mentem-mentem egy erdőben, csicseregtek a madárkák, lágy szellő borzolta gázálarcba rejtett arcomat.

Útközben mindent eldobáltam, mert nagyon melegem lett. A végén semmim sem maradt és a Zóna is eltűnt, csak lebegtem. Később lelebegtem a kiindulási pontra, amit inkább csak sejtettem, mint tudtam róla. Ekkortájt ráeszméltem, hogy ez talán már egy újabb Zóna.

A Zóna egy Szülő, a Zóna egy Anya, de ki lehet az Édesapa? Szidorovics? Fürge? Jar bácsi? Reszketeg?

Kiderült, hogy ez egy új epizód, belebotlottam egy béta frissítésbe, a Monolith titkába. A Monolit története a paleolit táján kezdődött. Rábukkantak egy jeges kőből kiolvadt, még dermedt, de már lassan, tájszólásban, akadozó nyelvvel beszélni kezdő emberre, akit előbb félistenként, majd később istenükként imádtak. Amikor ez az ember bemutatkozott, akkor úgy hívták, hogy Lecsüan Hodzsa Baskír Kovács Károly. A Monolit annyira titkolta ezt a nevet, hogy megváltoztatták LEHOBAKK-ra. Ez lett az ő istenük.

Némelyek annyira belemerültek az imádatába, hogy éhenhaltak, mások inkább felkerekedtek hirdetni a jó hírt, de a gonosz Stalkerek rendre lelődözték őket, ezért inkább zártkörű részvénytársasággá alakultak. A titkos rend tagjai addig-addig mendegéltek, amíg elérték a Zóna peremét. Itt a történet befejeződhetett volna, de ők fohászkodtak, és ekkor új Zónák szálltak alá a magasságból. Ekkoriban terjedt el az a cifra beszédfordulat a Szolgálat-frakció körében, hogy az a magasságos. Azért titokban ők is be akartak lépni a Monolitba, de ehhez ájtatosság kellett volna, míg ők jobban értettek a fémből kovácsolt fegyverek forgatásához.

A Monolit megérti ezeket a problémákat és türelmesen vár. Várja a megtévedteket, akik a Zóna dzsungelében megrekedtek, tévelyegnek, és küldetéseik során néha lepuffantják őket. Nagy dobásuk Reszketeg feltámasztása volt, aki éjszakánként a Sötét Erdő szélén csapott le a gyanús Renegátokra és a gyanútlan, jószívű banditákra.

Amikor Zulu az Erdő Kapitánya lett és Noéval együtt tengerészeti vállalkozásba kezdtek, akkortájt kezdtek megjelenni a Vízi-Stalkerek. Jet-Skivel közlekedtek a Zóna csatornáiban, csak úgy fröcsköltek nyomukban a radioaktív habok. A Monolit haragudott rájuk. Felverték a mély csendet, összezúzták a mutáns halivadékokat. Emiatt rájuk szabadította прожорливый-t, a Torkos Cápát.

Rengeteg minden belekerült ebbe a történetbe, és ez nem lehet a véletlen műve. A Zóna nem alszik!

[ Szerkesztve ]

(#9126) MATEO6600 válasza #90933760 (#9124) üzenetére


MATEO6600
őstag

Sajnos a PDA az bugos nálam is, a játék hibája :(

(#9127) #90933760


#90933760
törölt tag

Még mindig nem enged be a fegyverraktárba a pali, gondolom nem is fog. Mindegy gondoltam kínlódok egy kicsit. Túloldalt az ablakból hangtompítottal kilőttem. Mindenki zöld. Bementem, lőttem párat a lakatra és kizsákmányoltam a raktárt. Felmentem a Szabadság vezetőhöz, az ajtóból kilőttem. A két testőre meg se mukkan, ugyanúgy zöld mindenki. Megküdtem az egyik testőrt is, na akkor már a másik átváltozott semlegesre, meg kint az udvaron is mindenki. Lelőttem azt is, akkor lettek pirosak. Fail. Visszatöltöttem.
Amúgy mikor semlegessé váltak akkor vajon nekem is megszűnt a Szabadsághoz való kötődésem? Ezt jó lett volna megnézni, majd megpróbálom újra. :DD

A valag cuccot amit a Bárnál szedtem a Szolgálattól kéne eladni, de a Szabadságos pali a főépületben balra aki a vérszopóirtásos küldit adja annak csak 5 rongya van, többért nem vesz át fegyvert. Én meg azt hittem hogy majd tudok itt is bizniszelni faszán. Mehetek vissza a csaposhoz ha el akarom adni, de ott megint tárt karokkal válnak a Szolgálatosok.

[ Szerkesztve ]

(#9128) Dhampir


Dhampir
félisten

Kalmárok Krémje

Írta: Sebtől Helyes Arczú
Fordította: Kívánságelutasító

Kiadja:
Stal-Ker Kereskedelmi Bt. és Mo-Cár Kft.
Szponzorálta:
Shultan Kazimír

A zsíros sötétség mindent elfedett. Bármi állhatott előttem anélkül, hogy tudomást szerezhettem volna róla.
Már három napja vergődtem a mocsárban. Egész ruházatom lefoszlott rólam, bőrömet rászáradt iszapréteg feszítette. A Rolex még csak-csak ketyegett sebhelyes csuklómon.

Ennivalóm csak annyi volt, amit a mutánsok kiturkáltak a szűkmarkú tőzegből; lápi giliszta.
Mezítelenül, dideregve, de töretlen elszántsággal követtem esténként a Hétrőfös Szakállú Üstökös csóváját, amely tán célomhoz egyszer elvezet. A Zóna számkivetettje voltam. A fülemből kiállt egy nádtorzsa. Szitkozódva kihúztam, majd messzire eldobtam. Fémes zörgés hangja kísérte landolását.
Bizony elébem állt egy nagy kerítés. Körítés nélkül átmásztam a szögesdróton, közben óvtam nemesebb testrészeimet.

Amikor a másik oldalán lehuppantam, hirtelenjében ínycsiklandóan finom sült hús illata csapta meg beszáradt taknyú orromat. Hmmm, gyomrom hangosan korgásba kezdett, mire egy Szeryóga-mozdulattal gyomorszájon térdeltem magamat, így hallgattatván el a pofátlan követelőzést.

Követtem a szagnyomokat, mire majdnem magam is beléhuppantam egy furán lüktető anomáliába. A hajnali derengésben körvanalazódni látszott a vélt elemózsia, egy odakozmált Stalker. Egy faággal odébbpiszkáltam, majd kormos ruháját magamra húzgáltam. Egészen úriember kinézetűvé válhattam-morfondíroztam magamban.
A dombok között, a fűzfákon túl egy kis falu barátságos háztetői rajzolódtak ki az égboltra.
Arrafelé vettem az irányt. Már egészen közel jártam a széléhez, amikor egy buckán átlépve váratlanul a mélybe zuhantam.

Sajnos a protézisem valahol fent maradt én azonban lassacskán lábra állva leporolta öt számmal nagyobb bakancsomat, és négy számmal kisebb méretű nadrágomat. Nyikorogva nyílt ki egy rozsdás vasajtó, amin túl egy kis ablakból pislogott ki rám régi jó cimborám, valahai Wallató Streeti főnököm, Sid Orrovics.

-Májne Lében Herren Majszterem! Meggyütté' hát.-üdvözölt erőltetett kedvességgel kedvenc indonéziai tájszólásában.
-Megérkeztem, de bár ne jöttem volna erre a koleradúlta vidékre. Minden nádsarokban lőttek rám, ahol pedig nem, ott meg akartak enni, miközben én csaknem éhenhaltam.
-Hát sok jóra etekintetben itt se számítsál-nézett rám sokatmondóan a szemüvege fölött.
-Éppen meg szeretnélek bízni egy fontos küldetéssel...-kezdte a beetetésemet.
-Mi volna az Májsztró?-néztem rá, mint egy hatéves ártatlan gyermek.
-A múlt hétre vártam egy rakomány Csibefalatot, de egy ál-Stalker az én nevemben lecsapott a szállítnmányra, így már napok óta éhezem. Többet fogytam, mint Te a mocsárban.-és eközben kezével végigsimította Szafari mellénye alatt gömbölydeden feszülő pocakját.
-Sebaj Tóbiás, majd elugrom érte, csak előbb adj egy tábla csokoládét.-próbáltam jópofizni, de közben remegtem a türelmetlenségtől, hogy ételt tolhassak a bendőmbe.
-Kissé meghunyorítva szemét közelebb hajolt, majd nekem szegezte a hónap találós kérdését:
-Osztán mivel fizeted ki hékám? Körömpiszokkal?
Igaz, ami igaz, annyi levakarni való sár és iszalag rozsdállott rajtam, hogy ha ezt mind egy kupacba összegyűjtöttem volna és beváltották volna aranyba, akkor most nem a Zóna görbe útjait cifráznám.
-Nesze, itt a Rolexem!-csaptam ki elébe a pultra, hogy csak úgy koppant, miközben a szemeim is kopogtak.
-Na jó, kotort elő egy kis karika avas Pilótás kekszet, egyél, nehogy itt haljál éhen nekem, mert csak a rosszhíremet fogod terjeszteni, hogy hagytalak éhenveszni.
Ekkora arcátlanságra csak az órám szíjánál fogva történő enyhe, ám ideges visszarántásával válaszolhattam.
-No-no-no, hát azt én nem úgy gondoltam-vágott töredelmes arcot a Kofa. Rögtön megesett rajta a szívem.
-Tudja mit? Adjon hozzá még egy darabka kekszet, és akkor a kecske sem lakott jól, de a káposzta sem maradt meg.
-Ez a szentbeszéd!-bólogatott hozzá.
-Nesze, oszt legközelébb csak akkor kerülj a szemem elé, mikoron visszahoztad a Csibefalatkákat, de ám egy szem se hiányozzék belűle, vagy különben életed vége után is zombiként nekem fogsz gályázni!-azzal durcásan besöpörte méregdrága órámat egy barna papírzacskóba, és szinte kidobott a bunkerből.
- Jó Csibevadászatot, Te ütődött!-kiáltotta utánam szinte atyai hangnemben, miközben markát elégedetten dörzsölgette, de a nyikorogva becsapódott ajtó miatt nem folytathattam pszichológiai megfigyelésemet.

Miközben beballagtam a lakatlan falu főterére, zsebembe csúsztatott kezem egy összehajtogatott papírcetlibe ütközött. Előhúztam, kibontogattam, és csipás szememmel ráhunyorgatva, a mindent elárasztó, és mindent a maga teljességében megvilágító napfényben az alábbi üzenetet olvastam:

"STALKER! AMIKOR EZTET AZ ÜZENETET MEGTALALSZ, AKKOR ÉN MAR NEM ÉLNI. DE HOGY TUDJAD, A FALU EGYIK HÁZANAK PADLASÁN JÓL ELREJTVE, A KEMENY MELLETT MEGTALALSZ NAGY RAKOMANY CSIBESZALLÍTMANY. AZE AZ UZSORASE, AKI MEG A PAPAT IS TÉRDEN CSÚSZTATVA JARTATTA CSIBEFALATJAÉRT CSEREBE.
ODA NE ADD NEKI, SOT MEG AZTAT IS VEDD TÜLE VISSZA, AMIT TÜLED KOBZOTT EL! FIGYELMEZTETTELEK, ÉN, SID ORROVICS FIA, BENŐ, KINEK FEJE LAGYA KESŐN, DE BENŐ"

[ Szerkesztve ]

(#9129) #90933760


#90933760
törölt tag

Nah, hiába lesznek semlegesek, hiába lövöm le a vezetőt, hiába lesznek ellenségesek attól még Szabadsághoz tartozom. Még jó, bírom a búrájukat én se hülyeségből csatlakoztam. :DDD

A Bárnál minden alkalommal visszatermelődnek a Szolgálatosok, de csak a két bejárathoz 3-3 illetve a volt táborukhoz egy. Azokat meg nem nehéz lekapni.
Van 270 ezrem, fasza fegyverek, fasza ruha, jó relikviák. Én készen állok az erőműbe menni. Már nagyon nem köt le a korábbi helyszíneken való mellékküldetésezés...

(#9130) nem_tom válasza #90933760 (#9129) üzenetére


nem_tom
őstag

Az a baj ezzel a játékkal, hogy a mellékküldetéseknek sosincs vége. Legalább is szerintem... nézőpont kérdése. :D

(#9131) Dhampir válasza nem_tom (#9130) üzenetére


Dhampir
félisten

A melléküldik tartanak a Zónában, és a Zónában lenni jóóóóó. :)

(#9132) nem_tom válasza Dhampir (#9131) üzenetére


nem_tom
őstag

Egy idő után unalmassá váltak számomra, mivel ugyanazok voltak csak. Öld meg azt, hozd el ezt. :)

(#9133) Dhampir válasza nem_tom (#9132) üzenetére


Dhampir
félisten

Megértem. :K A mutánsvadászatot kimondottan rühellem. A Kiméra vagy más nagyvad ez alól kivételt képez vagy az izgalmas körülmények között teljesíthető "hozd el" küldetések.

Jelenleg az évek óta nem tolt alapjátékot játszom újra, mert attól nem lesz jobb a játék, ha csak unalmas futkorászós feladatokat sűrítenek össze benne vagy a mutánshordák számát dagasztják fel.

Megújult cselekményszálak, új szereplők, ismeretlen vidékek felfedezése, megfejtésre váró feladatok, titokzatos laboratóriumok felkutatása hozhat csak izgalmat, különben lapos, semmire nem sarkalló, unalmas időtöltéssé válik. :U

[ Szerkesztve ]

(#9134) nem_tom válasza Dhampir (#9133) üzenetére


nem_tom
őstag

Én egy olyan módot látnék szívesen, ami sokkal parásabbá/beszaratósabbá változtatná a STALKER sorozatot. :)

(#9135) Dhampir


Dhampir
félisten

Na, ezt sem gondoltam volna, hogy Mod nélküli alapjátékban ilyesmi megeshet. Ma este kicsit játszani szerettem volna, de ennek (Stalkerek nélkül is) lőttek.

Az 1.0005 patch fent van kezdettől fogva.

A Vad vidékre másodjára térek vissza a Bárból. Már Kruglov professzor kikísérésén és a "családi puska" megtalálásán túl vagyok.

Most csak a fegyvereket, töltényeket, ereklyéket és egy jobbfajta Stalker-öltözéket szeretnék felszedni.

Ahogyan a vasúti vagonok felé közelítek, vagy akörül mozgok, mindig egy hatalmas XRay Engine Crash buggal dob ki.

Mindegy, hogy külön mentéssel vagy billentyűmentéssel tölteném be újra, ismételten kidob, ahányszor csak a legutóbbi mentéssel szeretnék visszatérni.

A korábbi autosave mentésről is újrakezdtem, de a Vad vidék területén folyton jelentkezik ez a probléma.

Lenne valamilyen jó ötletetek ennek megoldására? :F

(#9136) nem_tom


nem_tom
őstag

Gondolom az Oblivion Lost -nál nincsen szörnydúsabb és jobb mód, jól sejtem?

(#9137) Dhampir válasza nem_tom (#9136) üzenetére


Dhampir
félisten

A 2.2 eléggé régi, jobb/szebb lenne a 2010, de ahhoz nem jó a honosítás.

(#9138) nem_tom válasza Dhampir (#9137) üzenetére


nem_tom
őstag

Hát igen, itt a gond. Nem baj, ismét elővettem a 2.2-t, most már a Gainward 9600GT (512MB) videókártyámmal karöltve. Máris jobb. Ja és Pokol szinten. :D

[ Szerkesztve ]

(#9139) Dhampir válasza nem_tom (#9138) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem menekültél el a Zónából? :D

(#9140) nem_tom válasza Dhampir (#9139) üzenetére


nem_tom
őstag

De, többször is. Kiszaladok élni, aztán visszasunnyogok. :DDD

(#9141) Aarpok válasza Dhampir (#9137) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen szebb a 2010,de nekem csak az x18 - as laborig ment mert a videóból elfelejtett visszajönni a játék (fekete képernyő).Ellenben a 2.2 - öt végig tudtam játszani (2 - 3 crash).Pokol fokozaton toltam én is nem volt könnyű,de sikerült.Az tetszett ahogy kiléptetett a mód "Megijedtél?" Bevallom néha meg. :D

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#9142) nem_tom válasza Aarpok (#9141) üzenetére


nem_tom
őstag

Én meg szerettem volna sokkal jobban és többször megijedni. :D

(#9143) #90933760


#90933760
törölt tag

Átmentem Pripyaton, már ott káosz volt, azt írta menjek a katonákkal de közben a rejtekhelyre is menjek. Hát bementem oda, volt ott egy dekóder gondolom az mindenképp kellene a továbbjutáshoz vagy nem tudom mihez kell. Közben a csapat meghalt vagy nem tudom egyedül mentem el az átjáróig, ott volt egy kis bejátszás és itt vagyok az erőmű külsejénél. Nem volt valami sok.

Ez itt meg hulla, több heli is köröz és hiába bújok el simán lerakétáznak ahogy körbe-körbe mennek, közben a földön is egy rakat ember.
Ez a rész nekem valahogy kiesett nem tudom hogy jutottam át anno, de mivel elég sokat crashelt a játék akkor lehet valakinek a mentésével toltam és előrébb járt már.

[ Szerkesztve ]

(#9144) genndy válasza #90933760 (#9143) üzenetére


genndy
addikt

Dekóder a továbbjutáshoz nem kell, majd csak az erőműben, de érdemes megszerezni ha már megvolt ez a küldetés.
Igen, Pripjaty rövid, az erőmű külseje meg túlélős. Csak fuss.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9145) Aarpok válasza genndy (#9144) üzenetére


Aarpok
őstag

Igazad van.Nem érdemes leállni harcolni az erőműnél legalább is a külterületen,mert hamar fűbe lehet harapni. :D

Аарпок

(#9146) rétisün válasza #90933760 (#9143) üzenetére


rétisün
veterán

én át szoktam inkább szaladni ezeken a részeken, fedezéktől-fedezékig, a lehető legkevesebb harccal. ha leállsz harcolni, kinyírnak.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9147) MATEO6600 válasza #90933760 (#9143) üzenetére


MATEO6600
őstag

Én úgy csináltam, hogy bevágtam egy energiaitalt és sprinteltem végig... 1x se álltam meg, senki nem lőttem le, csak a bejáratnál. Ilyenkor jól jönnek az állóképességnövelő relikviák.

(#9148) nem_tom


nem_tom
őstag

Egyébként az erőműnél arcoskodó katonai koptekeret nem lehet valahogy leszerelni?

(#9149) Aarpok válasza nem_tom (#9148) üzenetére


Aarpok
őstag

RPG - vel azokat nem szeretik :D

Аарпок

(#9150) nem_tom válasza Aarpok (#9149) üzenetére


nem_tom
őstag

Hmmm... ezt majd kipróbálom, úgy is van félretéve nekem egy. :D Mennyit kell belelőni, hogy megpurcanjon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.