Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) Physicist03 válasza Dhampir (#7200) üzenetére


Physicist03
senior tag

Tudom melyik az. Nekem mindig sikerült kiszedni. Rálőttem és odébbrepült, aztán már felugorva fel lehet venni. Volt olyan is, hogy kirepült a fenti nyiláson és majd csak kint tudtam felvenni.

(#7202) morbias2 válasza Dhampir (#7200) üzenetére


morbias2
aktív tag

Hol találom a sárkány szemét?

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7203) dodopek válasza morbias2 (#7202) üzenetére


dodopek
addikt

Én csak egy sárkány szemét találtam a játékban. Cyborg személyes motyójában volt.Neki már úse kellett... :D

(#7204) Aarpok válasza Physicist03 (#7199) üzenetére


Aarpok
őstag

Azért irtam,hogy lehet rosszul tudom.Az viszont tény,hogy ha résztveszel a Vulkán hadműveletben akkor már nincs esély csatlakozni hozzájuk meg értelmét se látom hiszem minden frakció utálja őket nem tudnál olyan helyre menni ahol nem golyóval várnának.

Dodopek: én is csak ott találtam Cyborg cuccai között.

Аарпок

(#7205) morbias2 válasza dodopek (#7203) üzenetére


morbias2
aktív tag

És az hol van? :D Már az alapjátékot végigvittem.Agropromnál van küldetés,vagy csak ellenség azt annyi?

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7206) McTuja válasza PeL (#7191) üzenetére


McTuja
tag

Pel ez mind szé és jó de hegyan lehet illetve honnan lehet letölteni? ja és van e magyaritás hozzá

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#7207) dodopek válasza Aarpok (#7204) üzenetére


dodopek
addikt

Én most is monolith tag vagyok.Jó pár küldetést ad a vezetőjük.A Vulkán hadműveletet addig nem veszem fel, amíg mindent meg nem csináltam,amit Cyborg rám bíz. És nem igaz, hogy mindenki golyóval fogad.Engem továbbra is csak a zsoldosok, és az alphák lőnek szó nélkül.Igaz, ami eddig zöld volt, az van ahol most sárga...
Rétisün! Nekem van vagy 3 velesem.Csak súly a hátizsákban. Odaadjam? :D

[ Szerkesztve ]

(#7208) Aarpok válasza dodopek (#7207) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszi :R én csak az előzmények miatt gondoltam erre,de akkor a módban kimosták a frakciók agyát :DDD

Аарпок

(#7209) Aarpok válasza morbias2 (#7205) üzenetére


Aarpok
őstag

Pripyatban a Prometheus színháznál.A monolith vezér cyborg flashdriveja adja meg a helyet.

Аарпок

(#7210) morbias2 válasza Aarpok (#7209) üzenetére


morbias2
aktív tag

Okés köszi :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7211) PeL válasza McTuja (#7206) üzenetére


PeL
addikt

Magyarítás nincs, nem tervezek csinálni hozzá mert az angol fordítás sem teljesen ép. Még egy ilyet nem vállalok be :) Ha érdekel akkor ezeket kell letöltened:

OGSM 1.8 Community Edition

OGSM 1.8 CE Fix

OGSM 1.8 ENG translation

(#7212) morbias2 válasza PeL (#7211) üzenetére


morbias2
aktív tag

Nincs kedvem vissza olvasni! :D
Ez mire jó?

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7213) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Az a küldi, melyben Dutysokat és tudósokat kell lelőni (Zatonban adják a zsoldosok, és lehet választani mit csinálsz) nekem szerintem beakadt. Lelőttem a dutysokat, a tudósokat, aztán sajnos a freedomosokat is le kellett (ennek lesz hatása a játékra később?), utána kell találkozni a hídon a zsoldossal, de az nem csinál semmit, csak néz a távcsövébe, nem lehet vele beszélni. Nektek nem fordult elő ilyen?

Original's never fit - Socket 370

(#7214) rétisün válasza dodopek (#7207) üzenetére


rétisün
veterán

igen, kérnék egyet :C :R

szegény monolitosokat is lelőttem (akiket be kell ajánlani janovban) hátha van náluk egy veles, de persze nem volt.

visszamegyek a vörös erdőből, még egyszer kipucolom az antennakomplxumot (vagy mi) a zsoldosoktól, csak lesz náluk egy. addig most már nem megyek pripjatyba azért se :N

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7215) juhasz.p válasza dodopek (#7207) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Nekem is kellene kettő... :DD

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#7216) Aarpok válasza rétisün (#7214) üzenetére


Aarpok
őstag

Zatonban?Azokat annyiszor ahányszor csak akarod.Ezek semmiből sem tanulnak mindig jönnek azután meg csak hullanak mint a legyek :DDD

Аарпок

(#7217) Aarpok válasza juhasz.p (#7215) üzenetére


Aarpok
őstag

Miért nem szóltál előbb?Nem rég számoltam fel a veleskereskedésemet :DDD

Аарпок

(#7218) dodopek válasza <MZ/X> (#7213) üzenetére


dodopek
addikt

Nekem ugyanez volt.Sajnos csak úgy lehet orvosolni a hibát,ha újrakezded a küldetést a legelejéről, de előtte valamit át kell írni valami gamedata file-ban. Itt van.

[ Szerkesztve ]

(#7219) juhasz.p válasza Aarpok (#7217) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Most öljek meg mindenkit aki velem szembe jön?! Amikor az alapjátékot vittem végig, akkor valahogy egyszerűbb volt..
Az a GPS konduktor vagy mi a neve, azt hányszor lehet használni? Találtam egyet és kiváncsi vagyok.

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#7220) dodopek válasza juhasz.p (#7219) üzenetére


dodopek
addikt

Alapvetően nem kell.Gyakran nézegesd Owl bazárját, néha nála is van.Gyakran menj arra, ahol zsoldosok vannak, mert ők alapból lőnek, no remorse, ha felhenteled őket. A konduktort 1x lehet használni.Szegényesebb időkben én azt csináltam, hogy összegyűjtöttem valahol nagyobb mennyiségű fegyvert egy hátizsákban, felvettem mindet, és a 200-300kg szajréval bekonduktoroztam a kereskedőhöz. Van visszább térkép, hogy hol lehet találni őket. Nekem már csak egy kellene az alternatív konduktorhoz...

(#7221) rétisün válasza Aarpok (#7216) üzenetére


rétisün
veterán

na, oda most pont nem költöztek vissza, kénytelen voltam az alállomást (asszem) kipucolni, de ott olyan csórók a zsoldosok, hogy nem járnak velessel :D

(#7220) dodopek: "egy kellene az alternatív konduktorhoz" ez mi is ez? és a felhesznált gps kondoktorokat is számilja, vagy gyűjtögetni, de nem használni kell őket?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7222) Physicist03


Physicist03
senior tag

Hogy megelőzzemaz újabb kérdést :D az alternativ konduktor többször használható.

[ Szerkesztve ]

(#7223) rétisün válasza Physicist03 (#7222) üzenetére


rétisün
veterán

de azért arra is válaszolhatnál, amit kérdeztem :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7224) Physicist03 válasza rétisün (#7223) üzenetére


Physicist03
senior tag

Fel kell használni az hiszem 12 db-ot és aztán megjelenik a hátizsákodban az alternativ verzió.

(#7225) Aarpok válasza rétisün (#7221) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor ez pech,de szerencsére vannak még egy pár helyen (alállomás,fűrészmalom,szennyvíztisztító,Vaserdő)

juhasz.p : ilyet én nem irtam,hogy ölj meg mindenkit :( Hisz nem is ez a játék lényege,hogy tegyünk hidegre mindenkit.

Аарпок

(#7226) dodopek válasza rétisün (#7223) üzenetére


dodopek
addikt

Javasolnám nézd át a hátizsákodban lévő nagyobb-vízszintes pda-t.Benne van egy csomó statisztika, hogy az SGM kitüntetésekből mi van meg, és mi kell még... Ilyen pl az alternatív konduktor...

(#7227) rétisün válasza dodopek (#7226) üzenetére


rétisün
veterán

kösz a tippet, szoktam böngészni, de a 12 gps konduktor még tuti nincs meg, talán a fele.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7228) dodopek válasza rétisün (#7227) üzenetére


dodopek
addikt

Használd a térképet,ott van vagy 20 feltüntetve biztos.Bár ott is írja, hogy csak lehetséges helyek, de jó pár bejön...

(#7229) dodopek


dodopek
addikt

Térkép
Ezt a két képet meg gondoltam belinkelem.

Saját Chimera:

Monollith főhadiszállás emlékmű dx 11:

(#7230) rétisün válasza dodopek (#7229) üzenetére


rétisün
veterán

:R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7231) dodopek válasza dodopek (#7229) üzenetére


dodopek
addikt

Ja, és nem májerkodni akartam a dx11 képpel, csak szerettem volna megosztani mindenkivel, hogy milyen gyönyörűszép...

(#7232) Aarpok válasza dodopek (#7229) üzenetére


Aarpok
őstag

Nekem az agroprom underground nál sikerült megszelíditenem a birodalmi lépegetöt.Szegény csak vakarta a koponyáját,mert nem tudta mi történt vele.Kár hogy nem fotoztam le remek élmény volt :DDD

Hát igen dx11 - el már nagyon szép tud lenni a gamma :K

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#7233) Gaben1


Gaben1
tag

üdv feltettem mindenféle modot a játékhoz, scak a trainer nem akar működni.. úgy emlékszem a játékban valamit át kell irni false ról true ra vagy forditva nemtom h működjön a trainer.. nem tudjátok hogy kell?

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#7234) PeL válasza Aarpok (#7232) üzenetére


PeL
addikt

Amúgy most hogy játszok a Clear Sky-al, rajta van az Absolute Nature 2 és az Absolute Structures, valahogy olyan érzésem van párszor mintha a CS még szebb is lenne, ráadásul az fps számra sem lehet panaszom, lényegesen "smooth"-abbul fut mint a CoP... Majd lehet lökök pár képet belőle.

(#7235) Physicist03 válasza Gaben1 (#7233) üzenetére


Physicist03
senior tag

Szerintem ne használj trainert, mert elveszi a játék hangulatát.

(#7236) Physicist03 válasza PeL (#7234) üzenetére


Physicist03
senior tag

Dobj képeket, várjuk.

(#7237) Gaben1 válasza Physicist03 (#7235) üzenetére


Gaben1
tag

csak a pénz kell semmi más egyébként meg kb már 8x átvittem fullon minden nélkül.. szal azért akarok most trainerezni egyet.. :)
tudsz segiteni hogy kell belőni?

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#7238) Aarpok válasza PeL (#7234) üzenetére


Aarpok
őstag

Ezt úgy érted,hogy a CS - ben dx10 alatt életszerűbb a látvány,mint a COP -ban dx11 - ben?Vagy mire gondoltál?Bocs,hogy így értetlenkedek.Amúgy láttam videót yuotube - on egy OCedMyToaster nevű sráctól ép a SGM 2.1 - t tolja igza AF3 - mal,de olyan látványvilág van benne,hogy szószerint leesett az állam.

Аарпок

(#7239) Gaben1


Gaben1
tag

wáá kösz de megoldottam... kicsit kutakodtam a játék könyvtárában míg megtaláltam hol van a kezdő pénzösszeg,,, szépen átirtam 2500 ról 800 000 re.. :) így egy darabig nem lesz anyagi gond.. :)

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#7240) morbias2


morbias2
aktív tag

Nem tudjátok a volt szabadság bázisán hol találom azt a három rejtett dokumentumot? :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7241) Aarpok válasza morbias2 (#7240) üzenetére


Aarpok
őstag

(#7176) Itt irtam róla :K

Аарпок

(#7242) morbias2 válasza Aarpok (#7241) üzenetére


morbias2
aktív tag

Jó köszi ezt nem is olvastam vagy nem tudtam akkor ,hogy miről van szó! :D

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7243) Aarpok válasza morbias2 (#7242) üzenetére


Aarpok
őstag

Szívesen :DD Jó keresgélést.

Аарпок

(#7244) morbias2


morbias2
aktív tag

Hát én sehol sem találom ott őket. :F
Valamit kell előtte csinálni,mert ezt nem értem.

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7245) Aarpok válasza morbias2 (#7244) üzenetére


Aarpok
őstag

A szolgálatosokat megölted már?Utána mehet a keresés.

Аарпок

(#7246) rétisün


rétisün
veterán

meglett a veles(ek) feltöltöttem a raktárakat, egyből jött is az üzenet, hogy nézzek utána az őrjáratnak, amihez a pda-t már korábban megtaláltam, csak éppen a térképen nem volt hozzá semmi utalás, hol/mit kéne csinálni..

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7247) Aarpok válasza rétisün (#7246) üzenetére


Aarpok
őstag

De most már van,nem?Akkor hajrá. :C

Аарпок

(#7248) morbias2 válasza Aarpok (#7245) üzenetére


morbias2
aktív tag

Azt a 4-et igen ott a bázis mögött.Oda küldött lucas.

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7249) Aarpok válasza morbias2 (#7248) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor menj be a bázisra és keresd a doksikat.Arra emlékszel,hogy hol volt Borov a SOC - ban?Nyitva is van az ajtó,ha azon bemész jobbra egyszerre van egy faláda az mögött lezs az egyik.Onnan kijösz szemben van a javítóműhely a legsarkában a földön lesz a második.Onnan kijösz elnézel balra látsz egy teherautót félig az aknába dölve.Bemész az épületbe le a lépcsőn és ott lesz valamelyik sarokban a harmadik.Azonban itt is előfordulhat az,hogy máshova teszi őket a játék,de azon abázison kell megtalálnod.

Аарпок

(#7250) morbias2 válasza Aarpok (#7249) üzenetére


morbias2
aktív tag

ÁÁ köszi! 2 már megvan,de borovnál nem találom. :) Majd holnap keresgélek mert már alig látok :D
Jóéjt!

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.