Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) Aarpok válasza Zolás (#6197) üzenetére


Aarpok
őstag

Na akkor nézzük sorba:

1.Fegyverjavító majd csak késöbb lesz addig túlélés :D
2.Ha valami nincs jelölve arra sajnos neked kell rálelni,az éjjeles küldetésnél csak akkor jelenik meg a hely ha eléri azt az időt a játék.Az artifatot nézd meg a Szidorovics pincéjétől nem messze lévő anomáliamezőn.
3 Igen nagyon jól céloznak :)

Аарпок

(#6202) rétisün válasza dodopek (#6200) üzenetére


rétisün
veterán

mint írtam is régebben, nálam nem volt meg a zsoldos ruha, pénzt találtam helytte a padláson......a ruhának jobban örültem volna, mert annyi pénzt nem adott, hogy tudtam volna venni :DDD itt van

az első pár küldi után (valami kütyüt kell csináltatni) a kordonban is lesz szerelő, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6203) Aarpok


Aarpok
őstag

Szerintem akkor megválaszoltuk a kérdéseket. :K

Аарпок

(#6204) Zolás


Zolás
addikt

Köszönöm a válaszokat.
Rucit találtam párat, sgm-ben beállítottam, így egy-két ruhát eldobnak a hullák, már talátam SEVA rucit is.
Artifactot megnézem akkor a pince mögött.
Gondolom nincs az az isten, hogy bejussak Szidorovics pincéjébe a sok jó fegyóért, és lőszerért? :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6205) M3oH válasza rétisün (#6202) üzenetére


M3oH
addikt

Nekem is penzt adott, nem ruhat.

(#6206) rétisün válasza Zolás (#6204) üzenetére


rétisün
veterán

be lehet (kell) majd robbantani, de nincs már bent semmi :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6207) Aarpok válasza Zolás (#6204) üzenetére


Aarpok
őstag

Nincs mit :D Oda sajnos nem,pedig én is megpróbáltam nekem is tetszett a látvány :DDD

Аарпок

(#6208) Aarpok válasza rétisün (#6206) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor nem jól néztél körül :D Vannak ott cuccok,de nem lehet kiszedni őket :(

Аарпок

(#6209) rétisün válasza Aarpok (#6208) üzenetére


rétisün
veterán

"de nem lehet kiszedni őket"

akkor olyan, mintha nem is lenne :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6210) Aarpok válasza rétisün (#6209) üzenetére


Aarpok
őstag

Jogos :D

Аарпок

(#6211) Aarpok


Aarpok
őstag

Azért azt jó látni,hogy még mindig sokan vagyunk akik szeretik ezt a jó kis játékot és nem unják :K Igaz ez köszönhető a rengeteg jó modnak.

Аарпок

(#6212) rétisün válasza Aarpok (#6211) üzenetére


rétisün
veterán

mi még nem is annyira, mint aki (volószínűleg) több 100 órát dolgozott pl. az sgm moddal, gyakorlatilag egy újabb fél játékot kanyarítva az eredetihez :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6213) Aarpok válasza rétisün (#6212) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem tudom,de nekem közel 1000 óra játék után sem unalmas.Igaz ennek többségét moddal játszottam :) A smrter 045 -re kiváncsi leszek állítólag abban is lesznek régi területek.

Аарпок

(#6214) rétisün


rétisün
veterán

megvolt az első alpha-öszecsapásom....pedig elvileg ki is van kapcsolva. :F

rohadtul leamortizálta a cuccaimat, javítani nincs pénzem, igen negy sz***s lesz ebből. a gyűjtögetés rohadt lassan megy, még az alphásokról se tudtam lehuzni egy normális göncöt, igaz még keresgetem a hulláikat, végighúztam őket fél jupiteren :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6215) Aarpok válasza rétisün (#6214) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem Zatonban?Annak ellenére,hogy ki van kapcsolva 1 v 2 küldi erejéig beköszönnek.Ha pedig be voltak kapcsolva azután meg ki akkor a zónába rekedtek és addig üldöznek mig ki nem nyírod őket.

ja amúgy gratula a kivégzésükhöz :C

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#6216) dodopek válasza rétisün (#6214) üzenetére


dodopek
addikt

Fegyvereket mindenképp elszedni! Van olyan alpha fegyver, hogy 250e ru az eladási ára! Független kereskedőnek add,mert Bagoly, és Havaii kiszúrnák a szemed pár 10ezerrel...

(#6217) rétisün válasza dodopek (#6216) üzenetére


rétisün
veterán

megkerestem a hullákat, elszedtem mindenüket, hátha legalább valami jó távcsöves puskájuk van, de semmi extra :( ahhoz képest nagyon durván tolják.

ki a független kereskedő? ha tényleg olyan jó pénzt ér, inkább eladom, nem pakolom be a szerelő dobozába.

(#6215) Aarpok: közben átjöttem jupiterbe, itt gyűjtögetek a szerelőnek, mert itt úgyis többet leszek majd. kár, hogy az átjövetel is pénzbe kerül, bár ha megcsinálom majd a faluban a lövöldözést a nemjuteszembe a neve bácsival (aki pripjatyban is ott lesz) ő asszem majd olcsóbban navigál utána.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6218) morbias2 válasza rétisün (#6214) üzenetére


morbias2
aktív tag

Jó neked! Nálam be van kapcsolva,de több órája nem is láttam alpha csapatot! :DDD

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#6219) rétisün válasza morbias2 (#6218) üzenetére


rétisün
veterán

szólhattál volna előbb, átküldtem volna őket hozzád :DDD

mod: ki a független kereskedő?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6220) morbias2 válasza rétisün (#6219) üzenetére


morbias2
aktív tag

Én szeretem őket darálni :D Mindig felszerelem magam minden jóval erre nem is látom őket egyik mapon se :DDD

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#6221) rétisün válasza morbias2 (#6220) üzenetére


rétisün
veterán

ezek csak valami gagyi alphák voltak, nem volt náluk semmi jobb cucc :(

ha kicsit jobb fegyvereim vannak, engem se zavartak volna, de így az elején még szívás....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6222) morbias2 válasza rétisün (#6221) üzenetére


morbias2
aktív tag

Vannak olyan csapatok is.De vannak jók azoknál több érték van :) Most én abban a korszakomban vagyok,hogy mindenkit lemészárlok! :DDD

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#6223) M3oH


M3oH
addikt

Bekapcsolva hagytam en is az alphakat. Kivancsi leszek milyen kemenyek, es miket dobalnak. Bar, meg csak a mocsarban futkozok, szoval meg kicsit arrebb van :)

(#6224) Aarpok


Aarpok
őstag

SetCHOO,dodopek a képek:


[L:/dl/upc/2012-06/386745_ss_aarpok_06-27-12_12-06-18_l02_garbage.jpg](IMG:/dl/upc/2012-06/386745_ss_aarpok_06-27-12_12-06-18_l02_garbage.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2012-06/386745_ss_aarpok_06-27-12_12-07-16_l03_agroprom.jpg](IMG:/dl/upc/2012-06/386745_ss_aarpok_06-27-12_12-07-16_l03_agroprom.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2012-06/386745_ss_aarpok_06-27-12_12-08-02_l03_agroprom.jpg](IMG:/dl/upc/2012-06/386745_ss_aarpok_06-27-12_12-08-02_l03_agroprom.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2012-06/386745_ss_aarpok_06-27-12_12-09-32_l02_garbage.jpg](IMG:/dl/upc/2012-06/386745_ss_aarpok_06-27-12_12-09-32_l02_garbage.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#6225) Aarpok válasza rétisün (#6217) üzenetére


Aarpok
őstag

Jar bácsira gondolsz?Na az nem fog téged navigálni az biztos.Ő majd szerelő lesz pripyatban miután a katonák elhuztak haza.

Аарпок

(#6226) Aarpok válasza morbias2 (#6220) üzenetére


Aarpok
őstag

Egészségedre :DDD

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#6227) M3oH válasza Aarpok (#6224) üzenetére


M3oH
addikt

Elosore jo volt a 2kep, de most vmi nem sikeredett a szerkesztesnel, mert nem latszik egyik sem, csak 1 halom link. Amugy mi ez?

(#6228) morbias2 válasza Aarpok (#6226) üzenetére


morbias2
aktív tag

Köszi! De már alig van küldetés :DDD

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#6229) Aarpok válasza M3oH (#6227) üzenetére


Aarpok
őstag

igen mert én láma töröltem a képeket :W Amúgy a SOC egy kis arsenal rc1 illetve weather overhauled 2.0 -s moddal :K

Аарпок

(#6230) Aarpok válasza morbias2 (#6228) üzenetére


Aarpok
őstag

Értem :K Akkor nem szóltam semmit

Аарпок

(#6231) dodopek válasza rétisün (#6219) üzenetére


dodopek
addikt

A független kereskedő Zatonban ott áll a szakáll ablaka előtt, és havaii előtt is van egy Jupiteren. Tőlük tudod megvenni pl az aknakeresőt, Ő adta el a hackker cd-t, és Ő árulja a fegyver, és ruha javító készleteket is.

Játsza valaki a 2.0-t? Mert akkor valahonnan szereznünk kell egy repackot. Nélküle nem lehet javítani két fagyást Jupiteren...

[ Szerkesztve ]

(#6232) rétisün válasza dodopek (#6231) üzenetére


rétisün
veterán

igen, már emlékszem rájuk.....a janovinak adtam el tojásokat :DDD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6233) PeL válasza dodopek (#6231) üzenetére


PeL
addikt

2.2 nem jobb mint a 2.0? :) Vagy csak a fagyás javítás miatt kell?

[ Szerkesztve ]

(#6234) dodopek válasza PeL (#6233) üzenetére


dodopek
addikt

Csak a fagyás miatt. Neked megvan még? Mert a Blackbyte-ról már nem lehet leszedni...
De amúgy sokkal jobb... :)

[ Szerkesztve ]

(#6235) SetCHOO. válasza dodopek (#6234) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Pedig csak pár kattintásra vagy a 2.2-től! :R

1. SGM 2.2
2. SGM_2.2_fixed_19.03
3. Add_Fix_SGM_2_2
4. 2,2 guns
5. 2.2 guns patch
6. 2.2 English trans

Végül a hab a tetejére! :Y

7. Absolute Nature 3 Lite
8. Atmosfear 3
9. SGM 2.2 Adaptation

Good hunting Stalker! :D

[ Szerkesztve ]

(#6236) dodopek válasza SetCHOO. (#6235) üzenetére


dodopek
addikt

Én 2.2-t használok már jó ideje.Csak ugye van pár Stalker, akik most kezdték moddolva. És mivel mind2 verzió linkelve lett, hátha valaki a magyarosítás miatt a 2.0-t választotta. És az meg ugye fagy 2 helyen, ami a repackból volt javítva...

(#6237) SetCHOO. válasza dodopek (#6236) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Igaz, 2.2 nem magyar. :DDD

(#6238) rétisün


rétisün
veterán

janovban nem veszi a független kereskedő az alphás fegyvereket :O ráadásul semmi komolyabb fegyverük nem volt, azt hittem legalább valami komolyabb távcsövest szerzek, de semmi :( pedig úgy szanaszét lőttek a világ túlsó feléről, hogy ihaj.

teljesen csődbe mentem.....koldusbotra jutottam, mondhatni :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6239) dodopek válasza rétisün (#6238) üzenetére


dodopek
addikt

Adnék kölcsön, ha lehetne...
Bár ismered a játékot, szóval nem kell okosítsalak, azért ne felejtsd el, hogy milyen jól fizet a képződmény vadászat... :) Te 2.2-t használsz?

[ Szerkesztve ]

(#6240) PeL


PeL
addikt

Nem akarok offolni de itt is megkérdezem mert ez a topic jobban pörög:

Szóval Oblivion Lost 2010 után érdeklődnék, próbálta már valaki? Stabil? Mert azt írják ott ahol le lehet tölteni többen hogy Agroprom után crashel folyamatosan. Valaki tudna tapasztalatokat írni róla? Én régebben csak feltettem kipróbálni de még Cordonon se mentem végig akkor, azóta meg letöröltem és most újra kedvet kaptam hozzá :)

(#6241) rétisün válasza dodopek (#6239) üzenetére


rétisün
veterán

2.2-t, igen. furcsa is az angol, miután az eddigi összes részt magyarul játszottam. persze azért boldogulok, csak most egy kicsit le vagyok égve :D

mondjuk van egy jó állapotú ruhám, csak abban meg alig tudok valami cuccot vinni (asszem max. 60 kiló, persze nem ártana kidobálnom sok fölösleges kacatot :DDD ), de egy kis óvatos képződménykeresésre azért jó lesz, aztán talán szerzek valami pénzecskét javításra.

igazából azért fura ez most nekem, mert a s.m.r.t.e.r. moddal játszottam ez előtt, 10000-ért adtam el olyan cuccokat, amit mondjuk 600-ért vettem. mire elértem a "derítsd fel a szennyvíztisztitót" küldetésig, már annyi pénzem volt, hogy exo-t meg SVDM-t vettem 500 lőszerrel, meg hasonlók....

tényleg, a bankárnál lehet/érdemes kölcsönkérni? :D

ja, még valami: ugye jupiterből csak vezetővel lehet visszamenni a korábbi pályákra?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6242) Aarpok válasza PeL (#6240) üzenetére


Aarpok
őstag

Üdv PeL :)
Nincs kedved(időd) forditani az SGM2.2 -t?A kérdésedre sajnos nem tudok felelni azzal nem játszottam :(

Rétisün: Kitartás,ha más nincs akkor artifaktvadászat.Abból is elég jól lehet keresni.
SetCHOO: Megkaptad a képeket pü - n?

Аарпок

(#6243) dodopek válasza PeL (#6240) üzenetére


dodopek
addikt

Nem tudok hozzászólni.Nem játszom olyan moddal, ami nem nyúl bele a játékmenetbe...

Rétisün!

Nem lehet kölcsönkérni.
És, igen, a smrterben kicsit könnyebb volt pénzhez jutni... :D

(#6244) Aarpok válasza rétisün (#6241) üzenetére


Aarpok
őstag

Zatonba vezetővel az ingoványba ill. Cordonba mutatja a térkép,hogy hol.

Аарпок

(#6245) PeL válasza Aarpok (#6242) üzenetére


PeL
addikt

Időm épp lenne rá de ahogy kérdezted kedvem nem nagyon :) Egyedül nagyon nagy munka, az 1.7-et is vagy 4 napig fordítottam egész álló nap :D Gondolkoztam már rajta amúgy hogy megleplek vele titeket de ahogy látom már lassan mindenki kivégzi a modot :)

(#6246) rétisün válasza PeL (#6245) üzenetére


rétisün
veterán

"lassan mindenki kivégzi a modot" ez így ebben formában nem igaz :N

én még csak most értem át jupiterbe, szóval még bőven időben lenne a fordítás :U

(#6244) Aarpok: ez jó, kordonban úgyis hagytam fegyvereket, jó lesz a szerelő dobozába.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6247) SetCHOO. válasza PeL (#6240) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Most kezdtük Aarpok kollégával el SoC-ot.
Aarpok a Arsenal rc1 és Weather overhauled 2.0-val kezdte el, én Oblivion Lost 2010-et.
Ha lesz időm "ismét" ;] eljutni Agropromba majd kiderül. :)

(#6248) Aarpok válasza PeL (#6245) üzenetére


Aarpok
őstag

Ok megértelek :K Csak kérdeztem,hát ha,de semmi gond.

Аарпок

(#6249) SetCHOO. válasza rétisün (#6246) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

100 játékórám biztos benne van a 2.2 küldetéseiben. :D
Írj a fórumra és már írjuk a SPOILER! :C

(#6250) Zolás válasza SetCHOO. (#6235) üzenetére


Zolás
addikt

Az utolsó három cuccot mindegy milyen sorrendben teszem fel? Illetve igényelnek-e új játékkezdést?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.