Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) SetCHOO. válasza PeL (#6245) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Nézegettem a 1.7-es magyarosítás fájljait. Próba képen átírtam a 2.2-ben pár sort.
Erre aztán rákel feküdni rendesen! :U

(#6252) Aarpok válasza SetCHOO. (#6249) üzenetére


Aarpok
őstag

Persze csak akkor,ha emlékszünk is rá :DDD Elég sok feladatot kellett megoldani benne :K

Аарпок

(#6253) PeL


PeL
addikt

Mennyire végleges már az angol fordítás? Úgy értem van még benne gépi fordítás? észre lehet venni mert töredezett a mondat ill nehéz kibogozni hogy mit akar taglalni... Mert amíg ilyenek vannak benne neki sem állok mert ahhoz értenem kéne az angol nyelvtani részéhez, de mivel sosem tanultam így esélytelen :D

(#6254) SetCHOO. válasza Zolás (#6250) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Csak a 7. lépést lehet bármikor felrakni. A guns addon és az Atmosfear 3 igényel új játékot.
Az Atmosfear 3 nem működik a 9. lépés nélkül.

Nálam ez a legstabilabb és bug mentes összeállítás.

(#6255) Aarpok válasza PeL (#6253) üzenetére


Aarpok
őstag

Szerintem az lehet,mert bizonyos sorok hiányoztak az angolból. :U Csak zagyvaságot irt helyette.

Аарпок

(#6256) PeL válasza dodopek (#6234) üzenetére


PeL
addikt

Nekem csak 2.1 volt meg azt épp ma töröltem le :D

(#6257) Zolás válasza SetCHOO. (#6254) üzenetére


Zolás
addikt

Most a 2.2,és az atmosfear van fent. Nagyon szép lett, de ha gond nélkül felrakhatom az absolut nature modot is, és szebb lenne tőle, akkor felraknám.
El is kezdtem installálni, érdekes, hogy választható, melyik területen milyen legyen a növényzet.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6258) dodopek


dodopek
addikt

Nézzétek milyen gyönyörű az absolut nature pack 3 lite death településével! :)
És persze a "szunyókáló" Alpha vezér sem mutat rosszul a csendéletben... :D :DD
Ezt akár Zolásnak is válaszolhattam volna... :)

[ Szerkesztve ]

(#6259) rétisün válasza Zolás (#6257) üzenetére


rétisün
veterán

ezen a választhatóságon én is meglepődtem, kicsit már bánom, hogy zatonba őszt csináltam :DDD
lehet, le kéne vennem, és egy tavaszt vagy nyárt tenni fel helyette.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6260) dodopek válasza rétisün (#6259) üzenetére


dodopek
addikt

Én le nem cserélném a halott környezetet, az biztos.Szerintem nagyon illik a zónához. Ezt imádtam a Fallout 3ban is.

(#6261) Aarpok válasza dodopek (#6258) üzenetére


Aarpok
őstag

Szép - szép persze akinek jó gépe van :DDD Csak nem gránáttal altattad el?

Аарпок

(#6262) rétisün válasza dodopek (#6260) üzenetére


rétisün
veterán

azt mondod, inkább a télit kéne felrakni? :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6263) Zolás válasza rétisün (#6259) üzenetére


Zolás
addikt

Majd szép lassan kitesztelgetem melyik tetszik, egyelőre a mocsárba vagyok, ott nem lesz hatása :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6264) Aarpok válasza Zolás (#6263) üzenetére


Aarpok
őstag

Pedig nem lenne rossz ott sem :K dehát ez csak az eredeti pályákhoz készült.

Аарпок

(#6265) dodopek válasza Aarpok (#6261) üzenetére


dodopek
addikt

De igen.Annyi gránátot ajándékoztam nekik, hogy elfáradtak, és lepihentek.Pedig nem is kapták meg az egészet. A biztosító szegek nálam maradtak... :DDD :DDD

Volt egy érdekesség is.Úgy meglőttek, hogy elejtettem a fegyvert a kezemből.Gránátot. Mind a 38at... :D

(#6266) Aarpok válasza dodopek (#6265) üzenetére


Aarpok
őstag

Gondolhattam volna :DDD még gránáttal a kezedben fotozkodtál.Nem mondod komolyan :Y kilötték a kezedből a csuzlidat?Mindig is tudtam nem semmi egy csávok ezek,de ez meglepet még engem is.

Аарпок

(#6267) PeL


PeL
addikt

Amúgy az új területek mennyire népesek? mármint gondolom quest nincs sok rajtuk de portyázók meg mutánsok mennyire barangolnak a mapokon? van azért élet rajtuk vagy csak kihalt pusztaság az összes új pálya?

(#6268) Aarpok válasza PeL (#6267) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem mondanám,hogy kihaltak vannak rajtuk elég rendesen.Igen a küldetések kicsit laposak rajtuk,de vannak azért jó öltletek is.

Аарпок

(#6269) Zolás válasza PeL (#6267) üzenetére


Zolás
addikt

Engem az zavar az új területeken, hogy túl sok a fegyveres, és túl pontosan lőnek. A fegyvereim meg elég rosszak még, így elég izzadós egy-egy harc. Viszont ha van anomália a közelben, mindig megpróbálom beleirányítani őket, és általában sikerül is :DDD Főleg ha kis állatkákra kell vadászni. Egyet lövök feléjük, és beállok az anomália mögé. Egy lőszer, 4-5 kutyus meghal :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6270) dodopek válasza PeL (#6267) üzenetére


dodopek
addikt

Nem rosszak az új területek, bár kicsit csalódás volt a vörös erdő.Ott, ahol az erdész, meg a stalkerek voltak, most csak üres épületeket találtam.De azért a zene szólt... :D És közel sem volt olyan para, mint a CS-ben.Persze lehet, hogy az exo, és a fél vagonnyi fegyver sokat segített... :D

[ Szerkesztve ]

(#6271) rétisün


rétisün
veterán

na kicsit összkaptam magam, elmentem jar bácsival zsoldosokat lövöldözni, 6000 rubelt adott :D megjavíttattam a szerelésem.

de az a legjobb, hogy amikor kezdődött a küldi, vihar lett és éjszakai sötétség, nem láttam semmit. mire elvonult és kivilágosodott, maradt asszem egy zsoldos, azt lelőttem, elszedtem minden cuccukat, így a zöld dobozba is jutott. :))

most az előbb meg annyi zombit leirtottam, nem tudom elhordani a cuccaikat egyszerre. némelyiknél még különfél képződmények is vannak. remélem, mire visszaérek nem tűnik el, amit otthagyok.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6272) dodopek válasza rétisün (#6271) üzenetére


dodopek
addikt

Vegyél egy hátizsákot, abba pakold, amit nem bírsz el.Onnan bizti nem tűnik el.

(#6273) rétisün válasza dodopek (#6272) üzenetére


rétisün
veterán

úgy érted, egy hátizsákot ott lehet hagyni bárhol? nem fújják meg az npc-k? :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6274) SetCHOO.


SetCHOO.
aktív tag

Amúgy szerintem a 2.2-ben megoldották azt, hogy a spawn rendszer figyeli a szintedet.
Minél magasabb szintű a stalkered annál erősebb ellenségeket generál a zónába.

Ezt abból következtetem, hogy mikor véletlenül letöröltem a "\gamedata\configs\mod_parameters\" mappát. Aztán tök alap ellenségek jöttek, amiket ugyebár űbertáp cucban hamar legyaktam. :DD

Nem lepődnék meg rajta, ha ezt így oldották volna meg. Jó kis mod :)

(#6275) dodopek válasza rétisün (#6273) üzenetére


dodopek
addikt

Úgy bizony.Ha kirakod a Janovi állomás közepére, ott se turkálják...

(#6276) rétisün válasza dodopek (#6275) üzenetére


rétisün
veterán

na, akkor veszek egy hátizsákot, addig meg reménykedek, hogy nem hordják el a zombiktól az ottmaradt cuccokat.
de ha tudnék a közelben egy rejtekhelyet, az se lenne rossz, ott is meg szokott maradni a 'zsákmány'

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6277) dodopek válasza rétisün (#6276) üzenetére


dodopek
addikt

Kopachiban két hátizsák is van elrejtve.Az egyik olyan ház romban, aminek az ajtajában akna van...

(#6278) rétisün válasza dodopek (#6277) üzenetére


rétisün
veterán

kopachi gyüjtögetéshez is jó a zombijaival :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6279) Aarpok válasza SetCHOO. (#6274) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszi ez nagyon hasznos info :R Akkor már értem,hogy miért kellett a birodalmi lépegetővel olyan sokszor taliznom meg a fegyverberagadós formájával :K

Аарпок

(#6280) westcoastog


westcoastog
veterán

Ajánlanátok valami jó kis modot? smrtr új része kijött már amibe új pályarészeket is ígértek?

(#6281) Aarpok válasza westcoastog (#6280) üzenetére


Aarpok
őstag

Szia!

A smrter 0.45 még tudomásom szerint nincsen.Ajánlanám neked az SGM 2.2 -öt.Az elöző oldalon SetCHOO koléga linkelte a 6235 -ös hozzászólásában.

Аарпок

(#6282) westcoastog válasza Aarpok (#6281) üzenetére


westcoastog
veterán

Ránézek akkor, kösz. :K

(#6283) Aarpok válasza westcoastog (#6282) üzenetére


Aarpok
őstag

Nincs mit :)

Аарпок

(#6284) rétisün válasza rétisün (#6276) üzenetére


rétisün
veterán

válaszolok magamnak :DDD

elszaladtam a cuccokkal a zöld dobozig, meg gyorsan vissza, és még megvoltak a zombiknál a mindenfélék :C

de azért keresek egy hátizsákot kopachiban. egy kicsit már keresgéltem, találtam is egy SA Avalanchot....(módosított vintar, eddig talán az a legjobb fegyver amit találtam)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6285) Vladi válasza PeL (#6245) üzenetére


Vladi
nagyúr

szvsz nem lenne most 4 nap. Az 1.7-ből biztos sok minden átemelhető.
Én fordítok szoftvert magyarra, ott látom ezt. Egy új kiadás sokkal kisebb munka, mint egy teljesen új.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6286) PeL válasza Vladi (#6285) üzenetére


PeL
addikt

Igen csak elég sok a hibalehetőség, és ha egy záró vagy nyitókaraktert elszúrok a stringek között már el sem indul a játék crash miatt :) Egyszerű copy paste-vel meg nem merek másolni mert lehetnek új szövegrészek a fájlokban. Le fogom szedni a modot a napokban és kipróbálom, megnézegetem. Megnézem mennyire érdemes nekiállni

(#6287) dodopek válasza PeL (#6286) üzenetére


dodopek
addikt

Ráadásul rengeteg új helyszín, új küldetések, és még ki tudja mi minden.Iszonyat nagy meló egy embernek...

(#6288) Vladi válasza PeL (#6286) üzenetére


Vladi
nagyúr

Én meg pont fordítva vagyok. Szívesen segítenék, meg csinálnám, csak semmi időm nincs rá. :(

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6289) dodopek válasza Vladi (#6288) üzenetére


dodopek
addikt

Én meg a 3. vagyok.Szívesen segítenék, talán időm is lenne rá, de nem beszélek angolul(sem)...

(#6290) PeL válasza dodopek (#6289) üzenetére


PeL
addikt

Én is csak annyit tudok angolul amennyit a számítógép által / játékok által megtanultam :) (ennyi haszna volt legalább a kocka életemnek :D) Amit fentebb Setchoo leírt install sorrendet azzal működik faszán a mod? Mert akkor ma vagy holnap leszedem

(#6291) Aarpok válasza PeL (#6290) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen annak idején én is az ő általa leírott sorrendet alkalmaztam,kivéve a grafikai részt,mert azzal nekem nem ment volna.

Аарпок

(#6292) morbias2


morbias2
aktív tag

7. Absolute Nature 3 Lite
8. Atmosfear 3
9. SGM 2.2 Adaptation

Ezeket érdemes felrakni? Nem fagy tőle a játék?

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#6293) M3oH válasza morbias2 (#6292) üzenetére


M3oH
addikt

Nem. Nalam nincs fagyas.

(#6294) McTuja


McTuja
tag

Szia visszajöttem kell akkor az sgm 2.0ás cuccok?

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6295) McTuja válasza McTuja (#6294) üzenetére


McTuja
tag

dodo gyere skypra küldöm a cuccokat oké

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6296) McTuja válasza McTuja (#6295) üzenetére


McTuja
tag

Aarpok ill dodopek a 2.0 ban van e frakcio háburú
Vagy a 2.2 be van azt tudom de azt kérdezem hogy kihivod a stalkerekkel mondjuk a banditákat és akkor mivan vagy hogy van mert akkor feltenném a 2.2 őt

Ui:amugy 7 db konduktort találtam Jupiter és zaton részein amit a fórumban lévő képről néztem.
Most megyek pypiartba állítólag ott 8 darab van ha sikerül még a 8 bol 5 öt szerezni akkor alternatív konduktorom lesz remélem sikerrel járok most megyek pypiartba

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6297) morbias2 válasza M3oH (#6293) üzenetére


morbias2
aktív tag

Köszi! Akkor leszedem.

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#6298) McTuja válasza morbias2 (#6297) üzenetére


McTuja
tag

Ez mi és am,i oda van irva honnan lehet szerezni katonai szerszámosládát????

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#6299) dodopek válasza McTuja (#6298) üzenetére


dodopek
addikt

Igen, ezt a csirkés történetet én is észrevettem. Pripyatban lévő szerelőnek is lehet szerszámokat keresni. Bagoly borsos áron megadja az infót a két(!) szerszámosláda helyéről.Eddig mindíg Pripyatban volt mind2 láda...

25e, és 40e a két láda ára.

Frakcióháborút sosem kezdtem, mert elég bajon volt a többiekkel.Ha háborúra hívod, akkor szerintem alapból támadnak. A másik verzió, hogy békét kötsz, és akkor nem támadnak meg, sárga lesz a hozzádállásuk.

[ Szerkesztve ]

(#6300) McTuja válasza dodopek (#6299) üzenetére


McTuja
tag

Kösz nem gond fél millióm van most a bankárnál most megyek pipiartba 60sgm relytekhely és 7 konduktor

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.