Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) dodopek válasza Aarpok (#7100) üzenetére


dodopek
addikt

Ez simán felért egy sertéssel sértéssel! :D

[ Szerkesztve ]

(#7102) M3oH válasza Aarpok (#7100) üzenetére


M3oH
addikt

Fiatalsag, bolondsag! :)

(#7103) Aarpok


Aarpok
őstag

Akkor bocsánatot kérek,hogy kimaradt az életemből a C64,MS-DOS,meg a többi régiség.Nekem pálcikaemberes linux volt az első (Red Hat),de nem sokáig,mert jött az XP és onnan már csak tovább.Amúgy nem vagyok fiatalka (34),de mikor azok a régiségek voltak egyátalán nem érdekelt a számítástechnika.

Аарпок

(#7104) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#7105) Zolás válasza BMWFan (#7104) üzenetére


Zolás
addikt

Afenébe. Mikor én vettem stalker bundlet, nem volt hozzá cear sky, csak teljes áron volt megvehető. Most meg nincs lóvé a kártyán. Mindegy, mostmár ígymarad :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7106) Aarpok válasza BMWFan (#7104) üzenetére


Aarpok
őstag

Remek ajánlat :C Akinek nincs meg most itt az esély :K

Аарпок

(#7107) morbias2


morbias2
aktív tag

Valaki meg mondja mit rakjak a hajnal zsákokba? Kiakadtam tőle,mert nem tűnik el mikor telerakom a jelzés :D
Ruha,abarkan,60 lőszer,eü csomag,kötszer,pszihodelin,velles detektor,sugárzás elleni gyógyszert raktam a zsákba azt semmi reakció.

köszi.

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7108) PeL válasza Aarpok (#7106) üzenetére


PeL
addikt

Kár hogy Steames... Sajnos Steames játékokért nem adnék pénzt, lévén hogy állandó internetkapcsolat kell hozzájuk, ha meg nem lesz netem akkor meg nem tudok semmivel sem játszani... Pedig ezt a pakkot ennyiért tényleg érdemes lenne megvenni...

(#7109) Aarpok válasza PeL (#7108) üzenetére


Aarpok
őstag

Van a steamnek offline módja is és mennek a játékok kivéve a multis részeket mert az csak nettel megy.Nekem is steames verzióm van a SOC ill COP -ból.

Аарпок

(#7110) Aarpok válasza morbias2 (#7107) üzenetére


Aarpok
őstag

Pedig azokat kell beletenni amiket irtál.Abakam - nal csak a sima jó,tehát nem lehet módosított.

Аарпок

(#7111) PeL válasza Aarpok (#7109) üzenetére


PeL
addikt

Van offline verziója, miután netről letöltötte az account adatokat a Steam szerverről... Ha újra kell telepíteni a rendszert és nincs neted akkor be sem tölt a Steam offline módban sem

(#7112) Aarpok válasza PeL (#7111) üzenetére


Aarpok
őstag

Ez igaz az a feltétel,hogy legalább egyszer jelentkezz be online és onnantól kezdve működik az offline mód.

Аарпок

(#7113) M3oH


M3oH
addikt

Menteseket hol tarolja?

(#7114) PeL válasza Aarpok (#7112) üzenetére


PeL
addikt

Tudom, CS-ztem pár évig szal tisztában vagyok vele :P

(#7115) PeL válasza M3oH (#7113) üzenetére


PeL
addikt

Ha steames passz, ha nem akkor:

C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat\savedgames\

[ Szerkesztve ]

(#7116) morbias2 válasza Aarpok (#7110) üzenetére


morbias2
aktív tag

Direkt simát raktam be.Akkor ez búg vagy mi a szösz? :D

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7117) Aarpok válasza M3oH (#7113) üzenetére


Aarpok
őstag

A SOC esetében a Könyvtárak/Dokumentumok/stalker - soc alatt.A COP esetén a steamapps/common/stalker - call of pripyat/_appdata_

PeL : rendben :K

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#7118) Aarpok válasza morbias2 (#7116) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor passz nem tudom :(

Аарпок

(#7119) M3oH


M3oH
addikt

Koszontem, megvannak. Csak en nem public mappaban kerestem, hanem a sajat fiokban :)

(#7120) rétisün válasza morbias2 (#7116) üzenetére


rétisün
veterán

nálam működött ezekkel, igaz még csak egy velest találtam, de annál az egynél kiírta, hogy raktár feltöltve.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7121) Physicist03 válasza morbias2 (#7107) üzenetére


Physicist03
senior tag

A ruhákat elvitted előbb Novikovhoz megjavíttatni?

(#7122) Dhampir válasza PeL (#7108) üzenetére


Dhampir
félisten

+1

Mindig a hagyományosan Internetkapcsolat nélküli játékokat keresem. :K

Már vettem Steames cuccot, de nem sokra megy vele az ember sávszélesség nélkül.

Tényleg jó ár, kár a Steamért.

(#7123) PeL


PeL
addikt

Na hát azért nem minden esetben állok a Stalkerek pártján és védem őket, a Fűrésztelepnél nagyban gyakom a zombikat, erre látom feltűnik a radaron mögöttem egy két fős Stalker csapat és szép nyugodtan bandukolnak el mellettem és szedik össze a lelőtt zombik holmijait... :((( Azért se védtem meg őket, szerencsére lövöldözésbe keveredtek és a zombik létszámbeli fölénye győzedelmeskedett, az egyik immár halott Stalkernél volt vagy 10 fegyver :Y Még jó hogy volt nálam 3 üveg Herkules pia :D

(#7124) dodopek válasza PeL (#7123) üzenetére


dodopek
addikt

Nekem hasonló volt a helyzet, csak épp Alphákat kezdtek fosztogatni,mikor én még javában csatáztam velük. Olyan fegyvereket meg már csak nem hagyok veszni! Át segítettem őket az örök vadászmezőkre... :D

(#7125) morbias2 válasza Physicist03 (#7121) üzenetére


morbias2
aktív tag

Persze ő adta vissza :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7126) PeL


PeL
addikt

Gondoltam egy olyat hogy elkezdeni újra Zaton elejétől, és csak a főszálat végigcsinálni majd ha felszálltak a helikopterek utána elkezdeni a többi questtel szórakozni, csak nem tudom hogy a Monolith vezetőt honnantól lehet beszervezni a Pripyati átkeléshez, mert gondolom csak becsábítani őket a Duty-hoz vagy Freedomhoz nem elég még... Nem akarom bukni a "Vezér" achievementet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7127) rétisün válasza morbias2 (#7107) üzenetére


rétisün
veterán

visszamentem az egyetlen feltöltött 'raktárhoz' hogy megmutasam, miket tettem bele, de nem lehet belenézni :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7128) Gigi01 válasza rétisün (#7127) üzenetére


Gigi01
őstag

Nekem miért nem ilyen az iránytűm?
Amúgy szerintetek a SoC,vagy a CS jobb? :)

(#7129) PeL válasza Gigi01 (#7128) üzenetére


PeL
addikt

CS-ben tetszik a frakcióharc, kár hogy nem lett összetettebb bár van mod ami csak erre koncentrál ma terveztem kipróbálni. "The Faction Wars" (TFW) a neve... Nincs benne semmi más csak a területekért megy a harc :D Ezt leszámítva a CS nem volt nagy durranás számomra.

[ Szerkesztve ]

(#7130) rétisün válasza Gigi01 (#7128) üzenetére


rétisün
veterán

CoP sigerius mod 2.2-vel.

ez a válasz mindkét kérdésedre :))

mod: találtam egy pda-t, benne feladat: ellenőrizni kell valami járőr útvonalát, de a térképen semmi utalás nincs rá, hova kéne menni :F

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7131) Gigi01 válasza rétisün (#7130) üzenetére


Gigi01
őstag

Nekem is a 2.2 van fennt,ahogy belett linkelve az összes móddal együtt,magyarítva. :K

PeL: Szinkron amúgy csak a CS-hez van?Steam-en lehet megvenném.

[ Szerkesztve ]

(#7132) PeL válasza Gigi01 (#7131) üzenetére


PeL
addikt

Úgy tudom igen. Nemrég belinkelték az egész pakkot pár euróért.

(#7133) dodopek válasza Gigi01 (#7131) üzenetére


dodopek
addikt

Borzalmas a szinkron.Azért ne vedd meg...

(#7134) PeL válasza dodopek (#7133) üzenetére


PeL
addikt

Hát na... :D Nem tudom miért nem rendes szinkron teamet kapott amúgy ha már pénzt fordítottak rá

(#7135) Gigi01 válasza PeL (#7132) üzenetére


Gigi01
őstag

Igen,azt nézegettem.Amúgy multi megy valamelyik játékkal?

(#7136) Dhampir válasza Gigi01 (#7128) üzenetére


Dhampir
félisten

A COP. :)

A CS már "COP-osabb". Nekem személy szerint a kórházas szakasztól nem tetszett, előtte viszont nagyon jó volt.

A SOC is kiváló, de utólagosan visszatekintve számomra a többi-némely dologban- übereli. A Lost Alpha moddal érdekes lesz majd ismételten elővenni.

(#7131) Gigi01

Nekem tetszett a sajátos szinkron, jó beszólásokkal.

[ Szerkesztve ]

(#7137) morbias2 válasza rétisün (#7127) üzenetére


morbias2
aktív tag

Én mindent bepakoltam ahogy le van írva de mégis semmi változás.Mondjuk nem vittem végig az alapjátékot ,és nem tudom annak van e köze hozzá.

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7138) rétisün válasza morbias2 (#7137) üzenetére


rétisün
veterán

én most veleseket keresgélek, ha találok, feltöltök egy 'raktárt' és csinálok képet.

az a baj, hogy az összes stalker/bandita/mindenki elvan gagyi detektorokkal, még véletlenül sincs veles egyiknél se :(
úgyhogy kiirtom agropromban a wegákat, hátha azok használnak velest :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7139) morbias2 válasza rétisün (#7138) üzenetére


morbias2
aktív tag

Én átmentem zatonba ott a zsoldosoknál mindig van :D

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7140) rétisün válasza morbias2 (#7139) üzenetére


rétisün
veterán

én a múltkor vagy 10-et nyirtam ki, de azoknál nem volt :(

viszont tudom, hol tanyázik az (egyik) alpha csapat, őket is kirámolom :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7141) morbias2 válasza rétisün (#7140) üzenetére


morbias2
aktív tag

Szennyvíztisztítónál?

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7142) PeL válasza morbias2 (#7141) üzenetére


PeL
addikt

Ott is, a vérszopó fészket is zsoldosok szokták befoglalni miután kipucoltad a helyet a gázzal, meg az fűrésztelepet is valamikor banditák vagy zsoldosok birtokolják ha a zombikat kipucoltad onnan

[ Szerkesztve ]

(#7143) morbias2 válasza PeL (#7142) üzenetére


morbias2
aktív tag

Vaserdőnél jaja vannak sokan :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7144) Gigi01 válasza Gigi01 (#7135) üzenetére


Gigi01
őstag

Úgy értem multiban melyikkel játszanak többen?

(#7145) PeL válasza Gigi01 (#7144) üzenetére


PeL
addikt

Erről sajnos nem tudok nyilatkozni :B

(#7146) Stevan87 válasza dodopek (#7099) üzenetére


Stevan87
tag

Épp azért nem akartam feltenni,mert még alappal sem játszottam,gondolom enélkül is élvezhető lesz. S az alap magyarítást tettem fel,eddig működött. Az a pár percnyi játék után.

Csak az a baj, hogy jegelnem kell ezt a játék témát.
Rég játszottam,s most, hogy beléptem a játékba, annyira pörög/hangos a gép, hogy nagyon idegesítő, szóval valami baja lehet :(
10 p. után meg nem bírta tovább,s kikapcsolt,szóval valami nem jó.

Majd később visszatérek :) Ha már ennyit vártam, akkor még pár nap nem gond,még megoldom,vagy megtudom, mi pontosan a gép baja.
S köszi.

[ Szerkesztve ]

(#7147) muddy_waters válasza Stevan87 (#7146) üzenetére


muddy_waters
csendes tag

Szerintem hűtés gondod van. Takarítsd ki belőle a port. :) Ha rég játszottál, és azelőtt futottak az ilyen kaliberű játékok, akkor sanszos, hogy csak por. Nézd meg a légáramlást a házban, el tud-e távozni a meleg levegő.

(#7148) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Sziasztok,

végighaladtam a fő küldivonalon, és jelenleg Zatonban vagyok, és persze el tudok menni Yanovra. Kihagytam valamit, vagy Agroprom, Red Forest, Dark Valley később lesz?

Original's never fit - Socket 370

(#7149) Physicist03 válasza <MZ/X> (#7148) üzenetére


Physicist03
senior tag

SGM 2.2? Ha igen akkor Agropromnak és Red Forrestnek már kellett volna lennie.

(#7150) <MZ/X> válasza Physicist03 (#7149) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Igen 2.2 Kordonban kiirtom a banditákat, swampban megszerzem a katonai cuccost, és máris mehetek Zatonba.

Original's never fit - Socket 370

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.